Ponuda po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Mlada Boleslav - Teplice
Mlada Boleslav
Teplice
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prag | 28 | 22 | 4 | 2 | 62 | : | 22 | (+40) | 70 |
2 | Slavija Prag | 28 | 21 | 5 | 2 | 58 | : | 20 | (+38) | 68 |
3 | Viktorija Plzenj | 28 | 18 | 4 | 6 | 63 | : | 32 | (+31) | 58 |
4 | Banjik Ostrava | 28 | 13 | 5 | 10 | 43 | : | 33 | (+10) | 44 |
5 | Mlada Boleslav | 28 | 11 | 7 | 10 | 47 | : | 44 | (+3) | 40 |
6 | Slovacko | 28 | 11 | 6 | 11 | 36 | : | 37 | (-1) | 39 |
7 | Slovan Liberec | 28 | 10 | 8 | 10 | 44 | : | 44 | (0) | 38 |
8 | Sigma Olomouc | 28 | 10 | 6 | 12 | 37 | : | 39 | (-2) | 36 |
9 | Hradec Kralove | 28 | 9 | 9 | 10 | 31 | : | 36 | (-5) | 36 |
10 | Teplice | 28 | 9 | 8 | 11 | 29 | : | 35 | (-6) | 35 |
11 | Bohemijans 1905 | 28 | 7 | 10 | 11 | 26 | : | 38 | (-12) | 31 |
12 | Jablonec | 28 | 6 | 10 | 12 | 34 | : | 44 | (-10) | 28 |
13 | Pardubice | 28 | 7 | 7 | 14 | 27 | : | 38 | (-11) | 28 |
14 | Triniti Žlin | 28 | 5 | 9 | 14 | 36 | : | 60 | (-24) | 24 |
15 | Din. Č. Buđejovice | 28 | 6 | 4 | 18 | 30 | : | 58 | (-28) | 22 |
16 | Karvina | 28 | 5 | 6 | 17 | 28 | : | 51 | (-23) | 21 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Prag | 14 | 12 | 2 | 0 | 35 | : | 8 | 38 | 14 | 10 | 2 | 2 | 27 | : | 14 | 32 | |
2. | Slavija Prag | 14 | 12 | 1 | 1 | 34 | : | 10 | 37 | 14 | 9 | 4 | 1 | 24 | : | 10 | 31 | |
3. | Viktorija Plzenj | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 | : | 16 | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 30 | : | 16 | 29 | |
4. | Banjik Ostrava | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | : | 14 | 19 | 14 | 8 | 1 | 5 | 21 | : | 19 | 25 | |
5. | Mlada Boleslav | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 | : | 22 | 26 | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 | : | 22 | 14 | |
6. | Slovacko | 14 | 6 | 3 | 5 | 22 | : | 17 | 21 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | 18 | |
7. | Slovan Liberec | 14 | 9 | 2 | 3 | 30 | : | 18 | 29 | 14 | 1 | 6 | 7 | 14 | : | 26 | 9 | |
8. | Sigma Olomouc | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | : | 17 | 22 | 14 | 4 | 2 | 8 | 18 | : | 22 | 14 | |
9. | Hradec Kralove | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | : | 15 | 25 | 14 | 2 | 5 | 7 | 9 | : | 21 | 11 | |
10. | Teplice | 14 | 5 | 6 | 3 | 13 | : | 9 | 21 | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | : | 26 | 14 | |
11. | Bohemijans 1905 | 14 | 4 | 5 | 5 | 11 | : | 14 | 17 | 14 | 3 | 5 | 6 | 15 | : | 24 | 14 | |
12. | Jablonec | 13 | 4 | 5 | 4 | 20 | : | 20 | 17 | 15 | 2 | 5 | 8 | 14 | : | 24 | 11 | |
13. | Pardubice | 14 | 2 | 5 | 7 | 11 | : | 15 | 11 | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 | : | 23 | 17 | |
14. | Triniti Žlin | 14 | 4 | 6 | 4 | 24 | : | 29 | 18 | 14 | 1 | 3 | 10 | 12 | : | 31 | 6 | |
15. | Din. Č. Buđejovice | 14 | 6 | 1 | 7 | 20 | : | 21 | 19 | 14 | 0 | 3 | 11 | 10 | : | 37 | 3 | |
16. | Karvina | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | : | 25 | 14 | 14 | 1 | 4 | 9 | 12 | : | 26 | 7 |
Mlada Boleslav
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Teplice | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Sparta Prag | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Triniti Žlin | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Sigma Olomouc | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Bohemijans 1905 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Din. Č. Buđejovice | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Hradec Kralove | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Banjik Ostrava | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Viktorija Plzenj | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
16.12.2023 | Slovacko | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 |
Teplice
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Mlada Boleslav | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Hradec Kralove | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Banjik Ostrava | 1:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Slovacko | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Slavija Prag | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Slovan Liberec | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Karvina | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
21.02.2024 | Sigma Olomouc | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Pardubice | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Triniti Žlin | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
04.11.2023 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
25.04.2023 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2022/2023 | |||
06.11.2022 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
19.12.2021 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
21.08.2021 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
11.04.2021 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2020/2021 | |||
07.04.2021 | 1:2 | 3+ | Češka, Kup | 2020/2021 | |||
06.12.2020 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
01.12.2019 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2019/2020 | |||
18.09.2019 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
12.05.2019 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 po za LE | 2018/2019 | |||
03.05.2019 | 8:0 | 3+ | Češka 1 po za LE | 2018/2019 | |||
15.02.2019 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
01.09.2018 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
13.04.2018 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
14.10.2017 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2017/2018 | |||
27.02.2017 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2016/2017 | |||
19.08.2016 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2016/2017 | |||
12.03.2016 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2015/2016 | |||
19.09.2015 | 4:3 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
04.04.2015 | 0:5 | 3+ | Češka 1 | 2014/2015 | |||
19.09.2014 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2014/2015 | |||
24.03.2014 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2013/2014 | |||
01.09.2013 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2013/2014 | |||
01.06.2013 | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2012/2013 | |||
29.07.2012 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2012/2013 | |||
01.04.2012 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2011/2012 | |||
02.10.2011 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2011/2012 | |||
09.04.2011 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2010/2011 | |||
19.09.2010 | 3:3 | 3+ | Češka 1 | 2010/2011 | |||
25.04.2010 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2009/2010 | |||
24.10.2009 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2009/2010 | |||
19.04.2009 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
19.10.2008 | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2008/2009 | |||
04.05.2008 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2007/2008 | |||
24.11.2007 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
22.04.2007 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
01.10.2006 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
05.03.2006 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
11.09.2005 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
27.02.2005 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 | |||
22.08.2004 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 |
Mlada Boleslav | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 43 | 18 | 13 | 12 | 64:52 | (+12) | 116 | 1,49 | 1,21 | 2,70 | 24 | 19 | 56:44 |
Domaćin | 21 | 8 | 7 | 6 | 30:26 | (+4) | 56 | 1,43 | 1,24 | 2,67 | 12 | 9 | 57:43 |
Gost | 22 | 10 | 6 | 6 | 34:26 | (+8) | 60 | 1,55 | 1,18 | 2,73 | 12 | 10 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari