Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.11. (Ned) 06:00 Dnjepar Mogilev-Sluck 2.67 3.28 2.38 1.65 2.06 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Gomelj-Dinamo Brest 4.75 3.48 1.65 1.62 2.11 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Gorodeja-BATE 7.93 4.35 1.34 1.68 2.01 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Krumkači Minsk-Minsk 2.49 3.03 2.77 1.59 2.15 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Naftan-Isloč 2.64 3.17 2.47 1.71 2.01 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Neman-Šahtjor Soligorsk 5.72 3.55 1.56 1.74 1.96 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Torpedo BelAZ-Slavija Mozir 1.26 5.38 8.35 2.08 1.67 (3)
26.11. (Ned) 06:00 Vitebsk-Dinamo Minsk 6.96 4.00 1.46 1.63 2.09 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 29 21 4 4 58 : 16 (+42) 67
2 Dinamo Minsk 29 21 2 6 42 : 14 (+28) 65
3 Šahtjor Soligorsk 29 20 5 4 51 : 19 (+32) 65
4 Dinamo Brest 29 13 9 7 46 : 26 (+20) 48
5 Torpedo BelAZ 29 13 9 7 41 : 27 (+14) 48
6 Neman 29 13 7 9 39 : 31 (+8) 46
7 Vitebsk 29 12 7 10 34 : 34 (0) 43
8 Sluck 29 12 7 10 30 : 34 (-4) 43
9 Gorodeja 29 8 13 8 34 : 32 (+2) 37
10 Gomelj 29 9 8 12 24 : 24 (0) 35
11 Dnjepar Mogilev 29 6 7 16 27 : 48 (-21) 25
12 Isloč (-7) 29 9 4 16 25 : 45 (-20) 24
13 Minsk 29 3 14 12 18 : 37 (-19) 23
14 Krumkači Minsk 29 4 10 15 24 : 46 (-22) 22
15 Slavija Mozir 29 4 8 17 26 : 48 (-22) 20
16 Naftan (-5) 29 4 6 19 17 : 55 (-38) 13
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2., 3.mesto i Dinamo Brest (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 15 12 2 1 30 : 7 38 14 9 2 3 28 : 9 29
2. Dinamo Minsk 15 11 2 2 19 : 9 35 14 10 0 4 23 : 5 30
3. Šahtjor Soligorsk 15 10 2 3 26 : 10 32 14 10 3 1 25 : 9 33
4. Dinamo Brest 15 10 4 1 30 : 8 34 14 3 5 6 16 : 18 14
5. Torpedo BelAZ 14 6 6 2 20 : 14 24 15 7 3 5 21 : 13 24
6. Neman 14 7 2 5 18 : 14 23 15 6 5 4 21 : 17 23
7. Vitebsk 14 5 5 4 16 : 16 20 15 7 2 6 18 : 18 23
8. Sluck 15 7 2 6 17 : 16 23 14 5 5 4 13 : 18 20
9. Gorodeja 14 6 7 1 18 : 11 25 15 2 6 7 16 : 21 12
10. Gomelj 14 4 5 5 12 : 10 17 15 5 3 7 12 : 14 18
11. Dnjepar Mogilev 14 4 2 8 17 : 29 14 15 2 5 8 10 : 19 11
12. Isloč (-7) 15 4 3 8 11 : 21 15 14 5 1 8 14 : 24 16
13. Minsk 15 2 9 4 10 : 13 15 14 1 5 8 8 : 24 8
14. Krumkači Minsk 14 2 6 6 12 : 20 12 15 2 4 9 12 : 26 10
15. Slavija Mozir 15 3 2 10 17 : 30 11 14 1 6 7 9 : 18 9
16. Naftan (-5) 14 2 1 11 5 : 30 7 15 2 5 8 12 : 25 11
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno