POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(136)
Nemačka
(51)
Italija
(34)
Francuska
(42)
Srbija
(5)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(37)
Australija
(12)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(4)
Belgija
(18)
Belorusija
(8)
Bolivija
(3)
Brazil
(36)
Bugarska
(9)
Češka
(10)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(20)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Irak
(1)
Iran
(3)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(13)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(22)
Kostarika
(3)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(20)
Nikaragva
(2)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(2)
Paragvaj
(7)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(19)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(7)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
28.09.2016. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 3, Primera B Metropolitana
KA Atlanta
3:3
Vilja San Karlos
Austrija 3 Zapad
Gredig
4:0
Dornbirn 1913
Azijska LŠ - završni deo
polufinale
Jeonbuk Hjundai Motors
4:1
Seul
Azijski Kup - završni deo
polufinale
Johor Darul Takzim
1:1
Bengaluru
Bolivija 1 (Apertura)
Strongest
1:0
Klub Petrolero
Brazil 2
Gremio Esportivo Brazil
2:1
Seara
Brazil, Kup
četvrtfinale
Atletiko Mineiro
1:0
Žuventud
Santos
2:1
Internasional
Češka, Kup
1/16 finala
Črudim
1:3
Slavija Prag
Čile, Kup
1/8 finala (r)
Deportes Kopijapo
2:2
Audaks Italijano
Deportes La Serena
0:0
Kobreloa
Deportes Temuko
1:2
Universidad Katolika
Universidad Čile
2:2
Deportes Ikike
Penalima - 7:6.
Crna Gora, Kup
1/8 finala
Bokelj
1:0
Berane
Brskovo
2:4
Lovćen
Grbalj
3:1
Mladost Podgorica
Iskra Danilovgrad
4:1
OFK Mladost Lješkopolje
Kom
1:5
Budućnost Podgorica
Petrovac
3:0
Jedinstvo B.Polje
Rudar Pljevlja
0:0
Dečić
Zeta
0:1
Sutjeska
Danska 2
Nikebing
1:1
Fremad Amager
Skive
1:0
Vejle
Egipat 1
Al Ahli Kairo
2:1
Vadi Degla
El Šarkeja
0:1
El Masri Klub
Smouha Sporting
3:2
Tanta
Engleska 2
Njukastl Junajted
4:3
Norič Siti
Engleska 3
Koventri Siti
2:2
AFC Vimbldon
Engleska 7 (Istok)
Grejs Atletik
0:3
Lovestoft Taun
Literhed
0:1
Stejns Taun
Filipini 1
Seres - Negros
8:0
Laos FK
Finska 1
SJK Seinajoen
1:0
KuPS
Gibraltar 1
Glakis Junajted
1:0
Mančester 62
Gvatemala 1 Apertura
Komunikasiones
4:0
Miktlan
Hrvatska 2
Hrvatski Dragovoljac
1:0
Sesvete
Rudeš
7:1
Lučko
Šibenik
2:0
Imotski
Solin
2:1
Gorica Velika Gorica
Zagreb
0:0
Novigrad
Italija 3 C
Katanija
1:1
Fondi
Južna Afrika 1
Baroka
1:4
Čipa Junajted
Fri Stejt Stars
0:2
Kajzer Čifs
Golden Erouz
1:1
Supersport Junajted
Južna Afrika 2
Tanda Rojal Zulu
5:1
Vitbenk Spars
Južna Koreja 2
Ansan Polis
1:0
Dedžon Sitizen
Busan I`Park
0:2
Daegu
Gangvon
3:0
Anjang
Gojang Hi
1:0
Čunghu Hjumel
Seul E-Land
1:1
Bučeon 1995
Kolumbija, 2.deo
Kortulua
1:1
Onse Kaldas
KONKAKAF LŠ gr.
Antigva
0:0
Red Bul Njujork
Deportivo Dragon
1:2
Portland Timbers
Monterej
3:0
Don Bosko Peton-Vilj
Kopa Sudamerikana
1/8 finala (r)
Atletiko Nasional
2:0
Sol de Amerika
Junior
0:0
Mont. Vonderers
Penalima - 4:3.
Šapekoense
0:0
Independiente
Penalima - 5:4.
Kuvajt 1
Al Fahahel
1:2
Al Arabi
Al Naser
2:0
Burgan
Kadšia
1:0
Al Sahel
Sulajbihat
1:2
Kuvajt Klub
Liga Šampiona - I faza
Arsenal
2:0
Bazel
Atletiko Madrid
1:0
Bajern Minhen
Bešiktaš
1:1
Dinamo Kijev
Bor. Menhengladbah
1:2
Barselona
Ludogorec Razgrad
1:3
Pari Sen Žermen
Napoli
4:2
Benfika
Rostov
2:2
PSV Ajndhoven
Seltik
3:3
Mančester Siti
Makedonija 1
Bregalnica Štip
1:2
Makedonija Đorče Petrov
Pobeda
2:1
Rabotnički
Škendija 79
1:1
Renova
Škupi
1:1
Sileks
Vardar
1:1
Pelister
Maroko, Kup
četvrtfinale
Difa El Žadida
3:1
Renaisans de Berkane
Itihad Hemiset
1:1
Itihad Tanger
Olimpik Safi
3:0
FUS Rabat
Meksiko, Kup Apertura
1/8 finala
Čiapas
2:1
Atlante
Kruz Azul
4:0
Mineros Zakatekas
Monarkas Morelija
0:1
Gvadalahara Čivas
Puebla
3:2
Universidad de Guadalahara
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Sebako
0:2
Činandega FK
Deportivo Valter Fereti
1:1
Juventus Managva
Nandasmo
0:4
Dirangen
Real Madriz
2:1
Managva
Peru 1 Ligvila
Huan Aurih
1:1
Melgar
Komersijantes Unidos
2:1
Alijanca
Real Garsilaso
1:0
Union Komersio
Poljska, Kup
1/8 finala
Pogon
4:1
Jagielonija
Portugalija 2
Leikšoeš
0:0
Žil Visente
Olhanense
1:2
Benfika B
Penafiel
1:0
Vitoria Gimaraeš B
Portimonense
3:0
Porto B
Santa Klara
2:1
Varzim
Sporting Braga B
2:2
Desportivo Aveš
Sporting Lisabon B
5:1
Kova da Piedad
Uniao Madeira
0:0
Fafe
SAD 1
DC Junajted
3:0
Kolumbus Kru
Montreal Impakt
3:1
San Hoze Ertkvejks
Toronto
0:0
Orlando Siti
SAD 2 Jesen
Džeksonvil Armada
0:0
FK Edmonton
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
11.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno