Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Union La Kalera - Everton Vina del Mar
Union La Kalera
Everton Vina del Mar
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 10 | 7 | 3 | 0 | 19 | : | 7 | (+12) | 24 |
2 | Deportes Ikike | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 19 |
3 | Palestino | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 | : | 6 | (+9) | 18 |
4 | Kokimbo Unido | 10 | 5 | 3 | 2 | 13 | : | 9 | (+4) | 18 |
5 | Union Espanjola | 10 | 5 | 2 | 3 | 22 | : | 17 | (+5) | 17 |
6 | Kolo Kolo | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | : | 9 | (+4) | 16 |
7 | Univ. Katolika | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | : | 8 | (+2) | 15 |
8 | Njublense | 10 | 4 | 2 | 4 | 19 | : | 14 | (+5) | 14 |
9 | Everton VdM | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | : | 17 | (-1) | 14 |
10 | O Higins | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | : | 13 | (-2) | 14 |
11 | Kobreloa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 21 | (-11) | 13 |
12 | Uačipato | 10 | 3 | 3 | 4 | 7 | : | 13 | (-6) | 12 |
13 | Kobresal | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | : | 15 | (-3) | 9 |
14 | Audaks Italijano | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | : | 14 | (-5) | 8 |
15 | Deportes Kopijapo | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | : | 21 | (-9) | 6 |
16 | Union La Kalera | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | : | 16 | (-9) | 6 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 4 | 16 | |
2. | Deportes Ikike | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | |
3. | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 4 | 8 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | |
4. | Kokimbo Unido | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 8 | |
5. | Union Espanjola | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | : | 12 | 15 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | |
6. | Kolo Kolo | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
7. | Univ. Katolika | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 11 | |
8. | Njublense | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 4 | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | |
9. | Everton VdM | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | 7 | |
10. | O Higins | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 6 | |
11. | Kobreloa | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 13 | 6 | |
12. | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
13. | Kobresal | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 7 | |
15. | Deportes Kopijapo | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 7 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | : | 14 | 0 | |
16. | Union La Kalera | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 |
Union La Kalera
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Kolo Kolo | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.04.2024 | Kruzeiro | 0:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Everton VdM | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Audaks Italijano | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Un. Katolika Kito | 0:1 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | O Higins | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
04.04.2024 | Alijanca Valedupar | 1:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
30.03.2024 | Deportes Kopijapo | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
22.03.2024 | Univ. Katolika | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Palestino | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 |
Everton Vina del Mar
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Kokimbo Unido | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
20.04.2024 | Union La Kalera | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Union Espanjola | 2:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Audaks Italijano | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Kolo Kolo | 1:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.03.2024 | Palestino | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Njublense | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Univ. Katolika | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Union La Kalera | 0:1 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
02.03.2024 | O Higins | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Union La Kalera | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 24 | 13 | 4 | 7 | 38:29 | (+9) | 67 | 1,58 | 1,21 | 2,79 | 13 | 11 | 54:46 |
Domaćin | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:17 | (+5) | 39 | 1,83 | 1,42 | 3,25 | 7 | 5 | 58:42 |
Gost | 12 | 8 | 0 | 4 | 16:12 | (+4) | 28 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | 6 | 6 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari