Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15418274775442485801.821.150.67
Alžir 1482921336454351141102.051.230.82
Andora 1 - 1.deo4611411834416539273093.581.791.79
Australija 14426282150515026172512.751.521.23
Austrija 14225321845445436213333.031.741.29
Austrija 24626282950395032143022.691.521.17
Austrija 3 Centar5216312141395839163353.061.751.31
Austrija 3 Istok4528261736426340213543.171.801.38
Austrija 3 Zapad5320251938416138253533.101.961.14
Azerbejdžan 14329263147355232163112.641.551.09
Bahrein 14820312651464826112242.731.531.20
Belgija 14327282147435235143232.841.651.19
Belgija 2362735244847512792612.641.391.26
Bolivija 1 (Apertura)6022172553464628142432.701.830.88
Bosna i Hercegovina 1482922316047402091732.381.440.93
Bosna i Hercegovina 2612414356649331561502.131.520.61
Bugarska 1 - 1.deo501929225153482392302.571.491.08
Bugarska 25419263049455024122122.591.551.04
Crna Gora 14417383052434726122602.531.341.19
Crna Gora 2493317305949402061902.261.390.87
Danska 1482922296051391881802.281.350.93
Danska 2323333285849412292012.451.171.28
Danska 3 (Istok)3729331936376343233943.191.711.48
Danska 3 (Zapad)4518361125387450284633.531.991.54
Egipat 14527273048415128152712.591.461.14
Engleska 1442727264745522782512.611.511.10
Engleska 24131262749435029112712.631.481.14
Engleska 33628352649465027132422.651.341.31
Engleska 44724282954474522122112.491.461.03
Engleska 54824262349475028132612.711.551.17
Engleska 6 (Jug)3919402345435432182922.881.451.42
Engleska 6 (Sever)4525292142445734183032.951.601.35
Engleska 7 (Istok)4522321945495431172832.921.581.33
Engleska 7 (Jug)4422321738486134192853.161.731.43
Engleska 7 (Sever)4525292143445634163122.931.631.30
Francuska 14822292959504020101912.421.411.01
Francuska 24631223361463820101812.311.311.00
Francuska 3403128265851412282102.411.321.09
Gruzija 1453122405735422382202.231.330.89
Grčka 15324213156454323112112.421.460.96
Grčka 2 Jug402435295957401271112.281.241.04
Grčka 2 Sever4424315779352075701.630.910.72
Holandija 14226311638386145184043.201.731.47
Holandija 24918321835396442263653.291.841.45
Holandija 3 Nedelja4421331427287256334973.732.061.67
Holandija 3 Subota3226401737386244234133.271.581.70
Hong Kong 14119381635516432222563.191.681.52
Hrvatska 14626271544525531182653.011.831.18
Hrvatska 24525282355544422122112.511.481.03
Irak 1 - 1.deo492921396540341981902.161.250.92
Iran 1393525336047391961802.251.251.00
Iran 2 A4641115078412185531.701.100.60
Iran 2 B433620507133281651511.901.130.77
Italija 13832292555504423102022.541.391.15
Italija 24336193257434224112302.421.401.02
Italija 3 A482526306148382191822.371.420.95
Italija 3 B4132263559414022102012.331.291.03
Italija 3 C403326336044392152102.251.251.00
Izrael 1 - 1.deo4028312350415034113222.711.421.29
Izrael 2 - 1.deo4225313359414024112212.431.271.16
Jamajka 1 4823273353394627162612.551.551.00
Jemen 1472725275649432382302.461.480.98
Jermenija 15123252353464630202552.881.721.17
Jordan 13131363768483113101032.141.061.08
Južna Afrika 1392832325450451781702.311.201.11
Katar 14124332040366043243943.211.631.58
Kazahstan 1 - 2.deo5325212653484625162132.581.650.93
Kina 14028312547455229132632.751.521.23
Kipar 14521323250405026122332.571.371.21
Kipar 24420342951484822132022.571.431.15
Kuvajt 14721302144425535222953.071.711.36
Liban 15118302551504824162132.671.521.15
Luksemburg 14525291939496030192912.921.661.26
Makedonija 1 - 1.deo4125323255444422102112.361.351.01
Makedonija 2482525316250371871442.431.431.00
Malta 1 - 1.deo4226302148425136203512.891.481.41
Maroko 1443816316452351671512.241.410.84
Mađarska 15022262854504520112002.391.420.97
Mađarska 24027312044455535133402.861.501.36
Moldavija 14916333255444423131852.591.630.97
Nemačka 14727252747385234153132.801.601.20
Nemačka 24231262753494623112202.511.401.11
Nemačka 34627262154504528102612.631.541.09
Nemačka 4 (Bajern)4129282046465332152932.821.541.28
Nemačka 4 (Jugozapad)4118392746425329152722.711.421.29
Nemačka 4 (Sever)4025341738436138203433.161.651.52
Nemačka 4 (Severoistok)4025342648425130142902.651.441.20
Nemačka 4 (Zapad)4029302548465128142522.681.451.23
Novi Zeland 1481337631486844243763.481.861.62
Obala Slonovače 13934264773432684801.831.040.78
Oman 13630322250515026102512.631.431.20
Pakistan 13826353059454023112032.461.221.24
Poljska 1 - 1.deo4725272347505226132322.741.551.19
Poljska 24031282755524420111812.491.331.16
Poljska 3402831315544442492212.381.291.08
Portugalija 1462626265452452192102.451.441.01
Portugalija 24429262852464724122312.541.461.08
Portugalija 3 A3034343463453619101902.211.111.11
Portugalija 3 B3933272856484322132112.471.381.09
Portugalija 3 C502424304744522492312.491.461.03
Portugalija 3 D432233406045391331212.121.140.98
Portugalija 3 E482228365943401971902.211.410.80
Portugalija 3 F4231252850405030103002.591.521.08
Portugalija 3 G402236376245371671602.111.170.94
Portugalija 3 H5016333351454821132102.501.501.00
Republika Srpska 1572021476328362481942.241.450.79
Rumunija 13830302856464325122402.451.371.08
Rumunija 2 I - 1.deo5429161947475232192932.911.920.99
Rumunija 2 II - 1.deo513216406145381531312.051.330.73
Rusija 1 4322333257434223122122.521.481.04
Rusija 2403029315545442382202.391.271.12
San Marino 13027412752454727132612.601.171.43
Saudijska Arabija 14322332843485623102032.601.381.21
Saudijska Arabija 24526282856474324132122.571.481.09
Severna Irska 1 - 1.deo4121361534396545214323.221.691.53
Severna Irska 24819311036456344253683.501.991.51
Sirija 1 - 1.deo2934364172522751411.850.900.94
Slovačka 1542915224951502692322.641.720.92
Slovačka 2 Istok5320252549505024152212.701.730.97
Slovačka 2 Zapad4523312350554921101822.581.561.03
Slovenija 1441639275151482192012.471.381.09
Slovenija 24820322440346041204012.991.651.33
Srbija 14428273556434321101922.341.311.03
Srbija 2572418386543341881802.181.400.78
Srbija 3 (Beograd)5718242650455027132522.671.651.02
Srbija 3 (Istok)6515192946485322131652.731.870.86
Srbija 3 (Vojvodina)462527346046391961712.271.330.93
Srbija 3 (Zapad)5422233456434322102012.351.480.87
Trinidad i Tobago 1 3528352139326046253973.211.641.57
Tunis 1443223446339361631501.971.220.75
Turska 14530242351504826132502.611.501.11
Turska 2383229194653532792602.681.401.27
Turska 3 Bela413226336046392071902.231.280.95
Turska 3 Crvena383526325947402081902.301.261.04
UAE 13724381537446239253533.251.621.63
Ukrajina 1 - 1.deo4128303246405327132522.571.401.18
Ukrajina 24125333054454523102202.441.301.13
Urugvaj 23631312254494528172522.711.461.25
Vels 1 - 1.deo4421331238496138233433.301.811.50
Škotska 1 - 1.deo441539284848512282102.551.351.21
Škotska 24519352342425733172932.931.601.33
Škotska 34226301750485033143212.861.601.26
Škotska 44420342144465531142822.831.551.28
Španija 14125322950434927122512.601.481.12
Španija 24528253256424325142132.521.451.07
Španija 3 I4426283052444725112412.521.431.09
Španija 3 II4924263250384929142542.671.611.07
Španija 3 III4628253864433518101702.161.260.90
Španija 3 IV443817296349362162002.251.410.84
Švajcarska 14326302443445631163102.771.501.27
Švajcarska 24024353250345033173032.731.471.27
Češka 14725273152394729142902.551.551.00
Češka 24424312448415133163302.751.461.29
Čile 2 Apertura 4827242556474327152512.631.541.09
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1417388400 AND 1420066800 01.12.2014. 00:00:00 01.01.2015. 00:00:00
<Decembar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617181920
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7