POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(71)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(13)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(4)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(2)
Finska
(23)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(7)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(60)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
23.03.2005. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Bahrein 1
Al Hala Muharak
1:4
Al Šabab Manama
Rifa
2:0
Bahrein Klub
Brazil, Karioka 2.deo
Amerika Rio de Žaneiro
0:0
Flamengo
Amerikano
2:0
Friburgense
Botafogo
3:3
Kabofriense
Fluminense
3:2
Volta Redonda
Olaria
1:2
Vasko da Gama
Portugeza Rio de Žaneiro
0:1
Madureira
Brazil, Paulista
Amerika S.Ž. do Rio Preto
4:1
Palmeiras
Guarani
1:2
Sao Paulo
Internasional Limeira
1:3
Atletiko Sorokaba
Korintijans
2:2
Sao Kaetano
Mogi Mirim
1:4
Paulista Jundiai
Portugeza Sao Paulo
1:2
Portugeza Santista
Santo Andre
3:2
Santos
Uniao Barbarense
1:1
Rio Branko Amerikana
Uniao Sao Žoao
3:2
Ituano
Engleska 5
Voking
1:1
Skarboro
Estonija, Kup
četvrtfinale (r)
Lotus
0:10
Flora
Merkur
1:1
Narva Trans
TVMK
5:0
Valga
Viljandi Tulevik
0:0
Levadia Talin
Grčka 3 Jug
Atinaida
0:0
Aharnaikos
Haidari
3:1
Ahaiki
Irodotos
0:1
Keratsini
Lilas Vasiliku
1:0
Etnikos Pirej
Marko Markopulo
1:0
PANO Malia
Pamisos
0:0
Trasivolos
Tiela Patras
2:1
Rodos
Vizas
2:2
Agios Dimitrios
Grčka 3 Sever
Anagenizi Kardicas 1904
0:0
Termaikos
Kozani
3:0
Doksa Drama
Lukoi
0:1
Anagenizi Arta
Pandramaikos
1:0
Ptolemaida
Panetolikos
1:2
Kavala
PAS Janjina
6:0
Apolon Larisa
Pavlos Melas
1:1
Aleksandroupoli Enozi
Verija
3:0
Lamia
Grčka, Kup
četvrtfinale (r)
Škoda Ksanti
4:1
Larisa
Gvatemala 1 Klausura
Aurora FK
2:2
Antigva
Heredija
1:1
CSD Munisipal
Kselahu MC
0:0
Sučitepekez
Honduras 1 Klausura
Atletiko Olančano
1:2
Maraton
CD Platense
4:2
Olimpija Tegusigalpa
CD Viktoria
0:0
Munisipal Valensija
Hrvatska 2 Jug
Imotski
1:0
Novalja
Kroacija Sesvete
2:1
Pomorac
Mosor
4:1
Hrvatski Dragovoljac
Naftaš
1:2
GOŠK Dubrovnik
Šibenik
2:0
Uskok
Solin Grada
3:0
Segesta
Hrvatska 2 Sever
Čakovec
3:1
Grafičar Vodovod
Dilj
3:3
Bjelovar
Koprivnica
0:3
Marsonia
Metalac Osijek
1:0
Vukovar 91
Slavonija
1:0
Cibalia
Valpovka
0:1
Belišće
Indija 1
Vasko SC
5:0
Toludžundž Agragami
Indonezija 1 (Zapad)
Arema
3:1
PSMS
Persija
4:0
PSDS
PSIS
1:0
Semen
Jamajka, Kup
1/8 finala
Harbur Vju
2:1
Sent Džordžs SK
Sendi Bej
2:0
Vilidž Junajted
Vedadah
1:3
Rivoli Junajted
Voterhaus
1:0
Bojs Taun
Jordan 1
Šabab Al Ordon
2:3
Al Faisali Aman
Južna Afrika 1
Maning Rendžers
0:1
Supersport Junajted
Kipar Kup, završni deo
četvrtfinale
AEK Larnaka
1:2
Omonija
Aris Limasol
2:2
APOEL
Digenis Akritas Morfou
4:1
AEL Limasol
Enozis Neon Paralimni
2:1
Apolon Limasol
Kolumbija, 1.deo
Amerika Kali
2:1
Union Magdalena
Kopa Libertadores - I faza
Gvadalahara Čivas
2:1
San Lorenco
Meksiko 2 (Klausura)
San Luis
3:0
Tigrilos Bronkos
Nemačka 3 (Jug)
1899 Hofenhajm
0:2
Vehen
Majnc 05 II
2:1
Štutgarter Kikers
Nemačka 3 (Sever)
Arminija Bilefeld II
0:1
Herta II
KFC Irdingen
1:3
Projsen Minster
Osnabrik
1:1
Borusija Dortmund II
Sent Pauli 1910
1:0
Paderborn 07
Vupertaler SV
1:0
Kemnicer
Nigerija 1
Bendel Inšurans
1:0
Šuting Stars
Enjimba
3:0
Kano Pilars
Enugu Rendžers
1:0
NPA
Gejtvej
0:0
Dolfins
Obala Slonovače 1
ASEK Mimosas
1:0
Isia Vazi
OFC Liga Šampiona kv.
kvalifikacije (r)
Tafea
5:0
Lotohaapai
Igrano na terenu Lotohapaia, na Tongi.
Poljska , Kup
1/8 finala
Košarava Živiec
2:2
Korona
Podbeskidzje
1:1
Pogon
Poljska 1
Gornjik Lečna
1:1
Polonija Varšava
Prijateljski (rep.)
Kenija
2:2
Gana
Salvador 1 Klausura
Alijanca San Salvador
1:1
FAS
Isidro Metapan
2:0
Onse Deportivo
San Marino 1
Domanjano
1:0
Faetano
Murata
2:0
Kosmos
Virtus Akvaviva
2:2
Libertas
SCG 2 - Srbija
Kosanica
2:2
Mladost Lučani
Severna Irska 1
Limavedi Junajted
0:1
Linfild
Singapur 1
Sinči
2:3
Balestier Kalsa
Škotska 3
Aloa Atletik
2:2
Grinok Morton
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno