Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, KanalSport Divisionen - Part 2

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.05. (Ned) 11:00 Avarta-Brabrand 2.55 3.41 2.36 2.23 1.56 (10)
28.05. (Ned) 11:00 B 93-Arhus Fremad 1.74 3.66 3.87 2.19 1.58 (10)
28.05. (Ned) 11:00 Kolding IF-Kjelerup 1.98 3.53 3.15 2.21 1.57 (10)
28.05. (Ned) 11:00 Marienlist-Tisted 3.75 3.70 1.76 2.36 1.49 (10)
28.05. (Ned) 13:00 Bronshoj-Dalum 1.74 3.67 3.91 2.19 1.58 (10)
28.05. (Ned) 13:00 Hvidovre-Greve 1.40 4.44 5.90 2.48 1.45 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tisted 12 10 2 0 40 : 10 (+26) 45
2 Brabrand 12 5 6 1 36 : 17 (+11) 35
3 Kolding IF 12 5 3 4 29 : 23 (+1) 28
4 Avarta 12 5 3 4 28 : 22 (+4) 27
5 B 93 12 5 1 6 25 : 24 (-1) 26
6 Kjelerup 12 5 3 4 32 : 28 (+6) 23
7 Marienlist 12 5 2 5 24 : 26 (-1) 23
8 Hvidovre 12 4 4 4 20 : 20 (+1) 22
9 Arhus Fremad 12 6 1 5 20 : 32 (-2) 20
10 Dalum 12 2 4 6 16 : 28 (-9) 18
11 Bronshoj 12 4 0 8 24 : 37 (-10) 18
12 Greve 12 1 1 10 15 : 42 (-26) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tisted 6 5 1 0 14 : 3 16 6 5 1 0 16 : 1 16
2. Brabrand 6 3 3 0 16 : 7 12 6 2 3 1 8 : 6 9
3. Kolding IF 6 3 1 2 9 : 6 10 6 2 2 2 8 : 10 8
4. Avarta 6 3 1 2 11 : 7 10 6 2 2 2 11 : 11 8
5. B 93 6 3 0 3 9 : 9 9 6 2 1 3 8 : 9 7
6. Kjelerup 6 2 2 2 12 : 9 8 6 3 1 2 11 : 8 10
7. Marienlist 6 3 2 1 13 : 8 11 6 2 0 4 5 : 11 6
8. Hvidovre 6 2 2 2 5 : 4 8 6 2 2 2 9 : 9 8
9. Arhus Fremad 6 3 0 3 5 : 6 9 6 3 1 2 8 : 9 10
10. Dalum 6 1 2 3 6 : 10 5 6 1 2 3 4 : 9 5
11. Bronshoj 6 2 0 4 9 : 12 6 6 2 0 4 6 : 13 6
12. Greve 6 0 1 5 5 : 19 1 6 1 0 5 6 : 18 3

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Midelfart 12 9 1 2 35 : 17 (+12) 41
2 Frem 12 5 4 3 30 : 18 (+3) 35
3 Sudvest 05 12 6 3 3 25 : 24 (+4) 26
4 Nesbi 12 4 5 3 23 : 28 (-3) 26
5 HIK Helerup 12 5 1 6 28 : 25 (+1) 25
6 VSK Arhus 12 4 4 4 28 : 26 (+1) 25
7 Jamerbugt 12 5 3 4 24 : 25 (+2) 23
8 Oder 12 5 2 5 29 : 24 (+1) 23
9 Holbek 12 6 3 3 23 : 26 (+6) 22
10 Svendborg 12 2 3 7 18 : 27 (-8) 16
11 Fredensborg 12 1 4 7 13 : 28 (-13) 15
12 Vejgard 12 2 3 7 18 : 26 (-6) 14
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Midelfart 6 5 1 0 14 : 3 16 6 4 0 2 8 : 7 12
2. Frem 6 2 3 1 9 : 7 9 6 3 1 2 7 : 6 10
3. Sudvest 05 6 4 1 1 8 : 4 13 6 2 2 2 7 : 7 8
4. Nesbi 6 2 2 2 7 : 10 8 6 2 3 1 7 : 7 9
5. HIK Helerup 6 3 1 2 12 : 6 10 6 2 0 4 5 : 10 6
6. VSK Arhus 7 2 3 2 7 : 7 9 5 2 1 2 10 : 9 7
7. Jamerbugt 6 3 2 1 10 : 6 11 6 2 1 3 7 : 9 7
8. Oder 5 3 1 1 5 : 2 10 7 2 1 4 13 : 15 7
9. Holbek 6 6 0 0 14 : 3 18 6 0 3 3 4 : 9 3
10. Svendborg 6 0 1 5 3 : 13 1 6 2 2 2 7 : 5 8
11. Fredensborg 6 1 1 4 3 : 11 4 6 0 3 3 3 : 8 3
12. Vejgard 6 1 2 3 7 : 9 5 6 1 1 4 3 : 7 4
U tabele su uračunati bodovi osvojeni u međusobnim susretima iz 1.dela.
Brzi meni