Prijateljski (kl.), Club Friendly

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.01. (Sre) 10:00 Diožđer-Budaorš 1.29 4.72 8.07 2.06 1.67 (8)
18.01. (Sre) 10:00 Keln II-Fortuna Keln 5.26 4.03 1.53 2.20 1.60 (4)
18.01. (Sre) 10:00 Partizan-BSK Borča 1.20 5.83 9.89 2.49 1.46 (9)
18.01. (Sre) 10:00 Skalica-Pardubice 2.51 3.49 2.42 2.20 1.60 (11)
18.01. (Sre) 10:00 Slovan Liberec-Varnsdorf 1.45 4.22 5.79 2.64 1.42 (11)
18.01. (Sre) 10:00 Teplice-Viktorija Žižkov 2.64 4.19 4.05 2.47 1.47 (7)
18.01. (Sre) 11:00 Gornjik Lecna-Visla Pulavi 1.46 4.19 5.70 2.36 1.52 (10)
18.01. (Sre) 11:00 Pakš-Bodajk Šiofok 1.36 4.64 6.55 2.36 1.51 (8)
18.01. (Sre) 11:00 ROV 1964 Ribnik-Odra Opole 2.81 3.34 2.19 2.00 1.71 (5)
18.01. (Sre) 11:00 Slask Vroclav-Varta 1.22 5.84 8.84 2.71 1.37 (8)
18.01. (Sre) 11:00 Vitoria Setubal-1860 Minhen 2.47 3.18 2.62 1.83 1.86 (9)
18.01. (Sre) 11:00 Zemplin Mihalovce-Partizan Bardejov 1.58 3.82 4.90 2.18 1.60 (10)
18.01. (Sre) 12:00 Fridek - Mistek-Vitkovice 1.80 3.72 3.68 2.28 1.53 (12)
18.01. (Sre) 12:00 Korona-Čojničanka 2.20 3.25 3.05 1.95 1.73 (1)
18.01. (Sre) 12:00 Solnok MAV-Bekeščaba Elore 3.01 3.32 2.10 1.86 1.82 (6)
18.01. (Sre) 12:00 Zbrojovka Brno-Znojmo 1.84 3.79 3.41 2.79 1.37 (12)
18.01. (Sre) 12:30 Zenit-Videoton 1.40 4.46 6.17 2.48 1.47 (11)
18.01. (Sre) 13:00 A. Braunšvajg II-ZFK Mojzelvic 2.24 3.40 2.79 2.03 1.69 (2)
18.01. (Sre) 13:00 Bačka B.Palanka-Vojvodina 4.02 3.52 1.75 1.88 1.79 (9)
18.01. (Sre) 13:00 Čukarički-ČSK Pivara 1.43 3.90 6.50 2.07 1.61 (1)
18.01. (Sre) 13:00 Fortuna 95 Dizeldorf II-Hanover 96 II 2.30 3.33 2.63 2.19 1.57 (2)
18.01. (Sre) 13:00 Grafin Vlašim-Dukla 5.99 4.72 1.38 3.00 1.37 (10)
18.01. (Sre) 13:00 Jan Regenzburg-Lifering 1.72 3.76 4.03 2.33 1.52 (9)
18.01. (Sre) 13:00 Kolding IF-Vejle 3.20 3.67 1.91 2.47 1.46 (8)
18.01. (Sre) 13:00 Lokomotiva Zagreb-Krško 1.73 3.54 4.11 2.02 1.69 (8)
18.01. (Sre) 13:00 Volfsberger AC-Domžale 1.81 3.53 3.81 2.03 1.69 (5)
18.01. (Sre) 13:30 Vaker 90 Nordhauzen-Kemnicer 3.40 3.76 1.84 2.31 1.52 (6)
18.01. (Sre) 14:00 Austrija Beč-Trinec 1.17 6.69 9.36 3.49 1.26 (11)
18.01. (Sre) 14:00 Dinamo Zagreb-Triglav 1.12 7.41 12.80 3.96 1.19 (4)
18.01. (Sre) 14:00 Estud. Merida-Monagas 2.78 3.32 2.22 1.89 1.77 (3)
18.01. (Sre) 14:00 Fortuna 95-Hanover 96 2.45 3.65 2.45 2.31 1.52 (1)
18.01. (Sre) 14:00 Jang Bojs-Vircburger Kikers 2.28 3.47 2.68 2.19 1.59 (12)
18.01. (Sre) 14:00 Olimpija-Zagreb 1.29 5.27 7.27 2.65 1.41 (11)
18.01. (Sre) 14:00 Vaker Insbruk Am.-1860 Minhen II 3.55 4.00 1.72 2.40 1.45 (1)
18.01. (Sre) 14:00 Viktorija Plzenj-Vehen Vizbaden 1.43 4.51 5.81 2.53 1.44 (11)
18.01. (Sre) 14:30 Janbian Fude-Lugano 4.05 4.11 2.00 2.40 1.47 (7)
18.01. (Sre) 14:30 Nirnberg-Sion 2.22 3.40 2.80 2.21 1.57 (5)
18.01. (Sre) 15:00 Šturm-Glajsdorf 09 1.14 7.75 11.24 4.26 1.17 (7)
18.01. (Sre) 16:00 Pogon Siedlice-Olimpija Zambrov 1.39 4.43 5.99 2.65 1.40 (4)
18.01. (Sre) 17:30 Ulm 1846-Sonenhof Grosaspah 4.11 3.95 1.67 2.50 1.46 (9)
18.01. (Sre) 18:30 Flora-Šilamae 1.67 3.95 4.06 2.83 1.37 (10)
18.01. (Sre) 19:30 Haen-Čongking Lifan 2.40 3.47 2.48 2.08 1.67 (2)
18.01. (Sre) 19:30 Port. Araure-Atletiko Venecuela 3.05 3.38 2.11 1.92 1.76 (3)
18.01. (Sre) 21:30 Barselona Gva.-Miljonarios 2.71 3.10 2.45 1.67 2.05 (7)
18.01. (Sre) 23:00 Kolo Kolo-Atletiko Sero 1.95 3.40 3.33 1.89 1.79 (3)
18.01. (Sre) 23:30 Kolo Kolo-Sero Portenjo 1.95 3.40 3.30 1.90 1.80 (2)
18.01. (Sre) 23:30 Truhiljanos-Deportivo Tačira 3.48 3.35 1.94 1.86 1.81 (2)
19.01. (Čet) 00:00 Vasko da Gama-Korintijans 3.34 3.30 1.99 1.73 1.96 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni