Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Bugarska, Parva Liga - Part 2

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.05. (Sub) 17:00 Vereja-Botev 2.01 3.40 3.58 1.78 1.98 (2)
28.05. (Ned) 15:30 CSKA Sofija-Levski 2.02 3.26 3.40 1.87 1.85 (11)
28.05. (Ned) 18:00 Černo More-Ludogorec Razgrad 2.20 3.43 2.81 2.31 1.54 (9)
28.05. (Ned) 18:00 Lok. Plovdiv-Dunav Ruse 2.31 3.19 2.83 2.01 1.71 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 34 24 8 2 83 : 25 (+58) 80
2 CSKA Sofija 34 18 10 6 48 : 20 (+28) 64
3 Levski 34 18 8 8 48 : 26 (+22) 62
4 Lok. Plovdiv 34 13 10 11 45 : 47 (-2) 49
5 Dunav Ruse 34 13 10 11 41 : 41 (0) 49
6 Černo More 34 13 7 14 36 : 40 (-4) 46
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 17 12 4 1 37 : 10 40 17 12 4 1 46 : 15 40
2. CSKA Sofija 17 10 5 2 29 : 9 35 17 8 5 4 19 : 11 29
3. Levski 17 11 3 3 27 : 11 36 17 7 5 5 21 : 15 26
4. Lok. Plovdiv 17 7 7 3 24 : 19 28 17 6 3 8 21 : 28 21
5. Dunav Ruse 17 6 6 5 24 : 22 24 17 7 4 6 17 : 19 25
6. Černo More 17 8 4 5 18 : 15 28 17 5 3 9 18 : 25 18

Group A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vereja 32 13 6 13 31 : 40 (-9) 45
2 Botev 32 13 5 14 51 : 50 (+1) 44
3 Slavija Sofija 32 11 4 17 37 : 55 (-18) 37
4 Montana 32 4 3 25 24 : 66 (-42) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vereja 16 10 2 4 19 : 10 32 16 3 4 9 12 : 30 13
2. Botev 16 9 3 4 33 : 19 30 16 4 2 10 18 : 31 14
3. Slavija Sofija 16 8 0 8 23 : 26 24 16 3 4 9 14 : 29 13
4. Montana 16 3 1 12 19 : 37 10 16 1 2 13 5 : 29 5

Group B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Beroe 32 12 8 12 35 : 33 (+2) 44
2 Pirin 32 12 7 13 41 : 44 (-3) 43
3 Neftohimik 32 8 7 17 33 : 47 (-14) 31
4 Lokomotiv GO 32 7 9 16 32 : 51 (-19) 30
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Beroe 16 7 4 5 21 : 17 25 16 5 4 7 14 : 16 19
2. Pirin 16 9 5 2 25 : 15 32 16 3 2 11 16 : 29 11
3. Neftohimik 16 7 3 6 23 : 18 24 16 1 4 11 10 : 29 7
4. Lokomotiv GO 16 5 4 7 16 : 19 19 16 2 5 9 16 : 32 11
Ludogorec Razgrad - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto, Botev (pobednik Kupa) i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope


U tabelu su uračunati i bodovi iz 1.dela.
Brzi meni