Ponuda po danu
Po takmičenju
Belorusija, Belorusija 1
BATE - Sluck
BATE
Sluck
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavija Mozir | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | : | 4 | (+6) | 12 |
2 | Neman | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 12 |
3 | Dinamo Brest | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | (+10) | 10 |
4 | Torpedo BelAZ | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 1 | (+3) | 9 |
5 | Dinamo Minsk | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 8 |
6 | Arsenal Džeržinsk | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 5 |
7 | Gomelj | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
8 | Vitebsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
9 | BATE | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 4 |
10 | Dnjepar Mogilev | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | (-3) | 4 |
11 | Smorgon | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 12 | (-7) | 4 |
12 | Naftan | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 3 |
13 | Isloč | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 2 |
14 | Sluck | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 5 | (-4) | 1 |
15 | Minsk | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 1 |
16 | Šahtjor Soligorsk (-20) | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | (-5) | -16 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavija Mozir | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
2. | Neman | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | |
3. | Dinamo Brest | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
4. | Torpedo BelAZ | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
5. | Dinamo Minsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Arsenal Džeržinsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
7. | Gomelj | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
8. | Vitebsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
9. | BATE | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
10. | Dnjepar Mogilev | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
11. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 12 | 4 | |
12. | Naftan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
13. | Isloč | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
14. | Sluck | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
15. | Minsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
16. | Šahtjor Soligorsk (-20) | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 |
BATE
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Torpedo BelAZ | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Gomelj | 1:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Naftan | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Minsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Dinamo Minsk | 3:2 | 3+ | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Dinamo Minsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Šahtjor Soligorsk | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
26.11.2023 | Neman | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Naftan | 7:0 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
07.11.2023 | Ostrovec | 3:1 | 3+ | Belorusija, Kup | 2023/2024 |
Sluck
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | Vitebsk | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Dnjepar Mogilev | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Torpedo BelAZ | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Gomelj | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
02.12.2023 | Gomelj | 5:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Šahtjor Soligorsk | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Neman | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Naftan | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
29.10.2023 | BATE | 3:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Slavija Mozir | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
BATE | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 23 | 19 | 2 | 2 | 57:13 | (+44) | 70 | 2,48 | 0,57 | 3,04 | 9 | 14 | 39:61 |
Domaćin | 12 | 11 | 1 | 0 | 38:6 | (+32) | 44 | 3,17 | 0,50 | 3,67 | 2 | 10 | 17:83 |
Gost | 11 | 8 | 1 | 2 | 19:7 | (+12) | 26 | 1,73 | 0,64 | 2,36 | 7 | 4 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari