Ponuda po danu
Po takmičenju
Belorusija, Belorusija 1
Vitebsk - Sluck
Vitebsk
(Lokomotiva Vitebsk)
Sluck
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | (+5) | 3 |
2 | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
3 | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 3 |
4 | BATE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
5 | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
6 | Torpedo BelAZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
7 | Dinamo Brest | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
8 | Gomelj | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
9 | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
10 | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
11 | Naftan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
12 | Arsenal Džeržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
13 | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
14 | Vitebsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
15 | Dnjepar Mogilev | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
16 | Smorgon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | BATE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
5. | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Torpedo BelAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
8. | Gomelj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
9. | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Naftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Arsenal Džeržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
15. | Dnjepar Mogilev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
16. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 |
Vitebsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Isloč | 2:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Isloč | 1:4 | 3+ | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Energetik-BGU | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.12.2023 | Energetik-BGU | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Volna | 3:0 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 | |||
18.11.2023 | Bumprom | 1:0 | 0-2 | Belorusija 2 | 2023 | |||
11.11.2023 | Orša | 3:2 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 | |||
04.11.2023 | Osipoviči | 4:0 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 | |||
28.10.2023 | Šahtjor Petrikov | 2:1 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 |
Sluck
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Gomelj | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
02.12.2023 | Gomelj | 5:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Šahtjor Soligorsk | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Neman | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Naftan | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
29.10.2023 | BATE | 3:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Slavija Mozir | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
01.10.2023 | Isloč | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
23.09.2023 | Torpedo BelAZ | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
16.09.2023 | Belšina Bobruisk | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.07.2023 | 1:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
23.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2022 | |||
25.06.2022 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2022 | |||
20.08.2021 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2021 | |||
16.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2021 | |||
24.07.2020 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2020 | |||
11.04.2020 | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2020 | |||
31.08.2019 | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2019 | |||
26.04.2019 | 2:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2019 | |||
06.10.2018 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2018 | |||
29.05.2018 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2018 | |||
18.11.2017 | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2017 | |||
23.07.2017 | 0:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2017/2018 | |||
25.06.2017 | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2017 | |||
16.10.2016 | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2016 | |||
03.06.2016 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2016 | |||
29.08.2015 | 2:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2015 | |||
11.05.2015 | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2015 |
Vitebsk | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:17 | (+6) | 40 | 1,28 | 0,94 | 2,22 | 12 | 6 | 67:33 |
Domaćin | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:4 | (+6) | 14 | 1,00 | 0,40 | 1,40 | 9 | 1 | 90:10 |
Gost | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:13 | (0) | 26 | 1,63 | 1,63 | 3,25 | 3 | 5 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari