POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(15)
Engleska
(13)
Nemačka
(13)
Italija
(14)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(7)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(12)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(2)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(13)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(3)
Kina
(8)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Malezija
(1)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(4)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(26)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(9)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
15.11.2019. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 2 - 1.deo
Belgrano
2:2
KA Alvarado
Argentina, Kup
polufinale
River Plata
2:0
Estudijantes Kaseros
Austrija 3 Istok
Admira Vaker Am.
1:1
Rapid Am.
ASK-BSC Bruk Leita
1:0
Ibrajsdorf
Matersburg Am.
3:1
Marčfeld Donauauen
Viener Športklub
2:2
Mauerverk
Belgija 2 - 2.deo
Heverle Leuven
0:3
Beršot
Brazil 2
Amerika Mineiro
2:1
Vitoria Baija
Bragantino
1:1
Krikiuma
Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II
1:1
Karijana
Burundi 1
Budžumbura Siti
0:1
Vital O
Danska 2
Herfolge Boldklub Koge
0:2
Nikebing
Hvidovre
2:3
Fredericija
EP do 21 kvalifikacije
Albanija do 21
0:3
Engleska do 21
Austrija do 21
4:0
Kosovo do 21
Bugarska do 21
3:0
Poljska do 21
Francuska do 21
3:2
Gruzija do 21
Kipar do 21
1:2
Norveška do 21
Rusija do 21
2:0
Letonija do 21
Škotska do 21
0:1
Grčka do 21
Srbija do 21
6:0
Estonija do 21
Ukrajina do 21
2:3
Danska do 21
EP kvalifikacije
Bosna i Hercegovina
0:3
Italija
Danska
6:0
Gibraltar
Finska
3:0
Lihtenštajn
Jermenija
0:1
Grčka
Norveška
4:0
Farska Ostrva
Rumunija
0:2
Švedska
Španija
7:0
Malta
Švajcarska
1:0
Gruzija
Grčka 2 - 1.deo
Doksa Drama
1:1
Panahaiki
Holandija 2
Ajndhoven
2:0
MVV Mastriht
Dordreht
1:1
Roda
TOP Os
1:2
Volendam
Indonezija 1
Persija
4:3
Persela
PSIS
1:0
Bali Junajted
Iran 1
Šar Kodro
1:0
Gol Gohar
Iran 2
Damaš Gilan
2:1
Sepidrud Rašt
Fajr Šepasi
1:1
Baderan Teheran
Havadar
2:0
Elmoadab Tabriz
Koše Tali
0:1
Navad Urmia
Oksin Alborz
1:1
Mes Rafsanjan
Raika Babol
3:2
Kaškai
Sanat Mes
1:0
Esteglal Kuzestan
Katar, Stars Kup gr.
Al Rajan
4:1
Al Ahli Doha
Al Sad
3:1
Al Šahanija
Al Vakra
0:0
Um Salal
Kazahstan 1 - Plej aut/of
Akžajik
0:0
Taraz
Kolumbija, 2.deo Plej of
Amerika Kali
3:1
Alijanca Petrolera
Kukuta Deportivo
1:3
Junior
KONKAKAF LN
Bahami
3:0
Britanska Devičanska Ostrva
Martinik
1:1
Honduras
Sent Vinsent i Grenadini
1:0
Nikaragva
Kup Afrike - kvalifikacije 2.deo
Maroko
0:0
Mauritanija
Tanzanija
2:1
Ekvatorijalna Gvineja
Tunis
4:1
Libija
Zimbabve
0:0
Bocvana
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale
Zakatepek
1:0
Universidad de Guadalahara
Nemačka 4 (Sever)
Verder II
5:0
Hajder SV
Nemačka 4 (Zapad)
Verl
2:1
Keln II
Peru 1 (Klausura)
Ajakučo
2:1
Molinos El Pirata
Poljska 3
Viđev
4:0
Gruf Vejherovo
Portugalija 3 C
Marinense
1:0
Fatima
Prijateljski (rep.)
Brazil
0:1
Argentina
Ekvador
3:0
Trinidad i Tobago
Mađarska
1:2
Urugvaj
Severna Irska 1 - 1.deo
Kerik Rendžers
1:3
Krusejders
Severna Irska 2 - 1.deo
Belikler Komrejds
0:1
Portadaun
Njuri Siti
1:2
Harlend i Volf Velders
Škotska, Čelendž Kup
četvrtfinale
Rejt Rovers
3:2
Eldžin Siti
UAE, Liga Kup gr.
Ajman Klub
0:1
Al Vahda Abu Dabi
Al Itihad Kalba
0:1
Šabab Al Ahli Dubai
Al Nasr Dubai
0:0
Al Džazira
Uganda 1
Brajt Stars
0:1
Police Jinja
Mbarara Siti
2:0
Kjetume
UgandaRevenju Autoriti
0:0
Busoga
Ukrajina 2
Ruh Ljvov
1:0
Metalist 1925 Harkov
Vels 1 - 1.deo
Bala Taun
1:0
Erbas UK
Konahs Kvej Nomads
3:1
Njutaun
Nju Sents
2:0
Ejberistvit Taun
Venecuela 1 Klausura Plej of
četvrtfinale
Truhiljanos
1:1
Deportivo La Guaira
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno