Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, Pari-Match Premer Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.07. (Pet) 14:00 Iličivec-Černomorec Odesa 2.48 3.00 2.92 1.57 2.29 (5)
29.07. (Sub) 14:00 Stal D.-Šahtjor 24.40 8.68 1.08 2.76 1.40 (5)
29.07. (Sub) 16:30 Dinamo Kijev-Karpati 1.16 6.84 13.55 2.54 1.47 (5)
29.07. (Sub) 16:30 Vorskla-Zirka 1.74 3.36 4.83 1.61 2.20 (5)
30.07. (Ned) 16:30 Oleksandrija-Zarja 3.64 3.14 2.05 1.62 2.19 (5)
30.07. (Ned) 16:30 Olimpik Donjeck-Veres 1.75 3.38 4.71 1.67 2.11 (5)
05.08. (Sub) 14:00 Karpati-Stal D. 1.59 3.80 6.35 1.67 2.20 (1)
05.08. (Sub) 16:30 Šahtjor-Iličivec 1.12 8.70 26.00 2.55 1.48 (1)
06.08. (Ned) 14:00 Černomorec Odesa-Oleksandrija 2.80 3.20 2.62 1.62 2.30 (1)
06.08. (Ned) 14:00 Zirka-Veres 2.22 3.40 3.28 1.77 2.05 (1)
06.08. (Ned) 16:30 Vorskla-Dinamo Kijev 7.60 4.80 1.41 2.21 1.66 (1)
06.08. (Ned) 16:30 Zarja-Olimpik Donjeck 1.59 3.90 6.00 1.77 2.05 (1)
12.08. (Sub) 14:00 Dinamo Kijev-Zirka 1.12 8.70 26.00 2.55 1.48 (1)
12.08. (Sub) 14:00 Iličivec-Karpati 3.05 3.34 2.35 1.77 2.05 (1)
12.08. (Sub) 14:00 Oleksandrija-Šahtjor 8.90 5.80 1.31 2.65 1.44 (1)
12.08. (Sub) 14:00 Olimpik Donjeck-Černomorec Odesa 2.22 3.24 3.44 1.62 2.30 (1)
12.08. (Sub) 14:00 Stal D.-Vorskla 6.00 4.30 1.54 2.04 1.78 (1)
12.08. (Sub) 14:00 Veres-Zarja 4.64 3.34 1.87 1.59 2.35 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Kijev 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
2 Stal D. 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
3 Olimpik Donjeck 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
4 Šahtjor 2 1 0 1 3 : 1 (+2) 3
5 Vorskla 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
6 Iličivec 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
7 Zirka 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
8 Veres 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
9 Zarja 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
10 Karpati 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
11 Oleksandrija 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
12 Černomorec Odesa 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Kijev 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Stal D. 0 0 0 0 0 : 0 0 2 2 0 0 2 : 0 6
3. Olimpik Donjeck 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 2 : 0 4
4. Šahtjor 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 3 : 0 3
5. Vorskla 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 3 : 1 3
6. Iličivec 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
7. Zirka 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Veres 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
9. Zarja 2 0 1 1 1 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Karpati 2 0 1 1 2 : 4 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Oleksandrija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 1 0 0 : 0 1
12. Černomorec Odesa 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 2 0
Brzi meni