POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(63)
Francuska
(38)
Srbija
(9)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(11)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(5)
Indonezija
(7)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(8)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
29.06.2017. (Četvrtak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Bolivija 1 (Apertura)
Bluming
4:1
Strongest
Bolivar
1:0
Orijente Petrolero
Nasional Potosi
1:1
San Hoze
Sport Bojs Varnes
5:2
Univerzitario Sukre
Brazil, Kup
četvrtfinale
Atletiko Mineiro
1:0
Botafogo
Flamengo
2:0
Santos
Palmeiras
3:3
Kruzeiro
Egipat 1
Al Mokavlun Al Arab
1:1
Asvan
Misr El Makaša
4:1
Nasr Tadin
Tanta
2:2
El Šarkeja
Vadi Degla
1:2
Al Dakhlija
Ekvador 1 - I deo
Barselona Gvajakil
2:1
Emelek
Estonija 2
Mardu Starbunker
3:2
Talina Kalev
Tartu JK Velko
0:0
Santos Tartu
Finska 1
Kemi Kings
1:1
RoPS Rovaniemi
Finska 3 B
Tampere Junajted
3:0
Džez Pori
Gana 1
Medeama Sporting Klub
3:1
Berekum Čelzi
Island 2
Grota
0:1
Keflavik
IR Rejkjavik
1:1
Leiknir Rejkjavik
Island, Kup
četvrtfinale
Filkir
0:1
FH Hafnarfjardar
Kolumbija, Kup gr.
Jaguares Kordoba
0:1
Junior
Kopa Sudamerikana
1/16 finala
Bojaka Patriotas
1:1
Korintijans
Ponte Preta
1:0
Sol de Amerika
Kup Konfederacija
polufinale
Nemačka
4:1
Meksiko
Igrano u Soćiju, Rusija.
Liga Evrope - Kval.
1.kolo
AEK Larnaka
5:0
Linkoln Red Imps
AS Trenčin
5:1
Torpedo Kutaisi
Bala Taun
1:2
Vaduc
Beitar Jerusalim
4:3
Vašaš
Čikhura
0:1
Rajndorf Altah
Crvena Zvezda
3:0
Florijana
Dinamo Batumi
0:1
Jagielonija
Dinamo Minsk
2:1
NSI Runavik
Domžale
2:0
Flora
Ferencvaroš
2:0
Jelgava
Fola Eš
2:1
Milsami
GAP Konahs Kvej
1:0
HJK Helsinki
Haugesund
7:0
Kolrejn
IFK Norčeping
5:0
Priština
Irtiš
1:0
Dunav Ruse
Kairat
6:0
Atlantas
KI Klaksvik
0:0
AIK
KR Rejkjavik
0:0
SJK Seinajoen
Krusejders
3:1
Liepaja
Leh Poznanj
4:0
Pelister
Levadia Talin
0:2
Kork Siti
Levski
3:1
Sutjeska
Lingbi
1:0
Bangor Siti
Makabi Tel Aviv
2:0
Tirana
Midtilend
6:1
Deri Siti
Mladost Lučani
0:3
Inter Baku
Mladost Podgorica
1:0
Gandzasar
Nome Kalju
2:1
B36 Toršavn
Od
3:0
Balimena Junajted
Partizani
1:3
Botev Plovdiv
Pjunik
1:4
Slovan Bratislava
Rendžers
1:0
Progres Niderkorn
Šahtjor Soligorsk
0:0
Siduva
Sent Džonston
1:2
Trakai
Sent Džozefs
0:4
AEL Limasol
Širak
0:2
Gorica
Široki Brijeg
2:0
Ordabasi
Skenderbeu
1:0
Sant Đulija
Škendija 79
3:0
Dačija Kišinjev
Stjernan
0:1
Šamrok Rovers
Tre Penje
0:1
Rabotnički
UE Santa Koloma
0:2
Osijek
Valeta
2:0
Folđore
Ventspils
0:0
Valur
Videoton
2:0
Balzan Juts
Vojvodina
2:1
MFK Ružomberok
VPS Vasa
1:0
Olimpija
Zaria Balti
2:1
Sarajevo
Željezničar
1:0
Zeta
Zira
2:0
Diferdanž 03
Norveška 3 I
Valerenga 2
2:2
Kjelsas
Prijateljski (rep.)
Malavi
0:0
Angola
Tanzanija
1:1
Mauricijus
SAD 1
Njujork Siti
3:1
Minesota Junajted
SAD, Kup
1/8 finala
FK Sinsinati
0:0
Čikago Fajer
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 3:1.
Los Anđeles Galaksi
2:0
Sakramento Ripablik
Red Bul Njujork
1:1
Filadelfija Junion
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:3.
San Hoze Ertkvejks
2:1
Sijetl Saunders
Singapur 1
Tampines Rovers
1:1
Džejlang Internacional
Švedska 4 I.Getaland
IFK Berga
5:0
Rape GOIF
Švedska 4 J.Sveland
IF Silvia
1:2
IFK Haninge
Linćeping Siti
0:1
Runinge IK
Motala
3:2
Asiriska Fereningen Norčeping
Švedska 4 Norland
Moron BK
2:2
Pitea
Švedska 4 S.Getaland
Lerum
0:2
Stenungsunds IF
Nordvermland
3:1
IFK Udevala
Trolhetan
4:3
Vargarda IK
Švedska 4 S.Sveland
Forvard
5:2
BKV Nortalje
Švedska 4 Z.Getaland
IS Halmia
0:2
Tvakers IF
Tadžikistan 1
Istiklol
5:1
Vahš
Regar-TadAZ
1:2
Barki Tadžik
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno