Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15622224474502662601.781.200.58
Alžir 1463121316753321571502.141.270.88
Andora 1 - 1.deo605352040456035203053.202.001.20
Angola 1442826376246371571402.131.220.91
Argentina 1462527275346462592312.521.411.12
Argentina 2453222386950301211201.911.160.75
Argentina 3, Primera B Metropolitana412929366750321251202.031.100.93
Argentina 3, Torneo Argentino A423026346146381971802.271.261.00
Australija 1462033640606033332663.331.931.40
Austrija 13530332346405336213242.981.621.37
Austrija 24325313052404730152722.661.461.20
Austrija 3 Centar4917331940385942163563.161.781.38
Austrija 3 Istok4429251840435938203343.081.751.33
Austrija 3 Zapad5419262037416238233533.091.961.13
Azerbejdžan 1472229355235472982722.461.540.92
Bahrein 15016332650435030132632.731.531.20
Belgija 14229271948415139163442.941.671.27
Belgija 23724372346445331123102.751.431.32
Belorusija 1 - 2.deo2727442252554722132202.611.171.44
Bolivija 1 (Apertura)5725162852424729142532.681.790.88
Bosna i Hercegovina 1472823326047391991632.381.430.95
Bosna i Hercegovina 2632213366648331461402.091.540.55
Brazil 1522521366145381881702.231.430.80
Brazil 2502425265452452192002.461.431.02
Bugarska 1 - 1.deo5120272151554822102202.571.571.00
Bugarska 25318283555444420121822.401.450.94
Crna Gora 1441837295244472692602.501.311.19
Crna Gora 2473715306252371661602.151.350.81
Danska 1443123235655432082002.401.361.04
Danska 22836352860503921101922.441.091.35
Danska 3 (Istok)3827341835366444253953.271.731.54
Danska 3 (Zapad)441935925407550284543.582.001.58
Egipat 14533203251404827172432.531.441.10
Ekvador 1482625315747422091902.361.440.93
Engleska 14031282343385637103432.881.621.26
Engleska 24133252854444526102512.521.421.11
Engleska 34027322446465329152622.751.411.34
Engleska 44723283157474220111812.421.411.01
Engleska 54924262450494926132422.681.551.13
Engleska 6 (Jug)3219482243435634193222.941.361.58
Engleska 6 (Sever)4626282341385838183442.991.631.36
Engleska 7 (Istok)4621322046495330182722.911.601.31
Engleska 7 (Jug)4621321837476335203043.171.781.39
Engleska 7 (Sever)4326292344415534163312.861.571.29
Estonija 140204018373562453134103.541.841.70
Estonija 245193414313168543840144.012.261.75
Francuska 1462131346247371891612.331.331.00
Francuska 24336203665443519101622.211.260.95
Francuska 3443223276047402472402.371.390.98
Gruzija 1473220386036402572312.251.400.85
Grčka 15720223357464220112002.371.460.90
Grčka 2 Jug4129293582581755501.881.000.88
Grčka 2 Sever4427276188331155501.440.720.72
Gvatemala 1 Apertura6026132651434830143002.641.820.82
Holandija 14624281634376545184053.231.831.40
Holandija 25115321537466238213703.111.751.35
Holandija 3 Nedelja51123611232976593848114.032.241.79
Holandija 3 Subota3326401840345947294423.321.651.67
Honduras 1 Apertura4034251845435438233713.001.741.26
Hong Kong 15012371231506837313703.311.691.63
Hrvatska 14724271243555632182743.051.921.12
Hrvatska 24223342152564721141732.781.441.35
Indija 1 - Superliga4129291752644717171702.591.650.94
Irak 1 - 1.deo641717416438352052002.231.410.82
Iran 1403425376548341441402.071.150.91
Iran 2 A5239843734326138841.961.260.70
Iran 2 B5621215669213021131742.091.260.83
Italija 14427273057474222101832.501.461.04
Italija 24435203060464023112202.421.411.01
Italija 3 A473221346547351991542.281.390.89
Italija 3 B3540253764413622102022.231.201.03
Italija 3 C343828356242382372212.231.171.06
Izrael 1 - 1.deo4226301447475238213343.101.641.45
Izrael 2 - 1.deo3926333664393523132022.371.191.18
Jamajka 1 4222353153404628202802.641.531.11
Japan 14224333053444625102322.521.361.16
Japan 23929313056484321102002.401.271.13
Japan 33927333254444523122112.441.301.14
Jemen 14627253158374131133102.531.550.98
Jermenija 15419262159504028192172.881.691.19
Jordan 127423042754524126931.850.970.88
Južna Afrika 1412334315652431581502.261.171.10
Južna Koreja 23928322951434827122522.571.371.20
Kamerun 1432531446644331051001.931.080.85
Katar 14220362244385539203812.971.591.38
Kazahstan 1 - 2.deo4831192759484023171942.491.640.85
Kina 14126312546455329122532.741.531.22
Kina 24530243052424726122512.511.471.05
Kipar 1422135305040502892622.551.361.19
Kipar 24211452845515420141722.691.371.31
Kirgistan 1 - 2.deo4726262657364236213602.631.471.16
Kolumbija, 2.deo4430253660373926152512.401.410.99
Kostarika 1 Invierno5721202953464623152212.571.600.97
Kuvajt 14621321741395842283573.361.931.43
Letonija 14716352752454726182232.741.441.29
Liban 16515192657534219151532.501.650.85
Litvanija 14321352443355640223543.101.701.40
Luksemburg 14424311940515928192712.901.641.26
Makedonija 1 - 1.deo3826353252464721122012.431.311.12
Makedonija 2492327296352361851612.291.380.91
Malta 1 - 1.deo4827242451404835203502.831.561.28
Maroko 14537162962503720101822.421.560.85
Mađarska 1502326285453451891712.381.450.93
Mađarska 24723292144425535133502.821.561.26
Meksiko 1 (Apertura)4032283155444424122402.411.321.09
Moldavija 14120382855504521161832.621.471.15
Nemačka 14533202850404930142912.681.581.10
Nemačka 24830212152524726132512.681.561.12
Nemačka 34327292051494830102822.731.551.18
Nemačka 4 (Bajern)4229282143465632152932.861.571.29
Nemačka 4 (Jugozapad)4318382344465530132812.771.451.32
Nemačka 4 (Sever)3925341638456138193433.181.651.53
Nemačka 4 (Severoistok)4023353049395030153002.581.371.21
Nemačka 4 (Zapad)3729322244435534173122.871.531.34
Nigerija 174214376546341551412.141.650.49
Nikaragva 1 (Apertura)4917333753264636203322.641.511.13
Norveška 14624281339526033173033.051.761.29
Norveška 24820312038406138203433.071.781.29
Novi Zeland 1001000010010000003.000.003.00
Oman 13630322451464828122622.671.471.20
Pakistan 1403326266455351781702.311.330.98
Panama 1 (Apertura)342540376043401881532.261.081.18
Paragvaj 1 (Klausura)4625272556484325132502.531.481.06
Peru 1 (Klausura)5324213057444224142402.461.580.88
Poljska 1 - 1.deo4823282344465530162722.871.621.25
Poljska 23833282957494221111912.451.341.11
Poljska 3402731325845412292102.321.261.06
Portugalija 14726262254524525112502.561.461.10
Portugalija 2442926295145482492212.501.421.08
Portugalija 3 A1137513462423722112202.230.891.34
Portugalija 3 B343728255151482282202.401.311.09
Portugalija 3 C5720222845425428112522.661.631.03
Portugalija 3 D48173437545145112822.231.171.06
Portugalija 3 E313731457142281121101.770.860.91
Portugalija 3 F4031283151374831113102.511.401.11
Portugalija 3 G3722403451404825112502.371.311.06
Portugalija 3 H558352344555520172002.761.591.18
Republika Srpska 1552222486427352491952.221.420.81
Rumunija 14030282856424328142802.511.441.06
Rumunija 2 I - 1.deo5030202050505030152812.801.781.02
Rumunija 2 II - 1.deo483220406244381641602.001.260.74
Rusija 1 4322332452504725132132.711.561.15
Rusija 2413027305544442582402.431.341.09
SAD 2 Jesen4024352354524523142032.661.421.24
Salvador 1 Apertura483120506031391891712.031.200.83
San Marino 12626472645385435213322.861.211.64
Saudijska Arabija 15020302340516025112132.751.571.18
Saudijska Arabija 24825252658514122111922.501.481.02
Severna Irska 1 - 1.deo3526382041365842194023.051.431.62
Severna Irska 25115331335456541233383.432.001.43
Slovačka 15231152150515027102612.641.720.92
Slovačka 2 Istok5520232752514721142012.601.640.95
Slovačka 2 Zapad4918322445535422101932.691.671.01
Slovenija 1412037285552441881802.341.301.04
Slovenija 25018312239346042224013.071.741.33
Srbija 15220273356454321101822.431.411.01
Srbija 2522522376542342072002.241.350.89
Srbija 3 (Beograd)6015232344465529152632.821.761.06
Srbija 3 (Istok)6417182646515322131842.761.890.88
Srbija 3 (Vojvodina)403028356347361741512.151.250.90
Srbija 3 (Zapad)5423213053454623112212.431.520.91
Tadžikistan 15320263050424926142152.731.651.08
Tajland 14229282150494929142532.771.541.23
Tajland 24629232954454525102312.501.481.02
Trinidad i Tobago 1 3325413341165850254183.171.421.75
Tunis 1403425436037391831712.021.230.78
Turska 14233232550494925112312.561.461.10
Turska 23439252049525026122512.681.491.19
Turska 3 Bela403030356242372262112.241.211.03
Turska 3 Crvena433818356145381961812.221.330.89
UAE 13733291638426140273813.261.721.54
Ukrajina 1 - 1.deo4126313347385228142532.631.431.21
Ukrajina 23925343155454422102202.401.261.15
Urugvaj 1 (Apertura)4517371538486136203233.091.661.43
Urugvaj 23431342061523827202242.731.361.36
Uzbekistan 15517272651474826152232.701.651.05
Vels 1 - 1.deo412038930476943293663.571.971.60
Venecuela 1 (Apertura)413820306351361781702.241.370.87
Škotska 1 - 1.deo441638244953502172012.541.341.20
Škotska 24025332238376140203733.061.671.39
Škotska 34125321847505230122912.841.561.27
Škotska 44618362246445434163042.961.561.40
Španija 14226312451474827122612.681.531.14
Španija 24726262957454225152132.561.511.05
Španija 3 I4022383050455025122412.521.331.19
Španija 3 II5723203650355029132632.631.680.95
Španija 3 III4828244263393719111902.121.260.86
Španija 3 IV493417266251382372302.361.500.86
Švajcarska 14531232145465431153102.721.551.17
Švajcarska 24123353050384930202642.751.511.25
Švedska 14525292041455834153212.911.661.25
Švedska 24127312244415536153412.851.581.27
Švedska 3 (Jug)4623301837426238243443.171.791.38
Švedska 3 (Sever)4216412542365738213353.031.591.44
Češka 14626273050365033173302.671.651.02
Češka 24125332546405334173402.771.421.35
Čile 1 (Apertura)4721312745425429102902.651.461.19
Čile 2 Apertura 4825252457494225152412.661.571.09
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1412114400 AND 1414796400 01.10.2014. 00:00:00 01.11.2014. 00:00:00
<Oktobar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7