Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Albanija 1551628437045301171002.001.260.74
Alžir 1542718406548341151001.981.280.71
Andora 1 - 2.deo1225626287251212120122.000.631.38
Angola 1473813296156381361122.201.410.80
Argentina 1333630305747422282202.371.221.14
Argentina 2383822335837412862802.291.340.95
Argentina 3, Primera B Metropolitana4135233561443820111912.221.290.94
Argentina 3, Torneo Federal A4540154065403520101552.251.400.85
Australija 13928322144475531202642.951.561.39
Austrija 14623302146435334183132.931.701.23
Austrija 24429262749405032142922.701.501.20
Austrija 3 Centar5117312246415336153142.951.681.26
Austrija 3 Istok4529251938416139193443.091.761.33
Austrija 3 Zapad5221252038396140253633.101.941.16
Azerbejdžan 14326293153414626122512.481.451.03
Bahrein 13821403052444724132042.631.291.34
Belgija 23627352245465431113012.761.441.32
Bolivija 1 (Klausura)4432222550455028132442.721.651.07
Bosna i Hercegovina 1482723305949402071722.341.400.94
Bosna i Hercegovina 2592515366849311461402.061.440.61
Brazil, Gaučo 1.deo403128386848311231102.031.160.87
Brazil, Karioka 1.deo452826255258471651602.421.440.98
Brazil, Mineiro 1.deo422729255159481411212.301.330.96
Brazil, Paulista412631325449451781512.341.291.05
Bugarska 1 - 2.deo336606683331600001.000.830.17
Bugarska 25218292949505020101812.531.481.05
Crna Gora 14419363157454222112102.441.301.14
Crna Gora 2473022325945402272012.291.370.92
Danska 1472527295850411981902.331.350.98
Danska 2293435305947402181912.371.111.26
Danska 3 (Istok)3729331936376343233943.191.711.48
Danska 3 (Zapad)4518361125387450284633.531.991.54
Egipat 14129303054424627132612.501.351.15
Ekvador 1 - I deo4725271550604923132112.751.651.10
Engleska 1432530275047492592312.561.441.11
Engleska 24227302649445028132622.661.491.17
Engleska 34024352548485126122512.641.381.26
Engleska 44425303158474120111902.381.331.05
Engleska 54324312649435029132712.671.471.20
Engleska 6 (Jug)4021382144465532172832.941.481.46
Engleska 6 (Sever)4524302044455534183042.981.621.36
Engleska 7 (Istok)4523301945495430142722.871.591.27
Engleska 7 (Jug)4421332041465832182843.051.661.39
Engleska 7 (Sever)4127302143465632163022.881.581.31
Estonija 153262020404660332620133.272.071.20
Estonija 2601326620408053204663.672.531.13
Farska Ostrva 12560151540356050204553.251.901.35
Francuska 14724273157464222112112.411.381.03
Francuska 2433323336246371981712.281.281.00
Francuska 3413126275950402282202.381.341.05
Gana 1671913396842311891802.151.470.68
Gruzija 1482625395837412272202.231.350.88
Grčka 15323223051454823112212.481.510.97
Grčka 2 Jug472230325751421591502.291.310.98
Grčka 2 Sever482327477241271041001.831.130.70
Gvatemala 1 Klausura5223233664403522132112.351.510.83
Holandija 14623291840415940173543.061.721.34
Holandija 24820301736416341243743.251.831.41
Holandija 3 Nedelja4324311730356947264063.461.901.55
Holandija 3 Subota3424401740395942203833.161.531.63
Honduras 1 Klausura3634291645435440163812.961.511.45
Hong Kong 14620331835406440253553.301.801.50
Hrvatska 14926241847515230152632.861.771.09
Hrvatska 24528262559564018101702.381.390.99
Indija 1 - I Liga4133252762503722101842.441.331.10
Irak 1 - 1.deo483120406242371761702.091.220.87
Iran 1393326366043391961902.201.210.99
Iran 2 A553212426745321271011.971.320.65
Iran 2 B453122497436251351201.871.120.75
Irska 1452033296258371281202.251.330.92
Irska 2251658335850411681602.250.921.33
Italija 13833272553484625102322.561.421.14
Italija 24333223256454322112012.391.400.99
Italija 3 A432926346346361991622.251.300.95
Italija 3 B4232243462433721102012.291.310.98
Italija 3 C433124336045402162002.271.300.97
Izrael 1 - 2.deo85014142857712802802.862.290.57
Izrael 2 - 1.deo393030285748422292112.431.261.17
Jamajka 1 4523303658394124132212.411.391.02
Japan 1 - 1.deo373329406233372572502.191.111.07
Japan 2482427336654331201202.061.270.79
Japan 35016335058414188082.171.500.67
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 15022272452454729182542.841.661.18
Jordan 132303743704630107721.970.961.01
Južna Afrika 1412730305553441671512.311.251.06
Južna Koreja 1 - 1.deo3333333355384427162702.391.281.11
Južna Koreja 2602020404040602002002.201.600.60
Kamerun 1443817446641331471401.901.220.68
Katar 13923361936366344263943.301.681.61
Kazahstan 1, 1.deo3741204179542040401.580.960.63
Kina 15221262147565221171742.871.701.17
Kina 2311850376243371861802.191.001.19
Kipar 1 - plej of382733385527443303302.331.111.22
Kipar 24221353051474821121922.501.391.11
Kolumbija 1, 1.deo503117285850412092002.361.510.85
Kolumbija 2, 1.deo5020292250505027142702.671.581.08
Kostarika 1 Verano5125223254404527132522.561.590.98
Kuvajt 14220361944465534223043.051.601.45
Letonija 13725373750505012121202.130.881.25
Liban 14722302955484422131922.531.391.14
Litvanija 14313431739396043214303.171.741.43
Luksemburg 14526282042465732193102.901.641.26
Makedonija 1 - 1.deo402633325646432082002.311.301.02
Makedonija 2472328326348361881532.391.400.99
Malezija 14333232060534026102332.601.371.23
Malezija 25020302340306046234063.271.731.53
Malta 1 - 1.deo4124341640465937203513.061.531.52
Maroko 1453519396544341551412.091.290.81
Mađarska 1482427295650431991902.331.370.96
Mađarska 24029292448445131122912.711.461.25
Meksiko 1 (Klausura)5622213549415023102302.431.530.91
Meksiko 2 (Klausura)592019255153482071822.531.610.92
Moldavija 15114343255424425141952.641.720.92
Nemačka 14527262648395133163032.801.591.21
Nemačka 23933262955474423112202.441.341.10
Nemačka 34626272253484629112712.641.541.10
Nemačka 4 (Bajern)4129282248465131142822.741.501.25
Nemačka 4 (Jugozapad)4219372948435127132512.641.411.23
Nemačka 4 (Sever)3927331941445836193233.041.601.44
Nemačka 4 (Severoistok)4325302546435331142912.691.541.15
Nemačka 4 (Zapad)4128302650445028142622.681.451.23
Nigerija 16229740664833117732.001.440.56
Nikaragva 1 (Klausura)4135232046485330122822.741.641.10
Obala Slonovače 13930295675352483801.640.870.77
Oman 1352934214856512282102.581.361.21
Panama 1 Klausura403525306146382362302.351.281.07
Paragvaj 1 (Apertura)4227302745385433163032.851.561.29
Poljska 1 - 1.deo4527272548495125112322.661.511.16
Poljska 24229272856504320111912.461.351.12
Poljska 33929313153394628112712.511.331.17
Portugalija 1462627285448452392202.471.441.03
Portugalija 24530233155454422102112.411.420.99
Portugalija 3 2.deo Gr.A4125333758334129122902.501.381.13
Portugalija 3 2.deo Gr.B5041825586241128842.501.580.92
Portugalija 3 2.deo Gr.C294525417041291641602.001.130.88
Portugalija 3 2.deo Gr.D4116412950505020122002.421.211.21
Portugalija 3 2.deo Gr.E4533202962623780802.081.130.96
Portugalija 3 2.deo Gr.F442727225044503353302.611.670.94
Portugalija 3 2.deo Gr.G3737253366413325122042.421.291.13
Portugalija 3 2.deo Gr.H4044164056284432123202.281.320.96
Portugalija 3 2.deo Jug702082966663344402.041.460.58
Portugalija 3 2.deo Sever501633506637331241201.831.080.75
Republika Srpska 1552122426033402392032.301.470.84
Rumunija 1373130326045392192102.281.271.01
Rumunija 2 I - 1.deo5225221640545929152722.911.861.06
Rumunija 2 II - 1.deo502920405745421321302.011.250.76
Rusija 1 4323333459424022112012.431.421.01
Rusija 2412929325544442382202.381.281.10
SAD 1383823427338261971901.961.150.81
Salvador 1 Klausura5018303852414720101812.381.381.00
San Marino 13922382750425030122812.651.291.36
Saudijska Arabija 14322342442475728142442.811.491.31
Saudijska Arabija 24528262552484725122312.611.511.10
Severna Irska 1 - 1.deo3926341436446341203733.211.681.54
Severna Irska 2492029930436947274063.602.011.59
Singapur 1433125376837312562502.251.131.13
Sirija 1 - 1.deo30363241704829105811.930.950.97
Slovačka 1552915205256472382122.591.700.90
Slovačka 2 Istok5024252651494824142312.631.650.98
Slovačka 2 Zapad4522322351524824102032.651.571.08
Slovenija 1451736325248471981802.351.351.01
Slovenija 24522312543365637183612.861.591.27
Srbija 14428273658404122102012.311.291.03
Srbija 2562518386545341661602.151.380.76
Srbija 3 (Beograd)5819222852444726132422.601.650.95
Srbija 3 (Istok)6714173151484820111452.611.810.79
Srbija 3 (Vojvodina)462726336046391971722.301.380.93
Srbija 3 (Zapad)5324223457444221101912.301.450.84
Sudan 1533312426842311431401.901.250.65
Tajland 1462626336046402042002.271.241.02
Tajland 24234243262403828102622.441.441.00
Trinidad i Tobago 1 4319361938416139223263.171.551.62
Tunis 1413225416243371421401.971.170.80
Turska 14327292447435232153012.781.521.26
Turska 24228282448505125102412.601.411.19
Turska 3 Bela383427345943402292102.281.251.02
Turska 3 Crvena403524326148381971802.251.280.96
UAE 13725371941435837223243.101.561.54
Ukrajina 1 - 1.deo4227293248405127142512.581.471.11
Ukrajina 24225323055464423102202.411.311.10
Urugvaj 1 (Klausura)4220373550405025201772.701.331.38
Urugvaj 23830312350464929182622.741.461.28
Uzbekistan 1404020137366262062002.331.470.87
Vels 1 - 2.deo4133251136416347274153.472.061.42
Venecuela 1 (Klausura)5024253449415024102302.471.540.93
Vijetnam 14529252345415434163032.871.731.15
Škotska 1 - 1.deo4418362749485024102312.601.441.16
Škotska 23822392345435433173022.901.511.39
Škotska 34424322052484830142912.781.541.24
Škotska 44419361844505531162822.931.561.36
Španija 14721302852454725122322.581.501.08
Španija 24629243057464223122022.451.451.01
Španija 3 I4626273156434325112412.461.431.03
Španija 3 II5025243254424525132222.551.541.01
Španija 3 III482724396544341691502.111.250.86
Španija 3 IV493020315947402081912.311.460.85
Švajcarska 14129282445435432163202.781.521.26
Švajcarska 23924363150365031142822.641.401.24
Češka 14724273152364731153102.591.581.01
Češka 24623302548425132153202.741.531.22
Čile 1 (Klausura)3425392240425934173312.921.451.46
Čile 2 Apertura 4724272654484524112312.581.481.11
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1425164400 AND 1427839200 01.03.2015. 00:00:00 01.04.2015. 00:00:00
<Mart 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617181920212223242526
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7