Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Angola 1443520306053401561502.221.320.90
Argentina 1383426326247372071902.251.241.01
Argentina 2463320346343362162102.181.330.86
Argentina 3, Primera B Metropolitana423224406543341581502.061.180.88
Argentina 3, Torneo Federal A462627295649432192012.411.401.01
Belorusija 1512523346442352242202.171.360.81
Brazil 1542520375743421861802.221.370.86
Brazil 25221263361453820101912.371.460.91
Brazil 3 - 1.faza284032285856421681422.341.181.16
Egipat 13831303458424123122202.361.271.09
Ekvador 1 - I deo4127302154524526112412.621.441.19
Estonija 14817332146455333232763.031.731.30
Estonija 25117301833356645233873.402.091.31
Farska Ostrva 13832281030426947204423.361.791.58
Finska 1463022296151381981902.281.410.87
Finska 24424312544355538253533.041.761.28
Finska 3 Istok39213928473052413228133.351.591.76
Finska 3 Jug3921391742555726162512.891.521.38
Finska 3 Sever5418272342405735153232.921.761.15
Finska 3 Zapad5222241533426642284013.321.881.44
Gana 166239396840312082002.131.510.63
Indonezija 157311026524247312121103.051.951.11
Irak 1, 2.deo424795280331914141401.761.050.71
Irska 14122352952474722132022.561.461.10
Irska 24422323457314234193132.671.481.20
Island 14126312053464633133302.781.531.25
Island 2588332550475027142522.711.601.10
Japan 1 - 1.deo3825352852434728152522.661.411.25
Japan 2362735326249371771612.261.161.10
Japan 3421937326052391491042.361.331.03
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Južna Koreja 1 - 1.deo4031283156484320101812.361.281.08
Južna Koreja 23128403049375031163102.651.271.38
Kamerun 144322250743825105901.751.090.65
Kanada 1531728628467146334243.672.131.53
Kazahstan 1, 1.deo442826375840412242102.201.300.91
Kina 14429252144505528142342.821.651.17
Kina 23734282457494226152602.591.411.18
Kirgistan 141243441481051483131173.281.831.45
Letonija 1413325366650331381302.031.190.83
Litvanija 14219381443505634213313.071.691.38
Malezija 14823271948445135173132.921.551.37
Malezija 24821302236326344204033.151.721.43
Nigerija 1642510416541341781702.101.480.62
Norveška 14126311242495738203343.191.731.46
Norveška 23932272342385738163802.831.601.23
Norveška 3 I4220371326377349304543.532.011.52
Norveška 3 II5018311126347353364493.762.211.55
Norveška 3 III4528251024367553324573.772.101.66
Norveška 3 IV4429251942365744193763.141.821.32
Obala Slonovače 14028315574372573701.680.910.77
Peru 1 - Apertura5530143566373326192512.461.540.93
SAD 1492723295345462592402.471.490.97
Singapur 14420363652324832143202.581.361.22
Sudan 1533115366446351641602.051.340.71
Tadžikistan 14020403551354828172442.691.511.18
Tajland 14826252653494624102212.561.441.12
Tajland 24627262448445130172452.821.691.13
Uzbekistan 15715272844405530103002.661.601.06
Vijetnam 14629242547385236173142.881.691.19
Zambija 1423027386350361041001.991.190.80
Švedska 1462527214650532892702.681.521.16
Švedska 24427283155404528122522.511.421.09
Švedska 3 (Jug)4023352142405738213253.011.611.40
Švedska 3 (Sever)5022271633446639193623.131.801.33
Švedska 4 J.Getaland4129282250485028172532.771.621.14
Švedska 4 J.Sveland4224321837386242233753.241.851.40
Švedska 4 Norland5416291533406643243943.312.021.29
Švedska 4 S.Getaland43203611344165472637103.641.991.65
Švedska 4 S.Sveland4418371944455535233043.061.721.34
Švedska 4 Z.Getaland5124242042435735173322.971.711.26
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1435701600 AND 1438380000 01.07.2015. 00:00:00 01.08.2015. 00:00:00
<Jul 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7