Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Angola 1463220326051391671502.211.340.87
Argentina 1383327336047391971802.231.240.99
Argentina 2463220366443352061902.141.310.82
Argentina 3, Primera B Metropolitana413324406844311481402.031.150.89
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej of 1.deo28710288557141401401.861.140.71
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut gr. A5033163350665000002.001.170.83
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut gr. B3350163350335033163302.671.501.17
Austrija 16020200401006000002.601.601.00
Austrija 260400204040604004002.602.000.60
Austrija 3 Centar37372512373762503737123.752.131.63
Austrija 3 Zapad7512121225507537373703.382.500.88
Belgija 187120012508750125003.502.381.13
Belorusija 1482228336240372582412.311.340.97
Bosna i Hercegovina 17512123762503712120122.502.000.50
Brazil 1542322365846411751702.191.320.87
Brazil 25325213257474220102002.371.500.87
Brazil 3 - 1.faza373428326150381671512.211.220.99
Bugarska 13040301040606030203003.001.801.20
Bugarska 2751212012628737253703.502.501.00
Danska 13618451845815400002.271.271.00
Danska 26616161650835000002.331.500.83
Egipat 13930293256444323112202.391.301.09
Ekvador 1 - II deo333333507533251601601.670.581.08
Estonija 14719342143455734222953.051.701.35
Estonija 24919321936366445233873.362.021.34
Farska Ostrva 13832281029427047214343.481.861.61
Finska 1463221306250371981802.271.380.88
Finska 24822282848395132202922.821.691.14
Finska 3 Istok3921392945315439272993.201.511.69
Finska 3 Jug4120382042525728172612.911.531.37
Finska 3 Sever5017322241385838173533.001.761.24
Finska 3 Zapad4820311333446641283653.431.911.53
Gana 167239386844311771702.091.480.61
Hrvatska 1405362040336046334063.402.201.20
Indonezija 157311026524247312121103.051.951.11
Irak 1, 2.deo4541125083371612121201.751.040.71
Irska 14022362952464724162122.631.441.19
Irska 24520333254334533173122.691.471.22
Island 14025332050454933113212.811.551.26
Island 25514302144485529122812.771.631.14
Japan 1 - 2.deo3529352448455129182722.731.411.32
Japan 2362834346348361761612.211.141.07
Japan 3431937305753421591232.401.351.05
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Južna Koreja 1 - 1.deo3931293155464421111822.411.291.12
Južna Koreja 23329373050384931163102.631.301.32
Kamerun 14232244973402694901.751.060.69
Kanada 1561726833496642303743.482.101.38
Kina 14129282246475330162552.841.611.23
Kina 24033262456484426142602.591.461.13
Kirgistan 141243441481051483131173.281.831.45
Kolumbija 2, 1.deo5425202251524825132402.641.650.99
Kolumbija, 2.deo3528353975462514101401.961.180.79
Letonija 1403523336450351691602.171.240.93
Litvanija 14020391543505634203213.011.621.39
Malezija 14922281642435739153533.031.611.43
Malezija 24623302338336143214033.101.681.42
Mađarska 1501633335033503383302.501.421.08
Meksiko 1 (Apertura)4411442244555522112202.671.331.33
Meksiko 2 (Apertura)502525373706262376203.501.881.63
Moldavija 150050507525252502502.000.751.25
Nemačka 233224455661133331122112.561.221.33
Nemačka 34040203050505020102002.201.201.00
Nemačka 4 (Bajern)5025252050295050295003.131.921.21
Nemačka 4 (Sever)255025050755025252503.001.381.63
Nemačka 4 (Severoistok)2233444477552200001.560.441.11
Nigerija 1642510386243371871802.181.530.64
Norveška 14225311340485938223433.201.751.45
Norveška 24030282241375839183802.871.631.24
Norveška 3 I4616361225347453334663.702.141.56
Norveška 3 II4917321225337453374483.762.221.54
Norveška 3 III452727824357556344873.852.131.71
Norveška 3 IV4727251740365946214053.221.911.31
Obala Slonovače 13929305474382572701.670.910.76
Panama 1 (Apertura)8010105060404010100102.301.400.90
Paragvaj 1 (Klausura)2025543366503316121242.380.881.50
Peru 1 - Apertura5227203461403825172312.451.480.97
Poljska 1 - 1.deo4325311262683718181802.631.441.19
Rumunija 1 - 1.deo235223527128281941901.860.811.05
Rusija 1 122562316243372562502.380.751.63
Rusija 2452530456240371551502.001.130.88
SAD 15225222750464926102412.591.600.99
SAD 2 Jesen5429161237456241123743.171.961.21
Singapur 13920393453364629122902.521.261.26
Sirija 1 - 2.deo06633336633333303302.000.331.67
Slovačka 1459452754454527182702.821.551.27
Slovenija 14030305070303020202002.101.200.90
Srbija 1 - 1.deo3131372556434331122562.751.311.44
Sudan 1513215396544341631601.991.280.71
Tadžikistan 14020403551354828172442.691.511.18
Tajland 1482624275449452392212.531.491.04
Tajland 25025242749415030162552.771.691.09
Ukrajina 14235212164503528212802.711.361.36
Ukrajina 2375012123775621201202.501.381.13
Uzbekistan 15715262843405630103002.681.621.06
Venecuela 1 413523467130282372302.001.210.79
Vijetnam 15025242244425534162952.941.741.21
Zambija 14129283865523494901.991.160.82
Švajcarska 130403010504050503040103.501.801.70
Švajcarska 244441122445555221111113.001.781.22
Švedska 14529252547445230102902.641.541.10
Švedska 24228283154404528132522.561.441.12
Švedska 3 (Jug)3922372342375738203262.991.591.40
Švedska 3 (Sever)5123251834416539213723.101.801.31
Švedska 4 J.Getaland4129282148475130182722.831.651.18
Švedska 4 J.Sveland4324321836376343243843.271.851.42
Švedska 4 Norland5215321432416743253943.392.011.38
Švedska 4 S.Getaland4519351133416646253793.611.991.62
Švedska 4 S.Sveland4717341841435837243343.161.851.30
Švedska 4 Z.Getaland5023251942445735163312.971.691.28
Češka 150252525252575503737123.632.001.63
Čile 1 (Apertura)3333331683831600002.001.001.00
Čile 2623702550505025122502.631.631.00
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1435701600 AND 1438380000 01.07.2015. 00:00:00 01.08.2015. 00:00:00
<Jul 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
123456789101112131415161718192021222324252627
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7