Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 1
Jokohama F. Marinos - Visel Kobe
Jokohama F. Marinos
Visel Kobe
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mačida Zelvia | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 10 |
2 | Sanfreće Hir. | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 8 |
3 | Serezo Osaka | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
4 | Kašima Antlers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
5 | Gamba Osaka | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
6 | Visel Kobe | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
7 | Albireks Nigata | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 7 |
8 | Kašiva Rejsol | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 7 |
9 | Jokohama F. Mar. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 6 |
10 | FK Tokio | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 5 |
11 | Šonan Belmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
12 | Urava Red Dajm. | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 5 |
13 | Avispa Fukuoka | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 5 |
14 | Kjoto Sanga | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
15 | Kavasaki Frontale | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
16 | Džubilo Ivata | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 3 |
17 | Sagan Tosu | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 3 |
18 | Nagoja Grampus | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | (-3) | 3 |
19 | Tokio Verdi | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 2 |
20 | Hokaido KS | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 7 | (-6) | 1 |
1. i 2.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mačida Zelvia | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
2. | Sanfreće Hir. | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
3. | Serezo Osaka | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
4. | Kašima Antlers | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
5. | Gamba Osaka | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
6. | Visel Kobe | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
7. | Albireks Nigata | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | |
8. | Kašiva Rejsol | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 6 | |
9. | Jokohama F. Mar. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
10. | FK Tokio | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 4 | |
11. | Šonan Belmare | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
12. | Urava Red Dajm. | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
13. | Avispa Fukuoka | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
14. | Kjoto Sanga | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
15. | Kavasaki Frontale | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
16. | Džubilo Ivata | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | |
17. | Sagan Tosu | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
18. | Nagoja Grampus | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
19. | Tokio Verdi | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
20. | Hokaido KS | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 4 | 1 |
Jokohama F. Marinos
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Kjoto Sanga | 3:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
13.03.2024 | Šandong Taišan | 1:0 | 0-2 | Azijska LŠ | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Šandong Taišan | 2:1 | 3+ | Azijska LŠ | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Avispa Fukuoka | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Tokio Verdi | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
21.02.2024 | Bangkok Junajted | 0:0 | 0-2 | Azijska LŠ | 2023/2024 | |||
14.02.2024 | Bangkok Junajted | 2:2 | 3+ | Azijska LŠ | 2023/2024 | |||
13.12.2023 | Šandong Taišan | 3:0 | 3+ | Azijska LŠ | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Kjoto Sanga | 1:3 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
28.11.2023 | Inčeon Junajted | 1:2 | 3+ | Azijska LŠ | 2023/2024 |
Visel Kobe
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Sanfreće Hir. | 0:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | FK Tokio | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Kašiva Rejsol | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
24.02.2024 | Džubilo Ivata | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
17.02.2024 | Kavasaki Frontale | 0:1 | 0-2 | Japan, SK | 2024 | |||
03.12.2023 | Gamba Osaka | 1:0 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Nagoja Grampus | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Urava Red Dajm. | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Šonan Belmare | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Kašima Antlers | 3:1 | 3+ | Japan 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Jokohama F. Marinos | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 55 | 27 | 16 | 12 | 95:63 | (+32) | 158 | 1,73 | 1,15 | 2,87 | 30 | 25 | 55:45 |
Domaćin | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:33 | (+18) | 84 | 1,89 | 1,22 | 3,11 | 13 | 14 | 48:52 |
Gost | 28 | 13 | 10 | 5 | 44:30 | (+14) | 74 | 1,57 | 1,07 | 2,64 | 17 | 11 | 61:39 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari