Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15027224577502252501.701.130.58
Alžir 1493218306752321671602.151.330.82
Andora 1 - 1.deo686252550375037253163.192.191.00
Angola 1442826376346361571402.101.220.88
Argentina 14525292551484825102412.571.411.16
Argentina 2443520397149281011001.851.150.70
Argentina 3, Primera B Metropolitana402929376750321141102.011.080.92
Argentina 3, Torneo Argentino A413027356145381881702.251.241.01
Australija 14030301040606030303003.101.701.40
Austrija 13628352145415536233153.071.671.40
Austrija 24225322650424930162822.731.491.24
Austrija 3 Centar4718332041375841153563.111.741.38
Austrija 3 Istok4230271741445837213343.061.731.34
Austrija 3 Zapad5620231837416239233623.081.971.11
Azerbejdžan 1522126345542442372122.421.580.84
Bahrein 16012283248405228122442.681.720.96
Belgija 14331251950435037133242.861.661.20
Belgija 23823382245445432133102.781.451.33
Belorusija 1 - 2.deo3026432656504323162302.571.131.43
Bolivija 1 (Apertura)5825162552444729132542.701.840.87
Bosna i Hercegovina 1472823326250371771332.321.390.93
Bosna i Hercegovina 2642113356750321451402.111.570.55
Brazil 1522422376244371881702.211.410.79
Brazil 2492525275552442082002.421.411.01
Bugarska 1 - 1.deo522225225256472092002.511.600.92
Bugarska 25317283653424621121822.431.460.96
Crna Gora 1461636285145482592502.521.331.18
Crna Gora 2503415316050391871802.201.390.80
Danska 1463121225654432292202.451.411.05
Danska 22738342763513621101912.381.091.29
Danska 3 (Istok)3829311735366445274053.331.811.52
Danska 3 (Zapad)441837622407752284743.692.031.66
Egipat 15136123148365131192922.621.621.00
Ekvador 1472725315848412091812.341.420.93
Engleska 14031282341365840113632.951.681.28
Engleska 24133252955444426102502.481.421.06
Engleska 34027312347465229152632.761.431.33
Engleska 44722303257454221121912.431.411.02
Engleska 54924262450494926132422.681.551.13
Engleska 6 (Jug)3218482243425634193222.941.351.59
Engleska 6 (Sever)4725272341375838183442.991.641.35
Estonija 13920401937356244313593.511.831.68
Estonija 244193514323067543840133.972.201.77
Farska Ostrva 14224331640476036163233.051.691.36
Finska 14429262755444428122622.591.471.12
Francuska 1452431356347371891712.281.330.95
Francuska 24038203766413320101822.211.230.98
Francuska 3443223276047402472402.371.390.98
Gruzija 1473120365938402562502.261.380.89
Grčka 1572022335748421891802.331.430.91
Grčka 2 Jug4133253383661600001.751.000.75
Grčka 2 Sever333333669133800001.170.500.67
Gvatemala 1 Apertura5929112651444829122902.591.810.78
Holandija 14823281735396443193763.201.851.35
Holandija 25015351538476238213713.111.741.37
Holandija 3 Nedelja511037720317960395194.082.201.88
Holandija 3 Subota3226402040315948314533.341.661.69
Honduras 1 Apertura4138201441425842254113.141.871.27
Hong Kong 15014351435426442354203.361.791.57
Hrvatska 14623301143565631182653.051.881.17
Hrvatska 24319362152564722141842.851.481.37
Indija 1 - Superliga4433222255664411111102.331.560.78
Indonezija 1 - 2.deo6225123150435025122502.561.690.88
Irak 1 - 1.deo651519385738422372302.421.500.92
Iran 1403523376548341341302.041.160.89
Iran 2 A434312508137181212661.811.130.69
Iran 2 B5618255662183725121862.191.250.94
Irska 14325312653434629162722.681.481.20
Italija 14128303055474422112022.531.441.09
Italija 24533203160443923122212.421.430.99
Italija 3 A4730223263473620101542.371.430.93
Italija 3 B344223376644331761612.091.130.96
Italija 3 C363824356141382372212.241.211.03
Izrael 1 - 1.deo5035141042505739213533.181.961.21
Izrael 2 - 1.deo3623403661343829162532.511.161.35
Jamajka 1 4125333661363827162702.441.470.97
Japan 14224323054434526112322.521.381.15
Japan 23928313056484321102002.401.271.14
Japan 34026333254434523122112.431.301.13
Jemen 14329273164453522142202.421.460.96
Jermenija 15718231857524228182172.971.791.18
Jordan 12950204583451688441.711.000.71
Južna Afrika 1412334315652431581502.261.171.10
Južna Koreja 1 - 1.deo443025356246371771612.201.290.91
Južna Koreja 23828322852434727122522.561.361.19
Kanada 13520441635356447303883.571.641.92
Katar 14120382143405638203802.951.551.40
Kazahstan 1 - 2.deo4831193160463921171742.411.630.78
Kina 14127312547455229122632.731.521.21
Kina 24529243052424726122512.521.481.04
Kipar 14119382747415230112722.641.361.28
Kipar 24610423957394221142102.391.251.14
Kirgistan 1 - 2.deo5323232361463830153002.541.541.00
Kolumbija 2, 2.deo5024243459454020101902.321.390.93
Kolumbija, 2.deo4430253560384025142412.391.400.99
Kostarika 1 Invierno5820202851464824142402.581.620.96
Kuvajt 14420341636366346303883.511.961.55
Letonija 14616362753464626172232.721.411.30
Liban 15516273355504416161152.501.441.06
Litvanija 14221362342365740213553.121.701.43
Luksemburg 14224321840516030202812.941.641.30
Makedonija 1 - 1.deo4025343050494920101812.421.331.09
Makedonija 2482626306452361841622.241.340.90
Malta 1 - 1.deo4329271847435237203702.981.581.40
Maroko 14540153065473522102202.331.500.83
Mađarska 1512325285454451771512.321.440.88
Mađarska 24726262246385338133802.831.591.24
Meksiko 1 (Apertura)4031283257454221102102.321.281.04
Meksiko 2 (Apertura)5025253248425125102222.571.511.06
Moldavija 14021383058524116121412.421.331.09
Nemačka 14436192548415133153302.721.581.14
Nemačka 25031182253514626132602.641.581.07
Nemačka 34325301850505031112822.791.561.22
Nemačka 4 (Bajern)4229282042475732142932.881.561.31
Nemačka 4 (Jugozapad)4417372242465730132912.811.491.33
Nemačka 4 (Sever)4023351739446038193523.151.661.50
Nemačka 4 (Severoistok)4221362846385332163202.681.481.20
Nemačka 4 (Zapad)3531332345445432152922.811.471.34
Nigerija 174214376547341551312.121.640.48
Nikaragva 1 (Apertura)4917333853264634173132.591.441.14
Norveška 14625281340525933173033.051.761.29
Norveška 24820312039416037203433.031.781.25
Norveška 3 I5218298203379583644134.112.401.71
Norveška 3 II4522321636386345273783.421.971.45
Norveška 3 III5021281130396949304083.672.131.54
Norveška 3 IV48153618343065503436143.792.221.57
Oman 14025342848425128142802.631.511.11
Pakistan 1432630366346361661602.131.200.93
Panama 1 (Apertura)332738386143381781332.231.061.16
Paragvaj 1 (Klausura)4526282658474125132502.501.461.04
Peru 1 (Klausura)5522213157454222132202.411.570.84
Poljska 1 - 1.deo4725272143465631152832.891.661.23
Poljska 23535293059494019111712.381.251.14
Poljska 3392733305848412071902.321.251.07
Portugalija 1463023225753422372302.461.441.02
Portugalija 2432828305146482392112.491.391.10
Portugalija 3 A1040503060434026132602.370.971.40
Portugalija 3 B3633302650505023102302.431.371.07
Portugalija 3 C5620232643405633133032.801.701.10
Portugalija 3 D462033406046401331032.171.131.03
Portugalija 3 E363330466640331331301.870.970.90
Portugalija 3 F4330263053404630103002.531.431.10
Portugalija 3 G362340405640432062002.131.200.93
Portugalija 3 H5510342751554817131702.551.451.10
Republika Srpska 15521224562283725102052.301.470.83
Rumunija 14128302957434227142702.471.421.05
Rumunija 2 I - 1.deo4831202050485031162912.831.801.04
Rumunija 2 II - 1.deo463517406446351341301.931.240.69
Rusija 1 4321352450504925122132.731.541.19
Rusija 2422927305545442382202.431.361.07
SAD 14728242144475531172912.891.681.21
SAD 2 Jesen4125332253534623152032.691.461.23
Salvador 1 Apertura4832185060313918101712.051.220.83
San Marino 12225512542375737223422.941.201.74
Saudijska Arabija 15318282240575920121642.711.611.10
Saudijska Arabija 24826252962503720121822.441.441.00
Severna Irska 1 - 1.deo3726352142355742164112.971.441.54
Severna Irska 25114331438486137203153.221.831.39
Singapur 1 - 2.deo3110573147425226102602.531.111.42
Slovačka 1533214225051492582412.581.700.88
Slovačka 2 Istok5619242852504721142012.591.630.96
Slovačka 2 Zapad4719332343525624112032.741.711.04
Slovenija 1422037285552441871802.321.281.04
Slovenija 25016322341345841214102.981.671.31
Srbija 15219283256464321111822.451.441.01
Srbija 2532620366542352172102.251.390.86
Srbija 3 (Beograd)5817242244465530152722.811.751.06
Srbija 3 (Istok)6217202647525221131652.741.840.90
Srbija 3 (Vojvodina)432827366650331351212.091.260.83
Srbija 3 (Zapad)562320335545452182102.291.440.85
Sudan 1512622345846411871802.241.350.89
Tadžikistan 15120273152414726152052.711.601.11
Tajland 14229282251494828142432.751.541.21
Tajland 24729232954454525102312.491.481.01
Trinidad i Tobago 1 361845363696354274593.271.451.82
Tunis 1413325446138381731511.981.220.76
Turska 1383724275551442052002.301.310.98
Turska 23840202248485129142712.721.591.13
Turska 3 Bela412730345941402372212.321.271.05
Turska 3 Crvena414017366241372172012.231.330.90
UAE 13734271339466039273723.281.771.51
Ukrajina 1 - 1.deo4126313347385228142532.631.431.21
Ukrajina 2392633315545442292102.401.271.13
Urugvaj 1 (Apertura)4517371538486136203233.091.661.43
Urugvaj 23330352159504028212342.761.361.40
Uzbekistan 15417282651474826152232.711.641.07
Vels 1 - 1.deo4220371030476942303563.591.981.61
Venecuela 1 (Apertura)443619276254371791702.311.450.86
Škotska 1 - 1.deo421542224555542282012.631.341.29
Škotska 24222342438346140203643.021.631.39
Škotska 34424302048485130122822.801.551.24
Škotska 44320362552434731132922.771.501.27
Španija 14126322351484827132612.711.511.20
Španija 24725273157444224152132.511.471.03
Španija 3 I3822383252434724122312.471.321.14
Španija 3 II5522223748335128132622.591.600.99
Španija 3 III4726254061393820112002.181.290.89
Španija 3 IV483416266050402372302.381.520.86
Švajcarska 14826252141455833163302.801.601.20
Švajcarska 24023363151384830182552.721.481.23
Švedska 14525292041455834153212.921.651.26
Švedska 24225312243415636153502.851.581.27
Švedska 3 (Jug)4623301937436237233343.151.771.38
Švedska 3 (Sever)4116412642355738213343.021.571.45
Češka 14726262949375032163202.621.640.98
Češka 24027322245415435193502.831.451.38
Čile 1 (Apertura)452133304740522992902.581.401.17
Čile 2 Apertura 4822282454484527152512.731.601.13
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1412114400 AND 1414796400 01.10.2014. 00:00:00 01.11.2014. 00:00:00
<Oktobar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7