Ponuda po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 2
Prostejov - Viagem Pribram
Prostejov
Viagem Pribram
(Pribram, Marila Pribram)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dukla | 28 | 17 | 5 | 6 | 49 | : | 29 | (+20) | 56 |
2 | Sigma Olomouc B | 28 | 16 | 3 | 9 | 44 | : | 36 | (+8) | 51 |
3 | Viškov | 28 | 13 | 7 | 8 | 45 | : | 36 | (+9) | 46 |
4 | Silon Taborsko | 28 | 12 | 9 | 7 | 39 | : | 26 | (+13) | 45 |
5 | Črudim | 28 | 10 | 9 | 9 | 46 | : | 44 | (+2) | 39 |
6 | Lišenj | 28 | 9 | 11 | 8 | 33 | : | 32 | (+1) | 38 |
7 | Selije i Belo Vlašim | 28 | 9 | 11 | 8 | 37 | : | 39 | (-2) | 38 |
8 | Opava | 28 | 10 | 7 | 11 | 31 | : | 32 | (-1) | 37 |
9 | Sparta Prag B | 28 | 10 | 6 | 12 | 50 | : | 50 | (0) | 36 |
10 | Viktorija Žižkov | 28 | 10 | 6 | 12 | 42 | : | 48 | (-6) | 36 |
11 | Zbrojovka Brno | 28 | 10 | 5 | 13 | 35 | : | 37 | (-2) | 35 |
12 | Visočina Jihlava | 28 | 9 | 8 | 11 | 40 | : | 40 | (0) | 35 |
13 | Viagem Pribram | 28 | 10 | 4 | 14 | 30 | : | 42 | (-12) | 34 |
14 | Varnsdorf | 28 | 7 | 12 | 9 | 49 | : | 48 | (+1) | 33 |
15 | Prostejov | 28 | 9 | 4 | 15 | 37 | : | 51 | (-14) | 31 |
16 | Hanačka Slavija | 28 | 6 | 7 | 15 | 30 | : | 47 | (-17) | 25 |
B timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dukla | 14 | 8 | 3 | 3 | 26 | : | 19 | 27 | 14 | 9 | 2 | 3 | 23 | : | 10 | 29 | |
2. | Sigma Olomouc B | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | : | 15 | 25 | 14 | 8 | 2 | 4 | 24 | : | 21 | 26 | |
3. | Viškov | 14 | 9 | 3 | 2 | 28 | : | 16 | 30 | 14 | 4 | 4 | 6 | 17 | : | 20 | 16 | |
4. | Silon Taborsko | 14 | 9 | 4 | 1 | 26 | : | 9 | 31 | 14 | 3 | 5 | 6 | 13 | : | 17 | 14 | |
5. | Črudim | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | : | 19 | 27 | 14 | 2 | 6 | 6 | 19 | : | 25 | 12 | |
6. | Lišenj | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | : | 11 | 21 | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 21 | 17 | |
7. | Selije i Belo Vlašim | 14 | 6 | 4 | 4 | 20 | : | 18 | 22 | 14 | 3 | 7 | 4 | 17 | : | 21 | 16 | |
8. | Opava | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 | : | 15 | 25 | 14 | 3 | 3 | 8 | 10 | : | 17 | 12 | |
9. | Sparta Prag B | 14 | 7 | 2 | 5 | 27 | : | 20 | 23 | 14 | 3 | 4 | 7 | 23 | : | 30 | 13 | |
10. | Viktorija Žižkov | 14 | 6 | 4 | 4 | 28 | : | 25 | 22 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | : | 23 | 14 | |
11. | Zbrojovka Brno | 14 | 4 | 2 | 8 | 13 | : | 15 | 14 | 14 | 6 | 3 | 5 | 22 | : | 22 | 21 | |
12. | Visočina Jihlava | 14 | 6 | 5 | 3 | 27 | : | 19 | 23 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | : | 21 | 12 | |
13. | Viagem Pribram | 14 | 5 | 4 | 5 | 12 | : | 14 | 19 | 14 | 5 | 0 | 9 | 18 | : | 28 | 15 | |
14. | Varnsdorf | 14 | 5 | 7 | 2 | 32 | : | 24 | 22 | 14 | 2 | 5 | 7 | 17 | : | 24 | 11 | |
15. | Prostejov | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | : | 18 | 22 | 14 | 2 | 3 | 9 | 15 | : | 33 | 9 | |
16. | Hanačka Slavija | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 | : | 19 | 16 | 14 | 2 | 3 | 9 | 15 | : | 28 | 9 |
Prostejov
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Dukla | 2:3 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
08.05.2024 | Viagem Pribram | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Lišenj | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Visočina Jihlava | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Varnsdorf | 1:5 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Viškov | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Silon Taborsko | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Zbrojovka Brno | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Črudim | 2:4 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Selije i Belo Vlašim | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 |
Viagem Pribram
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | Visočina Jihlava | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
08.05.2024 | Prostejov | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
03.05.2024 | Zbrojovka Brno | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Črudim | 3:6 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Silon Taborsko | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Sparta Prag B | 1:5 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
12.04.2024 | Sigma Olomouc B | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Dukla | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
29.03.2024 | Selije i Belo Vlašim | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Hanačka Slavija | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.05.2024 | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
20.10.2023 | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
18.03.2023 | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2022/2023 | |||
07.09.2022 | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2022/2023 | |||
14.05.2022 | 4:2 | 3+ | Češka 2 | 2021/2022 | |||
24.07.2021 | 1:3 | 3+ | Češka 2 | 2021/2022 |
Prostejov | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:11 | (-2) | 20 | 1,50 | 1,83 | 3,33 | 2 | 4 | 33:67 |
Domaćin | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | (-3) | 9 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 1 | 2 | 33:67 |
Gost | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | (+1) | 11 | 2,00 | 1,67 | 3,67 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari