< 05.04.2013. (Petak) >

Strana: 12
Al Hilal Omdurman
3:1
Seve Sport
 30' Tahir Mohannad (1-0)
 48' Bisha Ahmed Mohammed (2-0)
 80' Traore Mohamed (3-0)
(1:0)(3-1) 90' 

Entente Setif
4:2
ASFA Jenega
 25' Aoudia Mohamed Amine (1-0)
 40' Madouni Laid (2-0)
 52' Gourmi Khaled (3-0)
 60' Madouni Laid (4-0)
(2:0)(4-1) Ouedraogo Yacuba 89' 
(4-2) Yameogo Simplice 90' 

Al Nasr Bengazi
1:1
FAR Rabat

Liga Mukulmana de Maputo
7:1
Lobi Stars

Onze Kreatoars
2:3
Etoal Sahel

Benfika Luanda
1:1
Progreso Sambizanga

Ol Bojs
2:0
Independiente
 8' Sarmiento B (1-0)
 90' Vildozo Luis Angel (2-0)
(1:0)Morel C 90' 

Almirante Braun
0:0
Himnazia La Plata

Braun
4:0
Vilja Dalmine

Rasing Olavaria
1:3
San Horhe Tukuman

Melburn Viktori
1:1
Pert Glori
2:1 nakon produžetaka.
 90' Milligan M (1-1)
 94' Thompson A (2-1)
(0:1)(0-1) Nagai R 15' 

Austrija Luštenau
1:0
FK Luštenau 1907
 17' Salomon Patrick (1-0)
(1:0)

Gredig
0:1
Kapfenberger SV
(0:1)(0-1) Elsneg 12' 

Horn
2:3
First Viena 1894
 47' Zulechner Philipp (1-1)
 71' Zulechner Philipp (2-2)
(0:1)(0-1) Dober A 12' 
(1-2) Kröpfl Mario 54' 
(2-3) Miesenböck M 86' 

Rajndorf Altah
2:0
TSV Hartberg
 30' Ngwat-Mahop L (1-0)
 39' Netzer Philipp
 52' Ngwat-Mahop L (2-0)
(1:0)

Sent Pelten
2:1
Blau Vajs Linc
 27' Jano (1-0)
 58' Schibany (2-1)
(1:0)(1-1) Sulimani 47' 

Austrija Klagenfurt
1:2
Vilaher

Kalsdorf
2:1
Feldkirhen

Union Sent Florian
0:2
LASK

Amšteten
3:0
Viener Športklub

Austrija Beč Am.
1:1
Trenkvalder Admira Am.

Ostban XI
2:2
Matersburg Am.

Rapid Am.
1:1
Obervart

Stegersbah
1:2
Floridsdorfer

Švehat
1:5
Opel Ebner Zolenau

Kufštajn
1:2
Lifering

Sent Johan
1:1
TSV Nojmarkt 1922

Svarovski Vatens
1:1
Vals-Grunau

Gabala
1:1
Simurk

Sporting Lokeren
1:4
Klub Briž
 13' Mokulu Tembe (1-0)
(1:2)(1-1) Lestienne Maxime 38' 
(1-2) Duarte Ó 45' 
(1-3) Odjidja-Ofoe V 49' 
(1-4) Odjidja-Ofoe V 66' 

Lomel Junajted
4:1
RRC Peruvelc
 10' Vanaken Sam (1-0)
 11' Vanaken Sam (1-0)
 42' Vanaken Sam (2-0)
 45' Vanaken Sam (3-0)
 73' Scheelen W (4-0)
(3:0)(4-1) Klonaridis V 86' 

AGF Arhus
0:1
Esbjerg
(0:0)(0-1) Andreasen H 83' 

Deportivo Kuenka
2:1
Makara
 60' Domingo N (1-1)
 80' Charcopa J (2-1)
(0:1)(0-1) Acosta W 27' 

Port Vejl
7:1
Barton Albion
 12' Hughes L (1-0)
 22' Hughes L (2-0)
 25' Birchall Chris (3-0)
 51' Hughes L (4-0)
 56' Pope Tom (5-0)
 73' Williamson Ben (6-1)
 90' Williamson Ben (7-1)
(3:0)(5-1) Paterson Matthew 70' 

Kembridž Junajted
0:0
Njuport Kaunti

Finska, Kup
1/16 finala
HJK Helsinki
2:1
Jaro

Olimpik Marsej
1:0
Žirondins Bordo
 41' Gignac A (1-0)
(1:0)

Anže
2:0
Nant
 30' El Jadeyaoui A (1-0)
 32' El Jadeyaoui A (1-0)
 79' Diers Charles (2-0)
 82' Diers Charles (2-0)
(1:0)Djilobodji Papy Mison 51' 
Djilobodji Papy Mison 52' 

Arle-Avinjon
1:1
Nim Olimpik
 67' Caceres R (1-1)
(0:1)(0-1) Gragnic V 15' 
Merville 26' 

Dižon
1:1
Berišon Šateru
 75' Philippoteaux R (1-1)
(0:0)(0-1) Tainmont C 47' 

Gazelek Ajačio
0:0
Okser
(0:0) 90' 

Istr
2:2
Laval
 26' Barillon Fabien (1-1)
 46' Niangbo Nassa G (2-1)
(1:1)(0-1) Gamboa Ludovic 6' 
(2-2) Viale 90' 

Le Man
1:0
Tur
 80' Mendes J (1-0)
(0:0)

Monako
1:1
Šamoa Nior
 44' Ocampos L (1-1)
(1:1)(0-1) Roye 35' 

Rasing Lens
2:2
Sedan Arden
 38' Touzghar Y (1-2)
 90' Touzghar Y (2-2)
(1:2)(0-1) Yahia A 20' 
(0-2) Diallo M 36' 

Kretej Lusitanos
1:1
Amijen
 25' Di Bartolomeo Vincent
 45' Danilson (1-1)
(1:1)(0-1) Bazile H 26' 

Mec
1:1
Kolmar
(0:0)(1-1) Decker V 85' 

Van Olimpik
0:0
Red Star

Šerbur
0:1
Pariz
(0:1)(0-1) Niflore W 7' 

Fejenord
1:0
VVV Venlo
 71' Pellè G (1-0)
(0:0)

Almere Siti
3:2
Ajndhoven
 42' Browne R (1-0)
 48' Dissels (2-0)
 76' Oost J (3-0)
(1:0)(3-1) Maria G 86' 
(3-2) Waalkens Jasper 90' 

Dordreht
1:2
Sparta Roterdam
 43' Post Danny (1-0)
(1:0)(1-1) Bel Hassani 60' 
(1-2) Buijs D 71' 

Emen
0:2
Volendam
 78' Maynard Kelvin
(0:1)(0-1) Marengo L 6' 
(0-2) Tuyp Jack 78' 

Fortuna Sitard
1:0
De Grafšap

Go Ahed Igls
0:0
MVV Mastriht

Kambur
4:1
Os
 5' Bakker Erik (1-0)
 9' Barto (2-0)
 44' Tighadouini A (3-1)
 90' Hiwat G (4-1)
(3:1)(2-1) Latupeirissa C 21' 

Telstar
1:1
Den Boš
 50' Matusiwa (1-0)
(0:0)(1-1) van Brakel Bart 78' 

Zagreb
0:3
Dinamo Zagreb
(0:0)(0-1) Bećiraj F 48' 
(0-2) Krstanović I 63' 
(0-3) Krstanović I 80' 

Čurčil Braders
2:1
Pune

Aluminijum Hormozgan
3:2
Malavan
 4' (1-0)
 36' (2-1)
 90' Nasehi Reza (3-2)
(2:1)(1-1) 15' 
(2-2) 82' 

Fulad
2:2
Saba Kom
 45' (1-1)
 63' Noori Mehdi (2-2)
(1:1)(0-1) 25' 
(1-2) 53' 

Rah Ahan
1:1
Zob Ahan
 87' (1-0)
(0:0)(1-1) Ali Mohamed 90' 

Saipa
3:0
Fajr Šepasi
 44' (1-0)
 75' (2-0)
 89' Rezaei Kaveh (3-0)
(1:0)

Sanat Mes
1:0
Sanat Naft
 7' (1-0)
(1:0)

Bohemijans
0:4
Deri Siti
(0:2)(0-1) Patrick McEleney 14' 
(0-2) Rafter M 26' 
(0-3) McBride R 75' 
(0-4) Barry McNamee 78' 

Brej Vonderers
0:1
Sent Patriks Atletik
(0:1)(0-1) Forrester C 25' 

Dandalk
2:2
Limerik FK
 71' Massey D (1-2)
 77' Sullivan J (2-2)
(0:1)(0-1) Bossekota Bofunda A 41' 
(0-2) Shaun Kelly 68' 

Kork Siti
2:1
UCD Dablin
 45' Kavanagh (1-1)
 89' Duggan (2-1)
(1:1)(0-1) McMillan D 15' 

Šamrok Rovers
1:1
Drogeda Junajted
 24' Finn R (1-1)
(1:1)

Fin Harps
0:0
Veksford Juts

Salthil Devon
1:1
Kob Remblers
 64' Biansumba J (1-1)
(0:1)

Voterford Junajted
1:0
Atlon Taun
 78' Breen D (1-0)
(0:0)

Selfos
4:2
IA Akranes

Ređina
1:0
Bari
 1' Di Michele D (1-0)
(1:0)

Gubio
2:3
Avelino
 29' Guerri (1-1)
 39' Galabinov (2-1)
(2:1)(0-1) Angiulli F 20' 
(2-2) Zullo W 67' 
(2-3) Castaldo L 81' 

Hapoel Nazaret Ilit
2:0
Makabi Hercilija

Hapoel Petah Tikva
0:3
Hapoel Jerusalim

Hapoel Ranana
2:1
Hapoel Ironi Rišon Lezion

Sekcija Nes Ciona
1:1
Beitar Tel Aviv Ramla

Al Sakr
1:1
Al Itihad Ib

Al Tilal
5:0
Talija Taiz

Al Uruba Zabid
0:2
Al Ahli Sana

Al Vahda Sana
3:1
Al Šab Hadramaut

Al Šula Aden
3:3
Al Hilal Al Sahili

Moroka Svolous
1:1
Bidvest Vits
 63' Chenene B (1-0)
(0:0)(1-1) Vilakazi S 80' 

Jiangsu Seinti
0:1
Beidžing Guoan
(0:1)(0-1) Guerrón J 19' 

Atletiko Uila
2:2
Deportes Tolima
 7' Pérez D (1-0)
 86' Canga C (2-2)
(1:1)(1-1) Campaz Mike 42' 
(1-2) Merino R 67' 

Al Jarmuk
0:3
Kaitan

Al Sahel
3:0
Al Šabab Kuvajt

META/Latvijas Univerzitet
0:1
Spartaks Jurmala
(0:0)(0-1) Tarasovs D 73' 

Dainava
0:3
Žalgiris
(0:3)(0-1) Bilinski K 30' 
(0-2) Bilinski K 34' 
(0-3) Wilk J 41' 

Pečuj MFK
0:2
Đer ETO
 70' Akassou J
(0:2)(0-1) Trajkovic N 12' 
(0-2) Kronaveter R 29' 
Střeštík M 33' 

Ujpešt
1:0
Rakoci Kapošvar
 32' Vasiljevic D (1-0)
(1:0)

Jaguares Čiapas
3:2
Gvadalahara Čivas
 9' Rey Luis Gabriel (1-0)
 39' Loroña L (2-0)
 81' Arizala Franco (3-2)
(2:1)(2-1) Márquez Lugo R 45' 
(2-2) Márquez Lugo R 65' 

Korekaminos UAT
0:1
Klub Selaja

Nekaksa
2:1
La Piedad

1899 Hofenhajm
3:0
Fortuna 95 Dizeldorf
 11' Roberto Firmino Barbosa de Olive (1-0)
 75' Lambertz Andreas (2-0)
 90' Volland Kevin (3-0)
(1:0)

Alen
2:1
Ingolštat 04
 20' Reichwein M (1-0)
 54' Dausch M (2-1)
(1:1)(1-1) Caiuby 25' 

Bohum
0:3
Erzgebirge Aue
(0:3)(0-1) Klingbeil René 8' 
(0-2) Nickenig T 29' 
(0-3) Müller F 37' 

Kajzerslautern
3:0
Keln
 41' Idrissou M (1-0)
 50' Šimůnek J (2-0)
 79' Idrissou M (3-0)
(1:0)

Strana: 12
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1364767200 AND 1367359200 01.04.2013. 00:00:00 01.05.2013. 00:00:00
<April 2013>
P
U
S
Č
P
S
N
1234
5
6789101112131415161718192021222324252627282930
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7