Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Angola 1542024436040401611602.031.270.76
Argentina 2442628356147381761522.241.270.96
Argentina 3, Primera B Metropolitana383327416341361671602.051.140.91
Austrija 3 Centar5118291335436442233563.351.941.41
Austrija 3 Istok4527271743465636163333.021.731.29
Austrija 3 Zapad5020291633426640223643.271.981.29
Belorusija 13432323164453522142112.401.241.16
Bosna i Hercegovina 26220173555414423112032.431.650.78
Brazil 15036133350365030103002.471.570.90
Brazil 2502326356144382082002.291.350.94
Brazil 3 - 1.faza405010308060201001002.001.300.70
Bugarska 1462627376244371771702.181.260.92
Bugarska 25027213353404625122502.441.490.94
Crna Gora 1442232315746422182012.351.331.02
Crna Gora 24828233056454324112312.431.470.96
Danska 14421332351484827162522.751.521.23
Danska 24021382849475024112122.611.331.29
Danska 3 2.deo4320352041475832142932.941.601.35
Egipat 1363429396638332272112.181.141.04
Ekvador 1 - I deo472626314945502362302.421.411.01
Estonija 14225322548445230173002.731.561.17
Estonija 247124012284071473434123.712.101.61
Farska Ostrva 14526282843285643214032.951.601.35
Finska 1482031375639432262012.281.360.91
Finska 23935252146535325141772.821.611.21
Finska 3 A3430341538506134193033.041.351.69
Finska 3 B3525394264353521171732.391.391.00
Finska 3 C5412331625297554414583.922.581.33
Francuska 3383526295948402191922.341.271.07
Gana 1582516436536342052002.081.440.65
Grčka 2492326416046401231202.031.240.79
Indonezija 1443915396550341051001.891.210.68
Irska 1451835245651432472212.561.371.19
Irska 24318381122457743183663.481.841.64
Island 15323231646635320102002.701.730.97
Island 25022272238446133273302.941.941.00
Japan 1 - 1.deo3324423553384625102412.491.211.29
Japan 2312939396443351651602.140.971.17
Japan 3452924426338361861802.091.220.87
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 1382833254857511771702.431.311.12
Južna Koreja 1 - 1.deo3431342548435131172832.781.451.33
Južna Koreja 2432531355843412152102.231.231.00
Kamerun 14534204474472573701.761.090.67
Kanada 1505005050505000001.501.000.50
Kazahstan 1, 1.deo472229335647431841802.251.300.96
Kina 1413225326151381671322.251.270.98
Kina 25020302753514621112012.501.431.08
Kirgistan 15613302340266050304363.402.001.40
Kolumbija 1, 1.deo4728232752484723112122.551.491.06
Kolumbija 2502623315349461951902.301.330.97
Letonija 1501732325852411451402.241.290.94
Litvanija 15013363459384026132512.501.371.13
Malezija 14430251843415640203453.071.681.39
Malezija 25222252033306648274443.361.991.38
Maroko 1403028436341361571312.051.120.93
Mađarska 24521322746415331162912.741.531.21
Nigerija 170217375647431541502.151.590.56
Norveška 1502326315642432692512.451.530.92
Norveška 24723291841475834153402.891.781.11
Norveška 3 I5116321832406740283823.221.921.31
Norveška 3 II5214332243335643223763.211.851.35
Norveška 3 III41253316454554372227103.231.751.48
Norveška 3 IV5616282032266854284683.542.221.32
Obala Slonovače 1323630446742321251201.870.970.90
Peru 1 (Klausura)463815266550342302302.231.420.81
Poljska 23824362652484724112212.551.341.20
Poljska 3442530295350462091822.461.341.11
Republika Srpska 1 - 2.deo5414312547455229142722.811.711.10
Rumunija 1 - 2.deo4229282553464628192522.711.541.17
Rumunija 2 I - 2.deo5215311137476241233553.391.881.51
Rumunija 2 II - 2.deo5619232341395837153512.921.821.10
SAD 15228192450474928142342.771.651.13
SAD 2 Proleće432629315853411471402.241.241.00
Singapur 14628252146415337193702.881.711.16
Slovačka 2 Plej of4920292948395131122912.631.461.17
Srbija 2492821366546341761612.181.350.82
Srbija 3 (Beograd)5420242245505426132332.761.711.05
Srbija 3 (Istok)5326202748415131132732.721.810.91
Srbija 3 (Vojvodina)482921366143381971802.191.390.80
Srbija 3 (Zapad)532818376443351981712.201.420.78
Sudan 1482625447040291561401.971.240.74
Tadžikistan 15417283142285740253453.111.891.23
Tajland 14818323149365031182652.741.531.21
Tajland 24335202552454729132812.611.531.08
Tunis 1512325406439351961802.131.280.85
Ukrajina 2432630325748421971802.291.310.98
Urugvaj 1 (Klausura)3723392751464825102502.631.221.40
Urugvaj 2, 2.deo4521332354504526132602.631.441.19
Uzbekistan 1631323284243572792612.661.680.97
Vijetnam 15519242245505427152332.821.751.06
Zambija 1443421437143281341301.901.180.73
Španija 2453123356244372081902.231.330.91
Švajcarska 24329272048505129122802.711.481.23
Švedska 14820301236516336233423.191.821.38
Švedska 2432927295447452342212.401.381.03
Švedska 3 (Jug)383823215052502672602.601.501.10
Švedska 3 (Sever)522323194547543373302.741.741.00
Švedska 4 J.Getaland431936728527140173373.511.911.60
Švedska 4 J.Sveland4616371426417344253773.541.951.59
Švedska 4 Norland5319261437446241213373.321.961.36
Švedska 4 S.Getaland4317381531386845334233.491.751.74
Švedska 4 S.Sveland3721412551424832163202.731.301.43
Švedska 4 Z.Getaland4223331639506033232673.111.551.55
Češka 24433212956454324122212.501.481.02
Čile 2 - 2.deo4826252846335338203612.811.641.17
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1462053600 AND 1464732000 01.05.2016. 00:00:00 01.06.2016. 00:00:00
<Maj 2016>
P
U
S
Č
P
S
N
123456789101112131415161718192021222324252627
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7