Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 1542520396345361561412.161.320.84
Alžir 154251942674732104901.941.220.71
Andora 1 - 2.deo2518561837436237123702.941.131.81
Angola 14129294372462798901.901.050.85
Argentina 1 (Final)443123416641331661601.991.180.81
Argentina 2443619366346361751612.131.300.83
Argentina 3, Primera B Metropolitana383426436942301461301.901.060.84
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej aut 1.deo374120316445352282022.291.330.96
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej of 1.deo6119191930426938153803.081.961.12
Austrija 14128301637406243243843.301.841.45
Austrija 24425302144435535163322.911.651.26
Austrija 3 Centar4719321940445935212873.131.791.34
Austrija 3 Istok4717351738426140223633.151.631.53
Austrija 3 Zapad4421341334406546264063.451.871.59
Azerbejdžan 1402632305049492091912.421.321.10
Bahrein 12537373361443822142112.351.091.25
Belgija 1 Plej of5321251856564325152502.691.661.03
Belgija 24124332549475027142522.711.411.30
Belorusija 1 - 1.deo5820203775412520121282.291.580.71
Bolivija 1 (Klausura)5920202244425534163132.901.851.04
Bosna i Hercegovina 15028212856514319101802.381.510.87
Bosna i Hercegovina 26116223559404023132122.461.700.76
Brazil 14040205060504000001.601.100.50
Brazil 2226611227755222202202.111.111.00
Bugarska 1 - 2.deo502128235860411541502.301.410.89
Bugarska 2422729315550441881802.301.320.98
Crna Gora 1452727315946402191912.351.410.94
Crna Gora 25224233666453318101612.211.410.80
Danska 13929312349435032123012.721.411.30
Danska 24715361738516130152822.931.561.37
Danska 3 (Istok)4022371438436142213293.381.791.59
Danska 3 (Zapad)4327281438466139203453.141.661.48
Egipat 1353825436842311441401.911.060.85
Ekvador 1462725396145381481312.171.300.87
Engleska 14621322748395132173022.761.551.21
Engleska 24128292953444625122312.551.431.12
Engleska 34424302650454928132612.681.461.21
Engleska 4373230305749421971902.321.251.07
Engleska 54923272649455027142522.691.581.11
Engleska 6 (Jug)4522322345455430122912.741.491.25
Engleska 6 (Sever)4325302040425937193523.041.661.38
Estonija 12830411543435641253553.211.331.87
Estonija 254281711372862604040204.232.711.51
Farska Ostrva 15624201244565632163203.001.881.12
Finska 15313332660464026132062.671.401.27
Finska 3 Istok010001001000000000.000.000.00
Finska 3 Zapad010001001000000000.000.000.00
Francuska 1442926265650432382202.451.421.02
Francuska 2473220295646432392212.431.460.97
Francuska 3413424406742321671502.031.170.85
Gana 1602217436742321361302.001.350.65
Gruzija 1 - 2.deo461340205066501331302.471.331.13
Grčka 2 Plej of588335066413388802.001.250.75
Gvatemala 1 Klausura5727152652484724122312.561.720.84
Holandija 14727251136516336193233.181.861.32
Holandija 24621321836426339213533.171.761.41
Holandija 3 Nedelja4324321739336048294173.451.981.47
Holandija 3 Subota4618341233426645273953.471.881.59
Hong Kong 14126321232366751304463.531.911.63
Hrvatska 14522312145475430122902.761.521.25
Hrvatska 24825253562453719101802.231.350.89
Indija 1373329255145482992802.561.361.20
Indonezija 14925242450504924142402.591.591.00
Irak 1.423323335745422091902.281.320.96
Irska 14029292346405336193422.851.471.38
Irska 23737254470372918141802.041.220.81
Italija 14624292351504825132322.691.501.19
Italija 2403226325845412182002.341.291.05
Italija 3 A4230263560423921102012.351.291.06
Italija 3 B412829305248472191912.421.311.11
Italija 4 A4030282752484724132312.541.371.17
Italija 4 B413225376245371771512.161.210.95
Izrael 1 - 2.deo4827243762373724132402.311.450.86
Izrael 2 - 2.deo3828332366523323191942.571.431.14
Jamajka 1 413226436540341561501.991.100.89
Japan 1362241225251472682322.581.241.35
Japan 23923362851474823112212.551.251.30
Japan 33830303559424021111642.361.211.14
Jemen 14232253260474020101902.291.330.96
Jermenija 13731303156464321121832.481.391.09
Jordan 1363131276056401561412.291.201.09
Južna Afrika 1462329366245371861702.221.240.97
Južna Koreja 1 - 1.deo443124506233371631601.931.170.76
Južna Koreja 24516372541295845254503.001.581.42
Kamerun 14620324869433073701.811.030.78
Katar 13628352442375737233243.041.541.49
Kazahstan 1, 1.deo452826506933301691422.021.190.83
Kina 14823282653504623101932.591.541.05
Kina 2433322376643331881802.151.380.77
Kipar 1 - plej of412929254545542942902.501.381.13
Kipar 25414312238396138253353.131.791.35
Kirgistan 1 - 1.deo580412525337541333383.502.081.42
Kolumbija 1, 1.deo492623265148482492302.531.511.03
Kolumbija 2, 1.deo532421356046391861802.241.450.79
Kostarika 1 Verano5026232048525127122512.731.671.06
Kuvajt 14217392341415835222953.061.561.50
Letonija 15315302650425030153002.691.461.23
Liban 13833282953404630182632.681.401.28
Litvanija 14132252748325139183442.931.771.16
Luksemburg 13825361949525028142532.841.501.35
Makedonija 1462923254944502982812.601.591.01
Makedonija 26116222948445125112502.571.660.91
Malezija 15319272657494224102402.481.471.01
Malezija 24121362546395335173232.921.501.42
Malta 1 - 2.deo3021481134366551254833.521.631.88
Maroko 1413721467240271341111.871.080.79
Mađarska 14029302149495130112732.781.541.24
Mađarska 24723282448465129152622.761.631.14
Meksiko 1 (Klausura)412730335543442392202.381.311.07
Moldavija 14616372040485930222722.991.661.33
Nemačka 14621311538466137203433.161.751.42
Nemačka 24029302951444825122502.511.351.16
Nemačka 3452727265349462492302.521.451.07
Nemačka 4 (Bajern)4024341938366144223943.191.651.54
Nemačka 4 (Jugozapad)4525282249505027142512.721.551.17
Nemačka 4 (Sever)4027311842445737173253.081.681.40
Nemačka 4 (Severoistok)3921382043485631152832.931.531.41
Nemačka 4 (Zapad)3827332045495429132722.761.461.30
Nigerija 1633145183401671701.581.200.38
Norveška 1454112858664125122502.751.790.96
Norveška 2501237255656431861262.561.441.13
Norveška 3 I1000000010010010010005.004.001.00
Norveška 3 IV100000100100000002.002.000.00
Obala Slonovače 1452727436845311061001.921.050.88
Oman 14027312850474924112302.551.371.18
Panama 1 Klausura273338406042401751702.140.951.19
Paragvaj 1 (Apertura)3636261540455938193613.051.601.46
Poljska 2403127316145382272202.301.271.04
Poljska 3 Istok4428273153444624102302.461.401.06
Poljska 3 Zapad4428262952424728112612.501.441.06
Portoriko 1 40105010205080404020204.301.802.50
Portugalija 1442331295645432472302.411.341.07
Portugalija 24726263460473917101612.281.350.93
Portugalija 3 2.deo Gr.A4730222257524225102502.481.530.95
Portugalija 3 2.deo Gr.B4227303242425725152222.601.351.25
Portugalija 3 2.deo Gr.C502525274255571751702.451.500.95
Portugalija 3 2.deo Gr.D522522406547351251202.001.250.75
Portugalija 3 2.deo Gr.E5230173055324537153522.631.631.00
Portugalija 3 2.deo Gr.F402732356755321001001.981.080.90
Portugalija 3 2.deo Gr.G5227203247375230152722.581.780.80
Portugalija 3 2.deo Gr.H3732303255504517101522.351.231.13
Portugalija 3 2.deo Jug4222352750505022121752.651.331.33
Portugalija 3 2.deo Sever4522323260424025202052.581.481.10
Republika Srpska 15723192755474424122132.581.690.89
Rumunija 1462626335745422071732.361.440.92
Rumunija 2 I - 2.deo3316503366663300002.000.671.33
Rumunija 2 II - 2.deo80200060604040204003.002.600.40
Rusija 1 422630284746522592402.541.421.12
Rusija 2512523355849411461302.171.360.81
SAD 13740222253514625122412.631.441.19
SAD 2 Proleće3030401060704020102002.601.501.10
Salvador 1 Klausura412533254545542992542.681.441.24
Severna Irska 1 - 2.deo3827331638446138113802.831.561.28
Severna Irska 24621311734336548304083.611.981.62
Singapur 1 - 1.deo4718331631456837183523.151.751.40
Sirija 1 - 1.deo303930396748321241201.910.950.95
Slovačka 15119292543375636173512.861.691.18
Slovačka 24725262954504520121642.511.451.06
Slovenija 14622302445505525102232.701.561.14
Slovenija 25018313043305639253083.061.771.29
Srbija 14826253464473517101602.261.350.91
Srbija 2552716346347361871702.211.480.73
Srbija 3 (Beograd)4331252754464526152412.531.511.02
Srbija 3 (Istok)711710335346462081902.341.730.62
Srbija 3 (Vojvodina)482723366147381671512.161.400.77
Srbija 3 (Zapad)542322316349361861522.281.510.77
Sudan 1502623406543341571412.071.230.84
Tadžikistan 1553311446633332202202.111.220.89
Tajland 14328272553524622112022.541.481.07
Tajland 24726263156444323112302.421.460.96
Trinidad i Tobago 1 4019392246435333222942.961.501.46
Tunis 1493218457244271031001.811.130.67
Turska 14826252746445328132612.631.531.10
Turska 24125332648405133143112.731.481.25
Turska 3 Bela393425295952401771702.291.271.03
Turska 3 Crvena4720312543445629152712.761.551.21
UAE 14524292037436236232873.161.711.44
Ukrajina 1472328275145482772602.561.491.07
Ukrajina 2522324355946401861712.251.410.83
Urugvaj 1 (Klausura)4119391440515933123212.931.451.48
Urugvaj 2362736275147482492402.521.281.24
Uzbekistan 1422234427142281481402.031.090.94
Vels 1 - 2.deo4816361034526638243083.561.901.66
Venecuela 1 (Klausura)4331253360433923122112.401.420.98
Vijetnam 147232812313968472534123.592.031.56
Škotska 1 - 2.deo5033161666663316161602.501.670.83
Škotska 24521322450474928172622.801.561.24
Škotska 34319361137506237233243.301.761.53
Škotska 44323321441515834173213.001.621.38
Španija 14721302846395332172922.781.661.12
Španija 2432927325543442492402.361.361.00
Španija 3 I453024305545442472302.411.430.98
Španija 3 II462726325744422392202.381.410.97
Španija 3 III502821325647432081902.301.380.92
Španija 3 IV502326315547442081912.361.410.96
Švajcarska 14424312246445433163202.801.521.28
Švajcarska 24226312445435432162842.861.491.37
Švedska 14425301644615522112202.691.561.14
Švedska 22828422842285742234202.901.331.57
Švedska 3 (Jug)333333003310066336604.002.002.00
Švedska 3 (Sever)05050050505050505004.001.502.50
Švedska 4 I.Getaland2233441155664422112202.781.111.67
Švedska 4 J.Sveland6020201030507040304003.302.001.30
Švedska 4 Norland33115511443355553344113.781.672.11
Švedska 4 S.Getaland3838233061303838153802.691.621.08
Švedska 4 S.Sveland30304010203080603050103.801.802.00
Švedska 4 Z.Getaland502525881691754150254.502.671.83
Češka 15025242446425333173022.821.721.10
Češka 25022263056464322102112.401.440.96
Čile 1 (Klausura)5020282550424931162742.821.611.21
Čile 2 (Klausura)4229273554444520141902.361.331.03
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1396303200 AND 1398895200 01.04.2014. 00:00:00 01.05.2014. 00:00:00
<April 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617181920
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7