Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 14422332277772200002.001.110.89
Alžir 14129294154504584802.041.041.00
Angola 1463221376245371681602.151.300.85
Argentina 1393326346045391971802.211.250.96
Argentina 2463320376443351961802.101.280.82
Argentina 3, Primera B Metropolitana413325416843311481302.001.130.87
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej of 1.deo513414226065401121102.201.430.77
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut gr. A563663670563063601.831.370.47
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut gr. B5633103053404630162632.701.770.93
Austrija 14520341431406845254223.341.831.51
Austrija 25414312845425428172082.911.661.26
Austrija 3 Centar54202512313768503139103.692.211.48
Austrija 3 Istok5530152045455535153052.951.901.05
Austrija 3 Zapad601227820547937313343.562.231.33
Azerbejdžan 13346204080532060601.670.870.80
Belgija 1602514224552542582222.631.670.96
Belgija 2472130216060391741702.391.351.04
Belorusija 1502227366340362392022.291.380.90
Bolivija 1 (Apertura)6013262346405336233602.931.701.23
Bosna i Hercegovina 1453320456843311010821.981.250.73
Bosna i Hercegovina 2562518405634432592502.251.440.81
Brazil 1542321355547441761602.251.400.86
Brazil 25326203056464322102102.411.510.90
Brazil 3 - 1.faza4033253057474221102002.371.361.01
Bugarska 13737254274482585801.861.090.77
Bugarska 25618253150395029182902.631.790.83
Crna Gora 1332046204656532362302.601.131.47
Crna Gora 2373725255650432562502.251.310.94
Danska 13424411946535326122602.711.291.41
Danska 2631916305547442282202.421.610.81
Danska 34819312338426134123402.891.601.30
Ekvador 1 - II deo461934385334462762702.361.281.09
Engleska 1223542305045502572222.481.101.38
Engleska 2304028235755422082002.391.221.17
Engleska 3383526215351462682512.531.421.12
Engleska 43828332155564521132012.581.431.15
Engleska 5512226254646532892622.681.521.15
Engleska 6 (Jug)3622402743385634143122.801.451.36
Engleska 6 (Sever)4129282548455128112712.691.441.25
Engleska 7 (Istok)3926341548585126132152.891.571.32
Engleska 7 (Jug)4429263350295036263332.791.601.19
Engleska 7 (Sever)3626361642435739183273.151.631.52
Estonija 14419362343395637253153.111.641.47
Estonija 24918321935326448273893.582.161.42
Farska Ostrva 14032261130396949224543.491.931.56
Finska 1463220336447351971802.181.360.82
Finska 24723292647405233213032.871.641.23
Finska 3 Istok3625372848335137222893.081.531.55
Finska 3 Jug4022372048525126142512.821.461.36
Finska 3 Sever4617352241395837173332.981.721.27
Finska 3 Zapad4919311936426338243263.281.851.42
Francuska 1422730426545351271202.031.150.88
Francuska 2344026386246381661602.061.120.94
Francuska 3385011477538251381301.751.170.58
Gana 165249386643331771702.111.480.63
Gruzija 16212251245505437253703.082.170.92
Grčka 1311850316256371201202.061.061.00
Gvatemala 1 Apertura571824365742422192102.301.420.88
Holandija 15027221350555030112722.811.671.14
Holandija 24424312037406240263543.241.731.51
Holandija 3 Nedelja4331252562433731123102.561.381.19
Holandija 3 Subota563112043625637123703.132.001.13
Honduras 1 Apertura4221352853534617141702.461.461.00
Hrvatska 14040202040526027152522.801.801.00
Hrvatska 25511331627557227112702.831.611.22
Indonezija 157311026524247312121103.051.951.11
Irak 1, 2.deo4541125083371612121201.751.040.71
Iran 1383328417146281251201.971.000.97
Iran 2 405010367053301031001.871.270.60
Irska 14221362950424928162522.691.471.22
Irska 24619343049315037193432.811.551.26
Island 13829312453444631122912.731.531.20
Island 25414302140425935153222.951.711.24
Italija 1601030254550552552052.701.701.00
Izrael 1 - 1.deo2121574250285028142802.360.711.64
Izrael 2 - 1.deo3112561843505631123102.811.251.56
Japan 1 - 2.deo4022372345465530122632.761.451.31
Japan 2362834366547341661512.181.131.05
Japan 3422135345850411481132.291.300.99
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 14530251045655525152502.851.851.00
Južna Afrika 1623344162333725122502.171.670.50
Južna Koreja 1 - 1.deo3829313156474320101722.381.261.13
Južna Koreja 23430353150384930143002.581.301.28
Kamerun 1433224477140281151101.821.100.72
Kanada 1451935932476743304033.451.841.62
Kazahstan 1 - 2.deo54271854632736189992.001.270.73
Kina 14130272245465430152642.841.601.24
Kina 24330262455494425132412.591.491.10
Kipar 142213521504250352121143.291.571.71
Kirgistan 142203735422057452732123.281.751.53
Kolumbija 2, 1.deo5326202553514623132202.541.600.94
Kolumbija, 2.deo432927386949301271201.981.200.78
Kostarika 1 Invierno452825286557341481122.261.340.91
Letonija 13838233360414025162502.351.281.07
Litvanija 14020391743475634213213.001.591.41
Luksemburg 14020402037426237253153.231.661.57
Makedonija 1 - 1.deo4721302643395634133402.831.651.17
Makedonija 22660131366733313131302.471.471.00
Malezija 15221251743435639203533.111.721.39
Malezija 24724281841435837193433.021.681.34
Malta 1411641164158582581682.921.421.50
Mađarska 1422135335740422692602.401.261.14
Mađarska 24620332346385338233522.901.691.21
Meksiko 1 (Apertura)509401430466938203343.271.771.50
Meksiko 2 (Apertura)4231262037406240133723.021.671.36
Moldavija 15510343141375831133102.661.690.97
Nemačka 14022371833516629112902.851.561.30
Nemačka 23726353548285135153142.731.401.33
Nemačka 3403326265550452382302.421.351.07
Nemačka 4 (Bajern)4335211847395242253653.171.871.30
Nemačka 4 (Jugozapad)3718442050465033183112.891.441.44
Nemačka 4 (Sever)3922371635416441243733.251.661.58
Nemačka 4 (Severoistok)4326302450544920131812.531.511.02
Nemačka 4 (Zapad)3634282053464632262663.081.781.31
Nigerija 164269386343361771702.151.520.62
Nikaragva 1 (Apertura)697233038466123151572.921.771.15
Norveška 14522321440465939223633.221.731.50
Norveška 24130282343385637173602.811.591.23
Norveška 3 I4917331127367252334653.672.121.55
Norveška 3 II4819321226327354364593.832.251.59
Norveška 3 III442628823407650324273.802.101.71
Norveška 3 IV4823281840395942183833.101.801.30
Obala Slonovače 14128305372392772601.690.930.76
Panama 1 (Apertura)54252040624537148852.291.430.86
Paragvaj 1 (Klausura)213543235456451971712.511.081.43
Peru 1 (Klausura)5037125075252525122501.881.250.63
Poljska 1 - 1.deo3733281451604825162502.731.501.23
Poljska 23626361751534828112802.751.401.35
Poljska 34029292055614418111612.541.331.20
Portugalija 1513314255544442972902.561.561.00
Portugalija 2393030396448351251012.141.141.00
Portugalija 3 A4050103060604010101002.201.300.90
Portugalija 3 B40204010406060301020103.101.901.20
Portugalija 3 C501040406050401001002.101.101.00
Portugalija 3 D105040406040402002002.001.001.00
Portugalija 3 E71028014578542284203.572.141.43
Portugalija 3 F6020203050705000002.101.400.70
Portugalija 3 G404020305060501001002.201.500.70
Portugalija 3 H4040205080502000001.500.800.70
Republika Srpska 1 - 1.deo702082950415029162902.631.960.67
Rumunija 1 - 1.deo413622365844411931902.161.250.90
Rumunija 2 I - 1.deo66330165066501601602.502.000.50
Rumunija 2 II - 1.deo1414711442425742284203.141.002.14
Rusija 1 253044326250371751702.230.931.30
Rusija 2502128405840412042002.181.220.96
SAD 15323232648445128122622.701.661.04
SAD 2 Jesen5029201841455836183233.071.841.24
Salvador 1 Apertura3835252858464125152322.541.411.13
Saudijska Arabija 1212850215057502102102.360.931.43
Saudijska Arabija 21850314350255031122562.441.131.31
Severna Irska 14020402336466330102632.871.571.30
Severna Irska 23328382342475728191993.051.481.57
Singapur 13724373056404329122902.531.281.25
Slovačka 13629342146435334243122.951.591.37
Slovačka 2 Istok602316204663531631332.531.770.77
Slovačka 2 Zapad6310262643465626202602.801.801.00
Slovenija 13225422747375235223502.781.401.38
Slovenija 22540352550455030102552.651.351.30
Srbija 1 - 1.deo4027323253434624122212.451.291.16
Srbija 2453320255041503383302.541.541.00
Srbija 3 (Beograd)582516165062502082002.631.710.92
Srbija 3 (Istok)4343133982521784441.831.130.70
Srbija 3 (Vojvodina)582516376237372582042.331.500.83
Srbija 3 (Zapad)542520416241371681602.081.250.83
Sudan 1513017376445351641602.041.310.74
Tadžikistan 14320363551334831182562.771.601.17
Tajland 14826252752474725112312.561.511.06
Tajland 24926232548435130152642.761.691.06
Turska 13329371444515533182933.041.411.63
Turska 2294425407037292272202.040.961.07
UAE 1570420145785421428144.002.291.71
Ukrajina 1383526266952302172102.291.261.02
Ukrajina 2472823305047502162102.431.480.96
Urugvaj 1 (Apertura)4214421438526133143302.951.521.43
Uzbekistan 15316302643435630112902.721.611.11
Vels 1 - 1.deo5025251641505833163302.921.671.25
Venecuela 1 4337194366333323102302.131.330.80
Vijetnam 15522222039436036192973.101.881.22
Zambija 14226314167483295901.971.130.84
Škotska 1 - 1.deo422234144854513182822.801.461.34
Škotska 25015353050505020102002.551.351.20
Škotska 36192814143385522338143.862.331.52
Škotska 45510352040456035103502.851.701.15
Španija 1354025506535351551501.751.050.70
Španija 25918222254404536223143.001.821.18
Španija 3 I7015155560354010101001.901.350.55
Španija 3 II5025254075552555501.851.100.75
Španija 3 III453520307055301501502.051.200.85
Španija 3 IV3535304070303030203002.301.201.10
Švajcarska 13720422248285148224083.231.631.60
Švajcarska 24025342242455731172822.911.511.40
Švedska 14527272647445228102802.621.531.09
Švedska 24327283053404628152622.601.461.14
Švedska 3 (Jug)4022362142395738213163.061.641.42
Švedska 3 (Sever)4924261935426438193613.031.751.29
Švedska 4 J.Getaland4725271943485632202842.991.791.19
Švedska 4 J.Sveland4522321735356447274063.432.001.43
Švedska 4 Norland5017311734406542253743.311.971.34
Švedska 4 S.Getaland46173512313968482638103.612.021.59
Švedska 4 S.Sveland4817331940425937253343.151.831.32
Švedska 4 Z.Getaland4922271738426140203723.151.791.36
Češka 15032171542425742153753.131.851.28
Češka 23242253260393928142532.461.321.14
Čile 1 (Apertura)4327292445405435162952.921.571.35
Čile 2533015336648331751702.151.380.77
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1441058400 AND 1443650400 01.09.2015. 00:00:00 01.10.2015. 00:00:00
<Septembar 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7