Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Alžir, Ligue Mobilis 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.02. (Pet) 14:00 ČA Batna-Husein Dej 2.13 2.94 3.47 1.54 2.29 (4)
24.02. (Pet) 15:00 USM Bel Abes-CS Konstantin 1.51 3.51 6.81 1.52 2.34 (4)
24.02. (Pet) 16:45 Mouloudija Alžir-Entente Setif 1.93 3.09 4.00 1.43 2.57 (4)
26.02. (Ned) 15:00 Čabab Riadhi-Tađenant 1.54 3.40 6.30 1.46 2.47 (4)
26.02. (Ned) 15:00 Kabilie-JS Saoura 1.96 2.94 4.06 1.46 2.51 (4)
26.02. (Ned) 15:00 Olimpik Medea-USM Alžir 2.03 2.93 3.76 1.53 2.32 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Entente Setif 19 10 5 4 25 : 15 (+10) 35
2 Mouloudija Alžir 18 10 4 4 19 : 12 (+7) 34
3 USM Bel Abes 20 10 3 7 25 : 20 (+5) 33
4 USM Alžir 19 9 4 6 25 : 16 (+9) 31
5 Mouloudija Oran 20 7 9 4 18 : 16 (+2) 30
6 Olimpik Medea 19 8 5 6 23 : 21 (+2) 29
7 Husein Dej 19 8 4 7 24 : 19 (+5) 28
8 JS Saoura 19 7 6 6 19 : 20 (-1) 27
9 USM El Harah 21 6 9 6 12 : 16 (-4) 27
10 Čabab Riadhi 19 6 5 8 18 : 17 (+1) 23
11 CS Konstantin 20 5 6 9 22 : 24 (-2) 21
12 Tađenant 19 5 5 9 21 : 25 (-4) 20
13 RC Relizane (-6) 19 7 5 7 19 : 22 (-3) 20
14 ČA Batna 19 5 5 9 16 : 23 (-7) 20
15 Kabilie 17 3 8 6 10 : 15 (-5) 17
16 MO Bejaia 19 2 7 10 14 : 29 (-15) 13
1. i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Entente Setif 10 8 2 0 14 : 3 26 9 2 3 4 11 : 12 9
2. Mouloudija Alžir 9 6 2 1 12 : 5 20 9 4 2 3 7 : 7 14
3. USM Bel Abes 10 7 3 0 18 : 7 24 10 3 0 7 7 : 13 9
4. USM Alžir 10 8 1 1 21 : 8 25 9 1 3 5 4 : 8 6
5. Mouloudija Oran 9 6 2 1 12 : 7 20 11 1 7 3 6 : 9 10
6. Olimpik Medea 10 7 2 1 17 : 9 23 9 1 3 5 6 : 12 6
7. Husein Dej 10 6 1 3 12 : 7 19 9 2 3 4 12 : 12 9
8. JS Saoura 9 7 2 0 15 : 6 23 10 0 4 6 4 : 14 4
9. USM El Harah 11 4 5 2 8 : 7 17 10 2 4 4 4 : 9 10
10. Čabab Riadhi 9 4 2 3 9 : 6 14 10 2 3 5 9 : 11 9
11. CS Konstantin 10 4 4 2 14 : 10 16 10 1 2 7 8 : 14 5
12. Tađenant 9 5 2 2 12 : 6 17 10 0 3 7 9 : 19 3
13. RC Relizane (-6) 10 6 2 2 13 : 6 20 9 1 3 5 6 : 16 6
14. ČA Batna 9 5 3 1 12 : 6 18 10 0 2 8 4 : 17 2
15. Kabilie 9 1 7 1 6 : 6 10 8 2 1 5 4 : 9 7
16. MO Bejaia 9 2 5 2 8 : 8 11 10 0 2 8 6 : 21 2
Brzi meni