POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(30)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(7)
Argentina
(12)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(44)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(7)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(5)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Meksiko
(1)
Norveška
(10)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(15)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(12)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(16)
Tajland
(7)
Turska
(10)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
25.10.2023. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina, LK - 1.deo
Argentinos Juniors
1:2
Hurakan Buenos Aires
Arsenal Sarandi
1:0
Kolon
Atletiko Tukuman
1:0
Taljeres
Belgrano
1:1
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Instituto
0:0
Rozario Sentral
Azerbejdžan 1
Sumgait FK
1:0
Sabah Baku
Azijska LŠ - po grupama
Buriram Junajted
0:2
Melburn Siti
Džeđang
2:0
Ventforet Kofu
Inčeon Junajted
0:2
Šandong Taišan
Jeonbuk Hjundai Motors
3:0
Lajon Siti Sejlors
Jokohama F. Marinos
3:0
Kaja
Kiči
1:2
Bangkok Junajted
Azijski Kup - po grupama
Haifong
3:2
Sabah
PSM
3:1
Hougang Junajted
Belorusija 1
BATE
1:2
Minsk
Bolivija, Liga Kup gr.
Independiente Petrolero
0:2
Bluming
Olvejs Redi
2:2
Nasional Potosi
Orijente Petrolero
1:2
Libertad Gran Mamore
Univerzitario Vinto
3:2
Vaka Diez
Brazil 1
Atletiko Paranaense
3:2
Amerika Mineiro
Fluminense
5:3
Gojas
Kruzeiro
3:0
Baija
Palmeiras
5:0
Sao Paulo
Red Bul Bragantino
1:2
Atletiko Mineiro
Bugarska 1 - 1.deo
Etar Veliko Tarnovo
2:1
Botev Vraca
Bugarska 2
Loveč
1:2
Spartak Varna
Burundi 1
Dinamik Budžumbura
1:1
Bumamuru
Engleska 2
Birmingem Siti
0:2
Hal Siti
Bristol Siti
0:1
Ipsvič Taun
Plimut Argajl
3:0
Šefild Venzdi
Preston Nort End
2:2
Sautempton
Roteram Jun.
2:0
Koventri Siti
Stouk Siti
1:0
Lids Junajted
Engleska 6 (Jug)
Havant i Voterluvil
1:4
Ejvli
Engleska 7 (Istok)
Kingstonian
1:2
Horshem
Engleska 7 (Jug)
AFC Toton
7:1
Didkot Taun
Estonija 2
Paide Linameskond II
1:4
Flora II
Farska Ostrva, Kup
polufinale (r)
B68 Toftir
2:3
EB/Strejmur
Finska 1 Plej of za Ligu Konf.
četvrtfinale
Honka
0:0
Inter Turku
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 4:2.
SJK Seinajoen
2:2
AC Oulu
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 4:5.
Finska 1 Plej of/aut
IF Gnistan
0:0
IFK Mariehamn
Francuska 3
Sošo Monbeliar
4:2
Orlean
Gana 1
Medeama Sporting Klub
1:0
Nejšns
Gibraltar 1 - 1.deo
Brunos Megpis
0:0
Linkoln Red Imps
Grčka 2 - 1.deo
Iraklis
2:0
PAOK II
Gruzija, Kup
četvrtfinale
Kolheti 1913
2:1
Torpedo Kutaisi
Samgurali
1:1
Dinamo Tbilisi
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:3.
Indija 1 - Superliga
Bengaluru
0:0
Goa
Italija 3 B
Gubio
1:1
Juventus do 23
Olbia
2:1
Fermana
Peskara
1:2
S.E.F. Tores 1903
Italija 3 C
Avelino
1:0
Audaće Ćerinjola
Kasertana
2:1
Juve Stabija
Latina
1:0
Virtus Frankavila
Monopoli
1:1
AZ Pićerno
Monterozi
1:1
Katanija
Taranto
3:1
Turis
Ðuljano
1:2
Krotone
Jemen 1
Al Hilal Al Sahili
1:1
Tdamn Hadramavt
Salam Al Garfa
1:3
Fhman
Jermenija 1
Alaškert
1:0
BKMA Jerevan
Pjunik
3:1
Urartu
Kamerun 1 - 1.deo
Les Astres
1:1
Gazele Garua
Kipar 1
NEA Salamina
4:0
Etnikos Ahna
Kipar, Kup
1/16 finala
APOEL
2:0
Peja
Olimpijakos Nikozija
4:1
Karmiotisa
Kirgistan 1
Nefči Kočkor-Ata
0:3
Talant
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Bukaramanga
2:3
La Ekidad
Deportivo Kali
2:0
Jaguares Kordoba
Deportivo Pereira
0:2
Junior
KONKAKAF Karipski Kup - Završni deo
polufinale
Harbur Vju
0:5
Kavalie
Moka
1:0
Robinhud
KONKAKAF Kup Centralne Amerike - Završni deo
za 5.-8.mesto
Kartagines
1:1
Komunikasiones
Kuvajt 2
Al Sahel
4:2
Sulajbihat
Letonija, Kup
finale
Riga
1:1
Rigas Futbola Skola
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:4.
Liga Šampiona - I faza
Barselona
2:1
Šahtjor
Fejenord
3:1
Lacio
Jang Bojs
1:3
Mančester Siti
Njukastl Junajted
0:1
Borusija Dortmund
Pari Sen Žermen
3:0
Milan
RB Lajpcig
3:1
Crvena Zvezda
Rojal Antverp
1:4
Porto
Seltik
2:2
Atletiko Madrid
Litvanija 1
Kauno Žalgiris
1:1
Panevežis
Siduva
2:0
Šiauliai
Malavi 1
CIVO Junajted
0:0
Čitipa Junajted
Njaza Big Bulets
3:2
Kamuzu Baraks
Meksiko 1 Apertura
Leon
1:1
Atlas
Meksiko 2 (Apertura)
Mineros Zakatekas
2:2
Kimarones de Sonora
Nemačka 4 (Jugozapad)
1899 Hofenhajm II
4:0
Barokštad Fulda-Lenerc
Nemačka 4 (Zapad)
Paderborn 07 II
3:1
Keln II
Obala Slonovače 1
Akad. F. Amadu Dialo
1:1
KO Korhogo
ASEK Mimosas
4:2
San Pedro
Denguele d Odien
2:1
ASK Buake
Paragvaj 1 (Klausura)
Rezistencija
0:0
Sportivo Lukenjo
Republika Srpska, Kup
1/8 finala
Sutjeska Foča
1:1
Rudar Prijedor
S. Makedonija, Kup
1/8 finala
Akademija Pandev Brera
0:0
Gostivar
Penalima - 5:4.
Bregalnica Štip
11:0
Jang Tim Struga
Pelister
0:1
Tikveš
Rabotnički
3:2
Škendija 79
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno