< 05.04.2013. (Petak) >

Strana: 12
Al Hilal Omdurman
3:1
Seve Sport

Entente Setif
4:2
ASFA Jenega

Al Nasr Bengazi
1:1
FAR Rabat

Liga Mukulmana de Maputo
7:1
Lobi Stars

Onze Kreatoars
2:3
Etoal Sahel

Benfika Luanda
1:1
Progreso Sambizanga

Ol Bojs
2:0
Independiente

Almirante Braun
0:0
Himnazia La Plata

Braun
4:0
Vilja Dalmine

Rasing Olavaria
1:3
San Horhe Tukuman

Melburn Viktori
1:1
Pert Glori
2:1 nakon produžetaka.

Austrija Luštenau
1:0
FK Luštenau 1907

Gredig
0:1
Kapfenberger SV

Horn
2:3
First Viena 1894

Rajndorf Altah
2:0
TSV Hartberg

Sent Pelten
2:1
Blau Vajs Linc

Austrija Klagenfurt
1:2
Vilaher

Kalsdorf
2:1
Feldkirhen

Union Sent Florian
0:2
LASK

Amšteten
3:0
Viener Športklub

Austrija Beč Am.
1:1
Trenkvalder Admira Am.

Ostban XI
2:2
Matersburg Am.

Rapid Am.
1:1
Obervart

Stegersbah
1:2
Floridsdorfer

Švehat
1:5
Opel Ebner Zolenau

Kufštajn
1:2
Lifering

Sent Johan
1:1
TSV Nojmarkt 1922

Svarovski Vatens
1:1
Vals-Grunau

Gabala
1:1
Simurk

Sporting Lokeren
1:4
Klub Briž

Lomel Junajted
4:1
RRC Peruvelc

AGF Arhus
0:1
Esbjerg

Deportivo Kuenka
2:1
Makara

Port Vejl
7:1
Barton Albion

Kembridž Junajted
0:0
Njuport Kaunti

Finska, Kup
1/16 finala
HJK Helsinki
2:1
Jaro

Olimpik Marsej
1:0
Žirondins Bordo

Anže
2:0
Nant

Arle-Avinjon
1:1
Nim Olimpik

Dižon
1:1
Berišon Šateru

Gazelek Ajačio
0:0
Okser

Istr
2:2
Laval

Le Man
1:0
Tur

Monako
1:1
Šamoa Nior

Rasing Lens
2:2
Sedan Arden

Kretej Lusitanos
1:1
Amijen

Mec
1:1
Kolmar

Van Olimpik
0:0
Red Star

Šerbur
0:1
Pariz

Fejenord
1:0
VVV Venlo

Almere Siti
3:2
Ajndhoven

Dordreht
1:2
Sparta Roterdam

Emen
0:2
Volendam

Fortuna Sitard
1:0
De Grafšap

Go Ahed Igls
0:0
MVV Mastriht

Kambur
4:1
Os

Telstar
1:1
Den Boš

Zagreb
0:3
Dinamo Zagreb

Čurčil Braders
2:1
Pune

Aluminijum Hormozgan
3:2
Malavan

Fulad
2:2
Saba Kom

Rah Ahan
1:1
Zob Ahan

Saipa
3:0
Fajr Šepasi

Sanat Mes
1:0
Sanat Naft

Bohemijans
0:4
Deri Siti

Brej Vonderers
0:1
Sent Patriks Atletik

Dandalk
2:2
Limerik FK

Kork Siti
2:1
UCD Dablin

Šamrok Rovers
1:1
Drogeda Junajted

Fin Harps
0:0
Veksford Juts

Salthil Devon
1:1
Kob Remblers

Voterford Junajted
1:0
Atlon Taun

Selfos
4:2
IA Akranes

Ređina
1:0
Bari

Gubio
2:3
Avelino

Hapoel Nazaret Ilit
2:0
Makabi Hercilija

Hapoel Petah Tikva
0:3
Hapoel Jerusalim

Hapoel Ranana
2:1
Hapoel Ironi Rišon Lezion

Sekcija Nes Ciona
1:1
Beitar Tel Aviv Ramla

Al Sakr
1:1
Al Itihad Ib

Al Tilal
5:0
Talija Taiz

Al Uruba Zabid
0:2
Al Ahli Sana

Al Vahda Sana
3:1
Al Šab Hadramaut

Al Šula Aden
3:3
Al Hilal Al Sahili

Moroka Svolous
1:1
Bidvest Vits

Jiangsu Seinti
0:1
Beidžing Guoan

Atletiko Uila
2:2
Deportes Tolima

Al Jarmuk
0:3
Kaitan

Al Sahel
3:0
Al Šabab Kuvajt

META/Latvijas Univerzitet
0:1
Spartaks Jurmala

Dainava
0:3
Žalgiris

Pečuj MFK
0:2
Đer ETO

Ujpešt
1:0
Rakoci Kapošvar

Jaguares Čiapas
3:2
Gvadalahara Čivas

Korekaminos UAT
0:1
Klub Selaja

Nekaksa
2:1
La Piedad

1899 Hofenhajm
3:0
Fortuna 95 Dizeldorf

Alen
2:1
Ingolštat 04

Bohum
0:3
Erzgebirge Aue

Kajzerslautern
3:0
Keln

Strana: 12
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1364767200 AND 1367359200 01.04.2013. 00:00:00 01.05.2013. 00:00:00
<April 2013>
P
U
S
Č
P
S
N
1234
5
6789101112131415161718192021222324252627282930
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7