Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.09. (Sub) 15:00 BATE-Slutsk 1.24 4.84 11.65 1.77 1.94 (11)
23.09. (Sub) 16:00 Šahtjor Soligorsk-Isloč 1.09 7.66 20.33 2.03 1.70 (9)
24.09. (Ned) 12:00 Slavija Mozir-Krumkači Minsk 2.14 3.21 3.15 1.74 1.98 (11)
24.09. (Ned) 13:00 Minsk-Vitebsk 3.25 3.15 2.12 1.60 2.18 (11)
24.09. (Ned) 14:00 Gorodeja-Naftan 1.44 3.84 6.96 1.79 1.92 (11)
24.09. (Ned) 15:00 Neman-Torpedo BelAZ 2.38 3.11 2.79 1.68 2.06 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Minsk 23 17 1 5 33 : 12 (+21) 52
2 Šahtjor Soligorsk 22 15 5 2 35 : 13 (+22) 50
3 BATE 22 15 3 4 38 : 11 (+27) 48
4 Slutsk 22 10 7 5 23 : 17 (+6) 37
5 Neman 22 10 6 6 30 : 22 (+8) 36
6 Torpedo BelAZ 22 9 8 5 31 : 18 (+13) 35
7 Vitebsk 22 10 5 7 26 : 23 (+3) 35
8 Dinamo Brest 23 9 7 7 33 : 23 (+10) 34
9 Gorodeja 22 6 10 6 24 : 25 (-1) 28
10 Gomelj 23 6 7 10 18 : 20 (-2) 25
11 Dnjepar Mogilev 22 5 6 11 19 : 34 (-15) 21
12 Krumkači Minsk 22 4 8 10 20 : 33 (-13) 20
13 Minsk 22 3 9 10 13 : 29 (-16) 18
14 Slavija Mozir 22 3 7 12 18 : 36 (-18) 16
15 Isloč (-7) 21 4 3 14 14 : 33 (-19) 8
16 Naftan (-5) 22 3 4 15 11 : 37 (-26) 8
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2., 3.mesto i Dinamo Brest (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Minsk 11 9 1 1 16 : 8 28 12 8 0 4 17 : 4 24
2. Šahtjor Soligorsk 11 8 2 1 19 : 6 26 11 7 3 1 16 : 7 24
3. BATE 11 9 1 1 17 : 4 28 11 6 2 3 21 : 7 20
4. Slutsk 11 6 2 3 12 : 8 20 11 4 5 2 11 : 9 17
5. Neman 10 5 2 3 13 : 10 17 12 5 4 3 17 : 12 19
6. Torpedo BelAZ 11 5 5 1 14 : 7 20 11 4 3 4 17 : 11 15
7. Vitebsk 11 5 4 2 13 : 10 19 11 5 1 5 13 : 13 16
8. Dinamo Brest 12 8 3 1 25 : 7 27 11 1 4 6 8 : 16 7
9. Gorodeja 12 5 6 1 15 : 10 21 10 1 4 5 9 : 15 7
10. Gomelj 12 4 4 4 12 : 9 16 11 2 3 6 6 : 11 9
11. Dnjepar Mogilev 10 3 1 6 10 : 21 10 12 2 5 5 9 : 13 11
12. Krumkači Minsk 11 2 5 4 10 : 14 11 11 2 3 6 10 : 19 9
13. Minsk 11 2 7 2 8 : 8 13 11 1 2 8 5 : 21 5
14. Slavija Mozir 11 2 2 7 12 : 24 8 11 1 5 5 6 : 12 8
15. Isloč (-7) 11 2 2 7 7 : 15 8 10 2 1 7 7 : 18 7
16. Naftan (-5) 11 2 1 8 4 : 18 7 11 1 3 7 7 : 19 6
Brzi meni