Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Liga II

Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Juventus Bukurešt 32 25 3 4 71 : 18 (+53) 78
2 Sepsi OSK 32 20 7 5 60 : 28 (+32) 67
3 UTA Arad 33 20 5 8 62 : 30 (+32) 65
4 Mioveni 32 17 7 8 49 : 26 (+23) 58
5 Čindia Targovište 33 18 3 12 55 : 35 (+20) 57
6 Brašov 32 15 10 7 47 : 32 (+15) 55
7 Dunarea Kalaraš 33 15 8 10 49 : 40 (+9) 53
8 CS Afumati 32 15 5 12 51 : 34 (+17) 50
9 Olimpija Satu Mare 32 14 6 12 42 : 34 (+8) 48
10 Lučeafarul Oradea 33 14 4 15 47 : 37 (+10) 46
11 Dačija Unirea Braila 32 14 4 14 37 : 46 (-9) 46
12 Foresta Sućeava 32 12 5 15 49 : 62 (-13) 41
13 Klinćeni 33 11 5 17 46 : 68 (-22) 38
14 SS Polit. Temišvar 33 10 8 15 46 : 56 (-10) 38
15 Balotešti 32 10 6 16 40 : 53 (-13) 36
16 Metalul Resita 32 6 3 23 35 : 73 (-38) 21
17 Ramnicu Valčea 33 4 6 23 16 : 67 (-51) 18
18 Unirea Tarlungeni (-10) 33 2 5 26 15 : 78 (-63) 1
19 Berćeni 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
20 Soimi Pankota 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Rapid Sućeava je promenio ime u Foresta Sućeava.

Soimi Pankota je posle 13.kola zbog finansijskih problema isključena iz lige i svi rezultati su joj poništeni.
Berćeni je posle 15.kola odustao od takmičenja i svi rezultati su im poništeni.
Ramnicu Valčea je odustao od takmičenja i svi preostali rezultati su registrovani u korist protivnika.
Unirea Tarlungeni je odustala od takmičenja i svi preostali rezultati su registrovani u korist protivnika.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Juventus Bukurešt 16 14 1 1 41 : 9 43 16 11 2 3 30 : 9 35
2. Sepsi OSK 16 13 2 1 41 : 10 41 16 7 5 4 19 : 18 26
3. UTA Arad 16 9 4 3 27 : 12 31 17 11 1 5 35 : 18 34
4. Mioveni 16 11 2 3 29 : 12 35 16 6 5 5 20 : 14 23
5. Čindia Targovište 17 13 2 2 34 : 9 41 16 5 1 10 21 : 26 16
6. Brašov 16 11 2 3 30 : 12 35 16 4 8 4 17 : 20 20
7. Dunarea Kalaraš 16 9 4 3 22 : 12 31 17 6 4 7 27 : 28 22
8. CS Afumati 16 8 5 3 32 : 17 29 16 7 0 9 19 : 17 21
9. Olimpija Satu Mare 16 11 3 2 33 : 11 36 16 3 3 10 9 : 23 12
10. Lučeafarul Oradea 17 9 2 6 30 : 16 29 16 5 2 9 17 : 21 17
11. Dačija Unirea Braila 16 10 1 5 22 : 16 31 16 4 3 9 15 : 30 15
12. Foresta Sućeava 16 9 3 4 31 : 17 30 16 3 2 11 18 : 45 11
13. Klinćeni 16 6 2 8 23 : 39 20 17 5 3 9 23 : 29 18
14. SS Polit. Temišvar 17 7 3 7 29 : 24 24 16 3 5 8 17 : 32 14
15. Balotešti 16 6 4 6 22 : 24 22 16 4 2 10 18 : 29 14
16. Metalul Resita 16 5 3 8 21 : 21 18 16 1 0 15 14 : 52 3
17. Ramnicu Valčea 17 3 3 11 10 : 33 12 16 1 3 12 6 : 34 6
18. Unirea Tarlungeni (-10) 16 2 4 10 13 : 33 10 17 0 1 16 2 : 45 1
19. Berćeni 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
20. Soimi Pankota 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni