Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Japan, Meiji Yasuda J. League Division 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.11. (Sub) 23:00 Gamba Osaka-Kons. Saporo 2.08 3.38 3.28 1.97 1.78 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Kašima Antlers-Kašiva Rejsol 1.68 3.75 4.61 1.99 1.76 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Omija Ardija-Ventforet Kofu 2.55 3.08 2.72 1.64 2.18 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Sagan Tosu-Džubilo Ivata 2.67 3.19 2.55 1.80 1.94 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Sanfreće Hir.-FK Tokio 1.70 3.60 4.68 1.94 1.80 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Serezo Osaka-Visel Kobe 1.59 3.96 4.90 2.27 1.59 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Šimicu S-Puls-Albireks Nigata 1.87 3.44 3.93 1.88 1.86 (4)
25.11. (Sub) 23:00 Vegalta Sendai-Jokohama F. Mar. 2.66 3.25 2.51 1.93 1.81 (4)
29.11. (Sre) 05:30 Urava Red Dajm.-Kavasaki Frontale 2.64 3.48 2.40 2.34 1.57 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kašima Antlers 32 23 1 8 53 : 31 (+22) 70
2 Kavasaki Frontale 32 19 9 4 65 : 32 (+33) 66
3 Serezo Osaka 32 18 6 8 62 : 41 (+21) 60
4 Kašiva Rejsol 32 17 7 8 48 : 33 (+15) 58
5 Jokohama F. Mar. 32 16 7 9 42 : 34 (+8) 55
6 Džubilo Ivata 32 15 9 8 48 : 30 (+18) 54
7 Urava Red Dajm. 32 14 7 11 64 : 52 (+12) 49
8 Sagan Tosu 32 13 8 11 39 : 39 (0) 47
9 Visel Kobe 32 13 5 14 38 : 39 (-1) 44
10 Gamba Osaka 32 11 9 12 48 : 40 (+8) 42
11 Vegalta Sendai 32 11 7 14 42 : 50 (-8) 40
12 FK Tokio 32 10 9 13 36 : 40 (-4) 39
13 Kons. Saporo 32 10 7 15 35 : 45 (-10) 37
14 Šimicu S-Puls 32 7 10 15 31 : 50 (-19) 31
15 Sanfreće Hir. 32 7 9 16 30 : 47 (-17) 30
16 Ventforet Kofu 32 6 10 16 22 : 39 (-17) 28
17 Omija Ardija 32 5 9 18 28 : 55 (-27) 24
18 Albireks Nigata 32 5 7 20 24 : 58 (-34) 22
1., 2.mesto i Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kašima Antlers 16 11 0 5 22 : 12 33 16 12 1 3 31 : 19 37
2. Kavasaki Frontale 16 11 4 1 39 : 17 37 16 8 5 3 26 : 15 29
3. Serezo Osaka 16 11 3 2 34 : 16 36 16 7 3 6 28 : 25 24
4. Kašiva Rejsol 16 8 3 5 24 : 18 27 16 9 4 3 24 : 15 31
5. Jokohama F. Mar. 17 9 6 2 26 : 17 33 15 7 1 7 16 : 17 22
6. Džubilo Ivata 16 8 4 4 25 : 19 28 16 7 5 4 23 : 11 26
7. Urava Red Dajm. 15 7 5 3 39 : 27 26 17 7 2 8 25 : 25 23
8. Sagan Tosu 16 11 1 4 25 : 16 34 16 2 7 7 14 : 23 13
9. Visel Kobe 16 5 3 8 18 : 18 18 16 8 2 6 20 : 21 26
10. Gamba Osaka 16 4 5 7 22 : 16 17 16 7 4 5 26 : 24 25
11. Vegalta Sendai 16 6 3 7 22 : 23 21 16 5 4 7 20 : 27 19
12. FK Tokio 16 5 6 5 18 : 17 21 16 5 3 8 18 : 23 18
13. Kons. Saporo 16 8 4 4 21 : 16 28 16 2 3 11 14 : 29 9
14. Šimicu S-Puls 16 3 2 11 14 : 33 11 16 4 8 4 17 : 17 20
15. Sanfreće Hir. 16 2 6 8 11 : 23 12 16 5 3 8 19 : 24 18
16. Ventforet Kofu 16 4 6 6 14 : 16 18 16 2 4 10 8 : 23 10
17. Omija Ardija 16 3 6 7 14 : 22 15 16 2 3 11 14 : 33 9
18. Albireks Nigata 16 3 1 12 10 : 31 10 16 2 6 8 14 : 27 12
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno