Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 1512128355842422362212.311.470.84
Alžir 1493515356448351571502.121.330.78
Andora 1 - 1.deo4411441544405544253853.311.711.60
Argentina 1602613405340462062002.331.600.73
Argentina 24031274581501840401.640.910.73
Argentina 3, Primera B Metropolitana4444115577332211111101.671.220.44
Argentina 3, Torneo Federal A571428735506442284203.291.931.36
Australija 15024252338376138173622.971.641.32
Austrija 15122251844535528152522.901.701.20
Austrija 24020402344425534203043.031.571.46
Austrija 3 Centar5217291636416342253473.371.931.44
Austrija 3 Istok4627261743465635163233.021.741.27
Austrija 3 Zapad5217291530426942253743.392.031.36
Azerbejdžan 1413326427243281571501.981.130.85
Bahrein 14220382852484824122402.521.221.30
Belgija 14525292142475731143012.831.571.26
Belgija 24027311843505631152922.901.511.39
Bolivija 1 (Klausura)60308266952302142102.351.650.70
Bosna i Hercegovina 1512127395541441891622.291.440.85
Bosna i Hercegovina 2622115375941402072002.231.520.71
Brazil, Gaučo 1.deo532026133346664064002.871.671.20
Brazil, Karioka 1.deo5018311250435043184303.001.751.25
Brazil, Mineiro 1.deo5010404050605000002.001.300.70
Brazil, Paulista 1.faza354025206055402502502.451.301.15
Bugarska 14725274170503083801.911.140.78
Bugarska 25026233554384525142502.401.510.89
Crna Gora 1452133285146482592312.511.381.13
Crna Gora 25124233052404729152722.601.601.00
Danska 14519342346485328172612.811.581.23
Danska 24325313156424326112412.511.371.14
Danska 34320352039416037213523.051.651.40
Egipat 13338283667413221102012.201.141.06
Ekvador 1 - I deo8316001666833303303.172.171.00
Engleska 13928322850444926112422.601.431.17
Engleska 2403226275652432081902.391.341.05
Engleska 34224332448485127142422.731.481.25
Engleska 43725372246485328142522.761.411.35
Engleska 54224322649445029132632.721.471.25
Engleska 6 (Jug)3626372345435433172842.891.491.40
Engleska 6 (Sever)4223332443415634143222.871.561.31
Engleska 7 (Istok)4620331839436038193343.111.721.40
Engleska 7 (Jug)4624282244445532192932.921.661.27
Engleska 7 (Sever)4322341640455937183343.111.721.39
Farska Ostrva 14231251129387050224553.511.991.52
Francuska 14029292958484222102102.401.351.05
Francuska 2403326345945401981802.221.270.95
Francuska 3393723316045392382112.291.281.01
Gibraltar 1449451138476141233283.541.951.59
Gruzija 15717252345405435203142.981.881.09
Grčka 1442430326048391851702.251.290.96
Grčka 2492623436544341241201.961.230.73
Gvatemala 1 Klausura503316306050402032002.271.370.90
Holandija 14625271844445536163322.971.671.30
Holandija 24522311736466336193243.131.751.38
Holandija 3 Nedelja5019302343405636183142.991.701.29
Holandija 3 Subota4025341137426245263953.411.841.57
Honduras 1 Klausura482824285648442482402.441.321.12
Hong Kong 14727251755574525122052.781.551.23
Hrvatska 14034242851494821102002.421.450.97
Hrvatska 2522224334942502352302.371.390.97
Indija 1 - I Liga502029376645331641602.081.290.79
Irak 1 - 1.deo443124406842311751702.051.190.86
Iran 1353528436943301351201.951.030.91
Iran 2 433817386645331561402.051.240.81
Italija 14426292654474526122602.571.431.14
Italija 2522522325445452272102.351.460.88
Italija 3 A343331316353361551502.151.081.06
Italija 3 B433125316455351351202.161.260.90
Italija 3 C423323356548341561412.121.210.92
Izrael 1 - 1.deo352737376340362152002.181.101.07
Izrael 2 - 1.deo382833275248472492402.471.281.19
Jamajka 1 452825385940402071822.231.300.93
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 14028312655514521102102.471.421.05
Jordan 1362736406345361341302.041.041.00
Južna Afrika 14525293356414325112312.411.341.07
Kamerun 13833275572382750501.610.890.72
Katar 14218381837436237183343.111.641.47
Kipar 14027312545475427102332.721.491.23
Kipar 24821302651464827152512.641.571.07
Kolumbija 1, 1.deo3631314247265231153102.471.371.11
Kostarika 1 Verano533016265346462662602.501.700.80
Kuvajt 13523401938426137173343.061.431.64
Liban 14227302442405734133132.881.611.27
Luksemburg 14619341836366345303953.361.861.51
Makedonija 2353528345848411771702.241.211.03
Malta 13816442137396238213533.101.491.60
Maroko 1353530426242371571502.031.070.97
Mađarska 14724282854474523122202.511.431.08
Mađarska 25123252649405033193202.751.621.13
Meksiko 1 (Klausura)443124205146483383302.691.471.22
Meksiko 2 (Klausura)373032456740321571502.001.050.95
Moldavija 1382238305247472282202.381.281.10
Nemačka 14222352545425532143112.781.521.27
Nemačka 23830312956464323112122.511.311.20
Nemačka 3403623295243472782602.441.381.05
Nemačka 4 (Bajern)4129281944395540223733.081.691.39
Nemačka 4 (Jugozapad)4123342248435134163032.871.551.31
Nemačka 4 (Sever)4024352043475632182922.941.531.41
Nemačka 4 (Severoistok)4527272248445132183112.781.591.19
Nemačka 4 (Zapad)4031282048465132162932.871.621.25
Nikaragva 1 (Klausura)6020203050455025152502.551.551.00
Novi Zeland 1501138622367756295243.822.111.70
Obala Slonovače 14028304066523374701.881.100.79
Oman 1344024416538342071912.101.110.98
Panama 1 Klausura5020306585351500001.300.750.55
Paragvaj 1 (Apertura)4527272731366836133142.911.591.32
Peru 1 - Apertura30403020405060301020102.901.301.60
Poljska 1 - 1.deo3729322355474428142612.641.381.27
Poljska 23823382654434529142622.671.371.30
Poljska 34526282552504723112122.601.471.13
Portugalija 14425292950354934143222.741.531.21
Portugalija 2413028336147381971712.291.261.03
Republika Srpska 1 - 1.deo622214335345462091912.391.690.70
Rumunija 1 - 1.deo393426305547442242102.341.311.03
Rumunija 2 I - 1.deo5019303655394424121942.501.530.97
Rumunija 2 II - 1.deo4222352650434929162622.751.511.25
Rusija 1 373130245350462592412.571.371.20
Rusija 2481931335546441961902.311.291.03
Salvador 1 Klausura403326366046401661602.201.270.93
San Marino 13620421740465936183233.041.461.58
Saudijska Arabija 13728342953404630132722.631.431.20
Saudijska Arabija 23834272956464324102302.431.311.12
Severna Irska 14419362042445735183133.081.691.39
Severna Irska 237233814364163432432113.531.681.85
Sirija 1 - 1.deo352835356247371661602.091.041.05
Slovačka 14920302043485631162822.871.681.19
Slovačka 2 Istok5718243150405027142512.621.680.94
Slovačka 2 Zapad5915252150524925162322.791.761.03
Slovenija 13827343051364832153102.621.421.20
Slovenija 23531331841455836173512.981.501.48
Srbija 1 - 1.deo4130283559424022132112.321.271.06
Srbija 2542718366143382061722.241.450.79
Srbija 3 (Beograd)5621212046555323102032.681.730.96
Srbija 3 (Istok)5330162954414529102712.551.690.86
Srbija 3 (Vojvodina)453320416340361881702.111.330.78
Srbija 3 (Zapad)503019386644331751602.061.290.77
Sudan 1383526447644231101101.710.970.74
Tajland 25025242446435332162832.831.721.11
Trinidad i Tobago 1 4221362241365841263293.281.841.44
Tunis 1512126426540341751602.061.280.78
Turska 14424302648445129152812.701.471.22
Turska 2423027315745422292202.351.321.03
Turska 3 Bela3832284062383721102002.191.230.96
Turska 3 Crvena4528253151434824112312.491.441.04
UAE 14720321232526735223223.241.821.43
Ukrajina 13825351755584424142032.721.351.38
Ukrajina 2432927335643432282202.341.370.97
Urugvaj 1 (Klausura)501237037756225122503.001.381.63
Vels 1 - 2.deo406004080402020200202.401.401.00
Venecuela 1 (Apertura)553015205070501001002.351.400.95
Škotska 1 - 1.deo4124332043455634163042.971.611.36
Škotska 24219373253434624132402.551.311.24
Škotska 33921382241435834172953.021.591.42
Škotska 44918322148385140203722.981.641.35
Španija 14825262449475028122612.681.601.08
Španija 2433223346243372182002.261.350.91
Španija 3 I4925253457424222112112.361.450.91
Španija 3 II4527263556414322122202.351.331.03
Španija 3 III443025356348361661502.161.270.90
Španija 3 IV413424356647331771602.151.230.92
Švajcarska 14426292047425237183163.071.751.33
Švajcarska 24430251848525128132712.741.491.24
Češka 15025231741485834113132.961.761.20
Češka 24834162751414830162812.681.690.99
Čile 1 (Klausura)3437282546435331182832.841.591.25
Čile 2 - 2.deo4334213756284334183402.471.471.00
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1454281200 AND 1456786800 01.02.2016. 00:00:00 01.03.2016. 00:00:00
<Februar 2016>
P
U
S
Č
P
S
N
123456789
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7