Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15226214276522342401.741.190.55
Alžir 1473319316852311571502.111.280.82
Andora 1 - 1.deo686252550375037253163.192.191.00
Angola 1442926376347361571402.101.220.88
Argentina 1452528265247472592312.551.401.15
Argentina 2453419397150281011001.851.160.69
Argentina 3, Primera B Metropolitana412929376751321141102.011.090.92
Argentina 3, Torneo Argentino A413027356145381881702.251.241.01
Australija 1412533841585833332583.331.831.50
Austrija 13628352145415536233153.071.671.40
Austrija 24325313052404730152722.661.461.20
Austrija 3 Centar4917331940375943163663.181.791.38
Austrija 3 Istok4329261841435837203243.061.721.34
Austrija 3 Zapad5520242038416138223523.041.941.11
Azerbejdžan 1531926345339462672422.461.630.83
Bahrein 15016332650435030132632.731.531.20
Belgija 14231252050424937133242.841.641.20
Belgija 23724372246455332123102.771.441.32
Belorusija 1 - 2.deo2825462556534321152102.561.091.47
Bolivija 1 (Apertura)5727152552454728122442.661.800.86
Bosna i Hercegovina 1472823316047392091732.381.450.94
Bosna i Hercegovina 2642213356649331461402.121.560.56
Brazil 1522422376244371881702.211.410.79
Brazil 2492425265552442081902.431.401.03
Bugarska 1 - 1.deo5120272251554822102202.561.580.97
Bugarska 25317283454454520111722.421.460.95
Crna Gora 1451638285245472692602.541.321.21
Crna Gora 2503415316050391871802.201.390.80
Danska 1463122225555442282202.461.401.06
Danska 22837342861503820111822.421.091.33
Danska 3 (Istok)3928321735376444263953.311.801.51
Danska 3 (Zapad)441836622427751284643.672.021.65
Egipat 15034163050385032203022.661.601.06
Ekvador 1472725315848412091812.341.420.93
Engleska 14030282340375939113532.951.681.27
Engleska 24232242955444425102502.471.421.05
Engleska 34027312347465229152632.761.431.33
Engleska 44722303257454221121912.431.411.02
Engleska 54924262450494926132422.681.551.13
Engleska 6 (Jug)3218482243425634193222.941.351.59
Engleska 6 (Sever)4725272341375838183442.991.641.35
Estonija 140204018373562453134103.541.841.70
Estonija 245193514313168543740133.962.201.77
Farska Ostrva 14223331539486036173233.071.711.36
Francuska 1442331346347361781602.281.320.96
Francuska 24236203665433419101622.201.250.95
Francuska 3443223276047402472402.371.390.98
Gruzija 1483120386136382472312.251.390.86
Grčka 1562121345847411891802.291.400.89
Grčka 2 Jug3528352885711400001.790.860.93
Grčka 2 Sever3731315687371266601.500.690.81
Gvatemala 1 Apertura5929112651444829122902.591.810.78
Holandija 14823281736406342193663.181.851.33
Holandija 25015331537476237213603.111.741.38
Holandija 3 Nedelja511037720317960395194.082.201.88
Holandija 3 Subota3326401840345947294423.321.651.67
Honduras 1 Apertura4237201440425943264213.171.891.28
Hong Kong 15014351435426442354203.361.791.57
Hrvatska 14822291243565630172543.021.891.13
Hrvatska 24418362050565022141842.881.491.39
Indija 1 - Superliga4125331650665016161602.581.581.00
Indonezija 1 - 2.deo6622113350385027112702.561.780.78
Irak 1 - 1.deo651717446234372062002.241.410.83
Iran 1403523376548341341302.041.160.89
Iran 2 A444411447744221111551.891.170.72
Iran 2 B5516275561163827162252.281.330.94
Irska 14325302653434629162622.671.471.19
Italija 14028302954464523112122.551.421.13
Italija 24434213259444023112202.401.391.02
Italija 3 A463122336346362091642.341.410.94
Italija 3 B334125386643331871712.111.120.99
Italija 3 C353726356140382372212.251.181.06
Izrael 1 - 1.deo5035141042505739213533.181.961.21
Izrael 2 - 1.deo4023363863353626152332.431.171.27
Jamajka 1 4324323559374027162702.461.490.97
Japan 14224323054434526112322.521.381.15
Japan 23928313056484321102002.401.271.14
Japan 34026333254444523122112.431.301.13
Jemen 14230263061423826152602.481.481.00
Jermenija 15517271757524230202273.001.751.25
Jordan 1234630437643231361031.830.930.90
Južna Afrika 1412334315652431581502.261.171.10
Južna Koreja 1 - 1.deo443025356246371771612.201.290.91
Južna Koreja 23828322952434727122422.541.361.19
Kanada 13520441635356447303883.571.641.92
Katar 14120382143405638203802.951.551.40
Kazahstan 1 - 2.deo4832183060463923181842.471.650.81
Kina 14127312547455229122632.731.521.21
Kina 24530243052424726122512.511.471.05
Kipar 14119382747415230112722.641.361.28
Kipar 24212453048485121151832.671.331.33
Kirgistan 1 - 2.deo5323232361463830153002.541.541.00
Kolumbija 2, 2.deo5024243459454020101902.321.390.93
Kolumbija, 2.deo4430253660383925142412.381.390.99
Kostarika 1 Invierno5820202851464824142402.581.620.96
Kuvajt 14820311638386144293773.431.981.44
Letonija 14716362752464726172232.731.421.31
Liban 16513212656564317131342.521.610.91
Litvanija 14321352242355741223653.151.731.42
Luksemburg 14224321840516030202812.941.641.30
Makedonija 1 - 1.deo3926333050485021101912.451.341.11
Makedonija 2492327296352361851612.291.380.91
Malta 1 - 1.deo4628262250425036203602.901.561.34
Maroko 1453816306447352192102.311.500.81
Mađarska 1512325285453451781612.331.440.89
Mađarska 24724282144425535123502.801.551.25
Meksiko 1 (Apertura)4031273257454222112202.341.291.05
Meksiko 2 (Apertura)5024253248435124102222.561.501.06
Moldavija 14220372855504420151632.561.461.10
Nemačka 14433212650415032153012.731.591.14
Nemačka 24830212152514727132612.691.561.14
Nemačka 34327291950494931102822.741.551.19
Nemačka 4 (Bajern)4229282043465633152932.871.581.30
Nemačka 4 (Jugozapad)4317382343465630132912.791.471.32
Nemačka 4 (Sever)3925351739436038193623.131.651.49
Nemačka 4 (Severoistok)4120372846395332173202.711.441.27
Nemačka 4 (Zapad)3730322244435533163122.841.491.35
Nigerija 175204376546341561312.141.670.47
Nikaragva 1 (Apertura)5017323753264635183232.631.481.14
Norveška 14624281339526033173033.061.761.29
Norveška 24820312039416037203433.031.781.25
Novi Zeland 1001000010010000003.000.003.00
Oman 13730323055454525122502.501.431.08
Pakistan 1422828316051401781702.261.261.00
Panama 1 (Apertura)332738386143381781332.231.061.16
Paragvaj 1 (Klausura)4526272759464025132502.481.461.02
Peru 1 (Klausura)5522213157454222132202.411.570.84
Poljska 1 - 1.deo4824282244465632172932.901.641.26
Poljska 23634293058504120111812.421.281.13
Poljska 3402632315947402081902.301.251.05
Portugalija 1452925235753422372302.441.421.02
Portugalija 2432828305146482392112.491.391.10
Portugalija 3 A1040503060434026132602.370.971.40
Portugalija 3 B3633302650505023102302.431.371.07
Portugalija 3 C5620232643405633133032.801.701.10
Portugalija 3 D462033406046401331032.171.131.03
Portugalija 3 E363330466640331331301.870.970.90
Portugalija 3 F4330263053404630103002.531.431.10
Portugalija 3 G362340405640432062002.131.200.93
Portugalija 3 H5510342751554817131702.551.451.10
Republika Srpska 15521224562283725102052.301.470.83
Rumunija 14029302856434328142802.511.431.08
Rumunija 2 I - 1.deo5028202250494928152712.761.780.98
Rumunija 2 II - 1.deo483220406244381641602.001.260.74
Rusija 1 4321342552504724122032.671.521.15
Rusija 2413027305544442582402.431.341.09
SAD 14727242044475531172912.891.681.21
SAD 2 Jesen4125332253534623152032.691.461.23
Salvador 1 Apertura4832185060313918101712.051.220.83
San Marino 12825462543355638233522.951.281.67
Saudijska Arabija 15019302138556123111932.771.581.19
Saudijska Arabija 25024252858484123122022.511.491.03
Severna Irska 1 - 1.deo3726352142355742164112.971.441.54
Severna Irska 25114331438486137203153.221.831.39
Singapur 1 - 2.deo3316502545505425122502.631.131.50
Slovačka 1523314225151482692512.601.700.89
Slovačka 2 Istok5519242853504620131912.571.600.96
Slovačka 2 Zapad4918322344535523111932.721.701.01
Slovenija 1412038305551441871802.301.261.04
Slovenija 25017322441365839203902.931.621.31
Srbija 15120283154454522102022.501.431.07
Srbija 2512522376641332082002.231.330.90
Srbija 3 (Beograd)5917232343465630152632.841.781.06
Srbija 3 (Istok)6317192546525321141742.781.880.90
Srbija 3 (Vojvodina)403128356448351641412.131.230.90
Srbija 3 (Zapad)5423223152444723102212.411.480.93
Sudan 1512622345846411871802.241.360.88
Tadžikistan 15120273152414726152052.711.601.11
Tajland 14229282251494828142432.751.541.21
Tajland 24629232954454525102312.501.481.02
Trinidad i Tobago 1 361845363696354274593.271.451.82
Tunis 1413325446138381731511.981.220.76
Turska 1403524285652431951902.281.320.96
Turska 23540232247495228132712.711.531.19
Turska 3 Bela412730345941402372212.321.271.05
Turska 3 Crvena414017366241372172012.231.330.90
UAE 13636271236446342294023.381.811.57
Ukrajina 1 - 1.deo4126313347385228142532.631.431.21
Ukrajina 2392633325445452292102.391.271.11
Urugvaj 1 (Apertura)4517371538486136203233.091.661.43
Urugvaj 23330352159504028212342.761.361.40
Uzbekistan 15517272652474725152232.691.641.05
Vels 1 - 1.deo421839929467043293763.591.981.61
Venecuela 1 (Apertura)443619276254371791702.311.450.86
Škotska 1 - 1.deo431541234655532182012.601.331.27
Škotska 24222342438346140203643.021.631.39
Škotska 34424302048485130122822.801.551.24
Škotska 44320362552434731132922.771.501.27
Španija 14125322350494927132512.721.531.19
Španija 24725273157444224152132.511.471.03
Španija 3 I3822383252434724122312.471.321.14
Španija 3 II5522223748335128132622.591.600.99
Španija 3 III4726254061393820112002.181.290.89
Španija 3 IV483416266050402372302.381.520.86
Švajcarska 14826252141455833163302.801.601.20
Švajcarska 24023363151384830182552.721.481.23
Švedska 14525292041455834153212.921.651.26
Švedska 24226302244415536153502.841.581.27
Švedska 3 (Jug)4723291937436237233343.151.801.35
Švedska 3 (Sever)4116412542355738213343.011.571.44
Češka 14626262850385032163202.641.641.00
Češka 24126312447415234183402.781.431.35
Čile 1 (Apertura)462133304740533093002.591.421.17
Čile 2 Apertura 4822282454484527152512.731.601.13
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1412114400 AND 1414796400 01.10.2014. 00:00:00 01.11.2014. 00:00:00
<Oktobar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122232425
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7