Ponuda po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Fluminense - Palmeiras
Fluminense
Palmeiras
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bul Bragantino | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 7 |
2 | Flamengo | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
3 | Botafogo | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 6 |
4 | Atl. Paranaense | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | (+3) | 6 |
5 | Gremio | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 6 |
6 | Internasional | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 6 |
7 | Atletiko Mineiro | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | (+3) | 5 |
8 | Fortaleza | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
9 | Baija | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
10 | Fluminense | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
11 | Palmeiras | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 1 | (0) | 4 |
12 | Kruzeiro | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 4 |
13 | Žuventud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 4 |
14 | Sao Paulo | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | (+1) | 3 |
15 | Vasko da Gama | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 3 |
16 | Krikiuma | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | (0) | 2 |
17 | Vitoria Baija | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 1 |
18 | Korintijans | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 3 | (-3) | 1 |
19 | Atletiko Gojaniense | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 0 |
20 | Kujaba | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Red Bul Bragantino | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
2. | Flamengo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
3. | Botafogo | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
4. | Atl. Paranaense | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
5. | Gremio | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
6. | Internasional | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
7. | Atletiko Mineiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
8. | Fortaleza | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
9. | Baija | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
10. | Fluminense | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
11. | Palmeiras | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
12. | Kruzeiro | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
13. | Žuventud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
14. | Sao Paulo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | |
15. | Vasko da Gama | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
16. | Krikiuma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
17. | Vitoria Baija | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
18. | Korintijans | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
19. | Atletiko Gojaniense | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
20. | Kujaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 |
Fluminense
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.04.2024 | Sero Portenjo | 0:0 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Vasko da Gama | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Baija | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Red Bul Bragantino | 2:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Kolo Kolo | 2:1 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
04.04.2024 | Alijanca | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
17.03.2024 | Flamengo | 0:0 | 0-2 | Brazil, Karioka | 2024 | |||
10.03.2024 | Flamengo | 0:2 | 0-2 | Brazil, Karioka | 2024 | |||
03.03.2024 | Botafogo | 2:4 | 3+ | Brazil, Karioka | 2024 | |||
01.03.2024 | LDU Kito | 2:0 | 0-2 | Rekopa Sud. | 2024 |
Palmeiras
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.04.2024 | Independ. del Valje | 3:2 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
21.04.2024 | Flamengo | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Internasional | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Vitoria Baija | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Liverpul Mont. | 3:1 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | Santos | 2:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
04.04.2024 | San Lorenco | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
31.03.2024 | Santos | 0:1 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
29.03.2024 | Gremio Novorizontino | 1:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
16.03.2024 | Ponte Preta | 5:1 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 |
Međusobni susreti
Fluminense | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 46 | 16 | 7 | 23 | 55:73 | (-18) | 128 | 1,20 | 1,59 | 2,78 | 22 | 24 | 48:52 |
Domaćin | 22 | 10 | 6 | 6 | 25:23 | (+2) | 48 | 1,14 | 1,05 | 2,18 | 14 | 8 | 64:36 |
Gost | 24 | 6 | 1 | 17 | 30:50 | (-20) | 80 | 1,25 | 2,08 | 3,33 | 8 | 16 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari