Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Angola 1452727386747321371302.071.210.86
Austrija 160202020402060604040203.802.401.40
Austrija 26020202040806000002.201.400.80
Belorusija 1 - 1.deo4425303562433721101732.311.320.98
Brazil 1432927366647331571402.111.230.88
Brazil 2472923235555442172102.481.451.03
Brazil 3 - 1.faza453221406240372082002.161.260.90
Bugarska 1 - 1.deo5033165083331616161602.001.330.67
Danska 13333335050165033163302.171.171.00
Ekvador 1472527355746421791602.281.370.91
Estonija 13722411939366145283783.391.681.71
Estonija 248242617362863543539143.832.301.53
Farska Ostrva 14028321336466440203453.211.731.48
Finska 1492426275950402182102.401.450.96
Finska 24625272542425731162912.791.641.16
Finska 3 Istok4015431431436842253473.381.591.79
Finska 3 Jug422037822417750224543.571.941.63
Finska 3 Sever3728332758484124142122.571.451.12
Finska 3 Zapad5225222134336545244053.242.011.23
Gvatemala 1 Apertura6616161616168366166603.502.501.00
Hrvatska 1202060020408060206003.601.602.00
Indonezija 15324222551454828152802.631.700.93
Irak 1.443124355745421991802.251.320.93
Irska 14126322650435030162732.721.501.22
Irska 23729333459384026152602.401.331.07
Island 13729332047485230182642.931.511.42
Island 24119382341305845264323.221.561.67
Japan 1362439295650432081722.401.191.21
Japan 2392535325748421991802.351.191.15
Japan 34121373754364526142422.461.301.17
Južna Koreja 1 - 1.deo433322376040392182012.241.350.89
Južna Koreja 24227292452424732152932.711.511.21
Kanada 131214710314268473636103.711.761.95
Kazahstan 1, 1.deo5225224060404020111632.341.480.86
Kina 14527273052424726132332.581.501.08
Kina 24729232955464524112402.451.470.98
Kolumbija 2, 2.deo4433223366663300001.781.000.78
Kolumbija, 2.deo660335066503300001.831.330.50
Letonija 14517362751424830192632.821.441.38
Litvanija 14225322651364836212883.061.691.37
Meksiko 1 (Apertura)113355556622332202201.780.671.11
Meksiko 2 (Apertura)712802842575714140142.711.860.86
Nemačka 4 (Bajern)323632164468561641242.561.241.32
Nigerija 171244386644331661512.141.590.55
Norveška 14527271543575626112512.801.631.17
Norveška 24622302345425434153032.831.661.17
Norveška 3 I541529719358057274793.892.351.55
Norveška 3 II4225311736326349314173.511.981.53
Norveška 3 III4918311331406846274233.421.921.49
Norveška 3 IV46153715373762463036103.521.981.54
Panama 1 (Apertura)060408080202000000.800.200.60
Peru 1 - Apertura452925285448452372112.471.530.94
Poljska 1 - 1.deo5025251262503737123702.751.880.88
Rusija 2332937375944401871802.221.041.19
SAD 14132262248475130172722.831.581.26
SAD 2 Jesen4010504050405020102002.301.001.30
Singapur 1 - 1.deo4122361637446238253623.191.701.49
Sirija 1 - 2.deo464013606020402062001.801.200.60
Slovačka 1452727273654631891802.551.551.00
Slovenija 140060606020402002002.001.001.00
Sudan 1482921346148381771602.211.300.90
Tadžikistan 15517262853444626152062.821.621.20
Tajland 13930302253514626132322.671.461.21
Tajland 24728242754464525112312.561.491.06
Uzbekistan 1502326275850412192012.451.490.96
Vijetnam 147213012344265453033123.682.051.63
Švajcarska 1404020406040402002002.201.201.00
Švajcarska 2404020206060402002002.401.600.80
Švedska 14532212246475330132812.761.641.12
Švedska 24221352339356040143912.921.551.37
Švedska 3 (Jug)4626271634436539233723.181.781.40
Švedska 3 (Sever)4616372443405635183412.891.581.31
Švedska 4 I.Getaland4321352346395337212973.021.661.36
Švedska 4 J.Sveland4520331737456236183153.071.601.47
Švedska 4 Norland4625271539526032182663.081.811.28
Švedska 4 S.Getaland3821392339296046244063.211.701.51
Švedska 4 S.Sveland3829311435396445254053.311.841.47
Švedska 4 Z.Getaland48193217282971532943103.612.081.53
Čile 1 (Apertura)442233224466551101102.441.560.89
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1404165600 AND 1406844000 01.07.2014. 00:00:00 01.08.2014. 00:00:00
<Jul 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122
23
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7