Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15218284471462895901.921.190.73
Alžir 1532719386651331041001.971.260.71
Angola 1553852255554422111652.561.610.94
Argentina 1333135376042402062002.181.071.11
Argentina 2333927426630332762702.091.091.00
Argentina 3, Primera B Metropolitana343134438143181261201.810.970.84
Australija 13930302044475531202742.931.571.37
Austrija 14425292046425337203333.021.761.26
Austrija 24525282849395032152922.731.531.20
Austrija 3 Centar5216312141395839163353.061.751.31
Austrija 3 Istok4528261736426340213543.171.801.38
Austrija 3 Zapad5320251938416138253533.101.961.14
Azerbejdžan 14229283354384528132622.481.471.01
Bahrein 14020403153414626152152.671.301.37
Belgija 14325302249435033143122.791.581.21
Belgija 23727342246465330112912.751.451.30
Bolivija 1 (Klausura)4533212550454929112532.691.611.08
Bosna i Hercegovina 1502623305849412081732.391.460.93
Bosna i Hercegovina 2612414356649331561502.131.520.61
Brazil, Gaučo 1.deo37322942684531114911.971.100.87
Brazil, Karioka 1.deo413226235560441651602.381.361.02
Brazil, Mineiro 1.deo46203323506650103632.371.371.00
Brazil, Paulista373031265053492082002.451.361.09
Bugarska 1 - 1.deo5318282251544823102202.601.581.03
Bugarska 25318273050465022112022.551.521.03
Crna Gora 14221363155434424122402.461.311.16
Crna Gora 2493317305949402061902.261.390.87
Danska 1482724306050391871802.271.320.95
Danska 2323333285849412292012.451.171.28
Danska 3 (Istok)3729331936376343233943.191.711.48
Danska 3 (Zapad)4518361125387450284633.531.991.54
Egipat 14129303054424627132612.501.351.15
Ekvador 1 - I deo4431241044685520101732.831.591.24
Engleska 1422729265046492692512.561.441.12
Engleska 24227292749435028122622.651.501.15
Engleska 34124342549485026122412.631.371.26
Engleska 44525293057484220111912.401.371.04
Engleska 54523302548445129142722.731.531.20
Engleska 6 (Jug)4021371943475632182932.971.491.47
Engleska 6 (Sever)4623292043445634192943.031.661.37
Engleska 7 (Istok)4522311945495431152832.901.601.29
Engleska 7 (Jug)4521321840475933202843.101.711.39
Engleska 7 (Sever)4425301941465833163022.941.611.32
Farska Ostrva 1257500252575752550254.252.751.50
Francuska 14725273160473920111902.361.370.99
Francuska 2433322336246372081812.301.281.01
Francuska 3413225255751422272102.421.351.07
Gana 1691911407040291991902.141.500.64
Gruzija 1453024415936402272102.181.290.89
Grčka 15226212850474924112312.511.520.99
Grčka 2 Jug491931305954401591402.331.331.00
Grčka 2 Sever502227507338261051001.801.110.69
Gvatemala 1 Klausura462626387550251161102.021.220.80
Holandija 14624291841415840163633.021.701.32
Holandija 24820311534416542243743.301.831.47
Holandija 3 Nedelja4423311529337050294363.581.991.59
Holandija 3 Subota3426391839386043223843.211.551.66
Honduras 1 Klausura4031282045405440143722.941.541.40
Hong Kong 14319361734416541283463.351.761.59
Hrvatska 14627251544535531162642.971.781.18
Hrvatska 24427282456544321112012.461.441.02
Indija 1 - I Liga4328282858464125122052.511.361.15
Irak 1 - 1.deo493119396242371771702.121.240.89
Iran 1383526356045391961802.201.201.01
Iran 2 A5634943694530107821.931.310.61
Iran 2 B443024517235271351211.861.110.76
Italija 13833282451494825102322.611.441.17
Italija 24433213057464222112012.401.411.00
Italija 3 A462726316247372091822.331.360.97
Italija 3 B4233233462443721112012.311.330.99
Italija 3 C433224326044402262102.301.300.99
Izrael 1 - 1.deo4029302654454528102612.571.391.17
Izrael 2 - 1.deo4028302859504021101912.421.261.16
Jamajka 1 4822283759384024132222.401.420.98
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 15023252252474730202542.921.711.21
Jordan 132303743704630107721.970.961.01
Južna Afrika 1382832305452451781612.331.221.11
Kamerun 1305415516930301891801.761.060.70
Katar 13923371837376244263943.291.661.63
Kazahstan 1 - 2.deo5325212653484625162132.581.650.93
Kipar 24121363354464519121722.421.321.10
Kolumbija 1, 1.deo532719336051391561502.201.450.74
Kolumbija 2, 1.deo5413312759454027132702.551.590.95
Kostarika 1 Verano4822292750465025132232.661.521.14
Kuvajt 14221352043455634212953.061.641.42
Liban 14522312956484321141832.531.381.16
Litvanija 180020020408060206003.802.601.20
Luksemburg 14325302140475930202902.891.611.28
Makedonija 2492525326450361761342.391.410.97
Malezija 15027221155614427112252.891.561.33
Malezija 25522222750385033222752.891.671.22
Malta 1 - 1.deo4025341643475636203423.021.511.51
Maroko 1463320386345361651512.151.330.82
Mađarska 14923272855504421112002.401.420.99
Mađarska 23830302145445434133222.851.491.36
Meksiko 1 (Klausura)5422233750405022112202.391.470.92
Meksiko 2 (Klausura)5723192653504623101932.591.630.96
Moldavija 14816353256434324121942.581.610.97
Nemačka 14627262648405133172932.841.611.23
Nemačka 24132262855484423112202.461.361.11
Nemačka 34526272052504729112812.681.561.12
Nemačka 4 (Bajern)4229282046465332152932.811.541.27
Nemačka 4 (Jugozapad)4118392847425229152622.681.391.29
Nemačka 4 (Sever)4026331739446037193433.121.641.48
Nemačka 4 (Severoistok)4525292243435633163212.821.641.19
Nemačka 4 (Zapad)4029302750444927132522.641.411.23
Nikaragva 1 (Klausura)4131271744485534103402.831.661.17
Novi Zeland 1451043926467343283493.661.891.77
Obala Slonovače 14032285376382482801.670.920.75
Oman 1343034225055502282102.571.361.21
Panama 1 Klausura373527306750322072002.251.201.05
Paragvaj 1 (Apertura)5120282845425428142522.741.631.11
Poljska 1 - 1.deo4427272450505025122222.651.501.15
Poljska 24031282755524420111812.491.331.16
Poljska 3402831315544442492212.381.291.08
Portugalija 1462527285349462292102.481.461.02
Portugalija 24529243154444523112212.431.431.00
Portugalija 3 2.deo Gr.A4125332525257550255003.421.751.67
Portugalija 3 2.deo Gr.B58338164166581681602.671.671.00
Portugalija 3 2.deo Gr.C414116335833413383302.581.670.92
Portugalija 3 2.deo Gr.D3325414166503388801.920.921.00
Portugalija 3 2.deo Gr.E3341254166583300001.670.830.83
Portugalija 3 2.deo Gr.F442233336633333303302.331.560.78
Portugalija 3 2.deo Gr.G4133254150165041163382.831.581.25
Portugalija 3 2.deo Gr.H58410415016504184102.251.580.67
Portugalija 3 2.deo Jug662583358664100001.921.250.67
Portugalija 3 2.deo Sever501633415841411681602.081.170.92
Republika Srpska 1572021476328362481942.241.450.79
Rumunija 13730313057454223112302.391.321.07
Rumunija 2 I - 1.deo5126211440535931162822.991.921.07
Rumunija 2 II - 1.deo502920385645431521502.071.280.79
Rusija 1 4322333257434223122122.521.481.04
Rusija 2403029315545442382202.391.271.12
Salvador 1 Klausura4222353752374725152222.481.331.15
San Marino 13822382650434929142802.651.291.35
Saudijska Arabija 14225322442475727112432.751.431.31
Saudijska Arabija 24626272755484423112122.551.491.05
Severna Irska 1 - 1.deo3926341336456340213633.231.691.54
Severna Irska 24721311033426646253883.551.981.58
Singapur 1502525507525252502502.001.250.75
Sirija 1 - 1.deo30363241704829105811.930.950.97
Slovačka 15429152150524926102322.651.720.92
Slovačka 2 Istok5320252549505024152212.701.730.97
Slovačka 2 Zapad4523312350554921101822.581.561.03
Slovenija 1441638275050492292102.501.411.10
Slovenija 24820322440346041204012.991.651.33
Srbija 14327283858394121111922.291.261.02
Srbija 2572418386543341881802.181.400.78
Srbija 3 (Beograd)5718242650455027132522.671.651.02
Srbija 3 (Istok)6515192946485322131652.731.870.86
Srbija 3 (Vojvodina)462527346046391961712.271.330.93
Srbija 3 (Zapad)5422233456434322102012.351.480.87
Sudan 1543875278422140401.521.100.43
Tajland 1442828285656441601602.241.241.00
Tajland 2404316337343262362032.231.370.87
Trinidad i Tobago 1 4418372236406337223153.131.531.60
Tunis 1393524406344361421301.971.170.80
Turska 14127302347455230132822.741.471.26
Turska 24231262348505126112412.631.441.19
Turska 3 Bela383427356042392292102.261.261.00
Turska 3 Crvena403524336148381871802.231.260.96
UAE 13725361839436037213433.111.591.52
Ukrajina 1 - 1.deo4227293146415326142512.601.451.14
Ukrajina 24125333054454523102202.441.301.13
Urugvaj 1 (Klausura)31254337563143312518122.881.251.63
Urugvaj 23731312255484428172522.701.461.24
Vels 1 - 2.deo4137201237376250334543.502.131.38
Venecuela 1 (Klausura)5025253550355028102802.451.550.91
Vijetnam 14529252345415434163032.871.731.15
Škotska 1 - 1.deo4218392649475025102412.621.411.21
Škotska 23822392446415333193032.931.531.40
Škotska 34223331752504732143012.841.551.28
Škotska 44421341742505732172922.941.591.35
Španija 14622312851464826122412.611.501.11
Španija 24529253057464222121922.451.431.02
Španija 3 I4527273256434324112212.431.401.04
Španija 3 II4927233153414626142322.601.571.03
Španija 3 III482723396544341591502.111.250.86
Španija 3 IV493118316048392071912.301.490.81
Švajcarska 13930302547435231173102.721.451.28
Švajcarska 24125333150364932152922.691.471.22
Češka 14625283050374931153102.611.581.03
Češka 24424312448415133163302.751.461.29
Čile 1 (Klausura)3720422340456031153012.801.391.41
Čile 2 Apertura 4725262354504525122412.631.501.13
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1425164400 AND 1427839200 01.03.2015. 00:00:00 01.04.2015. 00:00:00
<Mart 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
12
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7