TV prenosi fudbalskih utakmica
01.11.2014. (Subota)
13:15Engleska 2Vulverhempton Vond. - Birmingem SitiSport Klub 4, HD
13:45Engleska 1Njukastl Junajted - LiverpulSport Klub 1
14:00Rusija 1 CSKA Moskva - ZenitSport Klub 3
14:30Belgija 1Anderleht - Sporting LokerenArena Sport 1
15:00Italija 1Napoli - RomaArena Sport 4
15:00Hrvatska 1Split - Dinamo ZagrebArena Sport 3
15:30Nemačka 1Hamburger SV - Bajer LeverkuzenEurosport 2
16:00Engleska 2Kardif Siti - Lids JunajtedSport Klub HD
16:00Engleska 1Stouk Siti - Vest Hem JunajtedSport Klub 6
16:00Španija 1Granada - RealSport Klub 3
16:00Engleska 1Čelzi - Kvins Park RendžersSport Klub 1
16:30Bosna i Hercegovina 1Zrinjski - ČelikArena Sport 1
17:00Francuska 1Lorien - Pari Sen ŽermenArena Sport 3
18:00Italija 1Empoli - JuventusArena Sport 4
18:00Španija 1Atletiko Madrid - KordobaSport Klub 3
18:00Belgija 1Standard - MehelenArena Sport 5
18:15Engleska 2Bornmaut - Brajton i Houv AlbionSport Klub HD
18:30Nemačka 1Bajern Minhen - Borusija DortmundEurosport 2
18:30Grčka 1Asteras Tripolis - OlimpijakosArena Sport 2
18:30Holandija 1Ajaks - DordrehtSport Klub 6
19:00Hrvatska 1Slaven Belupo - RijekaArena Sport 3
19:00Srbija 1Novi Pazar - Radnički NišArena Sport 1
20:00Španija 1Barselona - SeltaSport Klub 3
20:00Švajcarska 1Bazel - GrashoperSport Klub 2, 5, HD
20:45Italija 1Parma - InterArena Sport 4
21:00SAD 1 Plej ofKolumbus Kru - Nju Ingland RevolušnArena Sport 2
21:15Portugalija 1Porto - Nasional MadeiraSport Klub 2, HD
22:00Španija 1Real Sosijedad - MalagaSport Klub 3
22:30Brazil 1Gremio - Vitoria BaijaArena Sport 3

02.11.2014. (Nedelja)
11:30Rusija 1 Lokomotiva Moskva - Dinamo MoskvaSport Klub 3
12:00Španija 1Atletik Bilbao - SeviljaSport Klub 1
13:00Srbija 1Rad - Crvena ZvezdaArena Sport 5
13:30Bosna i Hercegovina 1Željezničar - SarajevoArena Sport 1
14:30Engleska 1Mančester Siti - Mančester JunajtedSport Klub 1
15:00Italija 1Udineze - ĐenovaArena Sport 2
15:00Hrvatska 1Osijek - ZagrebArena Sport 3
15:00Italija 1Sampdorija - FiorentinaArena Sport 4
15:30Nemačka 1Bor. Menhengladbah - 1899 HofenhajmEurosport 2
17:00Španija 1Viljareal - ValensijaSport Klub 2
17:00Francuska 1Žirondins Bordo - TuluzArena Sport 3
17:00Engleska 1Aston Vila - Totenhem HotspurSport Klub 1
17:30Nemačka 1Keln - FrajburgEurosport 2
18:30Grčka 1Panatinaikos - AtromitosArena Sport 5
18:30Danska 1Brondbi - RandersSport Klub 3
19:00Srbija 1Partizan - VojvodinaArena Sport 1
19:00Španija 1Levante - AlmerijaSport Klub 2
19:00Hrvatska 1Zadar - Hajduk SplitArena Sport 3
20:45Italija 1Milan - PalermoArena Sport 4
21:00Španija 1Elče - EspanjolSport Klub 4
21:00Francuska 1Olimpik Marsej - Rasing LensArena Sport 3

03.11.2014. (Ponedeljak)
03:00SAD 1 Plej ofDalas - Sijetl SaundersArena Sport 3
18:00Hrvatska 1Lokomotiva Zagreb - Istra 1961Arena Sport 3
19:00Italija 1Ćezena - Helas VeronaArena Sport 4
20:15Nemačka 2RB Lajpcig - KajzerslauternEurosport 2
20:45Španija 1Rajo Valjekano - EibarSport Klub 3
20:45Škotska 1 - 1.deoRos Kaunti - AberdinSport Klub 2
21:00Portugalija 1Belenenseš - BoavistaSport Klub 2
21:00Italija 1Lacio - KaljariArena Sport 4
21:00Engleska 1Kristal Palas - SanderlendSport Klub 1

Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1414796400 AND 1417388400 01.11.2014. 00:00:00 01.12.2014. 00:00:00
<Novembar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7