Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 1452429376141382162012.211.340.87
Alžir 1493514346247371761702.161.370.80
Andora 1 - 2.deo31313636452754362718183.141.411.73
Angola 1571725415743421511502.091.330.76
Argentina 14729232951434827152612.611.511.10
Argentina 2422828336149381661422.241.270.97
Argentina 3, Primera B Metropolitana383525426539341771602.041.170.87
Argentina 3, Torneo Federal A452826255350462592312.491.411.08
Austrija 14924262451494825122322.651.481.16
Austrija 24019402345445432162922.921.471.45
Austrija 3 Centar5018301336466340233363.341.911.43
Austrija 3 Istok4626261745465435163233.011.751.27
Austrija 3 Zapad5020301733436640213643.251.981.28
Azerbejdžan 1432729406843311671602.071.180.89
Bahrein 14126322651514822102202.481.251.23
Belgija 1 Plej of5026232852364734213402.761.820.95
Belgija 24125322143455632163012.851.501.35
Belorusija 13232353267473220152002.301.131.18
Bolivija 1 (Klausura)5227201947475233163122.871.761.11
Bosna i Hercegovina 1502128385643431781522.251.390.86
Bosna i Hercegovina 2622215355643432081912.291.570.72
Bugarska 1452925376345361651602.131.250.88
Bugarska 25127213556394325122402.361.470.89
Crna Gora 1442430325945402282012.331.331.00
Crna Gora 24629243158464122102012.341.400.94
Danska 14523302450485027142422.731.541.19
Danska 24222352650504922102022.571.351.22
Danska 3 2.deo4519341939436036133243.011.711.30
Egipat 1353429386538342282112.201.161.04
Ekvador 1 - I deo452826365443451921902.211.270.94
Engleska 14027312848425129122712.661.451.21
Engleska 2413127275351462182002.411.351.06
Engleska 34225312750464926132422.631.451.18
Engleska 43825352649465027142522.671.381.29
Estonija 14428262350425034173402.791.731.06
Estonija 25211359234576453131133.762.201.57
Farska Ostrva 14626262442355740223722.981.641.33
Finska 14225313757344228112522.371.400.97
Finska 24630231553764677702.461.461.00
Finska 3 A03366016338366336604.001.332.67
Finska 3 B851404242145742284203.002.140.86
Finska 3 C660331650505033333303.332.500.83
Francuska 14129292755474424132312.521.421.10
Francuska 2403326345845412071902.231.260.98
Francuska 3373626316249371971712.241.211.03
Gana 1622116426538351861802.111.490.63
Gibraltar 1447481536436341233293.571.921.65
Gruzija 15123252650405032182932.761.701.06
Grčka 2482427426145381231202.001.210.79
Gvatemala 1 Klausura5428163454394526112412.471.580.89
Holandija 14523301743475635153222.981.641.34
Holandija 3 Nedelja4322342546415333143032.791.521.28
Holandija 3 Subota4223331539446040233363.251.751.51
Hong Kong 14527261648545129162622.911.601.31
Hrvatska 1443124335448451881702.251.370.88
Hrvatska 24924262847445226102512.551.491.06
Indonezija 12244332266773300002.001.001.00
Irak 1, 2.deo412929416435352352302.241.181.06
Iran 1373527416742321571402.051.120.93
Iran 2 433916386546341561412.071.250.82
Irska 1462033236155382132102.421.351.07
Irska 23822381125477541223383.531.861.67
Island 1331650163366661601602.501.331.17
Italija 14625282754454526122602.551.461.09
Italija 2472824295348462272012.411.450.96
Italija 3 A382931326251371661602.191.121.07
Italija 3 B413324326253371461302.141.230.91
Italija 3 C423224346046391991812.291.330.95
Izrael 1 - 2.deo4324313453394626212602.541.341.20
Izrael 2 - 2.deo462131937566234252863.381.911.47
Japan 1 - 1.deo3322443051454824112222.631.261.37
Japan 2332837396443351751702.141.001.14
Japan 3433224456637331671602.021.150.87
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 1393030254856511871802.441.351.08
Južna Afrika 14127313457414224112302.361.281.09
Južna Koreja 1 - 1.deo393723255449452592312.531.431.10
Južna Koreja 2422235406240372052002.131.180.95
Kamerun 14435194575472472701.721.070.65
Kazahstan 1, 1.deo472428375845411611602.131.210.92
Kina 1453023276056401651412.331.350.98
Kina 2462528326450351781612.291.291.00
Kipar 1 - plej of412235224550542782522.691.521.17
Kirgistan 14719331938286152334293.622.001.62
Kolumbija 1, 1.deo4728233055454423112212.501.451.04
Kolumbija 2452726315347462162102.331.271.06
Letonija 1581625295450452082002.421.500.92
Liban 14023352846405331152832.791.461.33
Litvanija 14715373255374530172722.681.401.28
Luksemburg 14519351836386343273943.321.761.56
Makedonija 1 - 2.deo645292352474729112902.711.651.06
Makedonija 2393129346048391781702.241.221.02
Malezija 14530231644405542203753.081.761.32
Malezija 25125232133306648254353.321.981.33
Maroko 1403127436541341571312.031.120.92
Mađarska 24622322848415230172912.701.491.21
Meksiko 1 (Klausura)4331252145455433183122.851.651.20
Moldavija 1451836335545442092002.301.251.05
Nemačka 14423322144445533153212.841.591.26
Nemačka 23929302652454727122522.631.371.26
Nemačka 3403326315442452682502.381.351.03
Nemačka 4 (Bajern)4330262449395036193422.841.581.26
Nemačka 4 (Jugozapad)4322342147445233173122.861.611.24
Nemačka 4 (Sever)4025342245465430162722.841.531.32
Nemačka 4 (Severoistok)4724272245435434193122.871.651.23
Nemačka 4 (Zapad)4227292248455131172922.821.571.25
Nigerija 170208345650431431402.191.610.59
Norveška 1482328295745422572312.441.550.89
Norveška 24535201740456037173702.901.801.10
Norveška 3 I5314322139536025102502.711.571.14
Norveška 3 II4422332948255144253773.221.671.56
Norveška 3 III4025331451554829222273.041.671.37
Norveška 3 IV6414212839146057325073.432.291.14
Obala Slonovače 1353529456842311251201.871.010.86
Panama 1 Klausura382734406445351471402.071.001.07
Paragvaj 1 (Apertura)3621411634406543203753.301.661.64
Peru 1 - Apertura4628242646465327152422.701.551.15
Poljska 1 - 2.deo503118315643432592502.341.470.88
Poljska 23625372755474424112312.531.291.24
Poljska 3442628285350462191822.471.381.09
Portugalija 14324313050374932143022.691.501.19
Portugalija 2423026356145381981802.271.271.00
Portugalija 3 2.deo Gr.A4529253960393920121822.211.230.98
Portugalija 3 2.deo Gr.B3939202960523918101442.381.381.00
Portugalija 3 2.deo Gr.C5431142962563714101222.251.460.79
Portugalija 3 2.deo Gr.D582516315254471441402.251.460.79
Portugalija 3 2.deo Gr.E621620204758522081822.561.690.88
Portugalija 3 2.deo Gr.F413720276254371881442.331.400.94
Portugalija 3 2.deo Gr.H5227202552504725102222.601.581.02
Portugalija 3 2.deo Jug412929315447452062002.311.330.98
Portugalija 3 2.deo Sever412929356250371461402.101.150.96
Republika Srpska 1 - 2.deo5812292050545025162042.881.920.96
Rumunija 1 - 2.deo3931283060473922141932.481.401.08
Rumunija 2 I - 2.deo5122251144405548294073.562.041.52
Rumunija 2 II - 2.deo4425291840375944184403.001.701.30
Rusija 1 3929302857474224102212.501.381.12
Rusija 2452330325545442182102.361.301.06
SAD 15129182248485128132532.751.681.07
SAD 2 Proleće482428326456361281202.161.280.88
Salvador 1 Klausura4729233153424625112312.461.480.98
Saudijska Arabija 13826352649415031142922.731.461.27
Singapur 14528262347415234173402.781.591.20
Slovačka 14921282751434829132712.621.561.06
Slovačka 2 Plej of521828395435452472212.321.281.04
Slovenija 13328373256404327122602.461.281.18
Slovenija 23927332043435635203232.981.621.36
Srbija 1 - 2.deo4816352545415432163202.811.651.16
Srbija 2502921376445361761612.171.340.83
Srbija 3 (Beograd)5321242245525425122232.751.681.07
Srbija 3 (Istok)5227202749405031122822.681.780.90
Srbija 3 (Vojvodina)463022416440351861712.071.300.77
Srbija 3 (Zapad)532916386644331771612.101.380.72
Sudan 1482724457140281561401.951.240.71
Tadžikistan 16515203045305540253553.002.100.90
Tajland 14616373048345134202862.851.531.32
Tajland 2423422235246473092812.601.511.10
Trinidad i Tobago 1 4017412138396139233083.231.721.50
Tunis 1512225416439351961802.131.290.84
Turska 14625272749435028142712.631.481.15
Turska 2442926285548442282202.401.351.05
UAE 14521331334506536213323.191.771.43
Ukrajina 14126322052574722121922.661.431.23
Ukrajina 2422729355946401861802.211.270.94
Urugvaj 1 (Klausura)3623402751464826112602.591.201.39
Urugvaj 2, 2.deo4226302858464125142502.521.381.14
Uzbekistan 1571626263941603283012.731.641.09
Venecuela 1 (Apertura)433223295346462492212.441.391.05
Vijetnam 15118292750465025162052.741.591.15
Zambija 1452925386448351231202.021.230.79
Škotska 1 - 2.deo418501625337550165003.251.501.75
Španija 14724272348475128122612.731.611.12
Španija 2433223346245371981902.241.330.91
Španija 3 I442529386242371981812.211.280.92
Španija 3 II4826243557404223112302.371.380.98
Španija 3 III452925346148381761702.211.290.92
Španija 3 IV413225356343362072002.211.250.96
Švajcarska 14625271842445737203063.161.821.34
Švajcarska 24430242150524926102602.631.461.16
Švedska 14920301434496536253233.241.891.35
Švedska 2392931315856411201202.101.051.05
Švedska 3 (Jug)185427225445453193102.641.361.27
Švedska 3 (Sever)472328144747523893802.811.621.19
Švedska 4 J.Getaland341748831606831142823.171.341.83
Švedska 4 J.Sveland382338817388252264483.761.941.82
Švedska 4 Norland6022171137456242223483.462.171.29
Švedska 4 S.Getaland4517372031316848314523.461.691.77
Švedska 4 S.Sveland3128402857454225202502.661.201.46
Švedska 4 Z.Getaland3722401734516531222553.061.371.69
Češka 1502425184451552992622.811.691.12
Češka 24634182955464424132212.521.530.99
Čile 2 - 2.deo4826252846335338203612.811.641.17
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1462053600 AND 1464732000 01.05.2016. 00:00:00 01.06.2016. 00:00:00
<Maj 2016>
P
U
S
Č
P
S
N
12345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7