POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(48)
Engleska
(17)
Nemačka
(31)
Italija
(14)
Francuska
(31)
Srbija
(9)
Argentina
(65)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(4)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(45)
Bugarska
(9)
Češka
(7)
Čile
(9)
Danska
(21)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(5)
Gruzija
(2)
Holandija
(10)
Hrvatska
(6)
Indonezija
(1)
Irska
(10)
Island
(12)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Jermenija
(3)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(22)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kenija
(3)
Kina
(8)
Kipar
(1)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(4)
Maroko
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(3)
Nigerija
(1)
Norveška
(19)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(20)
Rumunija
(6)
Rusija
(9)
SAD
(28)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(12)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(17)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(17)
Tajland
(8)
Turska
(12)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(4)
Zambija
(4)
Rezultati po danu
<
11.09.2015. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrička LŠ gr.
Al Merih Omdurman
1:0
USM Alžir
Entente Setif
2:2
Mouloudija El Eulma
Argentina 1
Defensa Husticia
1:0
Arsenal Sarandi
Argentina 2
Instituto
0:1
Guarani Antonio Franko
Los Andes
2:1
Sportivo Belgrano
Sentral Kordoba Santjago del Estero
0:2
Daglas Heig
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Sportivo Italijano
1:1
Platense
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut gr. B
Himnazia Esgrima
3:1
Sportivo Patrija
Sarmiento Resistensija
0:0
Altos Hornos Zapla
Austrija 2
Austrija Luštenau
0:2
Austrija Salcburg
Kapfenberger SV
1:5
LASK
Lifering
4:1
Floridsdorfer
Sent Pelten
2:0
Viener Nojštat
Vaker Insbruk
4:2
Austrija Klagenfurt
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
2:1
Volfsberger AC Am.
Dojčlandberger Sport Klub
3:3
Anabihler
Šturm Am.
1:2
Valern
TSV Hartberg
3:2
Blau Vajs Linc
Union Sent Florian
4:3
Pašing/LASK Juniors
Vajc
0:2
Forverc Štajr
Austrija 3 Istok
Austrija Beč Am.
0:1
Ibrajsdorf
Horn
2:0
Admira Vaker Am.
Parndorf
0:1
Rapid Am.
Ricing
4:2
Obervart
Viener Športklub
3:1
Amšteten
Zolenau
1:1
First Viena 1894
Austrija 3 Zapad
TSV Nojmarkt 1922
1:3
Anif
Zikirhen 1945
2:4
Kufštajn
Bahrein, Kup gr.
Al Ahli Manama
4:2
Busaiten
Al Šabab Manama
3:0
Bahrein Klub
Muharak
0:7
Al Had
Rifa
2:1
Kalali
Belgija 1
Rojal Muskron-Peruvelc
2:1
Klub Briž
Belgija 2
Lomel Junajted
4:1
Ekscelzior Virton
Bolivija 1 (Apertura)
Horhe Vilsterman
1:1
Klub Petrolero
Brazil 2
Baija
3:2
Bragantino
Mogi Mirim
0:3
Botafogo
Oeste
2:1
Boa
Parana
1:1
Pajsandu Belem
Bugarska 1
Černo More
2:1
Lokomotiva Plovdiv
Danska 1
Hobro
0:3
AGF Arhus
Službeni rezultat. Originalno 2:1.
Danska 3 1.deo
Hvidovre
3:1
Bronshoj
Tisted
2:1
Arhus Fremad
Ekvador 1 - II deo
Deportivo Kuenka
0:1
LDU Kito
Engleska 2
Reding
5:1
Ipsvič Taun
Estonija 1
Parnu Linameskond
2:1
Nome Kalju
Viljandi Tulevik
3:2
Tameka Tartu
Finska 3 Jug
IF Gnistan
3:1
Keski-Usima
Finska 3 Zapad
SalPa
3:0
AIFK Turku
Francuska 1
Pari Sen Žermen
2:2
Žirondins Bordo
Francuska 2
Avr
0:2
Red Star
Evian Tonon Gailard
4:0
Okser
Klermon Fut
1:1
Pariz
Laval
0:1
Mec
Nansi Loren
1:1
Šamoa Nior
Nim Olimpik
0:0
Ajačio
Sošo Monbeliar
0:3
Kretej Lusitanos
Tur
0:1
Burž Peron
Francuska 3
Amijen
1:3
Berišon Šateru
Avranšez
1:1
Kolmar
Belfor
0:0
Sedan Arden
Dankerk
2:5
Vendi Les Herbiers
Konzolat Marsej
0:2
Bulonj
Orlean
2:0
Bezije
Rasing Strazbur
1:1
Frejus
Serkl Atletik Bastija
1:2
Epinal
Vendi Lukon
0:0
Šambli
Gruzija 1
Lokomotiva Tbilisi
3:0
Guria
Merani Martvili
1:4
Dinamo Tbilisi
Holandija 2
Ajndhoven
3:2
Almere Siti
Den Boš
2:1
Helmond Sport
Emen
6:1
RKC Valvajk
Fortuna Sitard
0:5
Dordreht
Sparta Roterdam
3:0
Ahiles 29
Volendam
3:0
Jong PSV
VVV Venlo
2:1
Go Ahed Igls
Hrvatska 1
Lokomotiva Zagreb
0:4
Dinamo Zagreb
Hrvatska 2
Hrvatski Dragovoljac
1:1
Rudeš
Iran, Kup
1/16 finala
Esteglal Teheran
5:0
Šardari Mašad
Fulad
6:0
Isar Jiroft
Rah Ahan
5:1
Mantageje Azad Kiš
Sepahan
4:0
Safir Kazvin
Traktor Sazi
3:0
Besat Kermanshah
Službeni rezultat.
Zob Ahan
2:1
Baderan Teheran
Irska 2
Veksford Juts
1:0
UCD Dablin
Irska, Kup
četvrtfinale
Brej Vonderers
2:0
Kilester Junajted
Dandalk
4:0
Slajgo Rovers
Deri Siti
1:1
Kork Siti
Longford Taun
3:1
Šerif JK
Italija 2
Peskara
2:1
Peruđa
Japan 1 - 2.deo
Urava Red Dajmonds
1:0
Kašiva Rejsol
Jordan 1
Al Sarih
0:0
Al Buka
Kanada 1
Srpski Beli Orlovi
1:0
SC Skarboro
Katar 1
Al Kor
0:2
Um Salal
Al Rajan
4:0
Al Sailija
Kazahstan 1 - 2.deo
Ordabasi
2:3
Astana
Kuvajt, Fed Kup gr.
Al Arabi
10:1
Al Tadamon
Al Salmija
2:0
Al Jarmuk
Kadšia
4:1
Al Fahahel
Letonija 1
Ventspils
1:2
Jelgava
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno