< 06.04.2013. (Subota) >

Strana: 1234567
Al Merih
1:2
Rekreativo Libolo
 88' (1-1)
(0:0)(0-1) Rasca 69' 
(1-2) Sidnei 90' 

Esperans Tunis
1:0
Primeiro de Agosto
 88' Chemmam K (1-0)
(0:0)

Leopard
0:0
Kano Pilars

Orlando Pajrats
2:1
Zanako
 19' Masuku (1-0)
 77' Makola (2-1)
(1:0)(1-1) Mwape 49' 

Stade Malien
2:0
Kasa Sport
 45' (1-0)
 84' (2-0)
(1:0)

Vita Klub
0:0
Zamalek

ASEK Mimosas
1:1
RC Kadiogo

Azam
0:0
Barak Jang Kontrolers 2

Bougouni
0:2
Rekreativo Kala

GAMTEL
1:2
Klub Sportif Sfaksien

Gor Mahia
0:0
ENPPI

Pantere Bangangte
1:3
USM Alžir

Supersport Junajted
2:0
Atletiko Petroleos Luanda

US Bitam
0:2
Hartlend

Besa
2:0
Kastrioti
 25' Cikalleshi Sokol (1-0)
 89' Cikalleshi Sokol (2-0)
(1:0)

CS Konstantin
1:0
Čabab Ahli

Mouloudija Alžir
3:1
Kabilie

Mouloudija Oran
1:0
USM El Harah

USM Bel Abes
0:1
Mouloudija El Eulma

Ženes Sportiv de la Saoura
2:0
Vidad Tlemsen

Grupo Desportivo Interklub
1:0
Santos Vijana

Onze Bravos
2:2
Desportivo Uila

Porcelana
3:0
Atletiko Petroleos Namibe

Godoj Kruz
0:0
Belgrano
(0:0)(0-0) Quiroga J 37' 

Kilmes
0:0
San Martin San Huan

Tigre
1:3
Atletiko Rafaela
 51' Cisterna D (1-1)
 59' Pérez García M
(0:1)(0-1) Carrera S 7' 
(1-2) López J 83' 
(1-3) López J 90' 

Union Santa Fe
0:0
Argentinos Juniors

Velez Sarsfild
1:1
San Lorenco
 55' Rescaldani E (1-0)
(0:0)(0-0) Stracqualursi D 62' 
(1-1) Navarro L 80' 

Fero Karil Oeste
0:2
Defensa Husticia
(0:1)(0-1) Rodríguez J 38' 
(0-2) Rodríguez J 49' 

Barakas Sentral
2:1
Defensores Belgrano

Deportivo Armenio
1:0
Los Andes

KA Atlanta
1:1
Platense

Kolegiales
1:1
San Telmo

Sentral Kordoba
2:0
Komunicasiones Buenos Aires

Temperlej
1:0
Akasuso

Vilja San Karlos
2:0
Deportivo Moron

San Martin Tukuman
1:0
Deportivo Santamarina

Austrija Beč
0:4
VAK/Sent Andra
(0:2)(0-1) Jacobo 2' 
(0-2) Kerhe 18' 
(0-3) Jacobo 63' 
(0-4) Topcagić M 88' 

Rid
4:1
Trenkvalder Admira
 3' Meilinger M (1-0)
 26' Hinum T (2-0)
 50' Zulj R (3-0)
 55' Zulj R (4-0)
 75' Walch C
(2:0)(4-1) Schwab 77' 

Vaker Insbruk
1:1
Rapid
 24' Kofler M
 82' Perstaller Julius (1-1)
(0:0)(0-1) Boyd T 66' 

Viener Nojštat
0:0
Matersburg

Kapfenberger SV Am.
0:2
Gratkorn

SAK Klagenfurt
1:2
Superfund

Rec
2:0
Simeringer

Ricing
1:5
Parndorf

Hard
2:2
Austrija Salcburg

Pincgau Salfelden
0:1
Bregenc

Rajndorf Altah Am.
0:2
Anif/Red Bul Juniors Salcburg

Zikirhen 1945
1:0
Andelsbuš

Baku
1:2
Inter Baku

Kapaz
1:2
Hazar-Lankaran

Nefči
1:2
Karabah

Al Najma
1:1
Rifa

Manama Klub
1:3
Muharak

Kortrijk
0:0
Gent

Mons
2:1
Lirs
 61' Sapina J (1-0)
 72' Nong A (2-0)
(0:0)(2-1) Mohamed El Gabbas 86' 

Serkl Briž
1:0
Beršot
 11' William (1-0)
(1:0)

Sporting Šarlroa
3:0
Heverle Leuven
 22' Pollet D (1-0)
 25' Kaya (2-0)
 90' Džinić E (3-0)
(2:0)

Standard
0:0
Anderleht

Vasland - Beveren
1:0
Mehelen
 51' Sonck W (1-0)
(0:0)De Petter S 88' 

Dizel Sport
1:0
Vize
 21' Carratta F (1-0)
(1:0)

FCN Sint-Niklas
0:3
Hajst
(0:1)(0-1) Webers 43' 
(0-2) Criel 54' 
(0-3) Webers 89' 

Oudenard
1:1
Tubize
 71' Van Nieuwenhuyze L (1-1)
(0:1)(0-1) Sylla 40' 

Sent Truden
0:2
Rojal Antverp
(0:1)(0-1) Kil S 39' 
(0-2) Diouck O 69' 

Vasterlo
1:1
Ruselar
 56' Paulussen L (1-0)
(0:0)(1-1) Dewaest S 90' 

Gradina Srebrenik
0:1
Leotar
(0:1)(0-1) Novakovic 45' 

Olimpik Goražde
1:1
Velež
 5' Duljevic (1-0)
(1:1)(1-1) Zolj Admir 11' 

Radnik
0:0
Borac Banja Luka

Rudar Prijedor
2:1
Široki Brijeg
 39' Handzic (1-0)
 62' Handzic (2-0)
(1:0)(2-1) Ljubic 84' 

Čelik
2:1
Travnik
 14' Kajkut (1-0)
 89' Grabus (2-1)
(1:0)(1-1) Simeunovic Deni 80' 

Bosna Visoko
2:0
Krajina Cazin

Jedinstvo Bihać
0:0
Rudar Kakanj

Podgrmeč Sanski Most
2:1
Iskra Bugojno

Troglav
0:0
Radnički Lukavac

Čapljina
3:0
Sloboda Tuzla

Gremio
1:0
Keramika
 24' Alexandre (1-0)
(1:0)

Kruzeiro Porto Alegre
0:1
Kaksijas
(0:1)(0-1) Victor 13' 

Lažeadense
1:1
Novo Hamburgo
 14' Josimar (1-0)
(1:0)(1-1) Leonardo 90' 

Žuventud
2:2
Kanoas
 63' Diogo Oliveira (1-0)
 73' Bérgson (2-0)
(0:0)(2-1) Eder 75' 
(2-2) Gustavo de Castro 89' 

Flamengo
1:1
Duke de Kaksijas
 64' Hernane (1-1)
 90' Cléber Santana (1-1)
(0:1)(0-1) Charles Chad 30' 

Kvisama
0:1
Madureira
(0:1)(0-1) Jean Carlos 25' 

Nova Iguaku
1:0
Volta Redonda
 32' Maycon (1-0)
(1:0)

Rezende
0:2
Fluminense
(0:0)(0-1) Michael 53' 
(0-2) Rhayner 59' 

Atletico Penjapolense
3:0
Guarani
 34' Guarú (1-0)
 60' Guarú (2-0)
 89' Wellyson (3-0)
(1:0)

Atletiko Linense
3:1
Oeste
 14' João Sales (1-1)
 16' João Sales (2-1)
 64' João Sales (3-1)
(2:1)(0-1) Ligger 11' 

Mogi Mirim
2:0
Paulista Jundiai
 14' Henrique (1-0)
 85' Wagner (2-0)
(1:0)

Botev
3:1
Černo More
 19' Nedelev T (1-0)
 35' Ognyanov M (2-0)
 80' Pedro L (3-1)
(2:0)(2-1) Raykov S 55' 

Botev Vraca
3:4
CSKA Sofija
 12' Atanasov A (1-1)
 18' Marinov Nikolay
 19' Marinov Nikolay
 35' Alyoshev Petar Petrov (2-2)
 75' Iliev I (3-3)
(2:2)(0-1) Marcinho 5' 
(1-2) Michel Platini 19' 
(2-3) Michel Platini 63' 
(3-4) Lucas Sasha 77' 

Etar 1924
2:2
Lokomotiva Sofija
 45' Lyubenov L (1-0)
 76' Saidhodzha D (2-1)
(1:0)(1-1) Peev D 70' 
(2-2) Dyulgerov 82' 

Minjor Pernik
1:1
Lokomotiva Plovdiv
 86' Okechukwu S (1-1)
 87' Okechukwu S (1-1)
(0:0)(0-1) Yurukov Y 59' 

Slavija Sofija
2:0
Pirin Goce Delčev
 13' Zhelev Zhivko (1-0)
 76' Livramento (2-0)
(1:0)

Černomorec Burgas
1:0
Montana
 29' Pehlivanov Y (1-0)
(1:0)

Budućnost Podgorica
1:1
Petrovac
 37' Adrovic (1-0)
(1:0)(1-1) Mrvaljevic Zeljko 76' 

Grbalj
4:1
Mladost Podgorica
 15' Bogdanovic (1-0)
 25' Djalac (2-0)
 42' Djalac (3-0)
 45' Lukovic (4-0)
(4:0)(4-1) Kalezic 77' 

Lovćen
2:0
Mornar
 16' Markovic (1-0)
 89' Vujovic (2-0)
(1:0)

Rudar Pljevlja
3:2
Mogren
 5' Stojanovic (1-0)
 43' Petrovic (2-0)
 68' Petrovic (3-1)
(2:0)(2-1) Djurovic 58' 
(3-2) Radisic 72' 

Sutjeska
4:1
Jedinstvo B.Polje
 44' Isidorovic (1-1)
 45' Cetkovic (2-1)
 49' Isidorovic (3-1)
 65' Karadzic (4-1)
(2:1)(0-1) Petrovic 30' 
Ljujic 39' 

Čelik Nikšić
4:3
Zeta
 2' Zoric (1-0)
 79' Marjanovic (2-2)
 85' Radovic (3-2)
(1:0)(1-1) Korac Zarko 70' 
(1-2) Dosljak Boris 72' 
(3-3) Korac Zarko 90' 

Arsenal Tivat
1:0
Berane

Bokelj
0:1
Ibar Rožaje

Strana: 1234567
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1364767200 AND 1367359200 01.04.2013. 00:00:00 01.05.2013. 00:00:00
<April 2013>
P
U
S
Č
P
S
N
12345
6
789101112131415161718192021222324252627282930
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7