Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belgija, Jupiler Pro League - Play off

Tabele: Glavna Golovi


Za Prvaka

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Anderleht 10 6 3 1 14 : 6 (+8) 52
2 Klub Briž 10 4 3 3 16 : 14 (+2) 45
3 Gent 10 4 4 2 16 : 11 (+5) 41
4 Ostende 10 3 3 4 14 : 17 (-3) 37
5 Sporting Šarlroa 10 2 4 4 10 : 13 (-3) 35
6 Zulte Varegem 10 1 3 6 12 : 21 (-9) 33
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Anderleht 5 3 1 1 7 : 3 10 5 3 2 0 7 : 3 11
2. Klub Briž 5 3 2 0 9 : 5 11 5 1 1 3 7 : 9 4
3. Gent 5 2 3 0 9 : 5 9 5 2 1 2 7 : 6 7
4. Ostende 5 3 1 1 8 : 6 10 5 0 2 3 6 : 11 2
5. Sporting Šarlroa 5 1 1 3 5 : 8 4 5 1 3 1 5 : 5 6
6. Zulte Varegem 5 1 2 2 8 : 9 5 5 0 1 4 4 : 12 1

Za Ligu Evrope - Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sent Truden 10 7 1 2 23 : 7 (+16) 22
2 Mehelen 10 5 1 4 7 : 16 (-9) 16
3 Vasland - Beveren 10 5 0 5 17 : 19 (-2) 15
4 Standard 10 4 2 4 14 : 11 (+3) 14
5 Union Sent Žiloaz 10 3 1 6 15 : 19 (-4) 10
6 Lirs 10 3 1 6 12 : 16 (-4) 10
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sent Truden 5 4 0 1 13 : 2 12 5 3 1 1 10 : 5 10
2. Mehelen 5 4 0 1 5 : 3 12 5 1 1 3 2 : 13 4
3. Vasland - Beveren 5 1 0 4 6 : 12 3 5 4 0 1 11 : 7 12
4. Standard 5 3 1 1 9 : 5 10 5 1 1 3 5 : 6 4
5. Union Sent Žiloaz 5 1 1 3 8 : 12 4 5 2 0 3 7 : 7 6
6. Lirs 5 2 1 2 6 : 7 7 5 1 0 4 6 : 9 3

Za Ligu Evrope - Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Genk 10 8 2 0 26 : 4 (+22) 26
2 Sporting Lokeren 10 3 6 1 21 : 20 (+1) 15
3 Eupen 10 3 4 3 20 : 20 (0) 13
4 Kortrijk 10 3 3 4 15 : 22 (-7) 12
5 Muskron-Peruvelc 10 2 2 6 11 : 22 (-11) 8
6 Ruselar 10 2 1 7 17 : 22 (-5) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Genk 5 5 0 0 18 : 2 15 5 3 2 0 8 : 2 11
2. Sporting Lokeren 5 2 3 0 9 : 5 9 5 1 3 1 12 : 15 6
3. Eupen 5 2 3 0 11 : 8 9 5 1 1 3 9 : 12 4
4. Kortrijk 5 1 2 2 9 : 14 5 5 2 1 2 6 : 8 7
5. Muskron-Peruvelc 5 1 1 3 3 : 7 4 5 1 1 3 8 : 15 4
6. Ruselar 5 1 0 4 10 : 14 3 5 1 1 3 7 : 8 4
U tabelu za prvaka je uračunato i pola bodova iz 1.dela.

Anderleht - Liga Šampiona
Klub Briž - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Gent i Zulte Varegem (Pobednik Kupa) - Liga Evrope
pobednik Baraža - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Brzi meni