Ponuda po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina 1
Estudijantes La Plata - Boka Juniors
Estudijantes La Plata
Boka Juniors
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plata | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | (+6) | 6 |
2 | Taljeres | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 6 |
3 | Estudijantes LP | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | (+3) | 6 |
4 | Rasing Klub | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | (+3) | 4 |
5 | Himnazia La Plata | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 4 |
6 | Hurakan B.Aires | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 4 |
7 | Indep. Rivadavia | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 4 |
8 | Instituto | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
9 | Barakas Sentral | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
10 | Union Santa Fe | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
11 | Njuels Old Bojs | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
12 | Boka Juniors | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 3 |
13 | Atletiko Tukuman | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 3 |
14 | Deportivo Riestra | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 3 |
15 | Arg. Juniors | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 3 |
16 | Rozario Sentral | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 1 |
17 | Sarmiento | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 1 |
18 | Banfild | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 1 |
19 | San Lorenco | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 1 |
20 | Tigre | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 1 |
21 | Godoj Kruz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 1 |
22 | Defensa Husticia | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 1 |
23 | Independiente | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 1 |
24 | Lanus | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 1 |
25 | Platense | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 1 |
26 | Belgrano | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | (-3) | 1 |
27 | Velez Sarsfild | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 0 |
28 | Sentral Kordoba SdE | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | (-5) | 0 |
1.mesto, Estudijantes La Plata (pobednik Liga Kupa), pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | River Plata | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Taljeres | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
3. | Estudijantes LP | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
4. | Rasing Klub | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | : | 4 | 1 | |
5. | Himnazia La Plata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
6. | Hurakan B.Aires | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
7. | Indep. Rivadavia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
8. | Instituto | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
9. | Barakas Sentral | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
10. | Union Santa Fe | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
11. | Njuels Old Bojs | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
12. | Boka Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
13. | Atletiko Tukuman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
14. | Deportivo Riestra | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
15. | Arg. Juniors | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
16. | Rozario Sentral | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
17. | Sarmiento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
18. | Banfild | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
19. | San Lorenco | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
20. | Tigre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
21. | Godoj Kruz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
22. | Defensa Husticia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
23. | Independiente | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
24. | Lanus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
25. | Platense | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
26. | Belgrano | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | : | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
27. | Velez Sarsfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
28. | Sentral Kordoba SdE | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 |
Estudijantes La Plata
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.05.2024 | Deportivo Riestra | 2:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
12.05.2024 | Tigre | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
10.05.2024 | Strongest | 0:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
05.05.2024 | Velez Sarsfild | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
30.04.2024 | Boka Juniors | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
23.04.2024 | Gremio | 0:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Barakas Sentral | 3:0 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
16.04.2024 | Lanus | 2:1 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
12.04.2024 | Boka Juniors | 1:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
09.04.2024 | Strongest | 2:1 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 |
Boka Juniors
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.05.2024 | Sentral Kordoba SdE | 4:2 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
16.05.2024 | Fortaleza | 1:1 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
12.05.2024 | Atletiko Tukuman | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
09.05.2024 | Trinidense | 2:1 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
30.04.2024 | Estudijantes LP | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
26.04.2024 | Fortaleza | 2:4 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
21.04.2024 | River Plata | 3:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
16.04.2024 | Godoj Kruz | 1:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
12.04.2024 | Estudijantes LP | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
10.04.2024 | Trinidense | 1:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 |
Međusobni susreti
Estudijantes La Plata | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 45 | 16 | 10 | 19 | 43:55 | (-12) | 98 | 0,96 | 1,22 | 2,18 | 28 | 17 | 62:38 |
Domaćin | 23 | 11 | 5 | 7 | 24:21 | (+3) | 45 | 1,04 | 0,91 | 1,96 | 16 | 7 | 70:30 |
Gost | 22 | 5 | 5 | 12 | 19:34 | (-15) | 53 | 0,86 | 1,55 | 2,41 | 12 | 10 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari