Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 1
Nagoja Grampus - Tokio Verdi
Nagoja Grampus
(Nagoja Grampus Ejt)
Tokio Verdi
(Tokio Verdi 1969)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mačida Zelvia | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 10 |
2 | Sanfreće Hir. | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 8 |
3 | Serezo Osaka | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
4 | Kašima Antlers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
5 | Gamba Osaka | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
6 | Visel Kobe | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
7 | Albireks Nigata | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 7 |
8 | Kašiva Rejsol | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 7 |
9 | Jokohama F. Mar. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 6 |
10 | FK Tokio | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 5 |
11 | Šonan Belmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
12 | Urava Red Dajm. | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 5 |
13 | Avispa Fukuoka | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 5 |
14 | Kjoto Sanga | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
15 | Kavasaki Frontale | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
16 | Džubilo Ivata | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 3 |
17 | Sagan Tosu | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 3 |
18 | Nagoja Grampus | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | (-3) | 3 |
19 | Tokio Verdi | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 2 |
20 | Hokaido KS | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 7 | (-6) | 1 |
1. i 2.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mačida Zelvia | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
2. | Sanfreće Hir. | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
3. | Serezo Osaka | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
4. | Kašima Antlers | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
5. | Gamba Osaka | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
6. | Visel Kobe | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
7. | Albireks Nigata | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | |
8. | Kašiva Rejsol | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 6 | |
9. | Jokohama F. Mar. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
10. | FK Tokio | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 4 | |
11. | Šonan Belmare | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
12. | Urava Red Dajm. | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
13. | Avispa Fukuoka | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
14. | Kjoto Sanga | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
15. | Kavasaki Frontale | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
16. | Džubilo Ivata | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | |
17. | Sagan Tosu | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
18. | Nagoja Grampus | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
19. | Tokio Verdi | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
20. | Hokaido KS | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 4 | 1 |
Nagoja Grampus
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Kašiva Rejsol | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Albireks Nigata | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Mačida Zelvia | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Kašima Antlers | 0:3 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
03.12.2023 | Kašiva Rejsol | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Visel Kobe | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Šonan Belmare | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
27.10.2023 | Sagan Tosu | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Gamba Osaka | 1:0 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
15.10.2023 | Avispa Fukuoka | 0:1 | 0-2 | Japan, LK | 2023 |
Tokio Verdi
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Albireks Nigata | 2:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Serezo Osaka | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Urava Red Dajm. | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Jokohama F. Mar. | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
02.12.2023 | Šimicu S-Puls | 1:1 | 0-2 | Japan 2 po | 2023 | |||
26.11.2023 | Džef Junajted | 2:1 | 3+ | Japan 2 po | 2023 | |||
12.11.2023 | Omija Ardija | 2:0 | 0-2 | Japan 2 | 2023 | |||
05.11.2023 | Točiđi | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2023 | |||
28.10.2023 | Džubilo Ivata | 1:1 | 0-2 | Japan 2 | 2023 | |||
22.10.2023 | Džef Junajted | 3:2 | 3+ | Japan 2 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.09.2017 | 4:1 | 3+ | Japan 2 | 2017 | |||
10.06.2017 | 1:2 | 3+ | Japan 2 | 2017 | |||
05.10.2008 | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2008 | |||
26.04.2008 | 0:2 | 0-2 | Japan 1 | 2008 | |||
23.11.2005 | 0:0 | 0-2 | Japan 1 | 2005 | |||
28.04.2005 | 5:4 | 3+ | Japan 1 | 2005 | |||
12.12.2004 | 1:2 | 3+ | Japan, Kup | 2004 | |||
18.09.2004 | 1:3 | 3+ | Japan 1 | 2004 | |||
14.05.2004 | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2004 | |||
20.12.2003 | 0:1 | 0-2 | Japan, Kup | 2003 | |||
27.09.2003 | 4:4 | 3+ | Japan 1 | 2003 | |||
26.07.2003 | 1:4 | 3+ | Japan 1 | 2003 | |||
27.09.2002 | 2:3 | 3+ | Japan 1 | 2002 | |||
15.03.2002 | 1:0 | 0-2 | Japan 1 | 2002 | |||
25.08.2001 | 3:2 | 3+ | Japan 1 | 2001 | |||
21.07.2001 | 3:0 | 3+ | Japan 1 | 2001 |
Nagoja Grampus | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 16 | 5 | 3 | 8 | 28:31 | (-3) | 59 | 1,75 | 1,94 | 3,69 | 5 | 11 | 31:69 |
Domaćin | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:15 | (+1) | 31 | 2,00 | 1,88 | 3,88 | 3 | 5 | 38:63 |
Gost | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:16 | (-4) | 28 | 1,50 | 2,00 | 3,50 | 2 | 6 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari