Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15026234376532333301.731.130.60
Alžir 1403525276555351751702.201.280.93
Andora 1 - 1.deo7512122550375037253703.002.250.75
Angola 1443125376447351571502.091.220.88
Argentina 1502029295144482692512.521.411.11
Argentina 2443420356751321211201.961.220.74
Argentina 3, Primera B Metropolitana402930386849311131101.981.050.93
Argentina 3, Torneo Argentino A373229386546341571502.091.100.99
Austrija 13828342042405840243463.201.761.44
Austrija 24326302648435130152632.751.481.27
Austrija 3 Centar4618352243355642183573.141.751.39
Austrija 3 Istok4031271944455534163042.901.601.31
Austrija 3 Zapad5321251938396140253823.111.981.14
Azerbejdžan 1531828315346462191832.501.590.91
Bahrein 17011173552414723171752.651.880.76
Belgija 14430251851434838163352.961.721.24
Belgija 23822382752454727152612.601.331.28
Belorusija 1 - 2.deo3838223361443822162202.441.331.11
Bolivija 1 (Apertura)5925142351464829102722.681.830.85
Bosna i Hercegovina 1452726316251371661512.261.290.97
Bosna i Hercegovina 2652112326251371571502.221.660.56
Brazil 1512622366344361881802.211.400.81
Brazil 2492525265551442292102.451.411.04
Brazil 3 - 1.faza433422386444351771702.121.240.88
Bugarska 1 - 1.deo5321252150585020112002.571.630.93
Bugarska 25318283553434620121812.391.470.92
Crna Gora 1461438315346462292202.441.281.17
Crna Gora 2523314295854411681602.271.440.83
Danska 1443322245753422252202.371.331.04
Danska 22537372561543820101812.441.071.37
Danska 3 (Istok)4229282135326445263963.231.781.45
Danska 3 (Zapad)392139623377656315333.751.981.77
Egipat 15133152445395436213332.881.731.15
Ekvador 1472824326050391781602.251.380.87
Engleska 13335312845335538103532.821.501.32
Engleska 24329272955434427102602.511.441.07
Engleska 33828322549475026132332.651.341.30
Engleska 44824273560453919121712.351.380.97
Engleska 55022272550495025122322.641.531.11
Engleska 6 (Jug)3418472244435534193312.901.331.57
Engleska 6 (Sever)4527262644365536173422.861.531.32
Estonija 138214019383561453134103.541.851.68
Estonija 246183414313068543840143.992.251.75
Farska Ostrva 14125331640486035153043.021.651.37
Finska 14528262755444428122622.601.481.12
Finska 24322341939446036193323.001.671.33
Finska 3 Istok4116411638436140253183.341.671.67
Finska 3 Jug4719331631366846234063.411.901.51
Finska 3 Sever4224332250515026132322.691.551.14
Finska 3 Zapad5020281632406742243563.341.951.38
Francuska 14723283661433820101812.311.350.96
Francuska 24335213667433220121632.231.260.98
Francuska 3433422255547442792702.491.491.00
Gruzija 1512621395735422572502.271.410.86
Grčka 1572220315748422082002.361.470.89
Gvatemala 1 Apertura5926132350445032153202.711.880.83
Holandija 14720312039396039153443.031.681.35
Holandija 25015351636436340214003.101.691.41
Holandija 3 Nedelja521037818298162375484.082.151.94
Holandija 3 Subota3522411839336047274523.291.631.67
Honduras 1 Apertura4129291743415641264103.071.781.29
Hong Kong 16616163350165050335003.001.831.17
Hrvatska 14424321244565632202663.081.841.24
Hrvatska 24714372554524522142022.671.581.08
Irak 1 - 1.deo501633163366661601602.671.331.33
Iran 1413721316253371551502.161.240.93
Irska 14326302653444629162622.681.511.18
Irska 23927332954404529152902.561.431.13
Island 13826341748505131192732.981.581.40
Island 24020381838376143244023.191.561.63
Italija 13430363460444022121842.461.341.12
Italija 24039193366483318101612.241.260.98
Italija 3 A4530253565413523131852.401.420.98
Italija 3 B364616356141382382112.221.250.97
Italija 3 C3140283860364025102312.271.131.13
Izrael 1 - 1.deo4733191442475738193343.141.861.29
Izrael 2 - 1.deo3721404059214037253432.691.191.50
Jamajka 1 4242153163423626152602.421.580.84
Japan 14024342854454525102322.551.361.19
Japan 23829323056474321102012.411.261.14
Japan 34025333453404624122212.451.311.14
Jemen 14526282859454026162602.571.551.02
Jermenija 1602020236660331661602.301.430.87
Jordan 12744274483501655051.720.940.78
Južna Afrika 1442332325855411251202.181.161.02
Južna Koreja 1 - 1.deo433124356346361881712.211.310.91
Južna Koreja 23728332753444627132522.581.371.21
Kanada 13420441534376547293893.581.631.95
Katar 15118292145375440214002.951.621.32
Kazahstan 1 - 2.deo4437183362483718141432.221.480.74
Kina 14126322647435229132632.731.511.22
Kina 24331252952454725112502.481.431.06
Kipar 14023363356364330102632.471.201.27
Kipar 2422135506428352172102.071.140.93
Kolumbija 2, 2.deo5223243257464220101902.361.450.91
Kolumbija, 2.deo4432223561373827142602.391.450.94
Kostarika 1 Invierno6222142550465027142702.651.720.93
Kuvajt 150232615363963443134103.552.161.39
Letonija 14718342753454626172232.711.401.31
Liban 1831605066503300001.671.330.33
Litvanija 14222352444355540213453.081.681.41
Luksemburg 14223331737506232193013.001.701.30
Makedonija 1 - 1.deo4026333355484417111522.331.311.02
Makedonija 2502722276252372051722.301.400.90
Malta 1 - 1.deo4127302250445033163302.781.331.44
Maroko 15037122859464025122502.471.630.84
Mađarska 1512424275255471781512.371.460.91
Mađarska 24830211642355748194803.091.821.27
Meksiko 1 (Apertura)4031283354424523132302.381.281.10
Meksiko 2 (Apertura)5024252747485224122122.671.571.10
Moldavija 14222353362483717131522.381.331.04
Nemačka 14038202953384631123102.541.431.11
Nemačka 25030192050515027132702.721.611.11
Nemačka 34025332050474932112932.781.491.29
Nemačka 4 (Bajern)4230261939486032142842.941.621.32
Nemačka 4 (Jugozapad)4218392342455730142822.811.421.39
Nemačka 4 (Sever)3524401741455836183423.091.531.56
Nemačka 4 (Severoistok)4622312844335538193802.791.621.17
Nemačka 4 (Zapad)3830312242425734173132.911.561.35
Nigerija 174213396846311451312.071.610.47
Nikaragva 1 (Apertura)4715362644365536153422.821.581.24
Norveška 14725271440515935183233.061.791.28
Norveška 24820312241415836183322.951.741.21
Norveška 3 I5019297203379593546124.102.371.73
Norveška 3 II4621311535386446273873.441.991.45
Norveška 3 III5220261131416847294073.622.161.46
Norveška 3 IV48153618343065513537143.812.221.58
Oman 15020292945415429122902.671.631.04
Pakistan 14111473552414723112302.531.181.35
Panama 1 (Apertura)342936436036402091812.131.051.07
Paragvaj 1 (Klausura)4820313162483720132002.381.381.00
Peru 1 (Klausura)512721335748421891802.271.420.85
Poljska 1 - 1.deo4327282045505530152632.891.601.29
Poljska 23236312758504122132022.491.281.21
Poljska 34224333358444122102112.331.271.07
Portugalija 1462725225955402272202.441.431.02
Portugalija 2422928335646432082002.361.311.05
Portugalija 3 A1535503060404030203002.451.101.35
Portugalija 3 B403030254555552052002.451.301.15
Portugalija 3 C5520252540306045204053.101.801.30
Portugalija 3 D402040456535352051552.201.051.15
Portugalija 3 E353035657525251001001.450.700.75
Portugalija 3 F5035153560304035103502.401.550.85
Portugalija 3 G3530355060304020102001.951.150.80
Portugalija 3 H6810213668573155502.001.370.63
Republika Srpska 1611622425930402682422.311.510.80
Rumunija 14027322954394530163002.561.441.11
Rumunija 2 I - 1.deo4630232046465333163302.931.771.17
Rumunija 2 II - 1.deo4836164076522480801.721.080.64
Rusija 1 4119382651504823111942.671.431.24
Rusija 2423026285548442282202.401.351.06
SAD 14828232044465532193022.941.711.23
SAD 2 Jesen4020382050545024142032.761.421.34
Salvador 1 Apertura5722204248345122172022.461.461.00
San Marino 1332342928477142283843.431.571.86
Saudijska Arabija 15021281940595921111642.761.621.14
Saudijska Arabija 25125233062503719101712.391.450.95
Severna Irska 1 - 1.deo3333332041385841164013.001.451.55
Severna Irska 25411341434456540203453.261.911.34
Singapur 1 - 2.deo033665066503300001.670.331.33
Sirija 1 - 2.deo464013606020402062001.801.200.60
Slovačka 1513117245251472482212.511.630.89
Slovačka 2 Istok6315212853484623162112.671.770.90
Slovačka 2 Zapad4820312346505326132152.781.771.02
Slovenija 1441638315350461871802.281.281.00
Slovenija 25215322040406040254003.081.731.35
Srbija 15018303258474120121632.451.401.05
Srbija 2502623376642331971902.201.300.89
Srbija 3 (Beograd)6012262146535325122312.731.631.11
Srbija 3 (Istok)601623294754521691602.441.640.80
Srbija 3 (Vojvodina)442826306657331271012.231.380.86
Srbija 3 (Zapad)581921305051501781702.381.460.91
Sudan 1522521345846411971802.251.350.90
Tadžikistan 15019293254374529162262.771.571.20
Tajland 14230262253504626132332.681.531.15
Tajland 2463122295545442592412.501.481.02
Trinidad i Tobago 1 025755050255025250252.750.252.50
Tunis 1423423466534341941721.961.300.66
Turska 1274427276658331321302.061.061.00
Turska 23836252250505027112702.641.501.14
Turska 3 Bela402633406237372242202.111.160.96
Turska 3 Crvena384416356246371831802.131.240.89
UAE 12638341942425738263803.081.541.54
Ukrajina 1 - 1.deo3824363048425126162422.631.411.22
Ukrajina 23926332856474324102402.411.261.15
Urugvaj 1 (Apertura)3917421739426039193533.091.641.45
Urugvaj 24723281457614223191942.811.521.29
Uzbekistan 15516272450484927172342.791.691.10
Vels 1 - 1.deo4225321035456545353773.632.001.63
Venecuela 1 (Apertura)413621306453351571502.221.380.83
Škotska 1 - 1.deo441738214659531961722.571.361.21
Škotska 24820312037376242174203.031.661.37
Škotska 34825252048485131172822.911.631.29
Škotska 44814372551454828172522.801.511.29
Španija 14028313055454525112312.571.421.15
Španija 24525282851434827132432.641.521.12
Španija 3 I3821402848405131153012.671.401.27
Španija 3 II5820213543315633153112.721.671.05
Španija 3 III453023406440351881802.081.270.81
Španija 3 IV453816286550352182102.321.400.92
Švajcarska 14828242044485632163202.801.621.18
Švajcarska 23626383856364426182062.581.321.26
Švedska 14527262143445633143112.871.651.22
Švedska 24325302243405637143602.841.591.25
Švedska 3 (Jug)4625272040445935213133.051.741.31
Švedska 3 (Sever)4117402642355738193432.951.531.41
Švedska 4 I.Getaland4519351941395841223463.181.781.40
Švedska 4 J.Sveland4816341333456641213373.321.841.48
Švedska 4 Norland4821291435456439233353.321.951.38
Švedska 4 S.Getaland4518352036356344223763.301.861.44
Švedska 4 S.Sveland4025341130416947264243.431.921.51
Švedska 4 Z.Getaland46173616303269512939113.642.031.61
Češka 14527262951404830133002.541.580.96
Češka 24028312048485131173102.751.411.34
Čile 1 (Apertura)4323323046355335113502.681.481.20
Čile 2 Apertura 472527226058391861622.481.461.02
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1412114400 AND 1414796400 01.10.2014. 00:00:00 01.11.2014. 00:00:00
<Oktobar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7