Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Japan, J. League Division 3

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.09. (Ned) 04:30 Sagamihara-Jokohama SCC 2.21 3.27 2.90 1.55 2.30 (2)
24.09. (Ned) 06:30 Nagano Parseiro-Gamba Osaka U23 1.46 4.00 5.90 1.73 2.00 (1)
24.09. (Ned) 10:00 Serezo Osaka U-23-Fukušima Junajted 2.20 3.30 2.90 1.68 2.03 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Točiđi 23 13 7 3 35 : 18 (+17) 46
2 Azul Klaro Numacu 22 13 6 3 51 : 19 (+32) 45
3 Blaublic Akita 21 13 5 3 37 : 17 (+20) 44
4 Kataler Tojama 23 11 7 5 27 : 16 (+11) 40
5 Kagošima Junajted 22 12 2 8 30 : 24 (+6) 38
6 Nagano Parseiro 22 9 8 5 20 : 13 (+7) 35
7 Giravanc Kitakjušu 22 10 3 9 28 : 20 (+8) 33
8 Rjukju 22 8 8 6 32 : 26 (+6) 32
9 Fudžieda MYFC 21 8 6 7 25 : 29 (-4) 30
10 Fukušima Junajted 22 8 3 11 23 : 32 (-9) 27
11 Sagamihara 21 6 7 8 18 : 23 (-5) 25
12 FK Tokio U-23 22 7 4 11 21 : 35 (-14) 25
13 Jokohama SCC 21 5 5 11 23 : 33 (-10) 20
14 Grulja Morioka 22 4 6 12 21 : 34 (-13) 18
15 Gainare Totori 22 4 6 12 22 : 40 (-18) 18
16 Serezo Osaka U-23 20 3 8 9 21 : 29 (-8) 17
17 Gamba Osaka U23 22 5 1 16 15 : 41 (-26) 16
U-23 timovi ne mogu se plasirati u 2.ligu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Točiđi 12 8 3 1 18 : 8 27 11 5 4 2 17 : 10 19
2. Azul Klaro Numacu 11 7 2 2 22 : 6 23 11 6 4 1 29 : 13 22
3. Blaublic Akita 11 7 3 1 17 : 8 24 10 6 2 2 20 : 9 20
4. Kataler Tojama 10 6 2 2 11 : 6 20 13 5 5 3 16 : 10 20
5. Kagošima Junajted 11 8 0 3 18 : 12 24 11 4 2 5 12 : 12 14
6. Nagano Parseiro 11 6 3 2 12 : 6 21 11 3 5 3 8 : 7 14
7. Giravanc Kitakjušu 12 7 1 4 18 : 11 22 10 3 2 5 10 : 9 11
8. Rjukju 11 3 5 3 15 : 17 14 11 5 3 3 17 : 9 18
9. Fudžieda MYFC 11 5 4 2 15 : 11 19 10 3 2 5 10 : 18 11
10. Fukušima Junajted 10 3 3 4 10 : 13 12 12 5 0 7 13 : 19 15
11. Sagamihara 10 4 3 3 11 : 12 15 11 2 4 5 7 : 11 10
12. FK Tokio U-23 11 3 1 7 7 : 20 10 11 4 3 4 14 : 15 15
13. Jokohama SCC 11 1 5 5 10 : 18 8 10 4 0 6 13 : 15 12
14. Grulja Morioka 12 2 3 7 9 : 17 9 10 2 3 5 12 : 17 9
15. Gainare Totori 10 1 3 6 10 : 21 6 12 3 3 6 12 : 19 12
16. Serezo Osaka U-23 10 0 4 6 9 : 19 4 10 3 4 3 12 : 10 13
17. Gamba Osaka U23 11 3 1 7 10 : 22 10 11 2 0 9 5 : 19 6
Brzi meni