POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(180)
Nemačka
(66)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(24)
Bugarska
(26)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(4)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(1)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(39)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(7)
Japan
(23)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(11)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(25)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Oman
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(3)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(25)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Sirija
(5)
Škotska
(23)
Slovačka
(11)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(33)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(1)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
14.11.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Argentina 2
Boka Unidos
0:0
Atletiko Tukuman
Ol Bojs
0:1
Huventud Unida
Patronato
2:1
Atletiko Parana
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Atletiko Feniks
2:2
Kolegiales
Barakas Sentral
5:4
Deportivo Riestra
Defensores Belgrano
0:0
Estudijantes Kaseros
Deportivo Espanjol
2:0
Komunicasiones Buenos Aires
Deportivo Moron
1:2
Braun
Platense
2:0
UAI Urkiza
Tristan Suarez
2:0
Deportivo Merlo
Argentina 3, Torneo Federal A Plej of
2.kolo (r)
Čako For Ever
1:3
Deportivo Madrin
Himnazia Tiro de Salta
2:0
KA Alvarado
Union Sunčales
1:3
Union Vilja Krauze
Australija 1
Njukastl Junajted Džets
1:1
Central Koust Mariners
Sidnej
2:4
Melburn Viktori
Austrija 3 Centar
Vajc
1:2
Šturm Am.
Austrija 3 Istok
Sent Pelten Am.
1:2
Štadlau
Belgija 2
Dizel Sport
2:0
Ekscelzior Virton
KVV Koksajd
0:3
Rojal Antverp
Lirs
4:2
ASV Gel
Patro Ajsden
3:0
Hajst
Serenž Junajted
1:0
Lomel Junajted
Serkl Briž
1:1
Rojal Vajt Star
Belorusija, Kup
1/8 finala
Gomelj
0:3
Sluck
Vitebsk
1:1
Šahtjor Soligorsk
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
0:1
GOŠK Gabela
Jedinstvo Bihać
0:0
Orašje
Podgrmeč Sanski Most
2:0
Sloga Ljubuški
Rudar Kakanj
2:0
Bratstvo Gračanica
Zvijezda Gradačac
2:1
Čapljina
Brazil 2
Atletiko Gojaniense
3:4
Makae
Boa
3:0
Baija
Botafogo
0:3
Santa Kruz
Bragantino
3:0
Sampajo Korea
Nautiko Kapibaribe
1:1
Regatas Brazil
Parana
1:0
Amerika Mineiro
Vitoria Baija
1:0
Seara
Češka 2
Fridek - Mistek
2:1
Selije i Belo Vlašim
MAS Taborsko
0:0
Banjik Sokolov
Pardubice
1:0
Karvina
Češka, Kup
1/8 finala
Slovan Liberec
1:0
Fastav Žlin
Čile 2 - 1.deo
Deportes Kopijapo
0:1
Deportes Temuko
Everton Vina del Mar
1:0
Kuriko Unido
Puerto Mont
0:0
Barnečea
Union San Felipe
1:1
Njublense
Engleska 3
Barnsli
1:2
Port Vejl
Blekpul
0:2
Donkaster Rovers
Bradford Siti
2:0
Kru Aleksandra
Česterfild
1:2
Oldam Atletik
Gilingem
3:1
Buri
Kolčester Junajted
1:3
Koventri Siti
Piterboro Junajted
2:1
Flitvud Taun
Ročdejl
0:2
Vigan Atletik
Šefild Junajted
2:2
Sautend Junajted
Svindon Taun
2:1
Skantorp Junajted
Engleska 4
Akrington Stenli
2:2
Njuport Kaunti
Bristol Rovers
2:0
Karlajl Junajted
Egziter Siti
2:2
Krouli Taun
Jeovil Taun
2:2
Stivenidž
Jork Siti
1:2
Plimut Argajl
Luton Taun
2:0
Barnet
Nortempton Taun
1:0
Mensfild Taun
Oksford Junajted
1:0
Kembridž Junajted
Engleska 5
Berou
4:0
Torki Junajted
Boreham Vud
0:0
Čester FK
Bromli
1:3
Altrinčem
Forest Grin Rovers
3:1
Dover Atletik
Grimzbi Taun
3:1
Veling Junajted
Guisli
1:4
Istli
Halifaks Taun
3:6
Breintri Taun
Kiderminster Harijers
2:0
Alderšot Taun
Linkoln Siti
1:0
Tranmer Rovers
Reksem
4:0
Gejtshed
Sautport
0:4
Čeltnem Taun
Voking
2:5
Meklsfild
Engleska 6 (Jug)
Bat Siti
1:3
Oksford Siti
Bišops Stortford
0:2
Saton Junajted
Dartford
1:1
Madstoun Junajted
Gosport Borou
1:0
Veston Super Mer
Havant i Voterluvil
3:1
Mejdenhed Junajted
Hejs i Jeding Junajted
0:5
Čelmsford Siti
Istburn Boro
1:2
Ebsflit Junajted
Konkord Rendžers
5:0
Bejzingstouk Taun
Margejt
2:6
Vajthok
Sent Olbens Siti
1:0
Veldstoun
Engleska 6 (Sever)
Boston Junajted
2:0
Korbi Taun
Čorli
2:2
Bradford Park Avenju
Fajld
2:2
Brekli Taun
Gloster Siti
0:1
Lovestoft Taun
Hednsford Taun
0:0
Solihal Murs
Herogejt Taun
1:2
Alfreton Taun
Junajted of Mančester
1:2
Gejnsboro Triniti
Kurzon Ešton
0:3
Nort Feribi Junajted
Stalibridž Seltik
3:1
Vorčester Siti
Stokport Kaunti
1:1
Temvort
Telford Junajted
1:5
Naniton Taun
Engleska 7 (Istok)
Bilerikej Taun
2:1
Herou Boro
Farnboro
2:1
Vingejt i Finčli
Hendon
0:2
Nidem Market
Engleska 7 (Jug)
Bedvort Junajted
1:2
Danstejbl Taun
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno