Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Rot Vajs Esen - Ingolštat 04
Rot Vajs Esen
Ingolštat 04
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ulm 1846 | 37 | 22 | 8 | 7 | 61 | : | 36 | (+25) | 74 |
2 | Projsen Minster | 37 | 18 | 10 | 9 | 66 | : | 49 | (+17) | 64 |
3 | Jan Regenzburg | 37 | 17 | 12 | 8 | 51 | : | 41 | (+10) | 63 |
4 | Dinamo Drezden | 37 | 18 | 5 | 14 | 54 | : | 40 | (+14) | 59 |
5 | Rot Vajs Esen | 37 | 17 | 7 | 13 | 57 | : | 50 | (+7) | 58 |
6 | Sarbriken | 37 | 14 | 15 | 8 | 59 | : | 43 | (+16) | 57 |
7 | Erzgebirge Aue | 37 | 15 | 12 | 10 | 49 | : | 47 | (+2) | 57 |
8 | Unterhahing | 37 | 16 | 7 | 14 | 50 | : | 47 | (+3) | 55 |
9 | Sandhauzen | 37 | 15 | 10 | 12 | 57 | : | 56 | (+1) | 55 |
10 | Ingolštat 04 | 37 | 14 | 11 | 12 | 64 | : | 50 | (+14) | 53 |
11 | Borusija D. II | 37 | 14 | 11 | 12 | 57 | : | 52 | (+5) | 53 |
12 | Verl | 37 | 14 | 11 | 12 | 57 | : | 52 | (+5) | 53 |
13 | Viktorija Keln | 37 | 13 | 10 | 14 | 59 | : | 64 | (-5) | 49 |
14 | 1860 Minhen | 37 | 13 | 7 | 17 | 40 | : | 40 | (0) | 46 |
15 | Arminija Bilefeld | 37 | 10 | 13 | 14 | 46 | : | 47 | (-1) | 43 |
16 | Valdhof 07 | 37 | 11 | 10 | 16 | 51 | : | 58 | (-7) | 43 |
17 | Halešer | 37 | 11 | 6 | 20 | 49 | : | 67 | (-18) | 39 |
18 | Duizburg | 37 | 8 | 10 | 19 | 41 | : | 61 | (-20) | 34 |
19 | Libek | 37 | 6 | 13 | 18 | 34 | : | 74 | (-40) | 31 |
20 | Frajburg II | 37 | 7 | 6 | 24 | 36 | : | 64 | (-28) | 27 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ulm 1846 | 18 | 11 | 5 | 2 | 31 | : | 15 | 38 | 19 | 11 | 3 | 5 | 30 | : | 21 | 36 | |
2. | Projsen Minster | 18 | 11 | 5 | 2 | 36 | : | 20 | 38 | 19 | 7 | 5 | 7 | 30 | : | 29 | 26 | |
3. | Jan Regenzburg | 18 | 8 | 8 | 2 | 25 | : | 16 | 32 | 19 | 9 | 4 | 6 | 26 | : | 25 | 31 | |
4. | Dinamo Drezden | 18 | 10 | 2 | 6 | 29 | : | 20 | 32 | 19 | 8 | 3 | 8 | 25 | : | 20 | 27 | |
5. | Rot Vajs Esen | 19 | 12 | 2 | 5 | 36 | : | 24 | 38 | 18 | 5 | 5 | 8 | 21 | : | 26 | 20 | |
6. | Sarbriken | 19 | 8 | 7 | 4 | 28 | : | 21 | 31 | 18 | 6 | 8 | 4 | 31 | : | 22 | 26 | |
7. | Erzgebirge Aue | 18 | 12 | 2 | 4 | 28 | : | 16 | 38 | 19 | 3 | 10 | 6 | 21 | : | 31 | 19 | |
8. | Unterhahing | 19 | 11 | 3 | 5 | 32 | : | 19 | 36 | 18 | 5 | 4 | 9 | 18 | : | 28 | 19 | |
9. | Sandhauzen | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | : | 21 | 34 | 19 | 5 | 6 | 8 | 23 | : | 35 | 21 | |
10. | Ingolštat 04 | 19 | 9 | 6 | 4 | 41 | : | 22 | 33 | 18 | 5 | 5 | 8 | 23 | : | 28 | 20 | |
11. | Borusija D. II | 19 | 7 | 5 | 7 | 28 | : | 26 | 26 | 18 | 7 | 6 | 5 | 29 | : | 26 | 27 | |
12. | Verl | 19 | 7 | 7 | 5 | 32 | : | 27 | 28 | 18 | 7 | 4 | 7 | 25 | : | 25 | 25 | |
13. | Viktorija Keln | 19 | 9 | 5 | 5 | 33 | : | 33 | 32 | 18 | 4 | 5 | 9 | 26 | : | 31 | 17 | |
14. | 1860 Minhen | 18 | 8 | 3 | 7 | 24 | : | 16 | 27 | 19 | 5 | 4 | 10 | 16 | : | 24 | 19 | |
15. | Arminija Bilefeld | 19 | 5 | 8 | 6 | 25 | : | 23 | 23 | 18 | 5 | 5 | 8 | 21 | : | 24 | 20 | |
16. | Valdhof 07 | 19 | 8 | 5 | 6 | 32 | : | 26 | 29 | 18 | 3 | 5 | 10 | 19 | : | 32 | 14 | |
17. | Halešer | 18 | 7 | 3 | 8 | 26 | : | 29 | 24 | 19 | 4 | 3 | 12 | 23 | : | 38 | 15 | |
18. | Duizburg | 19 | 7 | 4 | 8 | 26 | : | 27 | 25 | 18 | 1 | 6 | 11 | 15 | : | 34 | 9 | |
19. | Libek | 18 | 4 | 8 | 6 | 20 | : | 30 | 20 | 19 | 2 | 5 | 12 | 14 | : | 44 | 11 | |
20. | Frajburg II | 18 | 4 | 5 | 9 | 15 | : | 26 | 17 | 19 | 3 | 1 | 15 | 21 | : | 38 | 10 |
Rot Vajs Esen
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | 1860 Minhen | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Sandhauzen | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Ingolštat 04 | 4:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
24.04.2024 | Sarbriken | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Valdhof 07 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Arminija Bilefeld | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Duizburg | 4:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Borusija D. II | 4:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Verl | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Unterhahing | 1:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 |
Ingolštat 04
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | Libek | 6:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | Valdhof 07 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Rot Vajs Esen | 0:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Duizburg | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Borusija D. II | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
05.04.2024 | Arminija Bilefeld | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Unterhahing | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Verl | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Jan Regenzburg | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Viktorija Keln | 1:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 4:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
25.02.2023 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2022/2023 | |||
20.08.2022 | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2022/2023 |
Rot Vajs Esen | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | (+3) | 13 | 2,00 | 1,25 | 3,25 | 1 | 3 | 25:75 |
Domaćin | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | (+4) | 8 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 0 | 2 | 0:100 |
Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari