Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Prijateljski (kl.), Prijateljski



Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.07. (Pet) 11:30 Šalke 04-Inter 2.51 3.32 2.53 2.23 1.58 (10)
21.07. (Pet) 13:00 Ironi Ramat HaŠaron-Hapoel Katamon Jerusalim 2.65 3.10 2.45 1.82 1.81 (1)
21.07. (Pet) 14:00 Nefči-Zira 1.77 3.81 3.61 1.66 2.05 (7)
21.07. (Pet) 14:00 Viktorija Keln-Herakles 2.17 3.67 2.81 2.37 1.50 (3)
21.07. (Pet) 15:00 Benevento-Livorno 1.69 3.93 4.82 2.14 1.68 (2)
21.07. (Pet) 15:00 Hapoel Nir Ramat HaŠaron-Hapoel Jerusalim 2.60 3.20 2.42 1.90 1.90 (1)
21.07. (Pet) 15:00 Partizan Bardejov-Odeva Lipanji 1.25 5.41 8.50 2.47 1.46 (8)
21.07. (Pet) 15:00 Seksard-Pakš II 2.70 3.35 2.25 2.45 1.47 (1)
21.07. (Pet) 15:30 Anker Vismar-Herta 12.00 7.50 1.07 3.30 1.25 (1)
21.07. (Pet) 16:00 Al Šabab Rijad-Kasimpašaspor 5.83 4.35 1.40 2.16 1.62 (2)
21.07. (Pet) 16:00 Amijen-Nansi Loren 2.60 3.22 2.53 1.78 1.93 (9)
21.07. (Pet) 16:00 Austrija Salcburg-Skantorp Jun. 8.70 6.00 1.21 (1)
21.07. (Pet) 16:00 Kajkur Rizespor-Dukla 2.98 3.47 2.18 2.16 1.63 (3)
21.07. (Pet) 16:00 Kambur-Sparta Roterdam 2.51 3.40 2.47 2.40 1.50 (10)
21.07. (Pet) 16:00 Trinec-Banjik Ostrava 3.91 3.88 1.85 2.29 1.53 (10)
21.07. (Pet) 16:00 Zbrojovka Brno-Kajzerispor 2.37 3.50 2.83 2.67 1.50 (1)
21.07. (Pet) 16:30 Bastija-Gazelek Ajačio 3.17 3.24 2.00 1.81 1.87 (10)
21.07. (Pet) 16:30 Helas Kagran-First Viena 1894 21.00 9.25 1.05 4.85 1.13 (1)
21.07. (Pet) 16:30 Trabzonspor-Dorog 1.33 4.84 6.96 2.39 1.51 (8)
21.07. (Pet) 17:00 Alemanija Ahen-Frankfurt 1899 2.13 3.68 2.77 2.42 1.48 (9)
21.07. (Pet) 17:00 Arminija Bilefeld-Norič Siti 2.31 3.37 2.77 2.07 1.68 (8)
21.07. (Pet) 17:00 Genčlerbirligi-PEC Cvole 2.66 3.34 2.62 2.08 1.74 (2)
21.07. (Pet) 17:00 KFC Irdingen-Keln 18.63 10.50 1.05 4.78 1.15 (4)
21.07. (Pet) 17:00 Klub Briž-Atletik Bilbao 2.52 3.43 2.52 2.20 1.59 (6)
21.07. (Pet) 17:00 Leobendorf-Horn 4.03 4.20 1.63 2.81 1.36 (9)
21.07. (Pet) 17:00 Mehelen-Muskron-Peruvelc 1.46 4.10 5.81 2.10 1.62 (11)
21.07. (Pet) 17:00 Rasing Strazbur-Sošo Monbeliar 1.90 3.39 3.64 1.86 1.84 (11)
21.07. (Pet) 17:00 Šamoa Nior-Berišon Šateru 2.08 3.29 3.21 1.83 1.86 (10)
21.07. (Pet) 17:30 Agueda-Porto B 4.47 3.73 1.62 1.99 1.72 (3)
21.07. (Pet) 17:30 Boner SK-Štutgarter Kikers 2.84 3.41 2.22 2.18 1.60 (9)
21.07. (Pet) 17:30 PAOK-Anortozis 1.30 4.87 8.77 2.13 1.63 (11)
21.07. (Pet) 17:30 Vasland - Beveren-Heverle Leuven 1.67 3.73 4.40 2.09 1.66 (10)
21.07. (Pet) 17:45 Granada B-Marbelja 2.26 3.36 2.77 1.95 1.76 (5)
21.07. (Pet) 18:00 Bišop Ouklend-Darlington 4.65 4.18 1.51 2.45 1.47 (5)
21.07. (Pet) 18:00 Eldense-Elče Ilisitano 2.98 3.45 2.05 2.16 1.62 (4)
21.07. (Pet) 18:00 MK Dons-Koventri Siti 1.91 3.52 3.47 2.21 1.59 (11)
21.07. (Pet) 18:00 Okser-Troa 2.51 3.24 2.58 1.91 1.80 (10)
21.07. (Pet) 18:00 Plimut Argajl-Kardif Siti 3.30 3.48 1.98 2.19 1.60 (11)
21.07. (Pet) 18:00 Rasing Lens-Gent 2.58 3.26 2.48 1.95 1.76 (11)
21.07. (Pet) 18:00 Valensijen-Rems 2.74 3.14 2.44 1.67 2.09 (9)
21.07. (Pet) 18:30 Betis-Vitoria Setubal 1.99 3.40 3.36 1.90 1.80 (11)
21.07. (Pet) 18:30 Morkamb-Blekburn Rovers 4.58 3.97 1.59 2.44 1.48 (11)
21.07. (Pet) 18:30 Pul Taun-Dorčester Taun 1.22 5.75 9.06 3.05 1.33 (10)
21.07. (Pet) 18:30 Stamford-Mensfild Taun 3.82 3.93 1.71 2.62 1.41 (8)
21.07. (Pet) 18:45 AFC Vimbldon-Barton Albion 2.54 3.49 2.40 2.14 1.62 (11)
21.07. (Pet) 18:45 Istburn Boro-Vorting 1.51 4.08 5.32 2.47 1.47 (8)
21.07. (Pet) 18:45 Roteram Jun.-Šefild Junajted 2.79 3.46 2.24 2.28 1.56 (11)
21.07. (Pet) 19:30 Boavista-Tondela 2.12 3.36 2.97 1.94 1.76 (10)
21.07. (Pet) 22:00 Nju Jork Kosmos-Valensija 7.30 4.80 1.30 2.50 1.50 (1)
22.07. (Sub) 09:00 Kašima Antlers-Sevilja 5.55 4.14 1.65 3.44 1.32 (1)
22.07. (Sub) 09:35 Bajern Minhen-Milan 1.49 4.47 5.65 2.79 1.39 (11)
22.07. (Sub) 10:00 Kristal Palas-Vest Bromvič A. 2.75 3.27 2.44 1.85 1.88 (4)
22.07. (Sub) 11:30 Reding-Serkl Briž 2.27 3.40 2.62 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 12:30 Lester Siti-Liverpul 3.85 3.41 1.88 1.94 1.80 (4)
22.07. (Sub) 12:40 Muang Tong Junajted-Kons. Saporo 2.02 3.40 3.08 (1)
22.07. (Sub) 13:00 Go Ahed Igls-Ekscelzior Roter. 3.28 3.50 1.93 (1)
22.07. (Sub) 13:00 Sent Džonston-Hartlpul Junajted 2.12 3.60 2.78 (1)
22.07. (Sub) 13:00 Sent Pauli 1910-Verder 3.46 3.50 1.86 (1)
22.07. (Sub) 13:00 Veling Junajted-Bromli 2.98 3.60 2.02 (1)
22.07. (Sub) 13:30 Darmštat 98-Fulam 2.62 3.60 2.22 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Akrington Stenli-Oldam Atletik 2.50 3.40 2.42 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Alderšot Taun-Vikomb Vond. 2.59 3.40 2.32 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Alfreton Taun-Barnli 5.90 5.50 1.31 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Barnet-Milvol 2.86 3.40 2.12 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Belinamalard Junajted-Lafgal 1.69 4.32 3.46 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Boreham Vud-Luton Taun 3.28 3.50 1.93 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Flitvud Taun-Bolton Vond. 2.32 3.40 2.62 1.95 1.85 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Forest Grin R.-Bristol Rovers 3.17 3.60 1.93 2.20 1.65 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Gilingem-Ipsvič Taun 2.98 3.50 2.02 2.05 1.75 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Guisli-Donkaster Rov. 3.76 3.70 1.74 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Hajdenhajm 1846-Štutgart 2.62 3.50 2.27 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Halifaks Taun-Karlajl Junajted 3.26 3.74 1.86 2.03 1.78 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Kajzerslautern-Derbi Kaunti 2.62 3.50 2.27 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Mensfild Taun-Notingem Forest 3.56 3.60 1.82 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Nots Kaunti-Vigan Atletik 3.22 3.50 1.93 2.00 1.80 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Oksford Junajted-Birmingem Siti 2.62 3.60 2.22 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Ostende-Lil Metropol 2.50 3.74 2.27 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Portsmaut-Bornmaut 3.92 3.80 1.69 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Preston Nort End-Njukastl Junajted 3.28 3.50 1.93 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Rasing Genk-Everton 2.74 3.50 2.17 2.05 1.75 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Ročdejl-Midlzbro 3.76 3.60 1.74 2.08 1.73 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Šruzberi Taun-Vulverhempton 3.46 3.60 1.82 2.08 1.73 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Stivenidž-Čarlton Atletik 2.98 3.50 2.02 2.03 1.78 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Stokport Kaunti-Meklsfild Taun 2.59 3.40 2.32 1.95 1.85 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Temvort-Solihal Murs 2.40 3.74 2.32 2.25 1.63 (1)
22.07. (Sub) 14:00 Veston-Čeltnem Taun 3.76 3.70 1.74 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 15:00 1899 Hofenhajm-Đenova 2.02 3.50 3.22 2.08 1.73 (1)
22.07. (Sub) 15:00 Karvina-Ruh Horžov 2.02 3.60 2.98 2.30 1.60 (1)
22.07. (Sub) 15:00 Šambli-Dankerk 2.42 3.40 2.50 1.85 1.95 (1)
22.07. (Sub) 15:30 Fiorentina-Bari 1.51 3.80 5.45 2.25 1.63 (1)
22.07. (Sub) 15:30 Gorica V.G.-Vinogradar 1.59 3.74 4.70 2.05 1.75 (1)
22.07. (Sub) 15:30 Lacio-Spal 1.55 4.00 5.15 2.10 1.70 (1)
22.07. (Sub) 15:30 Sampdorija-Feralpi Salo 1.21 6.50 7.70 2.43 1.53 (1)
22.07. (Sub) 17:00 Šaveš-Desportivo Aveš 2.12 3.30 2.98 1.95 1.85 (1)
22.07. (Sub) 17:30 Alaves-SD Logronjes 1.51 3.74 5.45 2.35 1.58 (1)
22.07. (Sub) 18:00 Fuenlabrada-Leganjes 4.30 4.50 1.51 2.25 1.63 (1)
22.07. (Sub) 18:00 Himnastik-Viljareal 3.68 4.20 1.67 2.30 1.60 (1)
22.07. (Sub) 22:00 Juventus-Barselona 2.92 3.41 2.31 2.09 1.69 (11)
23.07. (Ned) 00:00 Pari Sen Žermen-Totenhem Hot. 2.14 3.58 3.19 2.45 1.51 (11)
23.07. (Ned) 21:00 Real Madrid-Mančester Jun. 2.13 3.41 3.19 2.13 1.66 (10)
24.07. (Pon) 12:05 Inter-Olimpik Lion 2.17 3.56 3.02 2.27 1.59 (9)
25.07. (Uto) 11:35 Čelzi-Bajern Minhen 2.83 3.42 2.35 2.21 1.63 (5)
26.07. (Sre) 00:00 Totenhem Hot.-Roma 2.33 3.37 2.89 2.11 1.70 (5)
26.07. (Sre) 23:30 Barselona-Mančester Jun. 2.01 3.49 3.49 2.14 1.68 (5)
27.07. (Čet) 00:30 Pari Sen Žermen-Juventus 3.11 3.42 2.20 2.00 1.77 (5)
27.07. (Čet) 03:00 Mančester Siti-Real Madrid 2.97 3.50 2.38 2.24 1.63 (4)
27.07. (Čet) 11:35 Bajern Minhen-Inter 1.52 4.13 5.62 2.44 1.50 (3)
29.07. (Sub) 11:35 Čelzi-Inter 1.78 3.78 4.47 2.16 1.72 (2)
29.07. (Sub) 22:00 Mančester Siti-Totenhem Hot. 2.26 3.70 2.98 2.08 1.75 (1)
29.07. (Sub) 23:30 Real Madrid-Barselona 2.55 3.70 2.57 2.95 1.40 (1)
30.07. (Ned) 20:00 Roma-Juventus 3.38 3.60 2.10 2.00 1.81 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Betis

Betis

Vitoria Setubal

Vitoria Setubal

Betis

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.05.2017 Real Sporting 2:2 3+ Španija 1 2016/2017
14.05.2017 Atletiko Madrid 1:1 0-2 Španija 1 2016/2017
08.05.2017 Leganjes 0:4 3+ Španija 1 2016/2017
30.04.2017 Alaves 1:4 3+ Španija 1 2016/2017
27.04.2017 Atletik Bilbao 1:2 3+ Španija 1 2016/2017
23.04.2017 Selta 1:0 0-2 Španija 1 2016/2017
16.04.2017 Eibar 2:0 0-2 Španija 1 2016/2017
09.04.2017 Las Palmas 1:4 3+ Španija 1 2016/2017
04.04.2017 Viljareal 0:1 0-2 Španija 1 2016/2017
31.03.2017 Espanjol 1:2 3+ Španija 1 2016/2017

Vitoria Setubal

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.05.2017 Nasional Madeira 2:1 3+ Portugalija 1 2016/2017
15.05.2017 Boavista 0:1 0-2 Portugalija 1 2016/2017
07.05.2017 Tondela 1:2 3+ Portugalija 1 2016/2017
28.04.2017 Vitoria Gimaraeš 0:2 0-2 Portugalija 1 2016/2017
22.04.2017 Estoril Praia 0:3 3+ Portugalija 1 2016/2017
14.04.2017 Sporting Lisabon 0:3 3+ Portugalija 1 2016/2017
09.04.2017 Rio Ave 0:0 0-2 Portugalija 1 2016/2017
02.04.2017 Moreirense 2:0 0-2 Portugalija 1 2016/2017
19.03.2017 Porto 1:1 0-2 Portugalija 1 2016/2017
11.03.2017 Feirense 1:2 3+ Portugalija 1 2016/2017
Brzi meni