Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Afrika, Južna Afrika 1
Mamelodi Sandauns - TS Galaksi
Mamelodi Sandauns
TS Galaksi
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamelodi Sand. | 27 | 21 | 6 | 0 | 50 | : | 9 | (+41) | 69 |
2 | Stelenboš | 28 | 14 | 8 | 6 | 38 | : | 21 | (+17) | 50 |
3 | Orlando Pajrats | 28 | 14 | 7 | 7 | 43 | : | 24 | (+19) | 49 |
4 | Sekukune Junajted | 28 | 11 | 9 | 8 | 30 | : | 23 | (+7) | 42 |
5 | TS Galaksi | 27 | 11 | 7 | 9 | 29 | : | 23 | (+6) | 40 |
6 | Supersport Jun. | 28 | 10 | 10 | 8 | 32 | : | 32 | (0) | 40 |
7 | Kejp Taun Siti | 28 | 10 | 9 | 9 | 28 | : | 25 | (+3) | 39 |
8 | Kajzer Čifs | 28 | 9 | 8 | 11 | 25 | : | 28 | (-3) | 35 |
9 | Polokvane Siti | 28 | 8 | 11 | 9 | 20 | : | 27 | (-7) | 35 |
10 | Golden Erouz | 28 | 9 | 7 | 12 | 29 | : | 42 | (-13) | 34 |
11 | Čipa Junajted | 28 | 8 | 9 | 11 | 26 | : | 28 | (-2) | 33 |
12 | AmaZulu | 28 | 7 | 12 | 9 | 22 | : | 27 | (-5) | 33 |
13 | Moroka Svolous | 28 | 8 | 8 | 12 | 23 | : | 32 | (-9) | 32 |
14 | Rojal AM | 28 | 8 | 5 | 15 | 22 | : | 42 | (-20) | 29 |
15 | Ričards Bej | 28 | 7 | 6 | 15 | 21 | : | 33 | (-12) | 27 |
16 | Kejptaun Spars | 28 | 5 | 4 | 19 | 20 | : | 42 | (-22) | 19 |
Mamelodi Sandauns i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamelodi Sand. | 14 | 11 | 3 | 0 | 29 | : | 5 | 36 | 13 | 10 | 3 | 0 | 21 | : | 4 | 33 | |
2. | Stelenboš | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 | : | 9 | 25 | 14 | 7 | 4 | 3 | 17 | : | 12 | 25 | |
3. | Orlando Pajrats | 14 | 9 | 2 | 3 | 27 | : | 12 | 29 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16 | : | 12 | 20 | |
4. | Sekukune Junajted | 14 | 6 | 5 | 3 | 17 | : | 12 | 23 | 14 | 5 | 4 | 5 | 13 | : | 11 | 19 | |
5. | TS Galaksi | 13 | 9 | 2 | 2 | 23 | : | 8 | 29 | 14 | 2 | 5 | 7 | 6 | : | 15 | 11 | |
6. | Supersport Jun. | 14 | 5 | 5 | 4 | 14 | : | 14 | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 18 | : | 18 | 20 | |
7. | Kejp Taun Siti | 14 | 5 | 5 | 4 | 13 | : | 10 | 20 | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 15 | 19 | |
8. | Kajzer Čifs | 14 | 6 | 4 | 4 | 15 | : | 14 | 22 | 14 | 3 | 4 | 7 | 10 | : | 14 | 13 | |
9. | Polokvane Siti | 14 | 4 | 6 | 4 | 9 | : | 9 | 18 | 14 | 4 | 5 | 5 | 11 | : | 18 | 17 | |
10. | Golden Erouz | 14 | 3 | 6 | 5 | 14 | : | 18 | 15 | 14 | 6 | 1 | 7 | 15 | : | 24 | 19 | |
11. | Čipa Junajted | 14 | 5 | 5 | 4 | 17 | : | 12 | 20 | 14 | 3 | 4 | 7 | 9 | : | 16 | 13 | |
12. | AmaZulu | 14 | 5 | 7 | 2 | 13 | : | 8 | 22 | 14 | 2 | 5 | 7 | 9 | : | 19 | 11 | |
13. | Moroka Svolous | 14 | 4 | 3 | 7 | 13 | : | 18 | 15 | 14 | 4 | 5 | 5 | 10 | : | 14 | 17 | |
14. | Rojal AM | 14 | 5 | 3 | 6 | 11 | : | 16 | 18 | 14 | 3 | 2 | 9 | 11 | : | 26 | 11 | |
15. | Ričards Bej | 14 | 5 | 3 | 6 | 13 | : | 14 | 18 | 14 | 2 | 3 | 9 | 8 | : | 19 | 9 | |
16. | Kejptaun Spars | 14 | 4 | 0 | 10 | 11 | : | 19 | 12 | 14 | 1 | 4 | 9 | 9 | : | 23 | 7 |
Mamelodi Sandauns
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.05.2024 | Rojal AM | 2:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
11.05.2024 | Rojal AM | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
08.05.2024 | Golden Erouz | 0:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | Stelenboš | 2:1 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
02.05.2024 | Kajzer Čifs | 5:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
29.04.2024 | TS Galaksi | 3:0 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
26.04.2024 | Esperans Tunis | 0:1 | 0-2 | Afrička LŠ | 2023/2024 | |||
23.04.2024 | Sekukune Junajted | 2:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Esperans Tunis | 0:1 | 0-2 | Afrička LŠ | 2023/2024 | |||
15.04.2024 | Moroka Svolous | 2:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 |
TS Galaksi
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Kejp Taun Siti | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
07.05.2024 | Kajzer Čifs | 2:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.05.2024 | Sekukune Junajted | 0:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
29.04.2024 | Mamelodi Sand. | 0:3 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
26.04.2024 | Moroka Svolous | 2:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Stelenboš | 1:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Čipa Junajted | 0:2 | 0-2 | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Supersport Jun. | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Rojal AM | 3:0 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | AmaZulu | 2:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.04.2024 | 3:0 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
18.10.2023 | 2:2 | 3+ | Južna Afrika, LK | 2023 | |||
24.01.2023 | 2:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2022/2023 | |||
10.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2022/2023 | |||
02.03.2022 | 3:0 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2021/2022 | |||
19.09.2021 | 3:0 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2021/2022 | |||
09.05.2021 | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2020/2021 | |||
15.12.2020 | 2:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2020/2021 |
Mamelodi Sandauns | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:4 | (+12) | 20 | 2,00 | 0,50 | 2,50 | 3 | 5 | 38:63 |
Domaćin | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | (+7) | 9 | 2,00 | 0,25 | 2,25 | 2 | 2 | 50:50 |
Gost | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | (+5) | 11 | 2,00 | 0,75 | 2,75 | 1 | 3 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari