POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(52)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Albanija
(2)
Alžir
(7)
Argentina
(38)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(4)
Holandija
(28)
Hrvatska
(11)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(5)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(3)
Škotska
(13)
Slovačka
(9)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(8)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
26.09.2008. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Vlaznija
1:0
Bilis
Alžir 1
Entente Setif
3:1
MSP Batna
Mouloudija El Eulma
3:0
Khroub
Mouloudija Saida
0:1
USM Anaba
Olimpik Šlef
1:0
Čabab Riadhi Belouizdad
USM Blida
1:2
Husein Dej
USM El Harah
1:0
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
Ženes Sportiv de Kabilie
0:0
Bejaia
Angola 1
Primeiro de Agosto
1:1
Benfika Luanda
Argentina 1 (Apertura)
Rozario Sentral
1:1
San Martin Tukuman
Tigre
1:0
Himnazia Huhuj
Argentina 2
San Martin San Huan
1:0
Union Santa Fe
Australija 1
Central Koust Mariners
4:1
Pert Glori
Austrija 2
Austrija Beč Am.
1:2
Austrija Luštenau
FK Luštenau 1907
0:0
Vaker Insbruk
Gratkorn
1:1
Leoben
Magna Viener Nojštat
2:0
Red Bul Juniors Salcburg
Sent Pelten
0:0
Gredig
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
2:0
Union Sent Florian
Blau Vajs Linc
3:0
Sent Vajt
Špital/Drau
1:2
Voitsberg
Šturm Am.
5:2
Bad Ause
TSV Hartberg
4:1
FK Vels
VAK/Sent Andra
2:1
Vajc
Austrija 3 Istok
Floridsdorfer
1:0
Virmla
Horn
4:1
Nojzidl Am Zi
Matersburg Am.
4:0
Amšteten
Parndorf
2:0
Magna Vienerberg
Stegersbah
1:2
Rapid Am.
Vajdhofen/Ibs
2:1
Trenkvalder Admira Am.
Viener Športklub
2:1
Šparkase Cvetl
Austrija 3 Zapad
Sent Johan
4:0
Anif
Azerbejdžan 1
MOIK Baku
0:4
Hazar-Lankaran
Belgija 1
Standard
2:1
Anderleht
Brazil 2
FK Vila Nova
1:0
Fortaleza
Parana
3:1
Krikiuma
Ponte Preta
2:2
Brazilijense
Regatas Brazil
0:0
Santo Andre
Bugarska 1
Černo More
1:0
Lokomotiva Sofija
Bugarska 2 (Zapad)
Akademik
2:0
Botev Krivodol
Češka 2
Banjik Most
3:1
Slovacko
Vitkovice
3:1
Fulnek
Danska, Kup
1/16 finala
Bronshoj
2:2
Alborg
2:3 nakon produžetaka.
Viborg
1:2
Horsens
Egipat 1
Etesalat
2:4
Zamalek
Ekvador 1 - II deo
Deportivo Azoges
0:1
Deportivo Kito
Deportivo Kuenka
4:3
Makara
El Nasional
2:1
Barselona Gvajakil
Tekniko Universitario
1:0
Deportivo ESPOLI
Engleska 3
Sautend Junajted
3:0
Lejton Orijent
Tranmer Rovers
3:4
Kolčester Junajted
Finska 3 B
Ilves
1:0
SalPa
Sinimustat
0:0
LoPa
Finska 3 C
OPS Oulu
0:3
OLS Oulu
Francuska 2
Bastija
2:2
Rems
Brest
0:1
Bulonj
Nim Olimpik
2:2
Ajačio
Sedan Arden
0:1
Amijen
Francuska 3
Genjon
0:0
Buve
Olimpik Kasis Karno
1:0
Aviron Bajon
Šamoa Nior
0:2
Istr
Set 34
0:0
Liburn Sen-Seuren
Gruzija 1
Boržomi
0:0
Sioni
Gagra
2:0
Mglebi
Igrano u Tbilisiju.
Zestafoni
0:1
Mesheti
Holandija 2
AGOVV Apeldorn
2:0
Harlem
Den Boš
2:2
Vendam
Dordreht
4:0
Cvole
Fortuna Sitard
0:0
RBC Rozendal
Go Ahed Igls
2:0
Kambur
Omnivorld
1:1
RKC Valvajk
Hong Kong 1
Kiči
2:0
Forvej Atletiks
Konvoj San Hei
4:0
Istern
Hrvatska 1
Slaven Belupo
2:0
Dinamo Zagreb
Indija 1
Ist Bengal
3:1
Čirag Junajted
Vasko SC
0:1
Sporting Klub de Goa
Indonezija 1
Persija
1:3
Persik
PSM
1:2
Srivijaja
Irska 1
Brej Vonderers
0:1
Fin Harps
Drogeda Junajted
1:1
Galvej Junajted
Kork Siti
2:0
UCD Dablin
Šamrok Rovers
1:2
Bohemijans
Irska, Kup
četvrtfinale
Sent Patriks Atletik
2:0
Sporting Fingal
Ponovljena utakmica.
Izrael 2
Hapoel Akre
1:0
Hapoel Ranana
Hapoel Bnei Lod
0:3
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Haifa
2:0
Hapoel Jerusalim
Jordan 1
Al Džazira Aman
2:1
Al Arabi Irbid
Al Husein Irbid
4:1
Itihad Al Ramta
Šabab Al Ordon
0:0
Al Faisali Aman
Katar 1
Al Rajan
3:2
Katar Sports Klub
Al Sailija
0:1
Um Salal
Malta 1 - 1.deo
Birkirkara
2:2
Valeta
Mađarska 1
Kečkemet TE
3:0
Debrecin
Meksiko 2 (Apertura)
Indios de Čihuahua
1:0
Sosio Aguila
Moldavija 1
Iskra-Stal
1:0
Dinamo Bender
Olimpija Balti
0:0
Tiraspol
Nemačka 1
Keln
1:0
Šalke 04
Nemačka 2
Hanza
3:0
Sent Pauli 1910
Osnabrik
1:0
TuS Koblenc
Rot Vajs Oberhauzen
0:4
Grojter Firt
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno