Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 1561527446843311171012.021.270.75
Alžir 1522819406547341151101.991.270.73
Andora 1 - 2.deo253341417533252581682.331.081.25
Angola 1503515266061401161012.251.420.83
Argentina 1383426295748422282202.371.311.07
Argentina 2473418366238372592402.241.400.84
Argentina 3, Primera B Metropolitana4533203561443820101902.231.330.90
Argentina 3, Torneo Federal A4030293056444325102222.461.371.09
Australija 13825352244465530212552.951.521.43
Austrija 14622302045425436203322.991.751.24
Austrija 24427282750395032153022.711.491.21
Austrija 3 Centar5217302347425234142942.901.701.20
Austrija 3 Istok4330261839416040193543.081.721.36
Austrija 3 Zapad5220262040415938233523.041.891.14
Azerbejdžan 14227303155414526112512.451.401.05
Bahrein 14019402948445126152052.761.351.42
Belgija 1 Plej of505442255554422112202.561.331.22
Belgija 23627362144465532123012.811.471.33
Belorusija 1424214288557141401401.861.140.71
Bolivija 1 (Klausura)4631212547465228122532.701.681.02
Bosna i Hercegovina 1502721336248371861522.251.380.86
Bosna i Hercegovina 2572714387048291351301.981.400.58
Bugarska 1 - 2.deo5535105070253025152052.051.600.45
Bugarska 25220273051504819101722.491.491.00
Crna Gora 14719333255444423122112.471.361.12
Crna Gora 2492921346042402382212.311.420.89
Danska 1442628285650432082002.371.331.04
Danska 2323433326048391961712.281.101.18
Danska 3 (Istok)3829322042405739203633.031.651.38
Danska 3 (Zapad)4419351225387449294453.591.991.59
Egipat 14029303155434425122402.441.321.12
Ekvador 1 - I deo4725271748575125112412.731.591.14
Engleska 14425302750464926102412.581.461.13
Engleska 24128302550464927122522.651.471.18
Engleska 34025342649475026122512.621.371.24
Engleska 44426293158474120102002.371.321.05
Engleska 54324322549445029122712.671.471.20
Engleska 6 (Jug)4021382144475530162732.911.471.44
Engleska 6 (Sever)4425302145445434182942.961.611.35
Engleska 7 (Istok)4623301945505430142732.861.601.26
Engleska 7 (Jug)4422322042475732182843.041.641.40
Engleska 7 (Sever)4127312245465430152822.821.521.30
Estonija 148222922413558412929123.351.871.48
Estonija 25124241024417548204163.522.281.24
Farska Ostrva 14043161336366350204633.302.071.23
Finska 10752507575252502502.501.001.50
Francuska 14724283257454222112102.411.371.03
Francuska 2433223346346361881712.261.270.99
Francuska 3413127265749422382202.411.351.06
Gana 1711711406942301781702.121.490.63
Gruzija 1482625385637432492302.301.410.90
Grčka 15423222949475023102212.511.530.97
Grčka 2 Jug482030305553441681502.341.350.99
Grčka 2 Sever492327457243271051001.881.170.71
Gvatemala 1 Klausura5621213763393622122102.331.530.80
Holandija 14523301840405941183643.081.711.38
Holandija 24820301837416240243543.211.831.39
Holandija 3 Nedelja4224321732376745263863.411.881.53
Holandija 3 Subota3525391840385942203833.161.561.59
Honduras 1 Klausura3834261645495434133312.871.531.33
Hong Kong 14123351838416140253553.221.671.55
Hrvatska 14826241745515431162732.911.771.14
Hrvatska 2452726256157381691602.341.370.97
Indija 1 - I Liga4036232862443726132322.461.331.13
Indonezija 157311026524247312121103.051.951.11
Irak 1 - 1.deo473021396242371761702.111.220.89
Iran 1403524355944401971802.241.250.99
Iran 2 A55301442664633106911.971.300.67
Iran 2 B433422497537241251101.821.080.74
Irska 1392733335650431661602.231.330.90
Irska 2342342345738422672602.421.151.27
Italija 1393227255449462592322.551.431.13
Italija 24433223257454221112012.381.390.98
Italija 3 A423026356345361891622.221.280.94
Italija 3 B423224336146382091812.301.310.99
Italija 3 C433125336044392172002.261.290.97
Izrael 1 - 2.deo472329415235472352302.181.410.76
Izrael 2 - 2.deo4623303076612370701.920.921.00
Jamajka 1 4522313656384324122312.411.391.03
Japan 1 - 1.deo4126323456344330103002.431.301.13
Japan 2452429286253371871432.401.391.01
Japan 33616463663603633032.071.130.93
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 15121262456474328172432.761.651.11
Jordan 1303335436944301161011.950.951.01
Južna Afrika 1422729315651431671502.291.241.05
Južna Koreja 1 - 1.deo4430253661413822162202.311.311.00
Južna Koreja 24030303045355535103502.601.451.15
Kamerun 1443619456742321171101.881.170.71
Katar 14122361735376445273953.371.731.64
Kazahstan 1, 1.deo403821386645331621601.931.170.76
Kina 14528262140505928142342.901.711.19
Kina 2253737316853311531502.091.031.06
Kipar 1 - plej of412037455825412902902.211.081.13
Kirgistan 157142842712828282814142.711.711.00
Kolumbija 1, 1.deo453419305745422382302.361.430.93
Kolumbija 2, 1.deo531926235352462392302.521.540.99
Kostarika 1 Verano5124242751454826112412.591.591.01
Kuvajt 14220361742435738233253.181.611.57
Letonija 13015533053534615151502.310.851.46
Liban 14621312956484321121922.501.351.15
Litvanija 14312431248485138173803.051.671.38
Luksemburg 14325302040465932193202.921.631.29
Makedonija 1 - 1.deo402535325746422072002.291.271.03
Makedonija 2472427366646331771422.241.320.91
Malezija 14726261950475033193022.831.451.38
Malezija 25321252544385536192963.001.661.34
Malta 1 - 1.deo3923361740435939223713.091.511.58
Maroko 1443618416643331551402.041.250.79
Mađarska 1462428295651431991812.351.380.97
Mađarska 23930302449445030132912.691.441.25
Meksiko 1 (Klausura)5423213451414824112222.521.560.97
Moldavija 14615383355404425132042.591.600.99
Nemačka 14527262648385134163132.791.591.20
Nemačka 24033262856484322102202.431.351.07
Nemačka 34625272253494628112612.621.541.08
Nemačka 4 (Bajern)4129292348475129132722.711.471.23
Nemačka 4 (Jugozapad)4119382949435026132412.591.381.22
Nemačka 4 (Sever)4028311842455836183233.021.621.40
Nemačka 4 (Severoistok)4326292647425230142912.641.501.14
Nemačka 4 (Zapad)4028302649435029142722.681.441.24
Nigerija 16229740664833117732.001.440.56
Nikaragva 1 (Klausura)4233241644485535162953.021.811.20
Norveška 14729231152524735113502.881.651.24
Norveška 23143251856504331123102.561.561.00
Obala Slonovače 13832285476372383801.650.890.77
Oman 13530342046555325102312.691.431.26
Panama 1 Klausura403326306146382262202.351.281.07
Paragvaj 1 (Apertura)3625373047375231172832.771.441.33
Poljska 1 - 1.deo4528252449495025112312.641.501.14
Poljska 24130283057484220111812.411.301.11
Poljska 34029302851414829122812.591.391.20
Portugalija 14626272854474524102302.491.461.02
Portugalija 24529243154454522102112.411.420.99
Portugalija 3 2.deo Gr.A4625283150315037213702.811.661.16
Portugalija 3 2.deo Gr.B463715185365461591232.661.561.09
Portugalija 3 2.deo Gr.C373725406543341531502.061.220.84
Portugalija 3 2.deo Gr.D3725372856504321122102.381.221.16
Portugalija 3 2.deo Gr.E403721285653431861802.311.311.00
Portugalija 3 2.deo Gr.F413325205045503343302.631.581.04
Portugalija 3 2.deo Gr.G4031283468403125122132.341.311.03
Portugalija 3 2.deo Gr.H375012345334463193102.341.341.00
Portugalija 3 2.deo Jug5618253171622863602.001.190.81
Portugalija 3 2.deo Sever531828435943401231201.971.190.78
Republika Srpska 1552222406238372071732.251.440.81
Rumunija 1383031356145381981902.211.230.98
Rumunija 2 I - 2.deo302050207070301001002.201.001.20
Rumunija 2 II - 2.deo40600406050401001001.801.300.50
Rusija 1 4322333358444121102012.421.401.02
Rusija 2412928315746422182102.361.271.09
SAD 1433223416336362172102.091.180.91
SAD 2 Proleće305020206050403003002.401.301.10
Salvador 1 Klausura5021283152474721102012.461.411.04
San Marino 14021382648425131132912.691.311.38
Saudijska Arabija 14521332442485727122332.771.511.26
Saudijska Arabija 24527272551464827142512.671.541.13
Severna Irska 1 - 2.deo5211353552414723112302.471.710.76
Severna Irska 2462132931446846244063.521.901.61
Singapur 14817344162243734203402.551.341.21
Sirija 1 - 1.deo3334324070492995711.910.970.95
Slovačka 1542717215054492492212.621.670.95
Slovačka 2 Plej of5812292950415029162082.751.751.00
Slovenija 1422036315145482282102.391.331.07
Slovenija 25020302440366040203912.981.741.24
Srbija 14426293757394223102122.341.301.04
Srbija 2582219386647331351302.091.350.73
Srbija 3 (Beograd)5717243051444825112322.581.610.96
Srbija 3 (Istok)7013163250444923141752.681.900.77
Srbija 3 (Vojvodina)452726346145382071812.261.360.90
Srbija 3 (Zapad)5327193659434020101912.231.460.77
Sudan 1523413427045291221201.851.230.63
Tadžikistan 1602020206060402002002.401.600.80
Tajland 1482525295548442232202.371.311.06
Tajland 24131272557474227112422.601.541.06
Trinidad i Tobago 1 4319361936406339233363.201.581.62
Tunis 1423225396146381431302.001.190.81
Turska 14326292346425333163122.821.541.28
Turska 24327292348505126112422.651.431.23
Turska 3 Bela393326355842412292102.281.271.01
Turska 3 Crvena403623326046392071812.271.300.97
UAE 13726351939416038203433.101.591.51
Ukrajina 1 - 1.deo4128303146405328152522.641.481.16
Ukrajina 24224333256434323112302.401.311.08
Urugvaj 1 (Klausura)4520342842425729182362.891.521.38
Urugvaj 23728332248475129182632.781.471.32
Uzbekistan 1522323265847412652602.411.500.91
Vels 1 - 2.deo3826341232406746284063.531.981.55
Venecuela 1 (Klausura)5024243650384925112402.441.540.90
Vijetnam 14231262350455031142832.771.631.14
Škotska 1 - 1.deo4518352750484924102312.571.441.14
Škotska 24220362344455531162822.871.561.31
Škotska 34423322050484931143012.811.531.27
Škotska 44421342046495329152722.841.531.31
Španija 14623302752464725122222.611.521.09
Španija 24530243058474122122022.421.431.00
Španija 3 I4726263256434323102302.421.411.01
Španija 3 II5025233153424626142322.581.561.02
Španija 3 III482625396444351681502.121.250.87
Španija 3 IV483021315948402081912.321.450.87
Švajcarska 14228292545405434183402.811.561.25
Švajcarska 23924363149385029132722.601.361.24
Švedska 1362836246060401681602.281.041.24
Švedska 23725375668373166601.691.000.69
Švedska 3 (Jug)5714284271422814141402.001.290.71
Švedska 3 (Sever)57281414575742281414143.002.001.00
Švedska 4 J.Getaland42144228574242282814143.001.571.43
Švedska 4 J.Sveland4242144257284228142802.291.291.00
Švedska 4 Norland5704202871712802803.001.711.29
Švedska 4 S.Getaland376202550375037123702.631.501.13
Švedska 4 S.Sveland144242028577142144203.291.571.71
Švedska 4 Z.Getaland2814572842285742284203.141.142.00
Češka 14625283052384730153002.591.571.02
Češka 24822282550434930143002.681.521.16
Čile 1 (Klausura)3623392239416036203412.981.521.47
Čile 2 Apertura 4824262554504524112212.571.491.09
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1427839200 AND 1430431200 01.04.2015. 00:00:00 01.05.2015. 00:00:00
<April 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7