POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(30)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(8)
Argentina
(13)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
Belorusija
(1)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(44)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(8)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(6)
Indonezija
(1)
Irak
(1)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(8)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(13)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(19)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(19)
Tajland
(7)
Turska
(10)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
06.11.2019. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Arapsko klupsko prvenstvo
1/8 finala
Nuadibu
0:1
Al Šorta
Argentina 2 - 1.deo
Tigre
0:0
Deportivo Riestra
Bahrein, Kup Kralja
1/8 finala (r)
Sitra
1:1
Al Šabab Manama
Brazil 1
Atletiko Mineiro
2:0
Gojas
Korintijans
3:2
Fortaleza
Brazil 2
Bragantino
3:1
Guarani
Kujaba
5:1
Regatas Brazil
Ponte Preta
1:1
Sao Bento
Bugarska 1 - 1.deo
Dunav Ruse
1:2
Botev Plovdiv
Levski
3:0
Etar Veliko Tarnovo
Burundi 1
Kajanca Junajted
2:1
Inter Star
Češka, Kup
1/8 finala
Slovacko
1:1
Viktorija Žižkov
3:1 nakon produžetaka.
Crna Gora, Kup
četvrtfinale
Jedinstvo B.Polje
0:1
Budućnost Podgorica
Danska 2
Fredericija
2:0
Roskilde
Danska, Kup
1/8 finala
AB Kopenhagen
1:2
Esbjerg
Fremad Amager
0:3
Horsens
Engleska 7 (Jug)
Farnboro
4:0
Hendon
Engleska, Liga Trofej - Po grupama
Lejton Orijent
1:1
Brajton i Houv Albion do 23
Penalima - 4:2.
Estonija, Kup
1/8 finala
Elva
2:0
Tabasalu
Indija 1 - Superliga
Hajderabad
0:1
NortIst Junajted
Indonezija 1
Persib
2:1
PSIS
PSM
2:1
Kalteng Putra
PSS
0:0
Bali Junajted
Japan 2
Omija Ardija
3:0
Avispa Fukuoka
Jermenija 1 - 1.deo
Ararat Jermenija
0:0
Lori Vanadzor
Južna Afrika 1
AmaZulu
2:0
Stelenboš
Baroka
0:0
Mamelodi Sandauns
Čipa Junajted
0:2
Kajzer Čifs
Kejp Taun Siti
5:3
Polokvane Siti
Južna Koreja, Kup
finale
Daejeon Korail
0:0
Suvon Samsung Bluvings
Kamerun 1
APEJES Akademi
3:3
Dragon Jaunde
Asosiejšn Sportive Fortuna
1:2
Eding Sport
Bamenda
1:0
Jang Sports Akademi
Fetču
2:1
Fovu Baham
Pantere Bangangte
0:0
Bamboutos
UMS de Loum
1:0
Stad Renard de Melong
Union Duala
2:1
Avion Akademi
Kenija 1
Gor Mahia
0:1
Matare Junajted
Vestern Stima
3:1
Bandari
Kina 2 - Plej aut
Hebei Aoli Elite
1:0
Sičuan Longfor
Liaoning Huvin
0:0
Sužou Dongvu
Kipar 2 1.deo
ASIL Lusi
1:2
Aja Napa
Kuvajt 1
Al Sahel
1:1
Al Jarmuk
Al Tadamon
0:1
Al Šabab Kuvajt
Liga Evrope gr.
Vitoria Gimaraeš
1:1
Arsenal
Liga Šampiona - I faza
Atalanta
1:1
Mančester Siti
Bajer Leverkuzen
2:1
Atletiko Madrid
Bajern Minhen
2:0
Olimpijakos
Crvena Zvezda
0:4
Totenhem Hotspur
Dinamo Zagreb
3:3
Šahtjor
Lokomotiva Moskva
1:2
Juventus
Pari Sen Žermen
1:0
Klub Briž
Real Madrid
6:0
Galatasaraj
Maroko 1
Hasania Agadir
2:1
FAR Rabat
Magreb Tetuan
1:1
Olimpik Safi
Renaisans de Berkane
2:1
Rapid Oued Zem
Vidad Kazablanka
4:0
Itihad Tanger
Mađarska 2
Ajka
2:3
Budaorš
Bodajk Šiofok
6:1
Njiređhaza Spartakus
Čakvari TK
1:1
Tisakečke
Dorog
4:1
Bekeščaba Elore
Seged 2011
1:3
Vašaš
Solnok MAV
2:0
Kazincbarcika
Sombathelj Haladaš
3:0
Vac FK
Soroksar
2:2
Đer ETO
Ðirmot
1:2
MTK
Meksiko, Kup - po grupama
Atlante
0:1
Venados
Monterej
6:0
Kafetaleros de Tapačula
Oaksaka
1:1
Tiburones Rohos de Verakruz
Puebla
0:0
Kimarones de Sonora
Oman, Kup
1/8 finala
Al Nahda Al Buraimi
3:2
Al Suvaik
Bahla
0:2
Ibri
Fandža
1:3
Sur Klub
Oman Klub
2:1
Nazva
Paragvaj, Kup
polufinale
Deportivo Kapiata
1:5
Gvarani Asunsion
Republika Srpska 1
Jedinstvo Brčko
1:2
Željezničar Banja Luka
Rumunija 2
Arđeš Pitešti
3:2
Resita
Univerzitatea Kluž
1:1
UTA Arad
Saudijska Arabija 1
Al Nasr Rijad
2:0
Al Faisali
Al Raed
0:3
AI Tavun
Sudan 1
Al Ahli Merove
1:1
Al Falah Atbara
Al Hilal Omdurman
2:0
Ahli Kartum
Al Šorta Al Kadarif
1:1
Hej Al Vadi
Švedska 1 Plej of/aut
Brage
0:2
Kalmar
Švedska 2 Plej of/aut
Umea
1:1
IK Frej
Švedska 3 Plej aut
IFK Berga
0:2
Oskarshamns AIK
Motala
1:2
Solentuna
Tunis 1
Klub Sportif Šeba
1:2
Etoal Sahel
Uganda 1
Mbarara Siti
0:0
Brajt Stars
SK Vila
4:1
Toro Junajted
Urugvaj 1 (Klausura)
Atletiko Sero
1:3
Penjarol
Boston River
2:1
Huventud Las Piedras
Danubio
1:1
Rampla Juniors
Plaza Kolonija
4:1
Defensor Sporting
River Plata Montevideo
1:2
Progreso
Venecuela, Kup
polufinale
Akademia Puerto Kabeljo
1:1
Zamora Barinas
Monagas
1:2
Metropolitanos
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno