TV prenosi fudbalskih utakmica
27.11.2014. (Četvrtak)
19:00Liga Evrope gr.Slovan Bratislava - Jang BojsArena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Dinamo Kijev - Rio AveArena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Trabzonspor - MetalistArena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Volfsburg - EvertonArena Sport 4, Arena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Rijeka - StandardArena Sport 3, Arena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Sporting Lokeren - Legija VaršavaArena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Avan Gengan - FiorentinaArena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Fejenord - SeviljaArena Sport 1, Arena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Sparta Prag - NapoliArena Sport 5, Arena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Alborg - SteauaArena Sport 2 (kombin. prenos)
19:00Liga Evrope gr.Dinamo Minsk - PAOKArena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Inter - DnjeparArena Sport 1, Arena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Cirih - Apolon LimasolArena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Sent Etjen - KarabahArena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Totenhem Hotspur - PartizanRTS 1
21:05Liga Evrope gr.Torino - Klub BrižArena Sport 4, Arena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Viljareal - Bor. MenhengladbahArena Sport 5, Arena Sport 2 (kombin. prenos), RTRS
21:05Liga Evrope gr.Seltik - Red Bul SalcburgArena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Asteras Tripolis - BešiktašArena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.HJK Helsinki - FK KopenhagenArena Sport 2 (kombin. prenos)
21:05Liga Evrope gr.Astra Đurđiu - Dinamo ZagrebArena Sport 3, Arena Sport 2 (kombin. prenos), HRT 2
21:05Liga Evrope gr.Estoril Praia - PSV AjndhovenArena Sport 2 (kombin. prenos)

28.11.2014. (Petak)
00:45Kopa SudamerikanaRiver Plata - Boka JuniorsArena Sport 3
14:30Indija 1 - SuperligaDelhi Dajnamos - Mumbai SitiEurosport 2
18:00Hrvatska 1Lokomotiva Zagreb - SplitArena Sport 3
20:30Francuska 1Olimpik Marsej - NantArena Sport 1
20:30Belgija 1Zulte Varegem - GentArena Sport 3
20:30Nemačka 1Frajburg - ŠtutgartEurosport 2
20:45Engleska 3Piterboro Junajted - Bristol SitiSport Klub HD, Sport Klub 5

29.11.2014. (Subota)
13:15Engleska 2Čarlton Atletik - Ipsvič TaunSport Klub 3,Sport Klub HD
13:45Engleska 1Vest Bromvič Albion - ArsenalSport Klub 2
15:00Hrvatska 1Slaven Belupo - ZadarArena Sport 3
15:00Srbija 1Vojvodina - ČukaričkiArena Sport 1
15:30Nemačka 1Herta - Bajern MinhenEurosport 2
16:00Španija 1Hetafe - Atletik BilbaoSport Klub 3
16:00Engleska 1Mančester Junajted - Hal SitiSport Klub 4
16:00Engleska 2Midlzbro - Blekburn RoversSport Klub 2, Sport Klub HD
16:00Engleska 1Liverpul - Stouk SitiSport Klub 1
16:00Engleska 1Vest Hem Junajted - Njukastl JunajtedSport Klub 5
16:00Engleska 1Svonsi Siti - Kristal PalasSport Klub 6
17:00Francuska 1Pari Sen Žermen - NicaArena Sport 1
17:00Hrvatska 1Hajduk Split - ZagrebArena Sport 3
18:00Italija 1Sasuolo - Helas VeronaArena Sport 4
18:00Srbija 1Crvena Zvezda - OFK BeogradPrva
18:00Španija 1Espanjol - LevanteSport Klub 3
18:30Grčka 1Atromitos - Škoda KsantiArena Sport 3
18:30Engleska 1Sanderlend - ČelziSport Klub 1
18:30Nemačka 11899 Hofenhajm - Hanover 96Eurosport 2
20:00Španija 1Malaga - RealSport Klub 3
20:45Italija 1Kievo Verona - LacioArena Sport 4
21:00SAD 1 Plej ofNju Ingland Revolušn - Red Bul NjujorkArena Sport 5
21:15Portugalija 1Sporting Lisabon - Vitoria SetubalSport Klub 2, Sport Klub HD
22:00Španija 1Selta - EibarSport Klub 3
22:30Brazil 1Internasional - PalmeirasArena Sport 3

30.11.2014. (Nedelja)
11:30Rusija 1 Lokomotiva Moskva - Spartak MoskvaSport Klub 3
12:00Španija 1Atletiko Madrid - Deportivo La KorunjaSport Klub 1
13:00Srbija 1Novi Pazar - PartizanArena Sport 1
13:45Švajcarska 1Jang Bojs - St. GalenSport Klub 3 (kombin. prenos), Sport Klub HD
13:45Škotska, KupRendžers - KilmarnokSport Klub 6, Sport Klub 3 (kombin. prenos)
14:00Francuska 1Žirondins Bordo - Lil MetropolArena Sport 2
14:30Engleska 1Sautempton - Mančester SitiSport Klub 1
14:30Belgija 1Anderleht - Klub BrižArena Sport 5
15:00Italija 1Milan - UdinezeArena Sport 4
15:00Italija 1Kaljari - FiorentinaArena Sport 1
15:00Hrvatska 1Istra 1961 - Dinamo ZagrebArena Sport 3
15:30Nemačka 1Volfsburg - Bor. MenhengladbahEurosport 2
16:00Švajcarska 1Cirih - BazelSport Klub 5, Sport Klub HD
16:30Austrija 1Red Bul Salcburg - Volfsberger ACSport Klub 3
16:45Holandija 1PSV Ajndhoven - FejenordSport Klub 1
17:00Španija 1Sevilja - GranadaSport Klub 4
17:00Engleska 1Totenhem Hotspur - EvertonSport Klub 2
17:30Nemačka 1Ajntraht Frankfurt - Borusija DortmundEurosport 2
18:00Belgija 1Standard - KortrijkArena Sport 5
18:00Italija 1Juventus - TorinoArena Sport 4
18:30Grčka 1Panatinaikos - VerijaArena Sport 3
19:00Španija 1Kordoba - ViljarealSport Klub 3
19:00Portugalija 1Akademika - BenfikaSport Klub 2
19:00Danska 1Alborg - FK KopenhagenSport Klub 5, Sport Klub HD
20:00Brazil 1Fluminense - KorintijansArena Sport 5
20:45Italija 1Roma - InterArena Sport 4
21:00Španija 1Valensija - BarselonaSport Klub 3
21:00Francuska 1Sent Etjen - Olimpik LionArena Sport 3
21:15Portugalija 1Porto - Rio AveSport Klub 1

01.12.2014. (Ponedeljak)
03:00SAD 1 Plej ofSijetl Saunders - Los Anđeles GalaksiArena Sport 3
20:15Nemačka 2Ajntraht Braunšvajg - NirnbergEurosport 2
20:45Španija 1Almerija - Rajo ValjekanoSport Klub 1

Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1414796400 AND 1417388400 01.11.2014. 00:00:00 01.12.2014. 00:00:00
<Novembar 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
123456789101112131415161718192021222324252627
28
29
30
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7