POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(12)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(5)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(24)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(1)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(39)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(23)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(25)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Oman
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(3)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(25)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Sirija
(5)
Škotska
(23)
Slovačka
(11)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(49)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
06.04.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Afrička LŠ kval.
1.kolo (r)
Al Merih Omdurman
1:2
Rekreativo Libolo
Esperans Tunis
1:0
Primeiro de Agosto
Leopard
0:0
Kano Pilars
Orlando Pajrats
2:1
Zanako
Stade Malien
2:0
Kasa Sport
Vita Klub
0:0
Zamalek
Afrički Kup Konfederacije kv.
1.kolo (r)
ASEK Mimosas
1:1
RC Kadiogo
Azam
0:0
Barak Jang Kontrolers 2
Bougouni
0:2
Rekreativo Kala
GAMTEL
1:2
Klub Sportif Sfaksien
Gor Mahia
0:0
ENPPI
Pantere Bangangte
1:3
USM Alžir
Supersport Junajted
2:0
Atletiko Petroleos Luanda
US Bitam
0:2
Hartlend
Albanija 1
Besa
2:0
Kastrioti
Alžir 1
CS Konstantin
1:0
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
Mouloudija Alžir
3:1
Ženes Sportiv de Kabilie
Mouloudija Oran
1:0
USM El Harah
USM Bel Abes
0:1
Mouloudija El Eulma
Ženes Sportiv de la Saoura
2:0
Vidad Tlemsen
Angola 1
Grupo Desportivo Interklub
1:0
Santos Vijana
Onze Bravos
2:2
Desportivo Uila
Porcelana
3:0
Atletiko Petroleos Namibe
Argentina 1 (Final)
Godoj Kruz
0:0
Belgrano
Kilmes
0:0
San Martin San Huan
Tigre
1:3
Atletiko Rafaela
Union Santa Fe
0:0
Argentinos Juniors
Velez Sarsfild
1:1
San Lorenco
Argentina 2
Fero Karil Oeste
0:2
Defensa Husticia
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Barakas Sentral
2:1
Defensores Belgrano
Deportivo Armenio
1:0
Los Andes
KA Atlanta
1:1
Platense
Kolegiales
1:1
San Telmo
Sentral Kordoba
2:0
Komunicasiones Buenos Aires
Temperlej
1:0
Akasuso
Vilja San Karlos
2:0
Deportivo Moron
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej of 1.deo
San Martin Tukuman
1:0
Deportivo Santamarina
Austrija 1
Austrija Beč
0:4
VAK/Sent Andra
Rid
4:1
Trenkvalder Admira
Vaker Insbruk
1:1
Rapid
Viener Nojštat
0:0
Matersburg
Austrija 3 Centar
Kapfenberger SV Am.
0:2
Gratkorn
SAK Klagenfurt
1:2
Superfund
Austrija 3 Istok
Rec
2:0
Simeringer
Ricing
1:5
Parndorf
Austrija 3 Zapad
Hard
2:2
Austrija Salcburg
Pincgau Salfelden
0:1
Bregenc
Rajndorf Altah Am.
0:2
Anif/Red Bul Juniors Salcburg
Zikirhen 1945
1:0
Andelsbuš
Azerbejdžan 1 - 2.deo
Baku
1:2
Inter Baku
Kapaz
1:2
Hazar-Lankaran
Nefči
1:2
Karabah
Bahrein 1
Al Najma
1:1
Rifa
Manama Klub
1:3
Muharak
Belgija 1 Plej of
Kortrijk
0:0
Gent
Mons
2:1
Lirs
Serkl Briž
1:0
Beršot
Sporting Šarlroa
3:0
Heverle Leuven
Standard
0:0
Anderleht
Vasland - Beveren
1:0
Mehelen
Belgija 2
Dizel Sport
1:0
Vize
FCN Sint-Niklas
0:3
Hajst
Oudenard
1:1
Tubize
Sent Truden
0:2
Rojal Antverp
Vasterlo
1:1
Ruselar
Bosna i Hercegovina 1
Čelik
2:1
Travnik
Gradina Srebrenik
0:1
Leotar
Olimpik Goražde
1:1
Velež
Radnik
0:0
Borac Banja Luka
Rudar Prijedor
2:1
Široki Brijeg
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
2:0
Krajina Cazin
Čapljina
3:0
Sloboda Tuzla
Jedinstvo Bihać
0:0
Rudar Kakanj
Podgrmeč Sanski Most
2:1
Iskra Bugojno
Troglav
0:0
Radnički Lukavac
Brazil, Gaučo 2.deo
Gremio
1:0
Keramika
Kruzeiro Porto Alegre
0:1
Kaksijas
Lažeadense
1:1
Novo Hamburgo
Žuventud
2:2
Kanoas
Brazil, Karioka 2.deo
Flamengo
1:1
Duke de Kaksijas
Kvisama
0:1
Madureira
Nova Iguaku
1:0
Volta Redonda
Rezende
0:2
Fluminense
Brazil, Paulista
Atletico Penjapolense
3:0
Guarani
Atletiko Linense
3:1
Oeste
Mogi Mirim
2:0
Paulista Jundiai
Bugarska 1
Botev Plovdiv
3:1
Černo More
Botev Vraca
3:4
CSKA Sofija
Černomorec Burgas
1:0
Montana
Etar 1924
2:2
Lokomotiva Sofija
Minjor Pernik
1:1
Lokomotiva Plovdiv
Slavija Sofija
2:0
Pirin Goce Delčev
Češka 1
Banjik Ostrava
0:1
Slovan Liberec
Sigma Olomouc
0:3
Sparta Prag
Češka 2
Banjik Most
1:0
Bohemijans Prag
Grafin Vlašim
2:2
Fastav Žlin
MAS Taborsko
1:3
Karvina
Usti nad Labem
1:0
Pardubice
Čile 1
Deportes Ikike
1:1
Antofagasta
O Higins
2:2
Kobresal
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno