Meksiko, Ascenso MX - Torneo Clausura

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.03. (Sub) 23:00 Mineros Zakatekas-Tampiko Madero 1.63 3.41 5.12 1.58 2.21 (12)
25.03. (Sub) 23:00 Oaksaka-Loros UDK 1.47 3.94 6.12 1.94 1.77 (11)
25.03. (Sub) 23:00 Zakatepek-Huarez 1.89 3.32 3.72 1.73 1.98 (12)
26.03. (Ned) 01:00 Klub Selaja-Lobos BUAP 1.88 3.42 3.64 2.18 1.62 (12)
26.03. (Ned) 03:00 Dorados Sinaloa-UDG 1.68 3.49 4.68 1.76 1.96 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dorados Sinaloa 13 8 3 2 24 : 13 (+11) 27
2 Kimarones Sonora 14 8 1 5 20 : 18 (+2) 25
3 Potros UAEM 14 7 3 4 18 : 12 (+6) 24
4 Koras De Tepik 14 7 3 4 20 : 15 (+5) 24
5 Mineros Zakatekas 13 6 5 2 14 : 7 (+7) 23
6 Oaksaka 13 6 3 4 15 : 14 (+1) 21
7 Huarez 13 6 2 5 17 : 16 (+1) 20
8 UDG 13 5 5 3 13 : 12 (+1) 20
9 Zakatepek 13 6 2 5 18 : 18 (0) 20
10 Atlante 14 5 4 5 16 : 15 (+1) 19
11 Klub Selaja 13 5 3 5 23 : 18 (+5) 18
12 Lobos BUAP 13 5 3 5 24 : 23 (+1) 18
13 Tampiko Madero 13 5 3 5 12 : 11 (+1) 18
14 Kafetaleros Tapačula 14 5 1 8 18 : 20 (-2) 16
15 Venados 14 3 4 7 16 : 31 (-15) 13
16 Mursielagos 14 3 3 8 11 : 19 (-8) 12
17 Korekaminos UAT 14 2 4 8 17 : 24 (-7) 10
18 Loros UDK 13 2 2 9 9 : 19 (-10) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dorados Sinaloa 6 4 1 1 11 : 6 13 7 4 2 1 13 : 7 14
2. Kimarones Sonora 7 5 0 2 11 : 8 15 7 3 1 3 9 : 10 10
3. Potros UAEM 7 6 1 0 13 : 3 19 7 1 2 4 5 : 9 5
4. Koras De Tepik 7 2 2 3 6 : 7 8 7 5 1 1 14 : 8 16
5. Mineros Zakatekas 6 3 3 0 6 : 2 12 7 3 2 2 8 : 5 11
6. Oaksaka 6 3 2 1 10 : 7 11 7 3 1 3 5 : 7 10
7. Huarez 7 5 1 1 13 : 9 16 6 1 1 4 4 : 7 4
8. UDG 7 5 2 0 10 : 4 17 6 0 3 3 3 : 8 3
9. Zakatepek 6 3 1 2 8 : 8 10 7 3 1 3 10 : 10 10
10. Atlante 7 2 2 3 8 : 9 8 7 3 2 2 8 : 6 11
11. Klub Selaja 6 3 0 3 14 : 10 9 7 2 3 2 9 : 8 9
12. Lobos BUAP 7 3 1 3 14 : 13 10 6 2 2 2 10 : 10 8
13. Tampiko Madero 7 4 1 2 10 : 5 13 6 1 2 3 2 : 6 5
14. Kafetaleros Tapačula 7 4 0 3 10 : 6 12 7 1 1 5 8 : 14 4
15. Venados 7 2 3 2 6 : 8 9 7 1 1 5 10 : 23 4
16. Mursielagos 7 0 3 4 5 : 11 3 7 3 0 4 6 : 8 9
17. Korekaminos UAT 7 1 3 3 9 : 13 6 7 1 1 5 8 : 11 4
18. Loros UDK 7 2 1 4 5 : 7 7 6 0 1 5 4 : 12 1
Brzi meni