Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 15520244172502774701.891.260.63
Alžir 1482723316554341351302.121.270.85
Andora 1 - 1.deo5012372540405934182863.131.721.41
Argentina 1472527265348462492212.521.441.08
Argentina 2453122376851311111101.921.170.74
Australija 14426292047525226142322.711.471.24
Austrija 13826352146425336213232.991.641.35
Austrija 24725272951404830142822.661.521.15
Austrija 3 Centar5216312141395839163353.061.751.31
Austrija 3 Istok4528261736426340213543.171.801.38
Austrija 3 Zapad5320251938416138253533.101.961.14
Azerbejdžan 14426283248345132143022.631.591.04
Bahrein 15016332650435030132632.731.531.20
Belgija 14427271948415138143432.891.691.20
Belgija 23822382345475428102802.691.411.29
Belorusija 1 - 2.deo332738225157482092002.521.281.24
Bolivija 1 (Apertura)5922172751454827132332.681.800.88
Bosna i Hercegovina 1482922316047402091732.381.440.93
Bosna i Hercegovina 2612414356649331561502.131.520.61
Brazil 1512324356146381781702.231.400.83
Brazil 2502425285551442081902.411.420.99
Bugarska 1 - 1.deo481931225256472092002.531.471.06
Bugarska 25418262949455025122222.611.561.04
Crna Gora 14417373052434726112602.521.341.18
Crna Gora 2483515316048391971812.241.400.84
Danska 15027222557534221102102.411.420.99
Danska 2333432296148382292012.421.161.26
Danska 3 (Istok)3729331936376343233943.191.711.48
Danska 3 (Zapad)4518361125387450284633.531.991.54
Egipat 14231262749425029182722.671.461.21
Ekvador 1472725325747421991802.351.420.93
Engleska 1412830264442553172922.711.521.19
Engleska 24233242649435029102802.601.481.12
Engleska 33927332748455127142522.651.361.29
Engleska 44822283155464421112012.461.441.02
Engleska 54626272550474927132512.671.501.17
Engleska 6 (Jug)3520442245465431182922.871.371.50
Engleska 6 (Sever)4526282039416037193243.051.661.39
Engleska 7 (Istok)4520331946505330172722.911.571.34
Engleska 7 (Jug)4422321737486234183033.111.721.39
Engleska 7 (Sever)4426282243425635163322.901.621.28
Francuska 1472329336148381881712.321.350.97
Francuska 24732203461463819101722.291.330.96
Francuska 3403325255952402272202.381.341.04
Gruzija 1482922395736422482302.271.380.88
Grčka 15125223355434423122022.421.480.94
Grčka 2 Jug4420342762653763602.141.141.00
Grčka 2 Sever5020305380432033301.630.930.70
Gvatemala 1 Apertura6124133059444025122402.471.740.73
Holandija 14724281737376245174143.171.801.37
Holandija 24916341534426542254023.271.761.51
Holandija 3 Nedelja471933923297660365183.982.191.79
Holandija 3 Subota3326401838366145234133.271.611.67
Hong Kong 14120371233546633203303.081.501.58
Hrvatska 14529251746515330172632.901.821.08
Hrvatska 24425292356544322122112.511.451.06
Indija 1 - Superliga4135233861433817101702.101.230.87
Irak 1 - 1.deo562121456536341741702.071.220.85
Iran 1403525356347361651602.131.180.94
Iran 2 A5236115075412585521.721.170.56
Iran 2 B482921597527241381021.761.080.68
Italija 14031282657504222101932.551.451.10
Italija 24634182855474423122212.501.491.01
Italija 3 A4926243059474022101922.431.490.94
Italija 3 B403326386140382071912.211.240.97
Italija 3 C383525366142382052002.181.200.98
Izrael 1 - 1.deo4327292453434632162932.761.471.29
Izrael 2 - 1.deo4325313156394329152722.591.371.22
Jamajka 1 4820313553384625162502.521.540.98
Japan 14024342852454726102322.551.361.19
Japan 23829322955484422102102.431.271.16
Japan 34025333052454723122122.501.361.14
Jemen 14530242858454125112502.491.530.96
Jermenija 15319262353464630212552.931.731.20
Jordan 1353331417545251281021.941.040.90
Južna Afrika 14024353255514416101412.321.201.13
Južna Koreja 1 - 2.deo184040316345362242202.321.001.32
Kamerun 1442530436544341151101.961.110.86
Katar 14221352144385540213813.001.611.39
Kazahstan 1 - 2.deo5325212653484625162132.581.650.93
Kina 14028312547455229132632.751.521.23
Kipar 13823373050404928102712.511.271.24
Kipar 24320362851534818111612.521.381.13
Kolumbija, 2.deo Plej of5030203030207050305003.301.801.50
Kostarika 1 Invierno5620232753504622162022.641.601.04
Kuvajt 14621321741395842283573.361.931.43
Liban 15020292554564518101622.481.401.08
Litvanija 14121372341355841223653.141.651.49
Luksemburg 14525291939496030192912.921.661.26
Makedonija 1 - 1.deo4223333253454622102112.401.361.04
Makedonija 2482525316250371871442.431.431.00
Malta 1 - 1.deo4727252252444733203112.831.571.26
Maroko 1453815316552341561312.221.430.79
Mađarska 1492426295653431791602.321.390.93
Mađarska 24027312044455535133402.861.501.36
Meksiko 1 (Apertura)3933263255454422112202.381.311.07
Moldavija 14616372954504520141732.561.501.06
Nemačka 14727252749385033123112.711.561.15
Nemačka 24431242350514925122402.651.481.17
Nemačka 34627262153504628102622.641.561.09
Nemačka 4 (Bajern)4228291945485431152832.831.551.28
Nemačka 4 (Jugozapad)4120382546435330152822.761.441.31
Nemačka 4 (Sever)3924351737426240203633.201.651.55
Nemačka 4 (Severoistok)4124342848425128142802.581.411.17
Nemačka 4 (Zapad)3827332747435229142722.721.441.27
Nigerija 173215376446351561412.171.660.50
Novi Zeland 15612311218508137183703.251.881.38
Oman 13630322451464828122622.671.471.20
Pakistan 13927322961503820111722.381.311.07
Paragvaj 1 (Klausura)4326292455484426162502.621.451.16
Peru 1 (Klausura)5620232654474526142602.561.640.92
Poljska 1 - 1.deo4525282245485429162532.851.581.27
Poljska 23932282655524420111912.521.351.17
Poljska 3392931325643432492212.351.271.08
Portugalija 14725262253544623102302.541.491.06
Portugalija 24430253052444724102312.491.441.04
Portugalija 3 A244036326450361881802.161.041.12
Portugalija 3 B3436302250525026122422.621.381.24
Portugalija 3 C5224243246425426102422.541.541.00
Portugalija 3 D471635335249471631512.321.231.09
Portugalija 3 E422830386648341441402.001.180.82
Portugalija 3 F4826263048405230123002.601.541.06
Portugalija 3 G362242365844422082002.201.181.02
Portugalija 3 H5414322646525422162202.701.621.08
Republika Srpska 1572021476328362481942.241.450.79
Rumunija 13830312755464426122602.481.391.09
Rumunija 2 I - 1.deo5427172048475132172922.861.861.00
Rumunija 2 II - 1.deo483218386148381221201.991.260.73
Rusija 1 4620322853464625132222.661.551.11
Rusija 2403029315545442382202.391.271.12
Salvador 1 Apertura433223475731422182012.101.210.89
San Marino 13026422646445328152612.701.191.51
Saudijska Arabija 14919312440505924112132.721.541.18
Saudijska Arabija 24526282958484121121832.511.441.07
Severna Irska 1 - 1.deo3723381536386345194313.181.581.59
Severna Irska 24920301036486341213473.411.961.44
Sirija 1 - 1.deo2634393973602600001.780.781.00
Slovačka 15330162150505027102422.651.730.92
Slovačka 2 Istok5320252550505024152212.691.720.97
Slovačka 2 Zapad4523302350554921101822.591.571.02
Slovenija 1421739295550442062002.341.281.06
Slovenija 24820322440346041204012.991.651.33
Srbija 1452529355742422191912.321.281.04
Srbija 2572418386543341881802.181.400.78
Srbija 3 (Beograd)5718242650455027132522.671.651.02
Srbija 3 (Istok)6515192946485322131652.731.870.86
Srbija 3 (Vojvodina)462527346046391961712.271.330.93
Srbija 3 (Zapad)5422233456434322102012.351.480.87
Trinidad i Tobago 1 3718433137126256255063.251.561.69
Tunis 1413522456335361831711.961.230.73
Turska 1443222225154482292112.551.441.10
Turska 23932282044535525112412.691.451.24
Turska 3 Bela373427366242372072002.171.190.98
Turska 3 Crvena403623326347362081902.261.260.99
UAE 13733291638426140273813.261.721.54
Ukrajina 1 - 1.deo3928313449385026132422.511.351.16
Ukrajina 24125333054454523102202.441.301.13
Urugvaj 1 (Apertura)4617351741505832162922.921.581.34
Urugvaj 23728342057504230212542.841.531.31
Vels 1 - 1.deo4422321237476239253543.351.861.49
Venecuela 1 (Apertura)4434213259464021122002.371.380.98
Škotska 1 - 1.deo461537254551542282112.611.411.20
Škotska 24222342240416035183143.001.641.36
Škotska 34525281850505031123012.811.631.19
Škotska 44120382346435333153032.881.491.38
Španija 14226302647445229122802.691.521.17
Španija 24529243057454224142032.491.451.03
Španija 3 I4225312547475226122512.621.461.16
Španija 3 II5122263251404826122322.611.561.05
Španija 3 III4529253962423718101802.161.230.93
Španija 3 IV493515286247372382202.341.520.82
Švajcarska 14429262444435532163202.751.531.22
Švajcarska 23823383351354830172632.691.421.27
Češka 14825253151364831153102.591.600.99
Češka 24424312448415133163302.751.461.29
Čile 1 (Apertura)4820312644415531113002.711.501.21
Čile 2 Apertura 4925242458504124132302.561.501.06
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1414796400 AND 1417388400 01.11.2014. 00:00:00 01.12.2014. 00:00:00
<Novembar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617181920212223
24
25
26
27
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7