< 23.04.2013. (Utorak) >

Strana: 1
Čakarita Juniors
1:2
Flandria

Kapfenberger SV
2:1
Horn
 68' Micic D (1-1)
 85' Wolf P (2-1)
(0:1)(0-1) Thierry Fidjeu 13' 

Floridsdorfer
1:1
Ostban XI

Simeringer
0:0
Švehat

Trenkvalder Admira Am.
4:2
Opel Ebner Zolenau

Al Garafa
2:2
Al Ahli Džeda
 24' Alex (1-0)
 54' Cissé D (2-1)
(1:1)(1-1) Emad Al Hosani 31' 
(2-2) Palomino J 68' 

Al Hilal Rijad
2:0
Al Ain
 4' Salem Al Dawsari (1-0)
 24' Wesley (2-0)
(2:0)

Al Nasr
1:2
Sepahan
 71' Hassan Mohamed (1-1)
(0:1)(0-1) Đalović R 29' 
(1-2) Gholami M 79' 

Beidžing Guoan
2:0
Pohang Stilers
 47' Guerrón J (1-0)
 74' Kanouté F (0-0)
 87' Shao Jiayi (2-0)
(0:0)

Bunedkor
0:0
Sanfreće Hirošima

Esteglal Teheran
3:0
Al Rajan
 45' Majidi F (1-0)
 73' Beikzadeh H (2-0)
 90' Borhani A (3-0)
(1:0)Fábio Montezine 75' 

Kašiva Rejsol
1:1
Guizou Rene
 50' Masushima Tatsuya (1-0)
(0:0)(1-1) Li Kai 85' 

Suvon Samsung Bluvings
0:1
Central Koust Mariners
(0:0)(0-1) McGlinchey 81' 

Ajejavadi Junajted
2:3
SHB Da Nang
 23' Nanda Lin Kyaw Chit (1-0)
 50' Otomo S (2-2)
 90' Hein Thiha Zaw
(1:2)(1-1) Huynh Quoc Anh 41' 
(1-2) Ha Minh Tuan 43' 
(2-3) Nguyen Minh Phuong 90' 

Al Ramta
5:0
Ravšan Kulob
 5' Kessé J (1-0)
 44' Mohammad Al Dahoud (3-0)
 54' Mohammad Kassas (4-0)
 83' Ouattara B (5-0)
(3:0)

Al Šorta Damask
0:2
Kadšia
(0:0)(0-1) Bader Al Mutawa 52' 
(0-2) Omar Al Somah 86' 

Dofar
1:1
Al Faisali Aman
 25' Juma Darwish (1-0)
(1:0)(1-1) Abdallah Mohannad 59' 

Duhok
2:1
Al Šab Ib
 14' Mohannad Abdul Raheem (2-0)
(2:1)(2-1) Owoboskini J 18' 

Mazija SiRC
6:1
Kelantan
 40' Ahmed Rasheed (1-1)
 56' Abdulla Asadhulla (2-1)
 77' Ismail Easa (3-1)
 82' Hassan Adhuham (4-1)
 85' Hassan Adhuham (5-1)
 88' Imran Ali (6-1)
(1:1)(0-1) Mohd Kamal M 7' 

Sajgon XT
2:2
Tampines Rovers
 18' Nsi Amougou C (1-1)
 42' Oloya M (2-1)
(2:1)(0-1) Amri Khairul 15' 
(2-2) Hadžibulić S 63' 

Selangor
2:2
Ist Bengal
 79' Jusoh A (1-2)
 90' Abdul Latif A (2-2)
(0:1)(0-1) Orji P 24' 
(0-2) Ralte L 54' 
Manandeep Singh 78' 

El Entag El Harbi
0:1
Al Dakhlija

Gazl El Mahala
0:1
ENPPI

Milvol
1:2
Blekburn Rovers
 14' Osborne Karleigh (1-0)
(1:0)(1-1) Jones D 56' 
(1-2) Rhodes J 78' 

Krouli Taun
1:0
Preston Nort End
 6' Jones M (1-0)
(1:0)

Kru Aleksandra
1:0
Šefild Junajted
 49' Aneke Chuks (1-0)
(0:0)

Šruzberi Taun
1:0
Oldam Atletik
 49' Jacobson Joe (1-0)
(0:0)

Reksem
2:1
Kiderminster Harijers
 45' Artell David (1-0)
 85' Ashton Neil (2-1)
(1:0)(1-1) Gash Michael 56' 

Boreham Vud
1:2
Bromli

Farnboro
4:3
Bilerikej Taun

Hejs i Jeding Junajted
1:3
Dorčester Taun

Istli
3:1
Truro Siti

Stejns Taun
0:2
Dover Atletik

Tonbridž Ejndžels
1:1
Istburn Boro

Altrinčem
2:0
Halifaks Taun

Herogejt Taun
1:2
Guisli

Hinkli Junajted
1:5
Bišops Stortford

Oksford Siti
1:1
Gejnsboro Triniti

Solihal Murs
1:1
Histon

Gruzija, Kup
polufinale
Metalurgi Rustavi
2:1
Dinamo Tbilisi

Čikhura
2:0
Sioni

Gulf Kup za klubove
četvrtfinale
Al Kor
4:1
Kazma

Muharak
1:1
Bani Jas

Persiba Balikpapan
4:1
PSPS

Bnei Sahnin
1:0
Hapoel Ramat Gan

Omija Ardija
2:3
Šimicu S-Puls
 52' Shimizu Keiki (1-0)
 80' Novakovič M (2-2)
(0:0)(1-1) Baré 55' 
(1-2) Hiraoka Yasuhiro 79' 
(2-3) Baré 83' 

Supersport Junajted
0:0
Maricburg Junajted

Bajern Minhen
4:0
Barselona
 25' Müller T (1-0)
 49' Gómez M (2-0)
 73' Robben A (3-0)
 82' Müller T (4-0)
(1:0)

Olimpik Safi
0:0
Olimpik Huribga

Kečkemet TE
5:2
Đer ETO
 4' Mohl D (1-0)
 10' Varga R (2-0)
 34' Burgos R (3-1)
 72' Salami E (4-2)
 90' Balazs Z (5-2)
(3:2)(2-1) Varga László 24' 
(3-2) Kamber D 36' 

1860 Minhen II
3:1
Buhbach
 59' Eicher V (1-0)
 78' Maier S (2-0)
 86' Geipl A (3-1)
(0:0)(2-1) Petrovic A 80' 

Bajern Hof
2:1
SV Seligenporten
 11' Ekinci C (1-0)
 82' Klaszka C (2-1)
(1:0)(1-1) Stolz D 57' 

Memingen
2:0
Ismaning
 11' Sönmez U (1-0)
 36' Tastan (2-0)
(2:0)

Nirnberg II
1:3
Bajern Minhen II
 59' Rosinger B (1-2)
(0:1)(0-1) Duhnke Manuel 31' 
(0-2) Schöpf A 50' 
(1-3) Weihrauch Patrick 77' 

Viktorija Ašafenburg
1:1
Hajmšteten
 53' Fiorentini Marcello (1-1)
(0:1)(0-1) Neumeyer Andreas 45' 

Ajntraht Trir
2:1
Homburg
 4' Anton C (1-0)
 38' Quotschalla M (2-0)
(2:0)(2-1) Ribeiro-Pais P 67' 

Ulm 1846
1:1
Valdhof 07
 6' Touré M (1-0)
(1:1)(1-1) Colak J 45' 

Nojminster
1:1
ETSV Vejče
 20' Giese Henrik (1-0)
 33' Hesse M
(1:0)(1-1) Wulff T 81' 

Rehden BSV
2:2
Mepen 1912
 27' Neumann A (1-0)
 71' Winkelmann M (2-0)
(1:0)(2-1) Holt M 83' 
(2-2) Holt M 85' 

Sent Pauli 1910 II
2:0
Verder II
 62' Koweschnikow B (1-0)
 69' Kranich Mark-Kemo (2-0)
(0:0)Strebinger R 60' 

Sportfrojnde Zigen
2:0
Kraj
 45' Hettich A (1-0)
 60' Hettich A
 90' Dej Andre (2-0)
(1:0)

Velbert
0:3
Keln II
(0:1)(0-1) Musculus Lucas 45' 
(0-2) Schnellhardt F 81' 
(0-3) Przybyłko K 87' 

Univ. Cezar Valjeho
1:0
Inti Gas Deportes
 82' Alemanno G (1-0)
(0:0)

Univ. San Martin
0:1
Leon Huanuko
(0:0)(0-1) Arizala J 77' 

Grenada
2:1
Sent Lusija

Jenisej
2:1
Himki
 64' Leshonok Vladimir (1-1)
 90' Kachan Evgeni Mihaylovich (2-1)
(0:1)(0-1) Sobolev V 24' 

Metalurg Kuzbas
1:0
Sibir
 78' Shishelov V (1-0)
(0:0)

SKA Energija
1:1
Tom
 37' Martsvaladze O (1-1)
(1:1)(0-1) Gorbanets A 16' 

Spartak Naljčik
1:1
Rotor Volgograd
 5' Buitrago D (1-0)
(1:0)(1-1) Malygin A 89' 

Harlend i Volf Velders
2:3
Ards

Kerik Rendžers
2:0
Koa Junajted

Larn
0:4
Institut

Balestier Kalsa
0:1
Albireks Nigata II
(0:0)(0-1) Suzuki S 80' 

Džejlang Internacional
2:1
Tandžong PagarJunajted
 26' Kapláň J (1-1)
 45' Hanapi Yasir (2-1)
(2:1)(0-1) Ramdani K 3' 

MŠK Žilina
1:2
Nitra
 5' Škvarka M (1-0)
(1:0)(1-1) Cicman 73' 
(1-2) Benčík H 90' 

Banjik Ružina
0:0
Dolni Kubin

MFK Dubnica
1:2
Senec
 28' (1-1)
 81'
(1:1)(0-1) 11' 
(1-2) 55' 

Partizan Bardejov
2:1
ŠTK Šamorin
 5' (1-0)
 22' (2-0)
(2:0)(2-1) 72' 

Slovan Duslo Šala
1:2
DAC 1904 Dun. Streda
 18' (1-0)
(1:1)(1-1) 21' 
(1-2) 67' 

Tatran Liptovski Mikulaš
0:0
Šport Podbrezova

Zemplin Mihalovce
1:2
Rimavska Sobota
 51' (1-2)
(0:2)(0-1) Adam Ivan 28' 
(0-2) 38' 

Al Merih
2:1
Al Mavrada

Avangard Kramatorsk
0:1
Mikolaiv

Stal Alčevsk
4:0
Dinamo-2 Kijev

Bala Taun
1:0
Ejberistvit Taun
 75' Lunt K (1-0)
(0:0)

Brešin Siti
2:2
Stranrer
 57' Jackson A (1-1)
 83' Trouten A (2-1)
(0:1)(0-1) One A 44' 
(2-2) Malcolm C 86' 

Lokarno
1:2
Volen
 90' Pacarizi D (1-2)
(0:0)(0-1) Mustafi A 53' 
(0-2) Bijelic Nenad 85' 

Banjik Ostrava
1:0
Visočina Jihlava
 35' Fantis Antonin (1-0)
(1:0)

Strana: 1
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1364767200 AND 1367359200 01.04.2013. 00:00:00 01.05.2013. 00:00:00
<April 2013>
P
U
S
Č
P
S
N
12345678910111213141516171819202122
23
24252627282930
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7