POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(106)
Nemačka
(53)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(13)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(15)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(16)
Japan
(24)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(21)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(17)
Rusija
(21)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(18)
Švedska
(41)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
10.02.2018. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Nemačka 3
Alen
4:1
Sonenhof Grosaspah
Cvikau
0:1
Mepen 1912
Hanza
3:1
Vircburger Kikers
Karl Cajs Jena
2:2
Sportfrojnde Lote
Karlsrue
1:0
Fortuna Keln
Magdeburg
3:1
Projsen Minster
Nemačka 4 (Jugozapad)
Sarbriken
3:2
Frajburg II
Šot Majnc
4:1
Hesen Kasel
TuS Koblenc
0:4
Frankfurt 1899
Nemačka 4 (Sever)
Volfsburg II
0:0
Germanija Egestorf/Langreder
Nemačka 4 (Severoistok)
Energi Kotbus
1:1
Auerbah
Nikaragva 1 (Klausura)
Juventus Managva
0:0
Činandega FK
OFC Liga Šampiona gr.
Nalkutan
1:0
Ba
Tupapa
2:7
Toti Siti
Paragvaj 1 (Apertura)
Independiente Asunsion
0:3
Nasional Asunsion
Službeni rezultat. Originalno 4:0.
Libertad
2:0
Gvarani Asunsion
Sol de Amerika
3:2
Deportivo Santani
Peru 1 Verano
Ajakučo
1:2
Alijanca
Akademija Deportiva Kantolao
3:0
Sport Huankajo
Univerzitario
0:1
UTC Kahamarka
Poljska 1 - 1.deo
Krakovija
2:1
Šlonsk Vroclav
Lehija Gdanjsk
1:1
Visla Krakov
Pogon
4:1
Sandecja Novi Sac
Portugalija 1
Portimonense
1:3
Benfika
Rio Ave
3:0
Maritimo
Sporting Braga
3:1
Vitoria Setubal
Portugalija 2
Penafiel
2:3
Varzim
Portugalija 3 A
Aroeš
1:3
Viljaverdense
Portugalija 3 B
Trofense
2:0
Kesarense
Portugalija 3 E
Luletano
2:1
Moura
Olímpiko Montiho
1:2
Pinjalnovense
Rumunija 1 - 1.deo
FCSB
1:1
CFR 1907 Kluž
Juventus Bukurešt
0:1
Vitorul Konstanca
San Marino 1
Fiorentino
0:1
Kailungo
Kosmos
0:0
Faetano
La Fiorita
5:0
Penjarosa
Tre Fiori
0:0
Folđore
Saudijska Arabija 1
Al Etifak
1:1
Al Feiha
Al Fath
1:0
Al Šabab Rijad
Saudijska Arabija 2
Al Mojzel
0:0
Al Kalej Saihat
Severna Irska 1 - 1.deo
Ards
0:4
Kerik Rendžers
Kolrejn
1:1
Glenavon
Krusejders
4:2
Glentoran
Linfild
0:0
Dangenon Svifts
Severna Irska 2 - 2.deo
Lafgal
1:2
Portadaun
Larn
8:0
Nokbreda
Limavedi Junajted
0:0
PSNI
Njuri Siti
2:1
Belikler Komrejds
Severna Irska, Liga Kup
polufinale
Balimena Junajted
3:1
Kliftonvil
Škotska 2
Livingston
0:0
Danfermlajn Atletik
Škotska 3
Aloa Atletik
1:0
Forfar Atletik
Ist Fajf
0:2
Kvins Park
Rejt Rovers
2:1
Erdrioniens
Škotska 4
Bervik Rendžers
0:1
Klajd
Edinburg Siti
0:0
Piterhed
Eldžin Siti
2:1
Anan Atletik
Kaudenbit
1:2
Stirling Albion
Montrouz
1:0
Stenhausmir
Škotska, Kup
1/8 finala
FK Dandi
0:2
Madervel
Grinok Morton
3:0
Dambarton
Harts
3:0
Sent Džonston
Kilmarnok
4:0
Brora Rendžers
Kouv Rendžers
1:3
Falkirk
Seltik
3:2
Partik Tistl
Španija 1
Leganjes
0:1
Eibar
Malaga
0:1
Atletiko Madrid
Real Madrid
5:2
Real Sosijedad
Viljareal
1:2
Alaves
Španija 2
Almerija
0:1
Osasuna
Barselona B
0:1
Alkorkon
Kadiz
2:1
Real Oviedo
Real Sporting Hihon
2:0
Numansija
Španija 3 I
Korukso
1:0
Deportivo Fabril
Valjadolid B
0:0
Ponferadina
Španija 3 II
Amorebieta
0:0
Real Union
Atletik Bilbao B
2:1
Mirandes
Barakaldo
0:0
Arenas
Leioa
2:1
Osasuna B
Penja Sport
1:1
Rasing Santander
Španija 3 III
Deportivo Aragon
0:1
Badalona
Španija 3 IV
Badahoz
0:0
UCAM Mursija
Ekstremadura
4:0
Esiha Balompi
Humila
1:0
Kordoba B
Sudan 1 - 1.deo
Al Ahli Atbara
0:1
Al Merih Al Fašer
Hilal Obajed
2:1
Amal Atbara
Švajcarska 1
Lugano
1:0
Sion
Tun
0:2
Bazel
Švajcarska 2
Volen
1:4
Vintertur
Tajland 1
Bangkok Junajted
2:3
Muang Tong Junajted
Čainat Hornbil
0:0
Suphanburi
Čiangrai Junajted
1:0
Čonburi
Er Fors Sentral
1:2
Sukontai
Tajland 2
Armi Junajted
1:1
Nongbua Pičaja
Krabi
1:1
Udon Tani
Tai Honda
1:2
Trat
Tunis 1
ES Metloa
0:0
Klub Sportif Sfaksien
Kairounas
2:1
Union Monastirien
Olimpik Medenin
0:0
Avenir Sportif de Gabes
Turska 1
Bešiktaš
5:0
Kardemir Karabukspor
Genčlerbirligi
0:0
Trabzonspor
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno