Statistika po ligama - tekuća sezona

 Konačan ishod (%)Ukupno golova (%)Golova po utakmici
Takmičenje
Alžir 1522918436645331161001.941.240.70
Angola 1453320305954401461302.201.320.87
Argentina 1373427316047392072002.271.231.04
Argentina 2453419356442352262102.161.330.83
Argentina 3, Primera B Metropolitana443123396445351581402.071.200.88
Argentina 3, Torneo Federal A442628305548442182012.431.421.01
Austrija 14724282145425436193322.971.761.20
Austrija 24126323052364732133012.621.401.22
Austrija 3 Centar5020281945455434153132.961.721.24
Austrija 3 Istok4028311738406142213833.161.711.45
Austrija 3 Zapad5121271838406140243643.151.931.22
Azerbejdžan 14427283055424427122512.461.441.02
Belorusija 1403424427340261641601.861.120.73
Bosna i Hercegovina 1512721346347361871522.231.390.84
Bosna i Hercegovina 2592416376849311351302.021.430.60
Brazil 1603275064323517101702.041.460.57
Brazil 25616263063463623202302.501.600.90
Brazil 3 - 1.faza2755162272722755502.061.110.94
Bugarska 1 - 2.deo4425293757254237163512.481.461.02
Bugarska 2502226305151481891612.411.430.97
Crna Gora 14620322952444726112412.551.411.14
Crna Gora 2512522345742422392112.361.460.91
Danska 1442629285649432282012.401.361.04
Danska 2323531306150381971712.311.161.15
Danska 3 (Istok)3929322243415637193332.971.611.36
Danska 3 (Zapad)4421351128407248264343.511.941.57
Egipat 13931293358444122112202.351.271.08
Ekvador 1 - I deo4128302156534324102212.561.401.16
Estonija 14820312046455335212863.031.681.35
Estonija 249163318323367472337103.492.031.46
Farska Ostrva 14130281028417148164613.331.901.43
Finska 1472527296152381891802.331.360.96
Finska 23729332541335841203743.041.581.46
Finska 3 Istok5016332041335845294143.251.671.58
Finska 3 Jug382338194653532672602.731.381.35
Finska 3 Sever6410251739466035143233.001.891.11
Finska 3 Zapad502326630537040263633.501.931.57
Gana 1682010406740321971902.121.480.63
Grčka 1 Plej of255025257550252502502.000.751.25
Grčka 2 Plej aut502227386150381101102.001.220.78
Grčka 2 Plej of536405360264020131362.271.271.00
Hrvatska 14925251745535428152522.861.741.11
Hrvatska 2453123276053401881802.311.390.93
Indija 1 - I Liga4332232460503924122212.501.411.10
Indonezija 157311026524247312121103.051.951.11
Irak 1, 2.deo3750125075372512121201.750.880.88
Irska 14127313056494320121722.441.391.05
Irska 24223343657294234173122.621.401.21
Island 1333729205845413343302.581.331.25
Island 25011383855224438223352.781.561.22
Italija 13931282450474928112612.641.471.17
Izrael 1 - 2.deo4132263054454524112402.421.430.98
Japan 1 - 1.deo3922373253424624122302.511.331.18
Japan 2382733346347361761512.221.171.05
Japan 343173837655134116732.181.240.94
Jemen 1452925295649432192002.451.450.99
Jermenija 14625282451454830142632.801.621.18
Južna Koreja 1 - 1.deo4230273360493917131702.281.261.01
Južna Koreja 23030382749385034183402.751.291.45
Kamerun 1453221507338261151001.771.130.65
Kanada 14626261340536033263303.131.801.33
Kazahstan 1, 1.deo422928385837412452312.211.240.96
Kina 14531222247505226132142.761.661.10
Kina 23935242358514124132402.561.441.11
Kirgistan 152232341521747413517233.292.061.24
Kolumbija 2, 1.deo5622202352484727142602.671.690.98
Letonija 13333333366503316131602.101.071.03
Litvanija 14320361349505035203313.021.691.32
Makedonija 1 - 2.deo441640244840523683602.761.401.36
Malezija 15121262045435536183512.901.551.35
Malezija 25023262341405836213153.071.681.38
Mađarska 14624282854494521102012.431.431.00
Mađarska 24327292347435232143112.761.511.25
Nigerija 1622610436639331781612.061.430.63
Norveška 14524291241455841213743.271.811.46
Norveška 24136222644365537123612.681.611.07
Norveška 3 I3126421528397144284223.391.761.63
Norveška 3 II3720421131426845343783.601.941.66
Norveška 3 III46302315334166433030123.562.081.49
Norveška 3 IV3338271641415841133822.941.581.36
Obala Slonovače 14031285574372562601.610.890.73
Oman 13230362247515225102412.631.341.29
Paragvaj 1 (Apertura)3329372646425330142542.781.391.40
Peru 1 - Apertura5430153366393326202412.511.530.98
Poljska 1 - 2.deo29323894554543593233.031.481.55
Poljska 24427282956504320111822.451.351.10
Poljska 34129282953424628122712.551.411.15
Republika Srpska 1552024396040392081722.291.430.86
Rumunija 1392931335946402081912.271.271.00
Rumunija 2 I - 2.deo4719331638336150304453.442.001.44
Rumunija 2 II - 2.deo442530193361661981902.691.391.31
Rusija 1 442431335743422292012.401.381.03
Rusija 2442728295646432382202.411.321.09
SAD 1443123335742422392202.351.360.99
SAD 2 Proleće4335203353334633123302.511.411.10
Singapur 14420363652324832143202.581.361.22
Sirija 1 - 1.deo3234323968513194811.950.980.97
Slovačka 15325212350484927122522.671.651.02
Slovačka 2 Plej of5022273357354230162732.551.491.06
Slovenija 14418372847455226102512.541.391.15
Slovenija 25119292238356142214023.101.811.29
Srbija 3 (Beograd)5419262953454624112222.541.560.98
Srbija 3 (Istok)7014153049445025151962.751.960.79
Srbija 3 (Vojvodina)4825263154434524102132.501.520.98
Srbija 3 (Zapad)5129183660403922122022.311.500.81
Sudan 1523314386645331521501.991.310.68
Tadžikistan 13621423654364527182162.701.391.30
Tajland 15024252552484725112322.621.471.16
Tajland 24728232549445029172452.791.741.05
Tunis 1413225386145381541402.061.230.83
Turska 14326292347445232173022.851.561.29
Ukrajina 1 - 1.deo4128303149385029172722.671.471.20
Ukrajina 24029303559414023122202.321.291.03
Urugvaj 1 (Klausura)4419362745395432182832.871.471.39
Urugvaj 23926342147485229182632.841.521.32
Uzbekistan 1572021284844512682602.551.600.95
Vijetnam 14232252650395034143032.771.601.18
Zambija 13826343861533884802.001.130.87
Španija 24629243056474322122022.441.431.01
Švajcarska 14027312645405433153212.781.531.25
Švajcarska 23924362847405231152742.761.451.31
Švedska 14818321840515930103002.781.531.25
Švedska 2443124336142382392022.301.390.91
Švedska 3 (Jug)402534254846512782702.511.341.17
Švedska 3 (Sever)5720222038516128142622.861.731.12
Švedska 4 J.Getaland4223332650415032192832.771.661.11
Švedska 4 J.Sveland4226302144425535193233.041.821.21
Švedska 4 Norland4814371030426946254413.391.931.46
Švedska 4 S.Getaland3925351035446444213773.431.661.77
Švedska 4 S.Sveland4316402347415234213032.981.691.29
Švedska 4 Z.Getaland4825262346505326122602.681.501.18
Češka 14824272952394731163012.641.611.03
Češka 24822282549415032133112.701.531.17
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1430431200 AND 1433109600 01.05.2015. 00:00:00 01.06.2015. 00:00:00
<Maj 2015>
P
U
S
Č
P
S
N
123456789101112131415161718192021222324
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7