POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(9)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(7)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(6)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(11)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
06.04.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Nemačka 2
Dinamo Drezden
3:2
Sent Pauli 1910
Jan Regenzburg
1:4
Frankfurt 1899
Nemačka 3
Babelsberg 03
0:0
Ofenbaher Kikers
Hajdenhajm 1846
1:0
Štutgart II
Halešer
0:0
Vaker Burghauzen
Hanza
0:2
Arminija Bilefeld
Kemnicer
1:0
Borusija Dortmund II
Projsen Minster
3:3
Sarbriken
Štutgarter Kikers
0:1
Rot Vajs Erfurt
Unterhahing
2:1
Karlsrue
Vehen Vizbaden
3:2
Osnabrik
Nemačka 4 (Bajern)
Augsburg II
1:1
Eltersdorf
Bajern Hof
1:4
1860 Minhen II
Grojter Firt II
2:1
Buhbach
Ilertisen
4:1
Hajmšteten
Rajn am Leh
4:1
1860 Rozenhajm
Viktorija Ašafenburg
0:3
Nirnberg II
Vircburger Kikers
3:1
Memingen
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frajburg II
1:1
Valdhof 07
Ulm 1846
3:0
Bajern Alzenau
Nemačka 4 (Sever)
Volfsburg II
2:1
Holštajn Kil
Nemačka 4 (Severoistok)
Berlin Ankaraspor 07
2:1
Optik Ratenov
Karl Cajs Jena
1:1
Germanija Halberštad
Magdeburg
2:2
Nojstrelic
Torgelover SV Grajf
0:4
Herta II
Nemačka 4 (Zapad)
Bohum II
1:1
Bor. Menhen. II
Fortuna Keln
3:1
Bergiš Gladbah 09
Keln II
2:0
Hils
Rot Vajs Esen
1:0
Šalke 04 II
Sportfrojnde Lote
0:0
Viktorija Keln
Sportfrojnde Zigen
1:0
Videnbrik 2000
Velbert
1:1
Kraj
Verl
1:0
Bajer Leverkuzen II
Nikaragva 1 (Klausura)
Juventus Managva
1:1
Real Esteli
Ksilotepelt
1:2
Deportivo Valter Fereti
Norveška 1
Bran
1:0
Molde
Start
2:2
Tromso
Norveška 2
Ham Kam
2:2
Stabek
Obala Slonovače 1
KO Korhogo
1:0
USK Basam
OFC Liga Šampiona gr.
Hekari Junajted
0:0
Amikal
Panama 1 Klausura
Alijanca Panama
0:0
Rio Abaho
Paragvaj 1 (Apertura)
General Dijaz
2:3
Sero Portenjo
Peru 1 - Apertura
Alijanca
1:0
Hoze Galvez
Inti Gas Deportes
1:3
Univerzitario
Sijensijano
2:0
Univ. San Martin
UTC Kahamarka
0:2
Sporting Kristal
Poljska 1
Jagielonija
1:0
Pogon
Legija Varšava
2:0
Zaglebje Lubin
Šlonsk Vroclav
2:1
Gornjik Zabže
Poljska 2
Bogdanka Lecna
0:0
Stomil Olštin
Krakovija
0:2
Dolčan Zabki
Olimpija Grudžadž
2:2
Sandecja Novi Sac
Varta
3:0
LKS Lođ
Zaviša Bidgošč
0:0
Arka
Poljska 3 Istok
Garbarnija
1:1
Žnic Pruškov
Vigri Suvalki
0:2
Unija Tarnov
Poljska 3 Zapad
Elana Torun
2:1
Bitovija Bitov
Gruf Vejherovo
3:0
Lech Ripin
Službeni rezultat.
Polkovice
2:1
Črobri Glogov
Portoriko 1
Bajamon
4:0
Akademija Kintana
Portugalija 1
Sporting Lisabon
3:2
Moreirense
Portugalija 2
Belenenseš
4:1
Vitoria Gimaraeš B
Prijateljski (rep.)
Bolivija
0:4
Brazil
Republika Srpska 1
Drina HE
0:0
Sutjeska Foča
Drina Zvornik
2:1
Rudar Ugljevik
Ljubić
1:2
Sloboda Novi Grad
Modriča Maksima
0:0
Sloga Doboj
Podrinje
1:0
Borac Šamac
Rumunija 1
CFR 1907 Kluž
0:1
Dinamo Bukurešt
Panduri
1:3
Petrolul Ploešti
Rumunija 2 I
Botošani
5:1
Dinamo Bukurešt II
Delta Tulčea
1:0
Buftea
Rapid Sućeava
0:1
Dunarea Galati
Sportul
1:3
Unirea Slobocija
Rumunija 2 II
ACS Poli Temišvar
1:2
Korona Brašov
Maramures Univerzitar Baja Mare
2:1
Lučeafarul Oradea
Mioveni
3:0
Unirea Alba Julija
Službeni rezultat.
Rusija 1
CSKA Moskva
2:0
Volga Nižnij Novgorod
Lokomotiva Moskva
1:1
Terek
Rostov
1:0
Spartak Moskva
SAD 1
Kolorado Rapids
1:0
Real Solt Lejk
Kolumbus Kru
1:1
Filadelfija Junion
Portland Timbers
2:0
Hjuston Dinamo
San Hoze Ertkvejks
1:1
Vankuver Vajtkeps
Toronto
2:2
Dalas
SAD 2 Proleće
Fort Loderdejl Strajkers
1:1
FK Edmonton
Minesota Stars
0:0
San Antonio Škorpions
Tampa Bej Roudis
0:0
Karolina Reilhouks
Salvador 1 Klausura
Isidro Metapan
2:1
Universidad de El Salvador
Santa Tekla
1:0
Agvila
San Marino 1
Domanjano
3:0
Tre Fiori
Folđore
2:0
San Đovani
Kailungo
2:3
La Fiorita
Tre Penje
1:0
Fiorentino
Saudijska Arabija 1
Hadžer
0:1
Al Nasr Rijad
Severna Irska 2
Bangor
1:0
Dergvju
Kerik Rendžers
5:0
Tobermor Junajted
Koa Junajted
1:2
Institut
Larn
0:0
Lafgal
Limavedi Junajted
0:1
Harlend i Volf Velders
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno