Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Zaglebje Lubin - Šlonsk Vroclav
Zaglebje Lubin
Šlonsk Vroclav
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagielonija | 28 | 15 | 7 | 6 | 64 | : | 38 | (+26) | 52 |
2 | Šlonsk Vroclav | 28 | 14 | 8 | 6 | 38 | : | 26 | (+12) | 50 |
3 | Leh Poznanj | 28 | 13 | 9 | 6 | 40 | : | 32 | (+8) | 48 |
4 | Pogon | 28 | 14 | 5 | 9 | 54 | : | 32 | (+22) | 47 |
5 | Rakov Čestohova | 28 | 12 | 10 | 6 | 50 | : | 31 | (+19) | 46 |
6 | Legija Varšava | 28 | 12 | 10 | 6 | 43 | : | 33 | (+10) | 46 |
7 | Gornjik Zabže | 28 | 13 | 6 | 9 | 38 | : | 32 | (+6) | 45 |
8 | Viđev | 28 | 11 | 6 | 11 | 36 | : | 36 | (0) | 39 |
9 | Stal Mjelec | 28 | 10 | 8 | 10 | 33 | : | 34 | (-1) | 38 |
10 | Radomjak | 28 | 9 | 8 | 11 | 34 | : | 43 | (-9) | 35 |
11 | Zaglebje Lubin | 28 | 9 | 8 | 11 | 30 | : | 41 | (-11) | 35 |
12 | Krakovija | 28 | 6 | 14 | 8 | 38 | : | 39 | (-1) | 32 |
13 | Pjast | 28 | 6 | 14 | 8 | 28 | : | 32 | (-4) | 32 |
14 | Varta | 28 | 7 | 10 | 11 | 26 | : | 33 | (-7) | 31 |
15 | Puša Niepolomice | 28 | 6 | 11 | 11 | 34 | : | 46 | (-12) | 29 |
16 | Korona | 28 | 5 | 12 | 11 | 30 | : | 38 | (-8) | 27 |
17 | LKS Lođ | 28 | 5 | 6 | 17 | 26 | : | 58 | (-32) | 21 |
18 | Ruh Hožov | 28 | 2 | 14 | 12 | 29 | : | 47 | (-18) | 20 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jagielonija | 14 | 10 | 2 | 2 | 38 | : | 14 | 32 | 14 | 5 | 5 | 4 | 26 | : | 24 | 20 | |
2. | Šlonsk Vroclav | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 11 | 25 | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 15 | 25 | |
3. | Leh Poznanj | 14 | 9 | 3 | 2 | 27 | : | 12 | 30 | 14 | 4 | 6 | 4 | 13 | : | 20 | 18 | |
4. | Pogon | 14 | 7 | 2 | 5 | 33 | : | 23 | 23 | 14 | 7 | 3 | 4 | 21 | : | 9 | 24 | |
5. | Rakov Čestohova | 14 | 9 | 5 | 0 | 30 | : | 7 | 32 | 14 | 3 | 5 | 6 | 20 | : | 24 | 14 | |
6. | Legija Varšava | 14 | 7 | 5 | 2 | 24 | : | 13 | 26 | 14 | 5 | 5 | 4 | 19 | : | 20 | 20 | |
7. | Gornjik Zabže | 14 | 8 | 3 | 3 | 17 | : | 11 | 27 | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 | : | 21 | 18 | |
8. | Viđev | 14 | 9 | 0 | 5 | 19 | : | 16 | 27 | 14 | 2 | 6 | 6 | 17 | : | 20 | 12 | |
9. | Stal Mjelec | 14 | 7 | 5 | 2 | 21 | : | 12 | 26 | 14 | 3 | 3 | 8 | 12 | : | 22 | 12 | |
10. | Radomjak | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 19 | 17 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | : | 24 | 18 | |
11. | Zaglebje Lubin | 14 | 5 | 5 | 4 | 14 | : | 15 | 20 | 14 | 4 | 3 | 7 | 16 | : | 26 | 15 | |
12. | Krakovija | 14 | 3 | 7 | 4 | 25 | : | 24 | 16 | 14 | 3 | 7 | 4 | 13 | : | 15 | 16 | |
13. | Pjast | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 | : | 14 | 21 | 14 | 1 | 8 | 5 | 10 | : | 18 | 11 | |
14. | Varta | 14 | 3 | 5 | 6 | 10 | : | 14 | 14 | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 19 | 17 | |
15. | Puša Niepolomice | 14 | 5 | 7 | 2 | 20 | : | 19 | 22 | 14 | 1 | 4 | 9 | 14 | : | 27 | 7 | |
16. | Korona | 14 | 4 | 7 | 3 | 21 | : | 19 | 19 | 14 | 1 | 5 | 8 | 9 | : | 19 | 8 | |
17. | LKS Lođ | 14 | 4 | 5 | 5 | 17 | : | 26 | 17 | 14 | 1 | 1 | 12 | 9 | : | 32 | 4 | |
18. | Ruh Hožov | 14 | 2 | 7 | 5 | 15 | : | 18 | 13 | 14 | 0 | 7 | 7 | 14 | : | 29 | 7 |
Zaglebje Lubin
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.04.2024 | Pjast | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
08.04.2024 | Gornjik Zabže | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Varta | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Stal Mjelec | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Pogon | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Korona | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Puša Niepolomice | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Krakovija | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Leh Poznanj | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
15.12.2023 | Šlonsk Vroclav | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 |
Šlonsk Vroclav
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Gornjik Zabže | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Varta | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Pjast | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Puša Niepolomice | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Jagielonija | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Viđev | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Leh Poznanj | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.02.2024 | Stal Mjelec | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Pogon | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
15.12.2023 | Zaglebje Lubin | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.12.2023 | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
29.07.2023 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.01.2023 | 3:0 | 3+ | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
15.07.2022 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
27.02.2022 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
29.08.2021 | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
30.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2020/2021 | |||
11.12.2020 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2020/2021 | |||
01.03.2020 | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2019/2020 | |||
21.09.2019 | 4:4 | 3+ | Poljska 1 | 2019/2020 | |||
25.02.2019 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2018/2019 | |||
14.09.2018 | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2018/2019 | |||
26.11.2017 | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2017/2018 | |||
24.07.2017 | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2017/2018 | |||
16.05.2017 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2016/2017 | |||
22.04.2017 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2016/2017 | |||
06.11.2016 | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2016/2017 | |||
05.03.2016 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2015/2016 | |||
04.10.2015 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2015/2016 | |||
26.04.2014 | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2013/2014 | |||
16.03.2014 | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2013/2014 | |||
04.10.2013 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2013/2014 | |||
28.04.2013 | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2012/2013 | |||
28.10.2012 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2012/2013 | |||
29.04.2012 | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2011/2012 | |||
06.11.2011 | 1:5 | 3+ | Poljska 1 | 2011/2012 | |||
10.05.2011 | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2010/2011 | |||
30.10.2010 | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2010/2011 | |||
27.04.2010 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2009/2010 | |||
24.10.2009 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2009/2010 | |||
24.04.2002 | 1:2 | 3+ | Poljska 1 pa | 2001/2002 | |||
17.03.2002 | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 pa | 2001/2002 | |||
19.05.2001 | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2000/2001 | |||
28.10.2000 | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2000/2001 |
Zaglebje Lubin | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 34 | 11 | 8 | 15 | 44:45 | (-1) | 89 | 1,29 | 1,32 | 2,62 | 17 | 17 | 50:50 |
Domaćin | 17 | 6 | 5 | 6 | 26:23 | (+3) | 49 | 1,53 | 1,35 | 2,88 | 7 | 10 | 41:59 |
Gost | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:22 | (-4) | 40 | 1,06 | 1,29 | 2,35 | 10 | 7 | 59:41 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari