Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Voterford - Deri Siti
Voterford
(Voterford Junajted)
Deri Siti
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šelburn | 14 | 7 | 5 | 2 | 15 | : | 9 | (+6) | 26 |
2 | Šamrok Rovers | 14 | 6 | 6 | 2 | 23 | : | 12 | (+11) | 24 |
3 | Deri Siti | 14 | 6 | 5 | 3 | 22 | : | 14 | (+8) | 23 |
4 | Bohemijans | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 20 |
5 | Sent Patriks Atletik | 14 | 5 | 3 | 6 | 13 | : | 14 | (-1) | 18 |
6 | Galvej Junajted | 13 | 4 | 5 | 4 | 7 | : | 7 | (0) | 17 |
7 | Voterford | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | : | 14 | (-1) | 16 |
8 | Slajgo Rovers | 13 | 3 | 5 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 14 |
9 | Drogeda Junajted | 13 | 2 | 5 | 6 | 12 | : | 21 | (-9) | 11 |
10 | Dandalk | 13 | 1 | 6 | 6 | 6 | : | 17 | (-11) | 9 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šelburn | 7 | 4 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 14 | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 12 | |
2. | Šamrok Rovers | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | : | 5 | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | : | 7 | 12 | |
3. | Deri Siti | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 8 | 15 | 7 | 1 | 5 | 1 | 7 | : | 6 | 8 | |
4. | Bohemijans | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 7 | 11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 8 | 9 | |
5. | Sent Patriks Atletik | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | : | 5 | 13 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | : | 9 | 5 | |
6. | Galvej Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | : | 5 | 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | : | 2 | 9 | |
7. | Voterford | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 7 | 5 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 11 | |
8. | Slajgo Rovers | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 11 | 7 | |
9. | Drogeda Junajted | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 10 | 9 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | : | 11 | 2 | |
10. | Dandalk | 7 | 1 | 4 | 2 | 2 | : | 7 | 7 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 2 |
Voterford
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.05.2024 | Slajgo Rovers | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
26.04.2024 | Deri Siti | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Sent Patriks Atletik | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Galvej Junajted | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Bohemijans | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
01.04.2024 | Šamrok Rovers | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
29.03.2024 | Slajgo Rovers | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Dandalk | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
08.03.2024 | Deri Siti | 0:3 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Sent Patriks Atletik | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 |
Deri Siti
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.05.2024 | Galvej Junajted | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
26.04.2024 | Voterford | 2:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
22.04.2024 | Sent Patriks Atletik | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Šamrok Rovers | 1:3 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Drogeda Junajted | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Dandalk | 4:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
01.04.2024 | Šelburn | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
29.03.2024 | Galvej Junajted | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Bohemijans | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
08.03.2024 | Voterford | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Voterford | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 40 | 13 | 6 | 21 | 38:61 | (-23) | 99 | 0,95 | 1,53 | 2,48 | 21 | 19 | 53:48 |
Domaćin | 19 | 7 | 4 | 8 | 22:22 | (0) | 44 | 1,16 | 1,16 | 2,32 | 11 | 8 | 58:42 |
Gost | 21 | 6 | 2 | 13 | 16:39 | (-23) | 55 | 0,76 | 1,86 | 2,62 | 10 | 11 | 48:52 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari