Nemačka, Nemačka 3

Karlsrue - Magdeburg

Karlsrue

Magdeburg



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Paderborn 07 10 8 1 1 23 : 12 (+11) 25
2 Fortuna Keln 10 6 3 1 18 : 9 (+9) 21
3 Magdeburg 9 7 0 2 17 : 10 (+7) 21
4 Vehen Vizbaden 10 6 2 2 17 : 6 (+11) 20
5 Unterhahing 10 5 1 4 19 : 17 (+2) 16
6 Sonenhof Grosaspah 10 4 3 3 11 : 13 (-2) 15
7 Alen 9 3 4 2 14 : 10 (+4) 13
8 Hanza 10 3 4 3 10 : 8 (+2) 13
9 Verder II 10 3 3 4 10 : 10 (0) 12
10 Mepen 1912 10 3 3 4 13 : 16 (-3) 12
11 Cvikau 10 3 3 4 9 : 12 (-3) 12
12 Sportfrojnde Lote 10 3 1 6 11 : 12 (-1) 10
13 Vircburger Kikers 10 2 4 4 13 : 17 (-4) 10
14 Karl Cajs Jena 10 2 4 4 9 : 13 (-4) 10
15 Halešer 10 2 4 4 15 : 20 (-5) 10
16 Osnabrik 10 2 4 4 8 : 15 (-7) 10
17 Kemnicer 10 2 3 5 13 : 16 (-3) 9
18 Projsen Minster 10 2 3 5 8 : 11 (-3) 9
19 Rot Vajs Erfurt 9 2 3 4 5 : 10 (-5) 9
20 Karlsrue 9 2 3 4 8 : 14 (-6) 9
1860 Minhen nije dobio licencu za takmičenje i zamenio ga je Paderborn 07.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Paderborn 07 5 5 0 0 13 : 4 15 5 3 1 1 10 : 8 10
2. Fortuna Keln 5 3 1 1 9 : 4 10 5 3 2 0 9 : 5 11
3. Magdeburg 5 5 0 0 12 : 2 15 4 2 0 2 5 : 8 6
4. Vehen Vizbaden 5 4 1 0 10 : 2 13 5 2 1 2 7 : 4 7
5. Unterhahing 5 3 1 1 14 : 10 10 5 2 0 3 5 : 7 6
6. Sonenhof Grosaspah 5 3 1 1 7 : 2 10 5 1 2 2 4 : 11 5
7. Alen 4 2 1 1 8 : 5 7 5 1 3 1 6 : 5 6
8. Hanza 5 0 4 1 3 : 4 4 5 3 0 2 7 : 4 9
9. Verder II 5 2 1 2 7 : 4 7 5 1 2 2 3 : 6 5
10. Mepen 1912 5 2 2 1 9 : 5 8 5 1 1 3 4 : 11 4
11. Cvikau 5 2 2 1 6 : 4 8 5 1 1 3 3 : 8 4
12. Sportfrojnde Lote 5 2 0 3 7 : 6 6 5 1 1 3 4 : 6 4
13. Vircburger Kikers 5 0 2 3 5 : 10 2 5 2 2 1 8 : 7 8
14. Karl Cajs Jena 5 1 3 1 5 : 5 6 5 1 1 3 4 : 8 4
15. Halešer 5 1 1 3 7 : 12 4 5 1 3 1 8 : 8 6
16. Osnabrik 5 1 2 2 5 : 9 5 5 1 2 2 3 : 6 5
17. Kemnicer 5 1 2 2 4 : 6 5 5 1 1 3 9 : 10 4
18. Projsen Minster 5 1 1 3 4 : 5 4 5 1 2 2 4 : 6 5
19. Rot Vajs Erfurt 5 1 1 3 2 : 5 4 4 1 2 1 3 : 5 5
20. Karlsrue 4 2 2 0 6 : 4 8 5 0 1 4 2 : 10 1

Karlsrue

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.09.2017 Sonenhof Grosaspah 0:1 0-2 Nemačka 3 2017/2018
16.09.2017 Sportfrojnde Lote 1:0 0-2 Nemačka 3 2017/2018
09.09.2017 Kemnicer 0:0 0-2 Nemačka 3 2017/2018
26.08.2017 Halešer 1:1 0-2 Nemačka 3 2017/2018
18.08.2017 Fortuna Keln 0:4 3+ Nemačka 3 2017/2018
11.08.2017 Bajer Leverkuzen 0:0 0-2 Nemačka, Kup 2017/2018
05.08.2017 Vehen Vizbaden 2:1 3+ Nemačka 3 2017/2018
02.08.2017 Verder II 0:2 0-2 Nemačka 3 2017/2018
28.07.2017 Unterhahing 2:3 3+ Nemačka 3 2017/2018
21.07.2017 Osnabrik 2:2 3+ Nemačka 3 2017/2018

Magdeburg

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.09.2017 Paderborn 07 1:0 0-2 Nemačka 3 2017/2018
15.09.2017 Cvikau 1:3 3+ Nemačka 3 2017/2018
09.09.2017 Hanza 2:0 0-2 Nemačka 3 2017/2018
26.08.2017 Verder II 4:1 3+ Nemačka 3 2017/2018
19.08.2017 Projsen Minster 1:0 0-2 Nemačka 3 2017/2018
13.08.2017 Augsburg 2:0 0-2 Nemačka, Kup 2017/2018
06.08.2017 Vircburger Kikers 2:1 3+ Nemačka 3 2017/2018
02.08.2017 Mepen 1912 2:1 3+ Nemačka 3 2017/2018
29.07.2017 Rot Vajs Erfurt 3:0 3+ Nemačka 3 2017/2018
23.07.2017 Sonenhof Grosaspah 1:4 3+ Nemačka 3 2017/2018

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
28.11.2000 3:3 3+ Nemačka, Kup 2000/2001
Karlsrue
Ukupno 1 0 1 0 3:3 (0) 6 3,00 3,00 6,00 0 1 0:100
Domaćin 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0
Gost 1 0 1 0 3:3 (0) 6 3,00 3,00 6,00 0 1 0:100
Brzi meni