Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division A (LaLiga2)

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.10. (Pet) 19:00 Osasuna-Barselona B 1.65 3.59 5.41 1.82 1.94 (7)
21.10. (Sub) 14:00 Hueska-Kadiz 2.00 3.19 3.92 1.61 2.24 (7)
21.10. (Sub) 16:00 Numansija-Granada 1.97 3.23 3.94 1.67 2.15 (7)
21.10. (Sub) 18:00 Lorka FK-Tenerife 3.01 3.06 2.44 1.60 2.27 (7)
21.10. (Sub) 18:30 Sevilja Atletiko-Saragosa 2.79 3.08 2.56 1.67 2.15 (7)
22.10. (Ned) 10:00 Real Oviedo-Kordoba 1.83 3.31 4.44 1.71 2.09 (7)
22.10. (Ned) 14:00 Valjadolid-Lugo 1.63 3.66 5.35 1.87 1.90 (7)
22.10. (Ned) 16:00 Himnastik-Alkorkon 2.13 2.98 3.79 1.49 2.55 (7)
22.10. (Ned) 16:00 Rajo Valjekano-Real Sporting 1.93 3.32 4.01 1.80 1.97 (7)
22.10. (Ned) 18:00 Almerija-Reus 2.04 2.97 4.14 1.43 2.73 (7)
23.10. (Pon) 18:30 Kultural Leonesa-Albasete Balompi 2.02 3.24 3.76 1.76 2.03 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Osasuna 10 5 4 1 14 : 6 (+8) 19
2 Lugo 10 6 1 3 9 : 7 (+2) 19
3 Numansija 10 5 3 2 14 : 8 (+6) 18
4 Rajo Valjekano 10 5 3 2 16 : 11 (+5) 18
5 Real Sporting 10 5 3 2 14 : 7 (+7) 18
6 Valjadolid 10 5 2 3 21 : 15 (+6) 17
7 Hueska 10 4 4 2 13 : 8 (+5) 16
8 Granada 10 4 4 2 15 : 11 (+4) 16
9 Tenerife 10 4 3 3 14 : 9 (+5) 15
10 Saragosa 10 3 4 3 13 : 10 (+3) 13
11 Kadiz 10 3 4 3 7 : 9 (-2) 13
12 Kultural Leonesa 10 3 4 3 15 : 18 (-3) 13
13 Barselona B 9 3 3 3 12 : 11 (+1) 12
14 Almerija 10 3 3 4 9 : 10 (-1) 12
15 Reus 10 2 6 2 6 : 9 (-3) 12
16 Real Oviedo 10 2 5 3 13 : 13 (0) 11
17 Himnastik 9 3 2 4 12 : 13 (-1) 11
18 Albasete Balompi 10 3 1 6 8 : 17 (-9) 10
19 Kordoba 10 3 0 7 13 : 22 (-9) 9
20 Alkorkon 10 2 3 5 4 : 15 (-11) 9
21 Lorka FK 10 2 2 6 8 : 11 (-3) 8
22 Sevilja Atletiko 10 0 4 6 4 : 14 (-10) 4
La Hoja Lorka je promenila ime u Lorka FK.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Osasuna 5 3 2 0 7 : 3 11 5 2 2 1 7 : 3 8
2. Lugo 5 3 1 1 5 : 2 10 5 3 0 2 4 : 5 9
3. Numansija 5 5 0 0 11 : 1 15 5 0 3 2 3 : 7 3
4. Rajo Valjekano 5 3 1 1 10 : 7 10 5 2 2 1 6 : 4 8
5. Real Sporting 5 3 2 0 8 : 2 11 5 2 1 2 6 : 5 7
6. Valjadolid 5 4 0 1 13 : 4 12 5 1 2 2 8 : 11 5
7. Hueska 5 3 2 0 6 : 2 11 5 1 2 2 7 : 6 5
8. Granada 5 3 2 0 9 : 3 11 5 1 2 2 6 : 8 5
9. Tenerife 5 3 2 0 10 : 3 11 5 1 1 3 4 : 6 4
10. Saragosa 5 1 3 1 6 : 4 6 5 2 1 2 7 : 6 7
11. Kadiz 5 1 3 1 4 : 4 6 5 2 1 2 3 : 5 7
12. Kultural Leonesa 5 2 2 1 9 : 9 8 5 1 2 2 6 : 9 5
13. Barselona B 5 2 1 2 7 : 6 7 4 1 2 1 5 : 5 5
14. Almerija 5 2 2 1 7 : 6 8 5 1 1 3 2 : 4 4
15. Reus 5 1 3 1 3 : 4 6 5 1 3 1 3 : 5 6
16. Real Oviedo 5 2 2 1 9 : 6 8 5 0 3 2 4 : 7 3
17. Himnastik 4 2 0 2 5 : 6 6 5 1 2 2 7 : 7 5
18. Albasete Balompi 5 3 0 2 6 : 7 9 5 0 1 4 2 : 10 1
19. Kordoba 5 2 0 3 8 : 9 6 5 1 0 4 5 : 13 3
20. Alkorkon 5 1 2 2 3 : 4 5 5 1 1 3 1 : 11 4
21. Lorka FK 5 2 2 1 6 : 3 8 5 0 0 5 2 : 8 0
22. Sevilja Atletiko 5 0 2 3 2 : 5 2 5 0 2 3 2 : 9 2
Brzi meni