Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 14530255065453555501.801.100.70
Alžir 1403228286856321641602.121.200.92
Angola 1433125376546341571502.081.220.86
Argentina 1531629314941502672512.551.461.09
Argentina 2503118346752321221202.001.330.67
Argentina 3, Primera B Metropolitana412829426846311151011.951.040.91
Argentina 3, Torneo Argentino A3732303761423820102002.241.171.08
Austrija 14226311542425742233473.321.891.42
Austrija 24226322848425230162822.721.461.26
Austrija 3 Centar4320362545305443213673.131.751.38
Austrija 3 Istok4130282342425733172852.891.631.27
Austrija 3 Zapad5023262041405838223712.961.861.10
Azerbejdžan 1541331315050501841802.411.500.91
Belgija 14432232357394237143252.801.631.18
Belgija 24317382548455129172712.731.421.31
Belorusija 1 - 2.deo3350161666503333333303.001.671.33
Bolivija 1 (Apertura)5131172458484127102702.551.620.93
Bosna i Hercegovina 1413027296054401651602.251.221.04
Bosna i Hercegovina 2632312367053291021002.001.430.57
Brazil 1502622386546341571402.121.340.78
Brazil 24825262655504422102102.461.401.05
Brazil 3 - 1.faza433422406746321461402.011.170.84
Bugarska 1 - 1.deo542520225460451681602.441.630.81
Bugarska 25618253147505218101622.461.580.88
Crna Gora 15016333055504419111902.441.421.03
Crna Gora 2473616276158381381302.251.330.92
Danska 1422828195457452372302.481.361.12
Danska 22839321956564323132122.651.201.46
Danska 3 (Istok)4730211934396541233643.131.831.30
Danska 3 (Zapad)411839827397252354743.692.001.69
Egipat 1623701237506237253703.132.380.75
Ekvador 1482625335949401781602.261.400.86
Engleska 1303535304530554073722.781.431.35
Engleska 24624293056424326122602.511.441.07
Engleska 33528352550475026102422.591.271.32
Engleska 44525293259484018111712.361.351.01
Engleska 54923272348485128122522.701.531.18
Engleska 6 (Jug)3219482446395335203412.891.311.57
Engleska 6 (Sever)4526282844365535183232.831.451.37
Estonija 139223718373662443133113.561.891.67
Estonija 247203214323067543839154.032.311.72
Farska Ostrva 14127311740455936163243.041.671.37
Finska 14527262756454326112412.551.481.07
Finska 24122352039436035183412.961.611.35
Finska 3 Istok3917431537456240243093.361.631.73
Finska 3 Jug4917331631356847224343.341.901.44
Finska 3 Sever4325312351504825142322.681.591.08
Finska 3 Zapad5021271733406642253573.341.951.39
Francuska 15022283664403624122222.381.460.92
Francuska 2334323407543251661511.981.030.95
Francuska 34427272751404831113102.561.461.09
Gruzija 1542718436435352182102.111.430.68
Grčka 1552914254855511831802.411.440.96
Gvatemala 1 Apertura6521131344505536153602.952.030.92
Holandija 14820311735446437113522.931.731.20
Holandija 25015351636416341254103.131.671.47
Holandija 3 Nedelja469431221347853344393.911.971.94
Holandija 3 Subota4021372140375940214003.061.661.41
Honduras 1 Apertura3630331542395745334503.241.851.39
Hong Kong 110000505005050505003.002.500.50
Hrvatska 14525301040506040253273.331.981.35
Hrvatska 2506432350535023162302.671.401.27
Irak 1.443124355745421991802.251.320.93
Iran 1423720346754321041002.021.170.84
Irska 14524302751414830172732.711.531.18
Irska 23630333257394228132802.461.341.11
Island 13827331647525231172642.991.571.42
Island 24020381940385942243923.161.521.63
Italija 14525303565503515105102.401.600.80
Italija 24236213369513015121502.211.211.00
Italija 3 A3928314276422315131052.161.161.00
Italija 3 B334323365640432362302.201.171.03
Italija 3 C3346203660364026102332.331.301.03
Izrael 1 - 1.deo4242142857424228142802.571.571.00
Izrael 2 - 1.deo4331253762253737183702.561.311.25
Jamajka 1 3060103070503020102002.201.300.90
Japan 13826352853454625112222.571.351.22
Japan 23828323056484321102012.421.251.17
Japan 34126323453404625122322.461.331.13
Jemen 13928322553504625212502.751.611.14
Jermenija 1681318277254271841802.141.500.64
Jordan 13350163383661600001.671.000.67
Južna Afrika 1392535295858411241202.211.131.08
Južna Koreja 1 - 1.deo433026356244371981812.241.330.92
Južna Koreja 23828332754444527122432.571.361.20
Kanada 13019501334396547273973.531.502.03
Katar 15226211536316352265203.261.841.42
Kazahstan 1 - 2.deo5326202653534620201362.601.800.80
Kina 14226302747425230132722.711.531.18
Kina 24331252953464624102302.461.411.05
Kipar 13125432550375037123162.811.061.75
Kolumbija 2, 2.deo532322386647331461402.091.310.78
Kolumbija, 2.deo4132253760343928162712.411.430.98
Kostarika 1 Invierno5819222550475027132702.641.561.08
Kuvajt 157231914384261422828143.522.431.10
Letonija 14518352754464526172242.721.401.32
Litvanija 14223342546355338203263.031.671.36
Luksemburg 14526282142475730162822.881.671.21
Makedonija 1 - 1.deo422531315151481781422.401.311.09
Makedonija 2522820286448362442042.361.440.92
Malta 1 - 1.deo3733292954454525122502.501.211.29
Maroko 137620436225373163102.061.380.69
Mađarska 1512424275553441871612.371.480.89
Mađarska 2452727164540544384302.921.681.24
Meksiko 1 (Apertura)383328365943401991902.211.211.00
Meksiko 2 (Apertura)5325212846445326142332.711.641.07
Moldavija 13722403157514217141422.461.291.17
Nemačka 13344222255444433143302.631.411.22
Nemačka 24233242051534826112602.641.421.22
Nemačka 33924352048465133133032.841.471.37
Nemačka 4 (Bajern)4231252041475831142652.891.591.30
Nemačka 4 (Jugozapad)4218382441405835163222.901.481.42
Nemačka 4 (Sever)3622401946505329112812.801.341.46
Nemačka 4 (Severoistok)4223343148295138193802.741.511.23
Nemačka 4 (Zapad)3927321939406039223443.151.671.48
Nigerija 173224406845311451312.081.580.50
Nikaragva 1 (Apertura)5012372037456233162942.961.711.25
Norveška 14526281441505835193233.071.761.30
Norveška 24720312241415835173232.931.731.20
Norveška 3 I5218297203380583446124.062.351.71
Norveška 3 II4722301736376345273773.391.991.40
Norveška 3 III5220271133446644253953.462.041.41
Norveška 3 IV48153618353064503437123.712.151.56
Oman 1285714144257572802802.711.571.14
Panama 1 (Apertura)333135466233372081722.040.961.09
Paragvaj 1 (Klausura)5020292959474022152202.481.431.05
Peru 1 (Klausura)352835357150281471402.071.071.00
Poljska 1 - 1.deo4228291443565629142632.911.611.30
Poljska 23137302356524323132212.581.291.29
Poljska 34323333055474422112012.431.351.08
Portugalija 1472527226161381651602.391.361.03
Portugalija 2453123345646431951902.301.360.95
Portugalija 3 A1340462666403333203302.471.071.40
Portugalija 3 B403326334646532002002.201.131.07
Portugalija 3 C5313332640266046264063.271.731.53
Portugalija 3 D262053466633332002002.000.731.27
Portugalija 3 E462626667320261301301.470.870.60
Portugalija 3 F4640132053404640134002.731.731.00
Portugalija 3 G4033266066263313131301.671.130.53
Portugalija 3 H717212857644277702.211.500.71
Republika Srpska 1621720516525342282202.061.460.60
Rumunija 14126312657444228172802.541.481.06
Rumunija 2 I - 1.deo383327336150381651602.281.221.06
Rumunija 2 II - 1.deo4040204080532060601.670.930.73
Rusija 1 4219372655514421101732.611.461.14
Rusija 2423026255250472372302.471.361.11
SAD 14529252045475432182922.921.661.26
SAD 2 Jesen4122351849565024132212.721.451.26
Salvador 1 Apertura5520253545355530202552.801.601.20
San Marino 11442421428287157285703.431.292.14
Saudijska Arabija 16017212146535325171772.821.791.04
Saudijska Arabija 25222252555504525152222.681.581.10
Severna Irska 1 - 1.deo3431342144365542194023.001.451.55
Severna Irska 2531432732536739173533.251.931.32
Sirija 1 - 2.deo464013606020402062001.801.200.60
Slovačka 1543410255252472172012.441.690.75
Slovačka 2 Istok6212252552524722182022.751.770.98
Slovačka 2 Zapad4819312744425529142362.811.811.00
Slovenija 1467462551514823102302.511.331.18
Slovenija 25315301934346546234603.191.881.31
Srbija 14720323257454222152022.481.351.13
Srbija 2472725406742321751702.101.230.88
Srbija 3 (Beograd)5515302545475527122522.751.601.15
Srbija 3 (Istok)64728234161581571502.591.770.82
Srbija 3 (Vojvodina)471735356050401571502.251.350.90
Srbija 3 (Zapad)572022375545451751702.231.350.88
Sudan 1512621366245371871702.201.330.87
Tadžikistan 15219283152364731172472.861.651.21
Tajland 14230262253504626132332.681.531.15
Tajland 2463122295545442592412.501.481.02
Tunis 1413523466630332352022.031.360.67
Turska 1165527275550442252202.221.061.17
Turska 2333333386144381651602.171.171.00
Turska 3 Bela482229376248371431402.111.220.89
Turska 3 Crvena444014335944402232202.261.370.89
UAE 11633503350165050335003.001.671.33
Ukrajina 1 - 1.deo3823383052454723112122.521.291.24
Ukrajina 24029302759464025112502.421.271.15
Urugvaj 1 (Apertura)4215421232426745254053.431.931.50
Urugvaj 25714281457574228282802.861.711.14
Uzbekistan 15317282554484525172132.711.631.08
Vels 1 - 1.deo44272713414458413731103.592.031.55
Venecuela 1 (Apertura)313929297358261271202.151.220.93
Škotska 1 - 1.deo441441265558441421122.381.261.12
Škotska 24816361632406844164403.121.561.56
Škotska 34428282460524024122042.601.401.20
Škotska 4628292550455029202902.831.751.08
Španija 1463320265653432062002.371.500.87
Španija 24027312552524722112202.451.391.07
Španija 3 I4317383048335135123502.621.461.15
Španija 3 II6220174047275232173022.651.730.93
Španija 3 III503020406237372272202.181.350.83
Španija 3 IV4735173570503015101502.131.350.78
Švajcarska 14530251745475535173502.881.631.25
Švajcarska 23730323757354227172072.581.381.20
Švedska 14629232043465632143012.841.681.16
Švedska 24324322142405738143612.871.591.28
Švedska 3 (Jug)4527271941455835213323.021.681.34
Švedska 3 (Sever)4416392442365739193633.011.601.41
Švedska 4 I.Getaland4419361941385842243573.211.771.45
Švedska 4 J.Sveland4816351333466640203363.271.791.48
Švedska 4 Norland4622311436466338233263.311.901.41
Švedska 4 S.Getaland4420352137346244223763.271.831.44
Švedska 4 S.Sveland3925341231386848274353.451.921.53
Švedska 4 Z.Getaland48163516313168512939113.642.071.56
Češka 14232252850415030123002.541.550.98
Češka 23329372247455231163102.691.271.42
Čile 1 (Apertura)472527274537543493402.681.541.14
Čile 2 Apertura 432629266358361441222.371.341.02
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1409522400 AND 1412114400 01.09.2014. 00:00:00 01.10.2014. 00:00:00
<Septembar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7