Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15318294573462797901.901.170.73
Alžir 1492921386550341141101.981.200.78
Andora 1 - 1.deo50103918353964412929123.692.001.69
Australija 13928322247495228192342.851.511.34
Austrija 14225321845445436213333.031.741.29
Austrija 24626282950395032143022.691.521.17
Austrija 3 Centar5216312141395839163353.061.751.31
Austrija 3 Istok4528261736426340213543.171.801.38
Austrija 3 Zapad5320251938416138253533.101.961.14
Azerbejdžan 14331243049385031162822.641.581.07
Bahrein 14820312651464826112242.731.531.20
Belgija 14326302047435235143232.851.601.26
Belgija 2362735234748522892712.681.411.27
Bolivija 1 (Klausura)3142261547575226152152.791.471.32
Bosna i Hercegovina 1482823316048402091632.371.430.94
Bosna i Hercegovina 2612414356649331561502.131.520.61
Brazil, Gaučo 1.deo100000010010000003.003.000.00
Brazil, Karioka 1.deo5025257510025000001.250.750.50
Brazil, Paulista3306666660333303302.000.671.33
Bugarska 1 - 1.deo501929225153482392302.571.491.08
Bugarska 25419263049455024122122.591.551.04
Crna Gora 14417383052434726122602.531.341.19
Crna Gora 2493317305949402061902.261.390.87
Danska 1482922296051391881802.281.350.93
Danska 2323333285849412292012.451.171.28
Danska 3 (Istok)3729331936376343233943.191.711.48
Danska 3 (Zapad)4518361125387450284633.531.991.54
Egipat 14129293154424526132512.481.351.13
Ekvador 1 - I deo050505010050000001.500.501.00
Engleska 1422729264946502792512.591.451.14
Engleska 24129282851434827112522.601.461.14
Engleska 33926342548465127132512.641.341.30
Engleska 44525293057484221122002.421.391.03
Engleska 54523302448455129142722.731.531.20
Engleska 6 (Jug)4120372044475532182932.961.511.44
Engleska 6 (Sever)4823282142445734183043.001.681.32
Engleska 7 (Istok)4622311945495431162732.911.611.30
Engleska 7 (Jug)4421331940485932192843.071.651.42
Engleska 7 (Sever)4425302042465733163022.931.611.32
Francuska 14923273159474020111902.391.410.98
Francuska 2423323326147382091812.331.281.05
Francuska 3403226265950402382202.401.331.07
Gana 175159467837211561501.941.440.50
Gruzija 1453122405735422382202.231.330.89
Grčka 15226212952464723102212.471.490.98
Grčka 2 Jug4522322956544316101512.411.361.05
Grčka 2 Sever4825265478352195901.701.010.69
Gvatemala 1 Klausura5027224472382716111602.061.330.72
Holandija 14326301840395942173833.061.691.38
Holandija 24820301837406240253643.231.831.40
Holandija 3 Nedelja4621321425307455324873.752.091.66
Holandija 3 Subota3326401838386143234033.231.561.68
Honduras 1 Klausura40402010202080703060103.902.101.80
Hong Kong 14319361431436841293473.461.881.59
Hrvatska 14626271544525531182653.011.831.18
Hrvatska 24525282355544422122112.511.481.03
Indija 1 - I Liga333333405333462662062.331.201.13
Irak 1 - 1.deo513018406540341871802.111.280.83
Iran 1393624346146381861802.221.240.98
Iran 2 A5039105178392196631.731.150.58
Iran 2 B453618487236271541311.891.150.74
Italija 13634282553494625102322.591.421.18
Italija 24434202955474423112202.461.451.01
Italija 3 A442728316147382191922.361.361.00
Italija 3 B4133243562433721102012.311.320.98
Italija 3 C433323345943402262102.271.290.97
Izrael 1 - 1.deo372834275443452992712.551.321.23
Izrael 2 - 1.deo4227303159474021102012.381.271.11
Jamajka 1 4624283959354024142312.351.390.96
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 15123252353464630202552.881.721.17
Jordan 133303638684831129922.101.041.06
Južna Afrika 1382832325450451781602.301.191.11
Katar 14124332040366043243943.211.631.58
Kazahstan 1 - 2.deo5325212653484625162132.581.650.93
Kipar 14525293050414927122522.601.391.20
Kipar 24221363152474721121822.501.351.14
Kolumbija 1, 1.deo50500050505050505003.502.501.00
Kostarika 1 Verano272250386150381151102.060.891.17
Kuvajt 14721302345415435202953.001.661.34
Liban 14822282755504422151922.541.431.11
Luksemburg 14525291939496030192912.921.661.26
Makedonija 1 - 1.deo4125323255444422102112.361.351.01
Makedonija 2482525316250371871442.431.431.00
Malezija 1100000100100000002.002.000.00
Malta 1 - 1.deo4325311845455436203322.991.531.46
Maroko 1453419376444351861612.201.360.85
Mađarska 15022262854504520112002.391.420.97
Mađarska 24027312044455535133402.861.501.36
Meksiko 1 (Klausura)5820204451344820132002.281.450.83
Meksiko 2 (Klausura)4726262156474330132182.781.611.17
Moldavija 14916333255444423131852.591.630.97
Nemačka 14627252747365235173232.821.611.21
Nemačka 24232252753494623112202.501.391.11
Nemačka 3462726205351462892612.641.551.09
Nemačka 4 (Bajern)4229282046465332152932.811.541.27
Nemačka 4 (Jugozapad)4118392746425329152722.711.421.29
Nemačka 4 (Sever)4025341738436138203433.161.651.52
Nemačka 4 (Severoistok)4025342648425130142902.651.441.20
Nemačka 4 (Zapad)3929302648455127142522.671.441.23
Nikaragva 1 (Klausura)2020604080402020202002.200.801.40
Novi Zeland 14213441333466640243183.401.671.73
Obala Slonovače 14232245781361862601.550.920.63
Oman 13729322249535024102312.621.451.17
Panama 1 Klausura4646665373462002002.601.531.07
Paragvaj 1 (Apertura)10000000100100010004.003.001.00
Poljska 1 - 1.deo4725272347505226132322.741.551.19
Poljska 24031282755524420111812.491.331.16
Poljska 3402831315544442492212.381.291.08
Portugalija 1492425285147482392202.471.471.00
Portugalija 24330252952474723112212.511.441.07
Republika Srpska 1572021476328362481942.241.450.79
Rumunija 13830302856464325122402.451.371.08
Rumunija 2 I - 1.deo5429161947475232192932.911.920.99
Rumunija 2 II - 1.deo513216406145381531312.051.330.73
Rusija 1 4322333257434223122122.521.481.04
Rusija 2403029315545442382202.391.271.12
Salvador 1 Klausura3030405060104040104002.401.101.30
San Marino 13226402651454828132712.641.221.42
Saudijska Arabija 14323322742475725102132.641.411.23
Saudijska Arabija 24627262655484425132222.591.531.07
Severna Irska 1 - 1.deo4025331336436342213833.251.731.51
Severna Irska 24619331132426746283883.581.961.62
Sirija 1 - 1.deo2934354171512873521.880.871.01
Slovačka 1542915224951502692322.641.720.92
Slovačka 2 Istok5320252549505024152212.701.730.97
Slovačka 2 Zapad4523312350554921101822.581.561.03
Slovenija 1441639275151482192012.471.381.09
Slovenija 24820322440346041204012.991.651.33
Srbija 14428273556434321101922.341.311.03
Srbija 2572418386543341881802.181.400.78
Srbija 3 (Beograd)5718242650455027132522.671.651.02
Srbija 3 (Istok)6515192946485322131652.731.870.86
Srbija 3 (Vojvodina)462527346046391961712.271.330.93
Srbija 3 (Zapad)5422233456434322102012.351.480.87
Sudan 1454594581451890901.641.090.55
Trinidad i Tobago 1 4222362440386038223263.081.561.52
Tunis 1423521416443351531401.971.220.75
Turska 14129292248475130132812.731.491.25
Turska 2423126224752522582402.591.421.17
Turska 3 Bela403227345944402192012.271.280.99
Turska 3 Crvena403325315950401881802.291.281.01
UAE 13625371537456238253533.231.611.62
Ukrajina 1 - 1.deo4128303246405327132522.571.401.18
Ukrajina 24125333054454523102202.441.301.13
Urugvaj 23731312255484428172522.701.461.24
Vels 1 - 2.deo75250002510075757505.003.501.50
Venecuela 1 (Klausura)5517273748415120132002.451.520.93
Vijetnam 14726261839506031212653.111.821.29
Škotska 1 - 1.deo4218392650484924102312.611.391.21
Škotska 24021382344405536203322.981.541.45
Škotska 33926341752524730132812.821.511.31
Škotska 44023361942485732172922.941.541.40
Španija 14324322849455026112502.611.471.14
Španija 24528262958464123132032.501.441.06
Španija 3 I4426283356424324112302.431.381.05
Španija 3 II4825253151424826142332.631.571.06
Španija 3 III4629234165413417101602.111.260.85
Španija 3 IV483417275950402172002.351.510.84
Švajcarska 14326302443445631163102.771.501.27
Švajcarska 24024353250345033173032.731.471.27
Češka 14725273152394729142902.551.551.00
Češka 24424312448415133163302.751.461.29
Čile 1 (Klausura)4519351935486432192932.971.611.35
Čile 2 Apertura 4824262453494626132412.661.521.14
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1420066800 AND 1422745200 01.01.2015. 00:00:00 01.02.2015. 00:00:00
<Januar 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7