< 04.12.2013. (Sreda) >

Strana: 12
Apolonija
1:0
Kukeš
 90' Papa E (1-0)
(0:0)

Bilis
1:1
Kastrioti
 39' Bakiu Endri (1-1)
(1:1)(0-1) Karapici A 26' 

Lači
2:0
Besa
 45' Vucaj (1-0)
 74' Ndreka H (2-0)
(1:0)

Lušnja
1:0
Tirana
 17' Topi F (1-0)
(1:0)

Mamurasi
1:4
Skenderbeu
 87' Marashi B (1-4)
(0:0)(0-1) Morina M 58' 
(0-2) Tahirllari 66' 
(0-3) Tomić Ž 78' 
(0-4) Tahirllari 80' 

Partizani
0:0
Vlaznija

Tomori
0:2
Fljamurtari
(0:2)(0-1) Beqiri O 32' 
(0-2) Shehaj 45' 

Škumbini
0:0
Teuta

Los Andes
1:1
KA Atlanta

Rid
2:0
Rapid
 39' Zulj R (1-0)
 75' Schicker A (2-0)
(1:0)

Vaker Insbruk
5:3
Gredig
 22' Vucur S (1-1)
 50' Schütz D (2-1)
 59' Hinterseer Lukas (3-2)
 64' Wallner R (4-2)
 87' Wernitznig (5-3)
(1:1)(0-1) Elsneg D 7' 
(2-2) Nutz S 56' 
Karner 57' 
(4-3) Trdina T 76' 
Tschernegg Peter 79' 

Viener Nojštat
1:0
Trenkvalder Admira
 70' Schöpf D (1-0)
(0:0)

Volfsberger AC
1:2
Red Bul Salcburg
 58' Liendl M (1-1)
(0:0)(0-1) Alan 52' 
(1-2) Švento D 87' 

Araz Nahčivan
2:2
Simurk
2:2 nakon produžetaka. 4:2 penalima.

Baku
2:1
Sumgait FK

Hazar-Lankaran
4:0
Nefčala

Inter Baku
7:0
Susa

Karabah
1:0
AZAL

Karadak
2:5
Ravan

Mugan
1:2
Gabala

Nefči
1:0
Kapaz

Belgija, Kup
1/8 finala
Gent
3:0
Heverle Leuven
 38' Pedersen N (1-0)
 58' Renato Neto (2-0)
 70' Privat S (3-0)
(1:0)

Kortrijk
0:0
Klub Briž
1:0 nakon produžetaka.
 98' Santini I (1-0)
(0:0)

Mehelen
1:2
Rasing Genk
 69' De Witte (1-1)
(0:1)(0-1) Kumordzi B 23' 
(1-2) Hyland K 90' 

Ostende
0:0
Lirs
0:0 nakon produžetaka. 8:7 penalima.

Serkl Briž
1:0
Standard
 83' Smolders T (1-0)
 85' Smolders T (1-0)
(0:0)

Sporting Šarlroa
0:3
Zulte Varegem
(0:1)(0-1) Habibou M 13' 
(0-2) Kums Sven 50' 
(0-3) Colpaert Steve 60' 

Vasland - Beveren
1:3
Sporting Lokeren
 69' Maman H (1-3)
(0:3)(0-1) Bojović M 14' 
(0-2) Dutra 29' 
(0-3) De Pauw N 32' 

Vasterlo
1:1
Anderleht
2:2 nakon produžetaka. 4:3 penalima.
 7' MacDonald S (1-0)
 101' Trossard L (2-1)
(1:0)(1-1) Bruno M 48' 
(2-2) Bruno M 106' 

Dnjepar Mogilev
3:1
Gorodeja

Levski
3:0
Lubimec 2007
 41' Shokolarov S (1-0)
 55' Garry Rodrigues (2-0)
 90' Vutov A (3-0)
(1:0)

Liteks
3:1
Černomorec Burgas
 6' Gil W (1-0)
 38' Gil W (2-0)
 76' Gjasula J (3-1)
(2:0)(2-1) Pehlivanov Y 67' 

Lokomotiva Sofija
1:2
Lokomotiva Plovdiv
(0:1)(0-1) Kamburov M 33' 

Ludogorec Razgrad
1:1
Černo More
 73' Moţi C (1-1)
(0:1)(0-1) Bacari 34' 

Neftohimik
1:3
Beroe
 41' Dimitrov P (1-1)
(1:1)(0-1) Hristov V 37' 
(1-2) Andonov G 70' 
(1-3) Andonov G 74' 

Pirin Goce Delčev
1:3
Slavija Sofija
 40' Bashov K (1-2)
(1:2)(0-1) Shalaev O 4' 
(0-2) Yankov C 22' 
(1-3) Kurdov A 58' 

Rudar Pljevlja
1:1
Mornar
 57' Kaluđerović A (1-1)
(0:1)(0-1) Rotkovic 8' 

Cetinje
3:2
Bratstvo

Jedinstvo B.Polje
0:1
Ibar Rožaje

Crna Gora, Kup
četvrtfinale (r)
Dečić
1:0
Petrovac
 65' Ajkovic (1-0)
(0:0)

Grbalj
2:3
Mogren
3:4 penalima.
 36' Vukcevic (1-2)
 68' Delic (2-2)
(1:2)(0-1) Kalezic Bojan 21' 
(0-2) Djurovic 25' 
(2-3) Kalezic Bojan 87' 

Zeta
2:1
Lovćen
 27' Orlandic (1-1)
 44' Orlandic (2-1)
(2:1)(0-1) Vukcevic 10' 

Čelik Nikšić
1:1
Mladost Podgorica
2:4 penalima.
 67'
 87' Brnovic (1-1)
(0:1)(0-1) Knežević I 45' 

Danska, Kup
četvrtfinale
Lingbi
1:2
FK Kopenhagen
 22' Mortensen Patrick (1-0)
(1:1)(1-1) Kristensen T 28' 
(1-2) Bengtsson P 52' 

Arsenal
2:0
Hal Siti
 2' Bendtner Nicklas (1-0)
 47' Özil M (2-0)
(1:0)

Fulam
1:2
Totenhem Hotspur
 56' Dejagah Ashkan (1-0)
(0:0)(1-1) Chiricheş V 73' 
(1-2) Holtby Lewis 82' 

Liverpul
5:1
Norič Siti
 15' Suárez L (1-0)
 29' Suárez L (2-0)
 35' Suárez L (3-0)
 74' Suárez L (4-0)
 88' Sterling Raheem (5-1)
(3:0)(4-1) Johnson Bradley Paul 83' 

Mančester Junajted
0:1
Everton
(0:0)(0-1) Oviedo Bryan 86' 

Sanderlend
3:4
Čelzi
 14' Altidore Jozy (1-0)
 86' Bardsley P (3-4)
(1:2)(1-1) Lampard F 17' 
(1-2) Hazard E 36' 
(2-3) Hazard E 62' 
(2-4) Bardsley P 84' 

Sautempton
2:3
Aston Vila
 48' Rodriguez Jay Enrique (1-1)
 69' Osvaldo Pablo Daniel (2-2)
(0:1)(0-1) Agbonlahor Gabriel 15' 
(1-2) Kozák L 64' 
(2-3) Delph Fabian 80' 

Stouk Siti
0:0
Kardif Siti

Svonsi Siti
3:0
Njukastl Junajted
 45' Dyer Nathan (1-0)
 67' Debuchy Mathieu (2-0)
 82' Shelvey J (3-0)
(1:0)

Vest Bromvič Albion
2:3
Mančester Siti
 85' Pantilimon Costel (1-3)
 90' Anichebe Victor (2-3)
(0:2)(0-1) Agüero S 9' 
(0-2) Touré Y 24' 
(0-3) Touré Y 74' 

Derbi Kaunti
2:1
Midlzbro
 45' Martin Chris (1-0)
 90' Sammon Conor (2-1)
(1:0)(1-1) Whitehead Dean 74' 

Lids Junajted
2:0
Vigan Atletik
 15' McCormack Ross (1-0)
 77' McCormack Ross (2-0)
(1:0)

Portsmaut
2:2
Vikomb Vonderers
 73' Barcham A (1-1)
 84' Agyemang Patrick (2-1)
(0:1)(0-1) McClure Matt 23' 
(0-1) Knott B 30' 
(2-2) Stewart Anthony 90' 

Ajačio
1:1
Bastija
 62' Nadeau Joshua
 82' Eduardo (1-1)
(0:1)(0-1) Raspentino Florian 9' 

Avan Gengan
0:1
Žirondins Bordo
 90' Beauvue Claudio
(0:1)(0-1) Faubert Julien 26' 

Evian Tonon Gailard
2:0
Pari Sen Žermen
 87' Sougou Modou (2-0)
(0:0)

Monpelje
0:2
Lorien
 89' Hilton Vitorino
 90' El Kaoutari Abdelhamid
(0:0)(0-1) Barthelmé M 48' 
(0-2) Aboubakar V 90' 

Ren
3:1
Sent Etjen
 33' Romero Silvio (1-0)
 55' Alessandrini Romain (2-0)
 68' Romero Silvio (3-0)
(1:0)(3-1) Erdinç M 90' 

Sošo Monbeliar
0:2
Rems
(0:1)(0-1) Glombard C 16' 
(0-2) Oniangué P 87' 

Metalurgi Rustavi
0:0
Dila Gori

Zestafoni
1:1
Čikhura

Grčka, Kup
1/8 finala
OFI Krit
0:1
Kaloni Lekanopedio
(0:0)(0-1) Kazakis 83' 

Panetolikos
0:2
Atromitos
(0:2)(0-1) Fabio 15' 
(0-2) Karamanos Anastasios 18' 

Markense
1:0
Komunikasiones
 33' Alvarez Q (1-0)
(1:0)

ADO Den Hag
1:1
Herenven
 70' van Duinen Mike (1-0)
(0:0)(1-1) Otigba Kenny 90' 

Go Ahed Igls
1:1
Herakles
 89' Falkenburg Erik (1-1)
(0:0)(0-1) Uth Mark 75' 

Rijeka
2:0
Hrvatski Dragovoljac
 72' Benko L (1-0)
 80' Benko L (2-0)
(0:0)

Hrvatska, Kup
četvrtfinale
Dinamo Zagreb
5:0
Hajduk Split
 17' Šimunić J (1-0)
 47' Čop D (2-0)
 56' Fernándes J (3-0)
 63' Čop D (4-0)
 81' Halilović A (5-0)
(1:0)

Hrvatska, Kup
četvrtfinale (r)
Inter Zaprešić
0:0
Slaven Belupo

Al Karh
0:2
Al Šorta

Al Masafi
0:1
Karbala

Al Mina
2:4
Al Talaba

Bagdad
1:2
Arbil

Italija, Kup
1/16 finala
Atalanta
2:0
Sasuolo
 54' Koné Moussa Saib (1-0)
 72' De Luca Giuseppe (2-0)
(0:0)

Inter
3:2
Trapani
 4' Guarín F (1-0)
 40' Belfodil Ishak (2-0)
 44' Taïder S (3-0)
(3:0)(3-1) Caccetta Cristian 54' 
(3-2) Madonia Giuseppe 90' 

Kievo Verona
4:1
Ređina
 16' Paloschi Alberto (1-0)
 25' Paloschi Alberto (2-0)
 50' Ardemagni Matteo (3-1)
 77' Victor Da Silva (4-1)
(2:1)(2-1) Gentili M 36' 

Blemfontejn Seltik
3:0
Golden Erouz
 3' Mhango F (1-0)
 22' Nthethe T (2-0)
 31' Ntanga V (3-0)
(3:0)

Moroka Svolous
0:1
Bidvest Vits
(0:1)(0-1) Vilakazi S 23' 

Mpumalanga Blek Ejsis
1:0
Mamelodi Sandauns
 10' Mulenga C (1-0)
(1:0)

Pretorija Juniversiti
3:1
Fri Stejt Stars
 4' Massa G (1-0)
 5' Massa G (2-0)
 50' Nyondo A (3-0)
(2:0)(3-1) Mashego K 74' 

Sangju Sangmu Feniks
4:1
Gangvon

Deportivo Kali
4:2
Miljonarios
 20' Marín V (1-0)
 45' Lizarazo C (2-1)
 48' Romero S (3-1)
 90' Romero S (4-2)
(2:1)(1-1) Otálvaro H 43' 
(3-2) Moreno E 57' 

Onse Kaldas
3:1
Deportivo Pasto
 18' Cabezas J (1-0)
 22' Izquierdo J (2-0)
 46' Herrera S (3-0)
(2:0)(3-1) Montaño J 65' 

Ponte Preta
1:1
Lanus
 79' Fellipe Bastos (1-1)
(0:0)(0-1) Goltz P 58' 

Makedonija, Kup
četvrtfinale (r)
Rabotnički
2:0
Pelister
 77' (1-0)
 86' (2-0)
(0:0)

Mađarska, Kup
1/8 finala (r)
Diožđer
1:0
Videoton
 16' Futacs M (1-0)
(1:0)

Lombard Papa
1:1
Bodajk Šiofok
 86' Eszlátyi I (1-1)
(0:0)(0-1) Pal A 47' 
Papp S 90' 

Pečuj MFK
1:0
Budapešt Honved
 88' Grumić M (1-0)
(0:0)

Sombathelj Haladaš
0:2
Njiređhaza Spartakus
 85' Iszlai Bence
(0:1)(0-1) Sándor I 27' 
(0-2) Törtei T 75' 

Ujpešt
1:0
Ferencvaroš
 72' Vasiljevic D (1-0)
(0:0)

Đer ETO
2:1
Rakoci Kapošvar
 15' Rudolf G (1-0)
 90' Střeštík M (2-1)
(1:1)(1-1) Pavlovic B 41' 

CSCA-Rapid Kišinjev
4:2
Speranta

Kostuleni
0:0
Dačija Kišinjev

Olimpija Balti
0:1
Milsami

Šerif
8:0
Akademija UTM

Bajer Leverkuzen II
1:1
Šalke 04 II
 24' Narey K (1-1)
(1:1)(0-1) Leipertz R 3' 

Nemačka, Kup
1/8 finala
Ajntraht Frankfurt
4:2
Sandhauzen
 19' Joselu (1-0)
 49' Joselu (2-0)
 72' Kadlec Vaclav (3-2)
 90' Joselu (4-2)
(1:0)(2-1) Rode Sebastian 64' 
(2-2) Tüting S 66' 

Strana: 12
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1385852400 AND 1388530800 01.12.2013. 00:00:00 01.01.2014. 00:00:00
<Decembar 2013>
P
U
S
Č
P
S
N
123
4
5678910111213141516171819202122232425262728293031
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7