Ponuda po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina, LK - 1.deo
Independiente - Banfild
Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.03. (Pet) | 21:00 | Defensa Husticia-Estudijantes LP | 2.79 | 2.98 | 2.64 | 1.54 | 2.37 | (11) |
29.03. (Pet) | 21:00 | Tigre-Belgrano | 2.81 | 2.93 | 2.64 | 1.47 | 2.56 | (11) |
29.03. (Pet) | 23:30 | Hurakan B.Aires-River Plata | 3.77 | 3.15 | 2.05 | 1.55 | 2.34 | (11) |
30.03. (Sub) | 20:00 | Boka Juniors-San Lorenco | 2.00 | 3.03 | 4.12 | 1.39 | 2.83 | (11) |
30.03. (Sub) | 22:00 | Sentral Kordoba SdE-Rasing Klub | 4.03 | 3.27 | 1.92 | 1.59 | 2.24 | (11) |
31.03. (Ned) | 00:00 | Taljeres-Velez Sarsfild | 2.03 | 3.22 | 3.69 | 1.62 | 2.17 | (11) |
31.03. (Ned) | 19:00 | Himnazia La Plata-Deportivo Riestra | 1.86 | 3.25 | 4.38 | 1.53 | 2.36 | (11) |
31.03. (Ned) | 19:00 | Sarmiento-Njuels Old Bojs | 3.28 | 2.86 | 2.38 | 1.39 | 2.83 | (11) |
31.03. (Ned) | 21:30 | Independiente-Atletiko Tukuman | 1.74 | 3.26 | 5.22 | 1.46 | 2.58 | (11) |
01.04. (Pon) | 00:00 | Indep. Rivadavia-Banfild | 2.94 | 2.98 | 2.51 | 1.48 | 2.50 | (11) |
01.04. (Pon) | 22:00 | Platense-Godoj Kruz | 3.04 | 3.10 | 2.81 | 1.40 | 2.80 | (10) |
05.04. (Pet) | 22:00 | Velez Sarsfild-Arg. Juniors | 2.13 | 3.05 | 3.51 | 1.42 | 2.66 | (4) |
06.04. (Sub) | 00:00 | Banfild-Independiente | 2.82 | 2.92 | 2.61 | 1.46 | 2.55 | (4) |
06.04. (Sub) | 20:00 | Njuels Old Bojs-Boka Juniors | 2.73 | 2.99 | 2.63 | 1.38 | 2.80 | (4) |
06.04. (Sub) | 22:15 | Estudijantes LP-Sentral Kordoba SdE | 1.74 | 3.25 | 5.05 | 1.49 | 2.46 | (4) |
06.04. (Sub) | 22:15 | San Lorenco-Defensa Husticia | 1.98 | 3.09 | 4.01 | 1.43 | 2.65 | (4) |
07.04. (Ned) | 00:30 | Taljeres-Indep. Rivadavia | 1.61 | 3.54 | 5.76 | 1.63 | 2.15 | (4) |
07.04. (Ned) | 00:30 | Union Santa Fe-Belgrano | 2.21 | 2.90 | 3.49 | 1.43 | 2.65 | (4) |
07.04. (Ned) | 19:00 | Atletiko Tukuman-Himnazia La Plata | 2.11 | 2.90 | 3.81 | 1.38 | 2.80 | (4) |
07.04. (Ned) | 19:00 | Barakas Sentral-Instituto | 2.71 | 2.93 | 2.72 | 1.49 | 2.46 | (4) |
07.04. (Ned) | 21:30 | Rasing Klub-Lanus | 1.91 | 3.29 | 3.97 | 1.60 | 2.21 | (4) |
08.04. (Pon) | 00:00 | River Plata-Rozario Sentral | 1.58 | 3.70 | 5.71 | 1.68 | 2.07 | (4) |
08.04. (Pon) | 18:30 | Deportivo Riestra-Hurakan B.Aires | 3.05 | 2.93 | 2.44 | 1.49 | 2.46 | (4) |
08.04. (Pon) | 23:00 | Godoj Kruz-Sarmiento | 1.63 | 3.72 | 5.11 | 1.49 | 2.46 | (4) |
08.04. (Pon) | 23:00 | Platense-Tigre | 1.94 | 2.93 | 4.46 | 1.29 | 3.28 | (4) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Independiente
Banfild
- Independiente je bez pobede u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Argentina, LK - 1.deo.
Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
---|---|---|---|---|---|---|
BetOle | 2.83 | 2.93 | 2.65 | 1.47 | 2.55 | |
Lob | 2.85 | 2.95 | 2.65 | 1.46 | 2.55 | |
Meridian | 2.75 | 2.85 | 2.50 | 1.46 | 2.55 | |
Oktagonbet | 2.85 | 2.95 | 2.65 | 1.46 | 2.55 | |
Prosečne kvote | 2.82 | 2.92 | 2.61 | 1.46 | 2.55 |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Zona A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plata | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | : | 7 | (+14) | 21 |
2 | Arg. Juniors | 11 | 6 | 3 | 2 | 20 | : | 10 | (+10) | 21 |
3 | Velez Sarsfild | 11 | 6 | 3 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 21 |
4 | Taljeres | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | : | 13 | (+7) | 19 |
5 | Barakas Sentral | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | : | 9 | (+3) | 19 |
6 | Independiente | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | : | 7 | (+3) | 18 |
7 | Instituto | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | : | 9 | (+5) | 17 |
8 | Rozario Sentral | 11 | 4 | 2 | 5 | 7 | : | 13 | (-6) | 14 |
9 | Himnazia La Plata | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | : | 17 | (-4) | 13 |
10 | Banfild | 11 | 2 | 5 | 4 | 10 | : | 12 | (-2) | 11 |
11 | Deportivo Riestra | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | : | 13 | (-7) | 11 |
12 | Hurakan B.Aires | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | : | 12 | (-5) | 9 |
13 | Indep. Rivadavia | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | : | 21 | (-10) | 7 |
14 | Atletiko Tukuman | 11 | 0 | 6 | 5 | 4 | : | 16 | (-12) | 6 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | River Plata | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | : | 4 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | |
2. | Arg. Juniors | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 4 | 18 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
3. | Velez Sarsfild | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 8 | 8 | |
4. | Taljeres | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | |
5. | Barakas Sentral | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 8 | |
6. | Independiente | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 11 | |
7. | Instituto | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 3 | 9 | |
8. | Rozario Sentral | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 10 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | : | 12 | 4 | |
9. | Himnazia La Plata | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 6 | |
10. | Banfild | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 6 | 5 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 6 | 6 | |
11. | Deportivo Riestra | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | : | 7 | 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
12. | Hurakan B.Aires | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 9 | 3 | |
13. | Indep. Rivadavia | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 8 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 13 | 4 | |
14. | Atletiko Tukuman | 6 | 0 | 5 | 1 | 3 | : | 6 | 5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 10 | 1 |
Zona B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 12 | 7 | 2 | 3 | 19 | : | 10 | (+9) | 23 |
2 | Godoj Kruz | 11 | 7 | 2 | 2 | 13 | : | 4 | (+9) | 23 |
3 | Estudijantes LP | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 18 |
4 | Njuels Old Bojs | 11 | 5 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 18 |
5 | Union Santa Fe | 12 | 4 | 5 | 3 | 14 | : | 12 | (+2) | 17 |
6 | Defensa Husticia | 11 | 4 | 5 | 2 | 13 | : | 13 | (0) | 17 |
7 | Boka Juniors | 10 | 4 | 4 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 16 |
8 | Rasing Klub | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | : | 10 | (+5) | 15 |
9 | San Lorenco | 11 | 3 | 6 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 15 |
10 | Platense | 11 | 2 | 6 | 3 | 5 | : | 11 | (-6) | 12 |
11 | Sentral Kordoba SdE | 11 | 2 | 4 | 5 | 9 | : | 12 | (-3) | 10 |
12 | Sarmiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | : | 16 | (-7) | 9 |
13 | Belgrano | 11 | 1 | 5 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 8 |
14 | Tigre | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | : | 17 | (-12) | 5 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lanus | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | : | 3 | 15 | |
2. | Godoj Kruz | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | : | 1 | 12 | |
3. | Estudijantes LP | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 8 | |
4. | Njuels Old Bojs | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 8 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 10 | |
5. | Union Santa Fe | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 | |
6. | Defensa Husticia | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 9 | |
7. | Boka Juniors | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | : | 5 | 11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | |
8. | Rasing Klub | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 6 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 8 | |
9. | San Lorenco | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 7 | 4 | |
10. | Platense | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | : | 1 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 10 | 5 | |
11. | Sentral Kordoba SdE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 7 | 5 | |
12. | Sarmiento | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 9 | 5 | |
13. | Belgrano | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 7 | 6 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 2 | |
14. | Tigre | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | : | 11 | 1 |
Pobednik 2.dela - Kopa Libertadores
Independiente
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.03.2024 | Deportivo Laferere | 3:0 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 | |||
15.03.2024 | Deportivo Riestra | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
09.03.2024 | River Plata | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
05.03.2024 | Barakas Sentral | 2:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
02.03.2024 | Arg. Juniors | 2:1 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
24.02.2024 | Rasing Klub | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
18.02.2024 | Instituto | 2:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
14.02.2024 | Rozario Sentral | 1:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
09.02.2024 | Hurakan B.Aires | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
03.02.2024 | Himnazia La Plata | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 |
Banfild
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.03.2024 | Taljeres | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
12.03.2024 | Velez Sarsfild | 1:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
07.03.2024 | Atletiko Tukuman | 3:0 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
02.03.2024 | Deportivo Riestra | 2:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
26.02.2024 | Lanus | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
18.02.2024 | River Plata | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
14.02.2024 | Barakas Sentral | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
10.02.2024 | Arg. Juniors | 2:4 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
06.02.2024 | Instituto | 0:2 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
30.01.2024 | Rozario Sentral | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 |
Međusobni susreti
Independiente | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 35 | 9 | 9 | 17 | 34:52 | (-18) | 86 | 0,97 | 1,49 | 2,46 | 18 | 17 | 51:49 |
Domaćin | 17 | 5 | 3 | 9 | 14:18 | (-4) | 32 | 0,82 | 1,06 | 1,88 | 11 | 6 | 65:35 |
Gost | 18 | 4 | 6 | 8 | 20:34 | (-14) | 54 | 1,11 | 1,89 | 3,00 | 7 | 11 | 39:61 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari