Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Azul Klaro Numacu - Rjukju
Azul Klaro Numacu
Rjukju
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Omija Ardija | 10 | 7 | 3 | 0 | 17 | : | 6 | (+11) | 24 |
2 | Azul Klaro Numacu | 10 | 6 | 2 | 2 | 19 | : | 9 | (+10) | 20 |
3 | Imabari | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | : | 8 | (+5) | 20 |
4 | FK Osaka | 10 | 5 | 4 | 1 | 13 | : | 4 | (+9) | 19 |
5 | Gifu | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | : | 11 | (+7) | 18 |
6 | Rjukju | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | : | 14 | (+2) | 16 |
7 | Sagamihara | 10 | 4 | 4 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 16 |
8 | Cvajgen Kanazava | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | : | 20 | (0) | 14 |
9 | Kataler Tojama | 10 | 3 | 5 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 14 |
10 | Gainare Totori | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 | : | 11 | (-2) | 13 |
11 | Macumoto Jamaga | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | : | 16 | (-4) | 13 |
12 | Giravanc Kitakjušu | 10 | 2 | 5 | 3 | 6 | : | 6 | (0) | 11 |
13 | Nagano Parseiro | 10 | 2 | 5 | 3 | 16 | : | 17 | (-1) | 11 |
14 | Jokohama SCC | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | : | 13 | (-5) | 9 |
15 | Ivate Grulja Morioka | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | : | 16 | (-7) | 9 |
16 | Nara Klub | 10 | 1 | 5 | 4 | 12 | : | 16 | (-4) | 8 |
17 | Tegevaharo Mijazaki | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | : | 16 | (-6) | 8 |
18 | Fukušima Junajted | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | : | 14 | (-6) | 8 |
19 | Vanraure Hačinohe | 10 | 1 | 4 | 5 | 5 | : | 11 | (-6) | 7 |
20 | Kamatamare Sanuki | 10 | 0 | 6 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 6 |
U-23 timovi ne mogu se plasirati u 2.ligu.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omija Ardija | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 16 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | |
2. | Azul Klaro Numacu | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 3 | 18 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 2 | |
3. | Imabari | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 13 | |
4. | FK Osaka | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | : | 1 | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 3 | 10 | |
5. | Gifu | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 8 | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 8 | |
6. | Rjukju | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 7 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
7. | Sagamihara | 6 | 3 | 3 | 0 | 6 | : | 3 | 12 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | |
8. | Cvajgen Kanazava | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | : | 11 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 5 | |
9. | Kataler Tojama | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 7 | 4 | |
10. | Gainare Totori | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 2 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 7 | |
11. | Macumoto Jamaga | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 12 | 6 | |
12. | Giravanc Kitakjušu | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 2 | 4 | |
13. | Nagano Parseiro | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 7 | 6 | 0 | 4 | 2 | 10 | : | 12 | 4 | |
14. | Jokohama SCC | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 7 | 2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | |
15. | Ivate Grulja Morioka | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 10 | 2 | |
16. | Nara Klub | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | 6 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 8 | 2 | |
17. | Tegevaharo Mijazaki | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 4 | |
18. | Fukušima Junajted | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 9 | 3 | |
19. | Vanraure Hačinohe | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 8 | 1 | |
20. | Kamatamare Sanuki | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | : | 5 | 4 | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 2 |
Azul Klaro Numacu
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2024 | Hokaido KS | 1:3 | 3+ | Japan, LK | 2024 | |||
14.04.2024 | Omija Ardija | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
10.04.2024 | Sagamihara | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
06.04.2024 | Ivate Grulja Morioka | 4:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
30.03.2024 | Nagano Parseiro | 1:3 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
24.03.2024 | Rjukju | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
20.03.2024 | Tegevaharo Mijazaki | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
16.03.2024 | Giravanc Kitakjušu | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
10.03.2024 | Imabari | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
06.03.2024 | Vegalta Sendai | 3:2 | 3+ | Japan, LK | 2024 |
Rjukju
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Gamba Osaka | 2:1 | 3+ | Japan, LK | 2024 | |||
20.04.2024 | Ivate Grulja Morioka | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
14.04.2024 | Nagano Parseiro | 4:3 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
10.04.2024 | Giravanc Kitakjušu | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
07.04.2024 | Vanraure Hačinohe | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
30.03.2024 | Kataler Tojama | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
24.03.2024 | Azul Klaro Numacu | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
20.03.2024 | Jokohama SCC | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
17.03.2024 | Sagamihara | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
06.03.2024 | Fudžieda MYFC | 2:1 | 3+ | Japan, LK | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
30.07.2023 | 4:0 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
03.06.2023 | 0:3 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
30.09.2018 | 1:4 | 3+ | Japan 3 | 2018 | |||
23.06.2018 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2018 | |||
19.11.2017 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2017 | |||
13.05.2017 | 2:2 | 3+ | Japan 3 | 2017 |
Azul Klaro Numacu | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | (-1) | 21 | 1,43 | 1,57 | 3,00 | 2 | 5 | 29:71 |
Domaćin | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | (+3) | 13 | 2,00 | 1,25 | 3,25 | 1 | 3 | 25:75 |
Gost | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | (-4) | 8 | 0,67 | 2,00 | 2,67 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari