< 06.04.2013. (Subota) >

Strana: 1234567
Al Merih
1:2
Rekreativo Libolo

Esperans Tunis
1:0
Primeiro de Agosto

Leopard
0:0
Kano Pilars

Orlando Pajrats
2:1
Zanako

Stade Malien
2:0
Kasa Sport

Vita Klub
0:0
Zamalek

ASEK Mimosas
1:1
RC Kadiogo

Azam
0:0
Barak Jang Kontrolers 2

Bougouni
0:2
Rekreativo Kala

GAMTEL
1:2
Klub Sportif Sfaksien

Gor Mahia
0:0
ENPPI

Pantere Bangangte
1:3
USM Alžir

Supersport Junajted
2:0
Atletiko Petroleos Luanda

US Bitam
0:2
Hartlend

Besa
2:0
Kastrioti

CS Konstantin
1:0
Čabab Ahli

Mouloudija Alžir
3:1
Kabilie

Mouloudija Oran
1:0
USM El Harah

USM Bel Abes
0:1
Mouloudija El Eulma

Ženes Sportiv de la Saoura
2:0
Vidad Tlemsen

Grupo Desportivo Interklub
1:0
Santos Vijana

Onze Bravos
2:2
Desportivo Uila

Porcelana
3:0
Atletiko Petroleos Namibe

Godoj Kruz
0:0
Belgrano

Kilmes
0:0
San Martin San Huan

Tigre
1:3
Atletiko Rafaela

Union Santa Fe
0:0
Argentinos Juniors

Velez Sarsfild
1:1
San Lorenco

Fero Karil Oeste
0:2
Defensa Husticia

Barakas Sentral
2:1
Defensores Belgrano

Deportivo Armenio
1:0
Los Andes

KA Atlanta
1:1
Platense

Kolegiales
1:1
San Telmo

Sentral Kordoba
2:0
Komunicasiones Buenos Aires

Temperlej
1:0
Akasuso

Vilja San Karlos
2:0
Deportivo Moron

San Martin Tukuman
1:0
Deportivo Santamarina

Austrija Beč
0:4
VAK/Sent Andra

Rid
4:1
Trenkvalder Admira

Vaker Insbruk
1:1
Rapid

Viener Nojštat
0:0
Matersburg

Kapfenberger SV Am.
0:2
Gratkorn

SAK Klagenfurt
1:2
Superfund

Rec
2:0
Simeringer

Ricing
1:5
Parndorf

Hard
2:2
Austrija Salcburg

Pincgau Salfelden
0:1
Bregenc

Rajndorf Altah Am.
0:2
Anif/Red Bul Juniors Salcburg

Zikirhen 1945
1:0
Andelsbuš

Baku
1:2
Inter Baku

Kapaz
1:2
Hazar-Lankaran

Nefči
1:2
Karabah

Al Najma
1:1
Rifa

Manama Klub
1:3
Muharak

Kortrijk
0:0
Gent

Mons
2:1
Lirs

Serkl Briž
1:0
Beršot

Sporting Šarlroa
3:0
Heverle Leuven

Standard
0:0
Anderleht

Vasland - Beveren
1:0
Mehelen

Dizel Sport
1:0
Vize

FCN Sint-Niklas
0:3
Hajst

Oudenard
1:1
Tubize

Sent Truden
0:2
Rojal Antverp

Vasterlo
1:1
Ruselar

Gradina Srebrenik
0:1
Leotar

Olimpik Goražde
1:1
Velež

Radnik
0:0
Borac Banja Luka

Rudar Prijedor
2:1
Široki Brijeg

Čelik
2:1
Travnik

Bosna Visoko
2:0
Krajina Cazin

Jedinstvo Bihać
0:0
Rudar Kakanj

Podgrmeč Sanski Most
2:1
Iskra Bugojno

Troglav
0:0
Radnički Lukavac

Čapljina
3:0
Sloboda Tuzla

Gremio
1:0
Keramika

Kruzeiro Porto Alegre
0:1
Kaksijas

Lažeadense
1:1
Novo Hamburgo

Žuventud
2:2
Kanoas

Flamengo
1:1
Duke de Kaksijas

Kvisama
0:1
Madureira

Nova Iguaku
1:0
Volta Redonda

Rezende
0:2
Fluminense

Atletico Penjapolense
3:0
Guarani

Atletiko Linense
3:1
Oeste

Mogi Mirim
2:0
Paulista Jundiai

Botev
3:1
Černo More

Botev Vraca
3:4
CSKA Sofija

Etar 1924
2:2
Lokomotiva Sofija

Minjor Pernik
1:1
Lokomotiva Plovdiv

Slavija Sofija
2:0
Pirin Goce Delčev

Černomorec Burgas
1:0
Montana

Budućnost Podgorica
1:1
Petrovac

Grbalj
4:1
Mladost Podgorica

Lovćen
2:0
Mornar

Rudar Pljevlja
3:2
Mogren

Sutjeska
4:1
Jedinstvo B.Polje

Čelik Nikšić
4:3
Zeta

Arsenal Tivat
1:0
Berane

Bokelj
0:1
Ibar Rožaje

Strana: 1234567
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1364767200 AND 1367359200 01.04.2013. 00:00:00 01.05.2013. 00:00:00
<April 2013>
P
U
S
Č
P
S
N
12345
6
789101112131415161718192021222324252627282930
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7