Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Korona - Radomjak
Korona
Radomjak
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagielonija | 30 | 16 | 8 | 6 | 68 | : | 41 | (+27) | 56 |
2 | Leh Poznanj | 30 | 14 | 10 | 6 | 43 | : | 34 | (+9) | 52 |
3 | Šlonsk Vroclav | 30 | 14 | 9 | 7 | 40 | : | 29 | (+11) | 51 |
4 | Gornjik Zabže | 30 | 15 | 6 | 9 | 43 | : | 33 | (+10) | 51 |
5 | Legija Varšava | 30 | 13 | 11 | 6 | 46 | : | 34 | (+12) | 50 |
6 | Rakov Čestohova | 30 | 13 | 10 | 7 | 51 | : | 32 | (+19) | 49 |
7 | Pogon | 30 | 14 | 6 | 10 | 56 | : | 36 | (+20) | 48 |
8 | Viđev | 30 | 12 | 6 | 12 | 39 | : | 39 | (0) | 42 |
9 | Pjast | 30 | 8 | 14 | 8 | 32 | : | 32 | (0) | 38 |
10 | Stal Mjelec | 30 | 10 | 8 | 12 | 36 | : | 42 | (-6) | 38 |
11 | Zaglebje Lubin | 30 | 10 | 8 | 12 | 35 | : | 46 | (-11) | 38 |
12 | Radomjak | 30 | 9 | 8 | 13 | 37 | : | 51 | (-14) | 35 |
13 | Varta | 30 | 8 | 10 | 12 | 31 | : | 37 | (-6) | 34 |
14 | Krakovija | 30 | 6 | 15 | 9 | 38 | : | 40 | (-2) | 33 |
15 | Puša Njepolomice | 30 | 7 | 12 | 11 | 36 | : | 47 | (-11) | 33 |
16 | Korona | 30 | 6 | 13 | 11 | 35 | : | 39 | (-4) | 31 |
17 | Ruh Hožov | 30 | 3 | 14 | 13 | 34 | : | 52 | (-18) | 23 |
18 | LKS Lođ | 30 | 5 | 6 | 19 | 29 | : | 65 | (-36) | 21 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i Visla Krakov (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2-3.mesto i Visla Krakov (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jagielonija | 15 | 10 | 3 | 2 | 40 | : | 16 | 33 | 15 | 6 | 5 | 4 | 28 | : | 25 | 23 | |
2. | Leh Poznanj | 15 | 9 | 4 | 2 | 27 | : | 12 | 31 | 15 | 5 | 6 | 4 | 16 | : | 22 | 21 | |
3. | Šlonsk Vroclav | 15 | 7 | 4 | 4 | 21 | : | 14 | 25 | 15 | 7 | 5 | 3 | 19 | : | 15 | 26 | |
4. | Gornjik Zabže | 15 | 9 | 3 | 3 | 21 | : | 12 | 30 | 15 | 6 | 3 | 6 | 22 | : | 21 | 21 | |
5. | Legija Varšava | 15 | 7 | 6 | 2 | 24 | : | 13 | 27 | 15 | 6 | 5 | 4 | 22 | : | 21 | 23 | |
6. | Rakov Čestohova | 15 | 9 | 5 | 1 | 30 | : | 8 | 32 | 15 | 4 | 5 | 6 | 21 | : | 24 | 17 | |
7. | Pogon | 15 | 7 | 2 | 6 | 33 | : | 25 | 23 | 15 | 7 | 4 | 4 | 23 | : | 11 | 25 | |
8. | Viđev | 15 | 9 | 0 | 6 | 19 | : | 17 | 27 | 15 | 3 | 6 | 6 | 20 | : | 22 | 15 | |
9. | Pjast | 15 | 6 | 6 | 3 | 20 | : | 14 | 24 | 15 | 2 | 8 | 5 | 12 | : | 18 | 14 | |
10. | Stal Mjelec | 15 | 7 | 5 | 3 | 22 | : | 15 | 26 | 15 | 3 | 3 | 9 | 14 | : | 27 | 12 | |
11. | Zaglebje Lubin | 15 | 5 | 5 | 5 | 15 | : | 17 | 20 | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 | : | 29 | 18 | |
12. | Radomjak | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | : | 23 | 17 | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 | : | 28 | 18 | |
13. | Varta | 15 | 4 | 5 | 6 | 15 | : | 16 | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | : | 21 | 17 | |
14. | Krakovija | 15 | 3 | 7 | 5 | 25 | : | 25 | 16 | 15 | 3 | 8 | 4 | 13 | : | 15 | 17 | |
15. | Puša Njepolomice | 15 | 5 | 8 | 2 | 21 | : | 20 | 23 | 15 | 2 | 4 | 9 | 15 | : | 27 | 10 | |
16. | Korona | 15 | 5 | 7 | 3 | 25 | : | 19 | 22 | 15 | 1 | 6 | 8 | 10 | : | 20 | 9 | |
17. | Ruh Hožov | 15 | 2 | 7 | 6 | 17 | : | 21 | 13 | 15 | 1 | 7 | 7 | 17 | : | 31 | 10 | |
18. | LKS Lođ | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | : | 29 | 17 | 15 | 1 | 1 | 13 | 10 | : | 36 | 4 |
Korona
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.04.2024 | Puša Njepolomice | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
19.04.2024 | Radomjak | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
12.04.2024 | Varta | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Stal Mjelec | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | Viđev | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Pogon | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Rakov Čestohova | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Krakovija | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Zaglebje Lubin | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.02.2024 | Jagielonija | 1:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2023/2024 |
Radomjak
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Zaglebje Lubin | 3:4 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
19.04.2024 | Korona | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | LKS Lođ | 2:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
05.04.2024 | Rakov Čestohova | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | Puša Njepolomice | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Jagielonija | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Pjast | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
04.03.2024 | Stal Mjelec | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Varta | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.02.2024 | Pogon | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
22.10.2023 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
11.03.2023 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
27.08.2022 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
13.06.2021 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
13.12.2020 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
14.01.2012 | 2:1 | 3+ | Prijateljski | 2012 | |||
08.06.2005 | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2004/2005 | |||
06.11.2004 | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2004/2005 |
Korona | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:10 | (+5) | 25 | 1,67 | 1,11 | 2,78 | 4 | 5 | 44:56 |
Domaćin | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | (+5) | 15 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 1 | 4 | 20:80 |
Gost | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | (0) | 10 | 1,25 | 1,25 | 2,50 | 3 | 1 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari