Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Angola 1442827386746321571402.071.190.88
Austrija 166112222332266553344113.562.111.44
Austrija 2305020305060501001002.001.100.90
Austrija 3 Zapad5025252562623712121202.381.500.88
Belgija 1751212256250372502502.251.750.50
Belorusija 1 - 1.deo4425303562433721101732.311.320.98
Brazil 1442628356347361681502.181.280.91
Brazil 2482723245654432072002.441.441.00
Brazil 3 - 1.faza433620386242371871802.131.240.89
Bugarska 1 - 1.deo504183383581688801.921.330.58
Danska 1582516255050502582502.421.580.83
Ekvador 1472527355746421791602.281.370.91
Estonija 13721401837346247314073.491.771.71
Estonija 250242516372962533638153.872.341.53
Farska Ostrva 14128301435446441203553.231.781.45
Finska 1482427285949402292012.461.461.00
Finska 24625272543415632173012.801.671.14
Finska 3 Istok4017411433446640233373.311.581.73
Finska 3 Jug4319361126397348224353.491.911.58
Finska 3 Sever3727342756484324152122.561.431.13
Finska 3 Zapad5125232236356342223753.161.951.21
Gvatemala 1 Apertura8199927367254275403.552.551.00
Hrvatska 14020400204080604050104.102.102.00
Indonezija 15324222551454828152802.631.700.93
Irak 1.443124355745421991802.251.320.93
Irska 14125332550434930172642.751.511.24
Irska 23928313259394027152702.451.391.05
Island 13728341947515229172532.921.501.42
Island 24217392342305746284323.231.581.65
Japan 1352638295649432191822.451.221.23
Japan 2392534305649432091902.381.231.15
Japan 34023353554374527142422.481.301.18
Južna Koreja 1 - 1.deo443322386141382071902.191.320.86
Južna Koreja 24126312250454931142832.731.471.26
Kanada 13020481334396546343793.601.651.95
Kazahstan 1, 1.deo5226213860413919111632.341.500.84
Kina 14428272953434627132432.601.501.10
Kina 24629242855474424112402.451.451.00
Kolumbija 2, 2.deo552222446644331151101.941.280.67
Kolumbija, 2.deo462033466633332062002.071.200.87
Letonija 14518352753434629182532.771.431.34
Litvanija 14025352650375037212983.071.631.44
Mađarska 1501237123762622502502.751.501.25
Meksiko 1 (Apertura)222750506633331651601.940.831.11
Meksiko 2 (Apertura)642872150575021141472.711.860.86
Moldavija 14040202060604020202002.601.001.60
Nemačka 340105010106090301020103.301.501.80
Nemačka 4 (Bajern)413523143861612351752.821.531.29
Nemačka 4 (Sever)2550252550375037123702.501.001.50
Nigerija 172234406743331661412.111.580.53
Nikaragva 1 (Apertura)800200206080402020203.802.801.00
Norveška 14426281542555728122622.871.651.21
Norveška 24820312343405635153222.861.671.19
Norveška 3 I5714286173482592947124.002.421.58
Norveška 3 II4225311736326349314173.511.981.53
Norveška 3 III4918311331406846274233.421.921.49
Norveška 3 IV48143716373562483236123.602.051.55
Panama 1 (Apertura)3030407080302000001.200.600.60
Paragvaj 1 (Klausura)1633501633336650335003.171.172.00
Peru 1 - Apertura4729232551474827112522.651.641.01
Poljska 1 - 1.deo4325311256504337123702.811.691.13
Rumunija 1223344335533443303302.221.111.11
Rusija 2382733386141381951902.171.111.06
SAD 14131272146475331172822.881.601.28
SAD 2 Jesen371843316256371261202.191.061.13
Singapur 1 - 1.deo4122361637446238253623.191.701.49
Sirija 1 - 2.deo464013606020402062001.801.200.60
Slovačka 1373725255056501861802.381.381.00
Slovačka 2 Istok100003333166650505003.673.000.67
Slovačka 2 Zapad8301616505050331616163.172.500.67
Slovenija 1550444455334422112202.331.221.11
Sudan 1482921346148381771602.211.300.90
Tadžikistan 15517262853444626152062.821.621.20
Tajland 14029292253504626142422.681.471.21
Tajland 24530242855474424102212.501.461.05
Ukrajina 1 - 1.deo421442144257572802802.711.571.14
Ukrajina 2422828427142281401401.711.000.71
Uzbekistan 1502326275850412192012.451.490.96
Vijetnam 146223012344265452933113.632.021.62
Švajcarska 15025253350415025162502.581.421.17
Švajcarska 24020403050405030203002.801.501.30
Švedska 14732202144485530132812.801.701.10
Švedska 24124332341365840143812.901.551.35
Švedska 3 (Jug)4626271634436539233723.181.781.40
Švedska 3 (Sever)4616372443405635183412.891.581.31
Švedska 4 I.Getaland4220362346385337203063.011.631.38
Švedska 4 J.Sveland4620331638476136173143.061.611.45
Švedska 4 Norland4525291541515832192653.081.761.32
Švedska 4 S.Getaland3821392338306146244053.221.731.50
Švedska 4 S.Sveland4029301334396546254143.321.891.43
Švedska 4 Z.Getaland4720321728297153284393.582.061.52
Češka 1125037376250371201201.880.881.00
Čile 1 (Apertura)381644335055501101102.221.171.06
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1404165600 AND 1406844000 01.07.2014. 00:00:00 01.08.2014. 00:00:00
<Jul 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122232425262728
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7