Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.03. (Sub) 23:00 Rasing Klub-Godoj Kruz 1.68 3.47 5.15 1.69 2.04 (12)
25.03. (Sub) 23:30 Atletiko Rafaela-Estudijantes LP 2.76 3.01 2.62 1.62 2.16 (9)
26.03. (Ned) 19:00 Kolon-Lanus 3.16 3.00 2.31 1.58 2.24 (12)
26.03. (Ned) 19:30 San Martin SH-Boka Juniors 4.39 3.39 1.79 1.80 1.93 (12)
26.03. (Ned) 21:30 River Plata-Belgrano 1.60 3.59 5.64 1.65 2.14 (12)
26.03. (Ned) 21:30 Temperlej-Atletiko Tukuman 2.78 2.90 2.65 1.52 2.40 (12)
26.03. (Ned) 23:40 Aldosivi-Arsenal Sarandi 1.89 3.23 4.10 1.63 2.16 (12)
27.03. (Pon) 22:00 Velez Sarsfild-Hurakan B.Aires 2.11 3.06 3.56 1.51 2.41 (12)
28.03. (Uto) 00:15 Taljeres-Olimpo 1.81 3.17 4.59 1.50 2.43 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 16 10 4 2 38 : 15 (+23) 34
2 San Lorenco 17 10 4 3 32 : 21 (+11) 34
3 Njuels Old Bojs 17 9 5 3 25 : 13 (+12) 32
4 Estudijantes LP 16 9 3 4 26 : 16 (+10) 30
5 Banfild 17 9 3 5 22 : 18 (+4) 30
6 Himnazia La Plata 17 7 6 4 16 : 11 (+5) 27
7 River Plata 16 7 5 4 25 : 18 (+7) 26
8 Lanus 16 7 5 4 18 : 15 (+3) 26
9 Rasing Klub 16 7 3 6 24 : 18 (+6) 24
10 Kolon 16 7 3 6 16 : 14 (+2) 24
11 Taljeres 15 6 5 4 14 : 9 (+5) 23
12 Atletiko Tukuman 16 6 5 5 18 : 16 (+2) 23
13 Independiente 15 6 5 4 11 : 10 (+1) 23
14 Union Santa Fe 17 6 5 6 16 : 19 (-3) 23
15 Godoj Kruz 16 7 2 7 17 : 21 (-4) 23
16 Patronato 17 6 4 7 18 : 18 (0) 22
17 Rozario Sentral 17 5 6 6 17 : 15 (+2) 21
18 Atletiko Rafaela 16 6 2 8 15 : 15 (0) 20
19 Defensa Husticia 16 5 5 6 13 : 16 (-3) 20
20 Olimpo 16 4 7 5 15 : 15 (0) 19
21 Sarmiento 17 5 4 8 16 : 19 (-3) 19
22 Kilmes 17 5 4 8 12 : 25 (-13) 19
23 Tigre 17 4 6 7 19 : 21 (-2) 18
24 Hurakan B.Aires 16 4 5 7 12 : 15 (-3) 17
25 Aldosivi 16 3 8 5 10 : 14 (-4) 17
26 Velez Sarsfild 16 5 2 9 13 : 24 (-11) 17
27 Temperlej 16 4 4 8 11 : 20 (-9) 16
28 San Martin SH 16 3 6 7 14 : 27 (-13) 15
29 Belgrano 16 2 7 7 9 : 16 (-7) 13
30 Arsenal Sarandi 16 1 5 10 13 : 31 (-18) 8
1.-4.mesto - Kopa Libertadores
5.-10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 8 6 1 1 23 : 7 19 8 4 3 1 15 : 8 15
2. San Lorenco 9 6 1 2 18 : 11 19 8 4 3 1 14 : 10 15
3. Njuels Old Bojs 8 6 1 1 17 : 6 19 9 3 4 2 8 : 7 13
4. Estudijantes LP 8 6 1 1 12 : 5 19 8 3 2 3 14 : 11 11
5. Banfild 8 5 2 1 12 : 8 17 9 4 1 4 10 : 10 13
6. Himnazia La Plata 9 4 3 2 9 : 7 15 8 3 3 2 7 : 4 12
7. River Plata 8 4 3 1 13 : 7 15 8 3 2 3 12 : 11 11
8. Lanus 9 4 3 2 10 : 7 15 7 3 2 2 8 : 8 11
9. Rasing Klub 8 5 2 1 13 : 5 17 8 2 1 5 11 : 13 7
10. Kolon 7 3 1 3 5 : 6 10 9 4 2 3 11 : 8 14
11. Taljeres 6 2 3 1 4 : 2 9 9 4 2 3 10 : 7 14
12. Atletiko Tukuman 9 3 4 2 9 : 8 13 7 3 1 3 9 : 8 10
13. Independiente 8 2 3 3 5 : 6 9 7 4 2 1 6 : 4 14
14. Union Santa Fe 9 5 2 2 8 : 6 17 8 1 3 4 8 : 13 6
15. Godoj Kruz 9 6 1 2 14 : 9 19 7 1 1 5 3 : 12 4
16. Patronato 8 4 3 1 13 : 6 15 9 2 1 6 5 : 12 7
17. Rozario Sentral 9 3 3 3 10 : 6 12 8 2 3 3 7 : 9 9
18. Atletiko Rafaela 7 3 1 3 7 : 6 10 9 3 1 5 8 : 9 10
19. Defensa Husticia 7 3 2 2 8 : 7 11 9 2 3 4 5 : 9 9
20. Olimpo 8 3 2 3 9 : 9 11 8 1 5 2 6 : 6 8
21. Sarmiento 9 3 3 3 10 : 10 12 8 2 1 5 6 : 9 7
22. Kilmes 9 5 1 3 8 : 7 16 8 0 3 5 4 : 18 3
23. Tigre 9 3 4 2 11 : 9 13 8 1 2 5 8 : 12 5
24. Hurakan B.Aires 8 2 4 2 8 : 8 10 8 2 1 5 4 : 7 7
25. Aldosivi 8 2 3 3 6 : 9 9 8 1 5 2 4 : 5 8
26. Velez Sarsfild 7 5 0 2 11 : 9 15 9 0 2 7 2 : 15 2
27. Temperlej 8 3 3 2 7 : 6 12 8 1 1 6 4 : 14 4
28. San Martin SH 7 2 1 4 6 : 11 7 9 1 5 3 8 : 16 8
29. Belgrano 9 1 5 3 4 : 6 8 7 1 2 4 5 : 10 5
30. Arsenal Sarandi 8 1 3 4 10 : 16 6 8 0 2 6 3 : 15 2
Brzi meni