POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(50)
Engleska
(20)
Nemačka
(64)
Italija
(31)
Francuska
(20)
Srbija
(23)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(2)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(7)
BIH
(6)
Bolivija
(6)
Brazil
(47)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(14)
Crna Gora
(4)
Danska
(20)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(9)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Filipini
(3)
Finska
(20)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(2)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(17)
Južna Afrika
(10)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(6)
Kenija
(4)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(5)
Moldavija
(2)
Norveška
(28)
Panama
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(11)
Rusija
(26)
SAD
(37)
Salvador
(4)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Sev. Makedonija
(6)
Singapur
(3)
Škotska
(18)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(56)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(1)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(8)
Uganda
(4)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Vels
(1)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
12.09.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Austrija 1 - 1.deo
Rajndorf Altah
1:1
TSV Hartberg
Austrija 2
FK Juniors OO
1:1
Austrija Beč Am.
GAK
0:1
Dornbirn 1913
Austrija 3 Centar
ATSV Stadl-Paura
3:2
Alerhajligen
Šturm Am.
1:2
Glajsdorf 09
Volfsberger AC Am.
4:1
Kalsdorf
Austrija 3 Istok
Admira Vaker Am.
1:2
Stripfing/Vajden
Tim Viner Linien
2:0
Nojzidl Am Zi
Viener Viktorija
0:3
Viener Športklub
Austrija 3 Zapad
Anif
2:2
Bišofshofen
Hohenems
3:3
Švarc Vajs Bregenc
Imst
1:1
Švac
Rotenberg
1:3
Austria Luštenau am.
Vals-Grunau
1:1
Austrija Salcburg
Austrija, Kup
1/32 finala
Valern
0:1
Rajhenau
Azerbejdžan 1
Sabail
1:2
Zira
Belgija 1
Heverle Leuven
1:0
Standard
Klub Briž
4:1
Vasland - Beveren
Mehelen
0:1
Ostende
Belgija 2
Dajnce
1:0
RVDM47
Belorusija 1
BATE
5:2
Smoleviči
Dinamo Minsk
2:4
Dinamo Brest
Ruh Brest
2:3
Neman
Šahtjor Soligorsk
5:0
Vitebsk
Belorusija 2
Arsenal Džeržinsk
1:1
Gomelj
Himik Svetlogorsk
0:3
Sputnjik Rečica
Krumkači Minsk
1:0
Lokomotiv Gomelj
Slonim-2017
1:1
Naftan
Belorusija 3A
Čajka Zelva
1:2
Ivaceviči
Molodečno 2000
1:0
Dinamo Brest 1960 Malorita
Perši Region
0:10
Meliorator
Stenles Pinsk
1:1
Baranoviči
Belorusija 3B
Bumprom
2:4
Osipoviči
Dnjepar Rogačev
5:3
Energetik-BGATU
Gorki
1:0
Viktorija Marjina Gorka
Polock
0:3
SMI Autotrans
Žlobin
0:8
Dnjepar Mogilev
Bosna i Hercegovina 1
Olimpik Sarajevo
2:1
Velež
Zrinjski
2:0
Mladost Doboj Kakanj
Bosna i Hercegovina 2
Bratstvo Gračanica
4:1
Budućnost Banovići
Goražde
3:0
Rudar Kakanj
Jedinstvo Bihać
3:0
Slaven Živinice
Orašje
0:0
Travnik
Zvijezda Gradačac
1:3
TOŠK Tešanj
Brazil 1
Atletiko Paranaense
1:0
Koritiba
Santos
2:2
Sao Paulo
Brazil 2
Guarani
0:0
Gremio Esportivo Brazil
Kruzeiro
1:0
Vitoria Baija
Nautiko Kapibaribe
3:1
Botafogo Ribeirao Preto
Sampajo Korea
0:1
Operario Feroviario
Brazil 3 - 1.faza
Botafogo Paraiba
0:0
FK Vila Nova
Pajsandu Belem
6:1
Imperatriz
Sao Žoze
0:0
Boa
Tombense
1:1
Sao Bento
Bugarska 1 - 1.deo
Černo More
1:1
CSKA Sofija
Ludogorec Razgrad
3:1
Lokomotiva Plovdiv
Bugarska 2
Hebar
4:0
Jantra
Karijana
4:0
Lokomotiv G.Orjahovica
Liteks
1:0
Neftohimik
Pirin Blagoevgrad
4:0
Sportist Svoge
Strumska Slava
0:0
Sozopolj
Burundi 1
Dinamik Budžumbura
0:2
Musongati
Egl Noar Makamba
1:3
Le Mesažer
Inter Star
3:1
Vital O
L Elefants
2:3
Atletiko Olimpik
Olimpik Star
2:0
Budžumbura Siti
Rojal de Muramvija
2:3
Kajanca Junajted
Češka 1
Dinamo Č. Buđejovice
0:2
Slovan Liberec
Jablonec
2:0
Banjik Ostrava
Pardubice
1:1
Slavija Prag
Pribram
1:1
Opava
Teplice
0:2
Slovacko
Češka 2
Lišenj
1:1
Varnsdorf
Prostejov
0:2
Viktorija Žižkov
Čile 1
Union La Kalera
0:0
Kolo Kolo
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
3:1
OFK Titograd
Iskra Danilovgrad
1:1
Podgorica
Jezero
0:2
Sutjeska
Rudar Pljevlja
1:0
Petrovac
Zeta
0:2
Dečić
Danska 2 - 1.deo
Fremad Amager
6:0
Vendsisel
Skive
0:2
Esbjerg
Danska 3
Dalum
2:2
Holbek
Frederiksberg Alijansen 2000
1:0
Tarnbi
Frem
2:0
Midelfart
Hilerod
1:0
Avarta
Nesbi
1:2
Arhus Fremad
Nikebing
0:0
Slagels
SfB-Oure FA
0:4
Tisted
Sudvest 05
0:1
VSK Arhus
Vanlose
2:4
KFUM Roskilde
Egipat 1
ENPPI
2:1
Vadi Degla
Ekvador 1 - I deo
El Nasional
0:1
Tekniko Universitario
LDU Kito
2:0
Gvajakil Siti
Olmedo Riobamba
1:1
Emelek
Engleska 1
Fulam
0:3
Arsenal
Kristal Palas
1:0
Sautempton
Liverpul
4:3
Lids Junajted
Vest Hem Junajted
0:2
Njukastl Junajted
Engleska 2
Barnsli
0:1
Luton Taun
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno