Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, KanalSport Divisionen - Part 2

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.04. (Sub) 11:00 Kolding IF-Tisted 2.57 3.43 2.34 2.13 1.60 (2)
01.04. (Sub) 11:00 Vejgard-Midelfart 4.65 3.80 1.60 2.31 1.51 (2)
01.04. (Sub) 11:00 VSK Arhus-Fredensborg 2.09 3.45 2.93 2.18 1.58 (2)
01.04. (Sub) 13:00 B 93-Dalum 2.08 3.53 2.96 2.05 1.65 (2)
01.04. (Sub) 13:00 HIK Helerup-Sudvest 05 1.89 3.53 3.42 2.15 1.59 (2)
01.04. (Sub) 13:00 Hvidovre-Kjelerup 2.41 3.38 2.51 2.05 1.65 (2)
01.04. (Sub) 13:00 Jamerbugt-Nesbi 2.66 3.45 2.26 2.17 1.58 (2)
01.04. (Sub) 13:00 Marienlist-Bronshoj 1.90 3.48 3.44 2.13 1.60 (2)
01.04. (Sub) 13:00 Oder-Holbek 2.05 3.48 3.00 2.18 1.58 (2)
02.04. (Ned) 11:00 Avarta-Arhus Fremad 1.60 3.68 4.79 2.08 1.64 (2)
02.04. (Ned) 11:00 Greve-Brabrand 4.87 3.95 1.55 2.40 1.48 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kjelerup 2 2 0 0 6 : 0 (+6) 6
2 Brabrand 2 1 1 0 6 : 4 (+2) 4
3 Arhus Fremad 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
4 Hvidovre 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
5 Bronshoj 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
6 Kolding IF 2 1 0 1 5 : 6 (-1) 3
7 B 93 2 1 0 1 4 : 5 (-1) 3
8 Tisted 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
9 Marienlist 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
10 Dalum 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
11 Avarta 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
12 Greve 2 0 0 2 1 : 6 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kjelerup 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Brabrand 1 1 0 0 4 : 2 3 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Arhus Fremad 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Hvidovre 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Bronshoj 1 1 0 0 5 : 2 3 1 0 0 1 0 : 2 0
6. Kolding IF 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 2 : 5 0
7. B 93 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 2 : 4 0
8. Tisted 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Marienlist 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 1 0
10. Dalum 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
11. Avarta 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 3 0
12. Greve 1 0 0 1 0 : 4 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 VSK Arhus 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
2 Nesbi 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Sudvest 05 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
4 Holbek 2 1 0 1 5 : 3 (+2) 3
5 Fredensborg 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
6 Oder 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
7 Midelfart 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
8 Frem 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
9 Jamerbugt 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
10 HIK Helerup 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
11 Vejgard 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
12 Svendborg 2 0 1 1 0 : 4 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. VSK Arhus 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Nesbi 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Sudvest 05 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Holbek 1 1 0 0 4 : 1 3 1 0 0 1 1 : 2 0
5. Fredensborg 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
6. Oder 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Midelfart 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 4 0
8. Frem 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Jamerbugt 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
10. HIK Helerup 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
11. Vejgard 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 1 0
12. Svendborg 1 0 0 1 0 : 4 0 1 0 1 0 0 : 0 1
Brzi meni